Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* - - - - 1 votes

Πως πιστεύετε ότι θα τελειώσει το manga του Naruto;


  • Please log in to reply
142 replies to this topic

#31 Tea-chan

Tea-chan

    Don't Lose Your Way

  • Retired Staff
  • 2,491 posts

Posted 26 July 2008 - 12:34

Spoiler: Off αλλά χρειάζεται


Μερσί.

Posted Image


#32 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 26 July 2008 - 18:02

omg this thread is wste of time
because only Chack Norris nows the end and because Naruto will never end


anyway
naruto is going to end like this

Spoiler:


#33 tsintori

tsintori

    Dmc rocks

  • Members
  • 514 posts

Posted 26 July 2008 - 22:12

omg this thread is wste of time


Για κάτσε λίγο βρε Erisabetsu. Αν είναι έτσι τότε τα μισά thread εδώ μέσα έπρεπε να είναι κλειδωμένα επειδή είναι "waste of time".... Anyway πάντως με ένα "The End" είναι σίγουρο ότι θα τελειώσει:hahaha::hahaha:
Posted Image

#34 Goggeta SSJ6

Goggeta SSJ6

    Anime Professional

  • Members
  • 742 posts

Posted 26 July 2008 - 23:45

Μπα το Naruto θα τελειωσει με το signature του tsintori:hahaha::hahaha:
Posted Image
Στα 20 μου εγηνα και αδερφος.... ο παλιογερος.... τι επαθα ο αμοιρος με τους γεροντοερωτες!!!

#35 tsintori

tsintori

    Dmc rocks

  • Members
  • 514 posts

Posted 27 July 2008 - 19:08

Ρε συ goggeta λες;. Άμα βρεθεί τρόπος να βγει ο kyuubi χωρίς να ψοφίσει ο Naruto τότε παίζει και κάτι τέτοιο. Να το ξαναστείλει ο Madara ή ο Sasuke........
Posted Image

#36 roriconfan

roriconfan

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 1,786 posts

Posted 27 July 2008 - 21:17

Ή να το βγάλει ο Ναρούτο μόνος του. Γιατί (γκουχου, γκουχου) έτσι λέγεται η σειρά και (γκουχου, γκουχου) στα shonen ο πρωταγωνιστής τα κάνει όλα και επιβιώνει από τα πάντα.

#37 Goggeta SSJ6

Goggeta SSJ6

    Anime Professional

  • Members
  • 742 posts

Posted 28 July 2008 - 11:20

Ρε για εμενα ειναι 100%σιγουρο οτι καποια στιγμη θα δουμε ολοκληρομενο kyuubi τωρα εαν ειναι ο Naruto με 9 ουρες η ελευθερομενο το kyuubi αυτο ειναι αλλο θεμα του kishi αλλα οτι θα δουμε το τρελο σκινικο του signature ειναι βεβαιο:D
Posted Image
Στα 20 μου εγηνα και αδερφος.... ο παλιογερος.... τι επαθα ο αμοιρος με τους γεροντοερωτες!!!

#38 °•πίΟu-πίΟu•°™

°•πίΟu-πίΟu•°™

    I'm just one hell of a butler :)

  • Members
  • 1,306 posts

Posted 28 July 2008 - 12:12

μα δεν υποτιθεται πως αν ο Naruto βγαλει και τις 9 ουρες μετα θα καταστραφει η γη και δεν θα μπορει ο Naruto να ξαναγυρισει στην αληθινη του μορφη?

yoJC2iXiB8biWL8b9S.gif

Spoiler:

#39 tsintori

tsintori

    Dmc rocks

  • Members
  • 514 posts

Posted 28 July 2008 - 12:18

Δεν θα καταστραφεί και η γη..... Απλώς όταν κάποιος είναι jinjuriki (νταξει το σκότωσα) έχει παραπάνω δύναμη από το τέρας μόνο του.
Posted Image

#40 °•πίΟu-πίΟu•°™

°•πίΟu-πίΟu•°™

    I'm just one hell of a butler :)

  • Members
  • 1,306 posts

Posted 28 July 2008 - 21:50

αυτο προφανως τσιντορι δεν το εβγαλα απο το μυαλο μου.. καπου εχει αναφερθει ειμαι σιγουρη γτ μ εχει καρφωθει και το θεωρω στο μυαλο μου θεμελιωδες στοιχειο ναρουτο..

yoJC2iXiB8biWL8b9S.gif

Spoiler:

#41 Goggeta SSJ6

Goggeta SSJ6

    Anime Professional

  • Members
  • 742 posts

Posted 30 July 2008 - 21:47

Να ξαναγηνει Naruto θα μπορει αλλα το θεμα ειναι πως το πλησιαζεις το θυριο??

Καλα εχει να πεσει ξηλο οταν ο Naruto βγαλει ολες τις ουρες..............
Μεχρι και ο kishi θα συγκινηθει!!
Posted Image
Στα 20 μου εγηνα και αδερφος.... ο παλιογερος.... τι επαθα ο αμοιρος με τους γεροντοερωτες!!!

#42 zisis

zisis

    Starting...

  • Members
  • 17 posts

Posted 07 August 2008 - 18:25

Εγω πιστευω οτι ο Naruto στο τελος θα καταφερει να ελεγξει το Kyuubi,θα γινει Hokage,
και μετα απο λιγο η σειρα θα τελειωσει!!!
Posted Image

#43 neo^

neo^

    Anime Freak

  • Members
  • 424 posts

Posted 09 August 2008 - 01:56

Ο Naruto θα εχει καταφερει ελεγξει το Kyuubi,αλλα θα εχει βγαλει και τις 9 ουρες(σε μια μαχη,ισως την τελικα ειτε με τον Sasuke ειτε με τον Pain),θα αρνηθει να γινει Hokage και θα γινει ο Konahamaru(νομιζω ετσι γραφεται) και θα εχει παντρευτει την Sakura(με κουμπαρο τον Gaara η τον Kakashi και κουμπαρα δεν ξερω).

Ο Sasuke θα εχει ξανα φτιαξει την clan του και θα ειναι ενα σημαντικο clan για την Konoha.
Posted Image

#44 Neuro

Neuro

    Anime Professional

  • Members
  • 730 posts

Posted 12 August 2008 - 10:18

OMG τόσο καιρό πως δεν το είχα δει??? Λιπον μπορι να τελιοσι με ενα και μοναδικο τροπο...αρχιζω να λεω πως σκευτομαι το τελος
απο εδω και μετα ειναι spoiler...
Spoiler:

Posted Image

#45 Uchiha Madara

Uchiha Madara

    uchiha mandara

  • Members
  • 77 posts

Posted 31 August 2008 - 12:39

ξερο εγο τι θα γινει


Spoiler: