Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Δημιουργια αφισας...


  • Please log in to reply
69 replies to this topic

#31 neeTHREE

neeTHREE

    Anime Freak

  • Members
  • 360 posts

Posted 04 August 2008 - 17:12

Το προβλημα μας ομως ειναι...ποιος θα φτιαξει την αφισα???


Μην ανησυχείς όλο και κάποιο θύμα άτομο θα βρεθεί... :
Εγω εχω ειδη αρχίσει :hahaha:
Posted Image

#32 jimmare

jimmare

    Anime Freak

  • Members
  • 339 posts

Posted 04 August 2008 - 17:16

Θυμα???Εγω βοηθεια ζητησα...Τεσπα το msn μου το εχεις(το γραφει εκει που ειναι ολα μου τα στοιχεια...)κανε με add για να μου τι στελεις ή στειλε μεσω πμ...Μην ξεχασεις να βαλεις το ονομα του site επανω???
Posted Image

#33 neeTHREE

neeTHREE

    Anime Freak

  • Members
  • 360 posts

Posted 04 August 2008 - 17:18

Θυμα???Εγω βοηθεια ζητησα...Τεσπα το msn μου το εχεις(το γραφει εκει που ειναι ολα μου τα στοιχεια...)κανε με add για να μου τι στελεις ή στειλε μεσω πμ...Μην ξεχασεις να βαλεις το ονομα του site επανω???


Πλακα εκανα :P

Να βαλω μονο το ονομα η ολοκληρο το url οπως αυτο στο site σου;
Posted Image

#34 Ash_Pokemaster

Ash_Pokemaster

    Anime Professional

  • Members
  • 1,005 posts

Posted 04 August 2008 - 17:19

Θυμα???Εγω βοηθεια ζητησα...Τεσπα το msn μου το εχεις(το γραφει εκει που ειναι ολα μου τα στοιχεια...)κανε με add για να μου τι στελεις ή στειλε μεσω πμ...Μην ξεχασεις να βαλεις το ονομα του site επανω???

Σίγουρα ο neeTHREE θα θέλει να γράψει "You're Welcome" τώρα.

oR4yYRl.gif


#35 jimmare

jimmare

    Anime Freak

  • Members
  • 339 posts

Posted 04 August 2008 - 17:26

Κι ομως εκανες λαθος Ash μαγιονεζα(χωρις παρεξηγηση αλλα το ''ελληνικο του επωνυμο''ειναι για γελια...το πραγματικο του ονομα ειναι Hatoshi.Τεσπα θα βαλεις επανω στην αφισα αυτο:

anime-accelerator.forumakers.com
Posted Image

#36 °•πίΟu-πίΟu•°™

°•πίΟu-πίΟu•°™

    I'm just one hell of a butler :)

  • Members
  • 1,306 posts

Posted 04 August 2008 - 17:34

ketchap δε σημαινει μαγιονεζα :S

yoJC2iXiB8biWL8b9S.gif

Spoiler:

#37 jimmare

jimmare

    Anime Freak

  • Members
  • 339 posts

Posted 04 August 2008 - 17:37

ε •πίΟu-πίΟu•°™ να σου πω κατι...???Εισαι off-topic και επισης δεν ξερω αν κετσαπ σημαινει μαγιονεζα...Αμα δεν σ'αρεσει να τον κανω Ash μουσταρδα...!!!:kakaka::kakaka::kakaka:
Posted Image

#38 neeTHREE

neeTHREE

    Anime Freak

  • Members
  • 360 posts

Posted 04 August 2008 - 17:55

Κι ομως εκανες λαθος Ash μαγιονεζα.

Το ονομα ειναι Ash Ketcum.Τωρα το κετσαπ,η μουστάρδα και η μαγιονέζα που κολλάνε ενας θεος ξέρει... :\

το πραγματικο του ονομα ειναι Hatoshi.

Το ονομα ειναι Satoshi*

Και για να μην ειμαι και'γω offtopic ειδου το αθλιο μου banner Posted Image

You're Welcome

/bye
Posted Image

#39 Phantom Duck

Phantom Duck

    Platyrhynchos Kineticus

  • Retired Staff
  • 5,461 posts

Posted 04 August 2008 - 17:58

Παίδες, δεν μας ενδιαφέρουν επίθετα, μουστάρδες, και τα ρέστα. Η συζήτηση πλέον δεν βγάζει κανένα νόημα :terror2:

Σοβαρευτείτε αλλιώς το thread θα πάει για :lockulocku:

E5VV38U.jpg


#40 jimmare

jimmare

    Anime Freak

  • Members
  • 339 posts

Posted 04 August 2008 - 18:05

To banner σου δεν ειναι και τοσο ασχημο και να ξερετε οτι καποιος εκανε λαθος...Το μεγεθος δεν ειναι αυτο...Πηγαιντε να δετε το site αλλη μια...και υπολογιστε!!!Πρεπει παντως να ειναι 1000x800

Υ.Γ.Σορυ ρε Phantom...Επιθετα τελος!!!Ομως μην το :lockulocku:...Πρεπει να βρεθει καποια λυση.Εκανα το thread εδω επειδη ηξερα οτι θα με βοηθησει καποιος...

Υ.Γ.2 Ρε phantom,ενταξει το ξερω οτι αυτο το topic παραλιγο να κλειδωθει αλλα δεν νομιζεις πως εχεις καλυτερα πραγματα να κανεις???Οπως να σωσεις τη λιμνουπουλη...Τι θα πει ο Κυρος που συχναζεις σε forum και αφηνεις του κλεφτες να ξεφευγουν???

Edited by jimmare, 04 August 2008 - 20:15.

Posted Image

#41 neeTHREE

neeTHREE

    Anime Freak

  • Members
  • 360 posts

Posted 04 August 2008 - 18:09

To banner σου δεν ειναι και τοσο ασχημο και να ξερετε οτι καποιος εκανε λαθος...Το μεγεθος δεν ειναι αυτο...Πηγαιντε να δετε το site αλλη μια...και υπολογιστε!!!Πρεπει παντως να ειναι 1000x800

Υ.Γ.Σορυ ρε Phantom...Επιθετα τελος!!!Ομως μην το :lockulocku:...Πρεπει να βρεθει καποια λυση.Εκανα το thread εδω επειδη ηξερα οτι θα με βοηθησει καποιος...


1000x800 ειναι τεράστιο και σχεδων τετράγωνο,ΔΕΝ μπορει να ειναι banner αυτο :S
Posted Image

#42 jimmare

jimmare

    Anime Freak

  • Members
  • 339 posts

Posted 04 August 2008 - 18:18

Μαλλον εχεις δικιο...Αλλα τεσπα δεν ηταν κακο...Περιμενω κι αλλες ιδεες....
Posted Image

#43 Zauk-Lain-

Zauk-Lain-

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 734 posts

Posted 04 August 2008 - 18:44

Τελικα εισαι απολυτα σιγουρος οτι θες banner?Mυπος το θελεις για καμια αλη δουλεια πχ.φοντο σε κατι η welcome image?


Posted Image
Spoiler:
Spoiler:

#44 jimmare

jimmare

    Anime Freak

  • Members
  • 339 posts

Posted 04 August 2008 - 20:12

Γτ το λες αυτο ρε zauk???Μαλλον αυτο που εχω τωρα θα το βαλω στο καλωσορισμα...Και αμα καποιος μου δωσει καλυτερο μονο τοτε θα τ'αλλαξω...
Posted Image

#45 Zauk-Lain-

Zauk-Lain-

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 734 posts

Posted 04 August 2008 - 20:38

το ελεγα απλα επειδη ειχατε προβλημα με το μεγεθος και λεω μιν τυχον το ηθελες για αλου...Μετα βεβαια ειδα το ποστ του hajime και λεω οκ banner θελει...
Posted Image
Spoiler:
Spoiler: