Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Δημιουργια αφισας...


  • Please log in to reply
69 replies to this topic

#46 jimmare

jimmare

    Anime Freak

  • Members
  • 339 posts

Posted 04 August 2008 - 20:50

Βρηκα ενα τροπο και δεν εχω προβλημα...(με το μεγεθος εννοω)μου εδωσε ηδη ο neeTHREE ενα banner αλλα απο οτι φαινεται θελω να δω κι αλλα για να διαλεξω ενα ακομα καλυτερο...Ειπε οτι το banner του δεν ηταν οτι καλυτερο ενω εμενα μ'αρεσε...Αν ομως ολοι ειστε τοσο καλοι οσο αυτος(και καλυτεροι)φανταστειτε πως θα ειναι το καλυτερο σας!!!Για αυτο κιολας περιμενω κι αλλες προτασεις...
Posted Image

#47 Zauk-Lain-

Zauk-Lain-

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 734 posts

Posted 04 August 2008 - 20:54

Βρηκα ενα τροπο και δεν εχω προβλημα...(με το μεγεθος εννοω)μου εδωσε ηδη ο neeTHREE ενα banner αλλα απο οτι φαινεται θελω να δω κι αλλα για να διαλεξω ενα ακομα καλυτερο...Ειπε οτι το banner του δεν ηταν οτι καλυτερο ενω εμενα μ'αρεσε...Αν ομως ολοι ειστε τοσο καλοι οσο αυτος(και καλυτεροι)φανταστειτε πως θα ειναι το καλυτερο σας!!!Για αυτο κιολας περιμενω κι αλλες προτασεις...

αμα εβλεπες το banner contest θα καταλαβενες για τι πραγμα μιλαμε...
Posted Image
Spoiler:
Spoiler:

#48 jimmare

jimmare

    Anime Freak

  • Members
  • 339 posts

Posted 04 August 2008 - 21:56

Δωσε κανενα λινκ για το...''banner contest...:congrats::congrats::congrats::congrats:
Posted Image

#49 Zauk-Lain-

Zauk-Lain-

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 734 posts

Posted 04 August 2008 - 22:03

Δωσε κανενα λινκ για το...''banner contest...:congrats::congrats::congrats::congrats:

Γενικα μπορεις να κανεις search για anime//gr contests...

Posted Image
Spoiler:
Spoiler:

#50 jimmare

jimmare

    Anime Freak

  • Members
  • 339 posts

Posted 04 August 2008 - 22:12

Nαι αλλα αυτα ειναι της anime.gr Εγω ειπα πως θελω ενα καινουργιο banner,με πολλα anime και να γραφει το ονομα του site...
Posted Image

#51 Zauk-Lain-

Zauk-Lain-

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 734 posts

Posted 04 August 2008 - 22:18

Ειπε οτι το banner του δεν ηταν οτι καλυτερο ενω εμενα μ'αρεσε...Αν ομως ολοι ειστε τοσο καλοι οσο αυτος(και καλυτεροι)φανταστειτε πως θα ειναι το καλυτερο σας!!!Για αυτο κιολας περιμενω κι αλλες προτασεις...

εψαχνες καλυτερα πραγματα και σου εδειξα ενα κομματι απο το τι μπορουν να κανουν μερικα ατομα εδω μεσα...Δεν ειπα ποτε οτι ειναι τα banner που ζητας..Απλα πηρες μια γευση...Τωρα απομενει να σου ετιμασουν ενα καλητερο banner...
Posted Image
Spoiler:
Spoiler:

#52 jimmare

jimmare

    Anime Freak

  • Members
  • 339 posts

Posted 04 August 2008 - 22:37

Ναι,εχεις απολυτο δικιο...Αλλα δεν βλεπω πολλους που να ενδιαφερονται...ΠΛΖ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ,make me a banner!!!:congrats::congrats::congrats::congrats::congrats::congrats:
Posted Image

#53 Dxs

Dxs

    Nothingness Incarnate...

  • Members
  • 513 posts

Posted 04 August 2008 - 22:37

Πιο πριν γραφεις, θελεις να εχει πολλα ανιμε
Δλδ κατι σε τετοιο στυλ?
Spoiler:


ή με ανιμε θεματολογια γενικοτερα?

Δωσε τελικες διαστασεις (σωστες, γιατι οπως ειπαν πριν 800x1000 ειναι σεντονι), να προσπαθησουν να φτιαξουν τπτ οσοι ειναι προθυμοι
Posted Image

Posted Image


#54 jimmare

jimmare

    Anime Freak

  • Members
  • 339 posts

Posted 04 August 2008 - 22:50

Στο περιπου...Κοιτα αυτη τη φωτογραφια και θα καταλαβεις...:
[media]http://i59.servimg.com/u/f59/12/79/09/94/banner11.jpg[/media]
(αυτο περιπου αλλα οχι το ιδιο...Με λιγα παραπανω anime και γραμμενο καλυτερα το site...Οι διαστασεις θα ειναι:1100 x 300 Και αμα δεν μπορειτε καντε την 1100 x 256...Αυτες ειναι οι τελικες και θελω ΠΟΛΛΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΣ εθελοντες...
Posted Image

#55 trelaras

trelaras

    Starting...

  • Members
  • 7 posts

Posted 05 August 2008 - 00:21

Πλακα πλακα πηγα στο site και ειδα μια δημοσιευση που εδειχνε για καινουργιο banner...ή κανω λαθος???

#56 jimmare

jimmare

    Anime Freak

  • Members
  • 339 posts

Posted 05 August 2008 - 09:18

Ναι,δικιο εχεις...Την εκανα απλα για να δουμε μονο και μονο αν θελουν αυτο το banner...Αν και βεβαια περιμενω και καλυτερα:Blissfull:
Posted Image

#57 trelaras

trelaras

    Starting...

  • Members
  • 7 posts

Posted 05 August 2008 - 13:46

Eιδα αυτο που εχεις βαλει πανω πανω...Κατι τετοιο θες???Δλδ με πολλα anime???Δεν ειναι και κατι δυσκολο αλλα εγω δεν τα παω καλα με τα banner...:Crying2::Crying2::Crying2::Crying2:Αλλιως θα σου εφτιχνα εγω μια:borednn9:

#58 jimmare

jimmare

    Anime Freak

  • Members
  • 339 posts

Posted 05 August 2008 - 14:17

Εχω πει τι θελω: (ενα banner που να...)
1)εχει πολλα anime
2)Και να εχει διαστασεις 1100 x 256

Αυτα και τπτ αλλο...
Posted Image

#59 Zauk-Lain-

Zauk-Lain-

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 734 posts

Posted 05 August 2008 - 14:49

πιστευω ολοι εχουμε καταλαβει τι θελεις αλλα μιας και ειναι καλοκαιρι και ο κοσμος παει διακοπες δεν εχει και πολυ κινηση το πραγμα...Οποτε υπομονη μεχρι να προσφερθει και κανας αλος...
Posted Image
Spoiler:
Spoiler:

#60 jimmare

jimmare

    Anime Freak

  • Members
  • 339 posts

Posted 05 August 2008 - 14:54

Bασικα μαλλον δεν ειναι αυτο...Εχω δει οτι ειναι παρα πολλοι μεσα στο site αυτη τη στιγμη(anime.gr)Αλλα μαλλον δεν ενδιαφερονται ή δεν ξερουν απλα να φτιαχνουν banner
Posted Image