Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* - - - - 1 votes

Πως πιστεύετε ότι θα τελειώσει το manga του Naruto;


  • Please log in to reply
142 replies to this topic

#16 Goggeta SSJ6

Goggeta SSJ6

    Anime Professional

  • Members
  • 742 posts

Posted 22 July 2008 - 16:06

Uchiha hokage δεν προκειτε να γηνει ποτε κανεις δεν ειναι clan αυτη για να παρει την εξουσια ουτε ενας τους δεν ειναι αντικοιμενικος και δικαιος οποτε....

Εγω πιστευω οτι ο Kakashi θα γηνει 6ος ο Naruto 7ος και ο Konohamaru 8ος:P
Ο Sasuke θα κληρονομησει το χωριο του και θα ψαξει να βρει στα περιχορα κανεναν uchika μπας και ξανα διμιουργησει την clan του..
Η Sakura θα μηνει γεροντοκορη η θα τα ριξει στον Naruto αλλα για να παντρευτη ο Naruto την Sakura πρεπει να παιθανει hinata και αυτο ειναι καπος δισκολο!!!Οποτε μαλλον ο Νaruto θα ακολουθισει τα βιματα του father του και θα κενει μια υπεροχη οικογενια με ενα πολυ καλο κοριτσι!!!
Posted Image
Στα 20 μου εγηνα και αδερφος.... ο παλιογερος.... τι επαθα ο αμοιρος με τους γεροντοερωτες!!!

#17 °•πίΟu-πίΟu•°™

°•πίΟu-πίΟu•°™

    I'm just one hell of a butler :)

  • Members
  • 1,306 posts

Posted 22 July 2008 - 16:11

δηλαδη goggeta παλι μου φερνεις αντιρρηση?
δεν καταλαβα?

τοσο απιθανο ειναι να γινει ναρουτο με σασκε μαζι hokage? δεν ειπα μονος του.. α... δε νομιζω να γινει χοκαγκε ο κακασι... βασικα κατι ειχε πει ο κισι για μια μεγαλη αλλαγη για τον κακασι και νομιζω οτι θα τον στειλει κι αυτον να κανει παρεα στον ασουμα..

yoJC2iXiB8biWL8b9S.gif

Spoiler:

#18 Goggeta SSJ6

Goggeta SSJ6

    Anime Professional

  • Members
  • 742 posts

Posted 22 July 2008 - 16:13

Εμα ειναι δυνατον να γηνει hokage ο Sasuke δλδ ελεος του εχουν δωσει τα παντα να τον κανουν και hokage δλδ ελεος καταρχας δεν εχει πει ποτε οτι θελει να γηνει οποτε δεν....
Posted Image
Στα 20 μου εγηνα και αδερφος.... ο παλιογερος.... τι επαθα ο αμοιρος με τους γεροντοερωτες!!!

#19 endless_inspiration

endless_inspiration

    Anime Professional

  • Members
  • 535 posts

Posted 22 July 2008 - 21:03

o sasuke hokage δεν γινεται με καμια παναγια......
εδω θελει να επιτεθει στην konoha και θα τον κανουν και hokage;;;;;;
αν ειναι δυνατον..........

Posted Image
''Ολοι κάποτε σκοντάφτουμε.
Το τι κάνει κανείς μετά είναι αυτό που του φτιάχνει ή του καταστρέφει τη ζωή.
Η αξία του ανθρώπου φαίνεται στο τι κάνει μετά την πτώση''
Liza Unger, 'black out'


#20 roriconfan

roriconfan

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 1,786 posts

Posted 22 July 2008 - 21:10

Ενώ τον Gaara που ΚΑΙ τον συγχωρήσανε, ΚΑΙ τον κάνανε KAGE καλά ήταν; Θα μου πεις είχε μέσον (γιός του προηγούμενου) και παρεξηγημένα σκότωσε τόσο κοσμάκι στο Tsuunin test. Έλα μωρέ, δε πειράζει. Τι είναι 100 φόνοι από μια παρεξήγηση που προκάλεσε ο Orochimaru; Περασμένα ξεχασμένα.

Αν όμως πεταχτεί ο Sasuke που είναι και ο συμπρωταγωνιστής και δεν έχει κάνει τόσο κακό στην Konoha (για την ώρα) και φέρει επί πινάκι το κεφάλι του γενοκτόνου αδελφού του, θα του πούνε όχι;

#21 °•πίΟu-πίΟu•°™

°•πίΟu-πίΟu•°™

    I'm just one hell of a butler :)

  • Members
  • 1,306 posts

Posted 23 July 2008 - 15:57

οχι αυτο που ειπα οτι μπορει να τον δουμε χοκαγκε μαζι με τον ναρουτο βασιζεται στο αμεσως προηγουμενο ποστ μου το οποιο προφανως δεν διαβασατε

λεω...

συμφωνησα με καποιον που ειπε οτι ο σασκε δεν θελει να καταστρεψει την κονοχα. το ειπε αυτο απλα γιατι θελει να ξεκανει τους ακατσουκι οποτε κανει οτι τους βοηθαει και οταν φτασει η κρισιμη ωρα που μενει τελευταιο το κιουμπι, παιρνει δραση ο σασκε, προστατευει τον ναρουτο γιατι τελικα τον θεωρει αδερφο του και ακολουθει το παραδειγμα του ιτατσι (που εσωσε τον ιδιο ως μεγαλυτερος αδερφος) και για αυτο το λογο μετα απο καιρο αφου χαθει καπου στο απειρο ο σασκε πανε και τον ψαχνουν (οπως καποτε ψαχναν την τσουναντε) και του κανουν προταση για το χοκαγκελικι μαζι με ναρουτο..

Εμα ειναι δυνατον να γηνει hokage ο Sasuke δλδ ελεος του εχουν δωσει τα παντα να τον κανουν και hokage δλδ ελεος καταρχας δεν εχει πει ποτε οτι θελει να γηνει οποτε δεν....



1)και τι εννοεις του δωσαν τα παντα? προσπαθησαν οπως θα κανανε για καθε αποστρατο νιντζα του χωριου τους να τον φερουν πισω. και παλι αν δεν ειχε επιμεινει τοσο η σακουρα και ο ναρουτο το θεμα του σασκε θα το ειχαν ξεχασει στο χωριο... απο κει και περα τι αλλο του δωσανε?


2)τι σημασια εχει αν το ηθελε ποτε η οχι? γιατι η τσουναντε το ηθελε? για κοιταξε λιγο εκεινα τα επεισοδεια που τελικα την βρηκαν και πες μου αν το ηθελε η οχι.

yoJC2iXiB8biWL8b9S.gif

Spoiler:

#22 Goggeta SSJ6

Goggeta SSJ6

    Anime Professional

  • Members
  • 742 posts

Posted 23 July 2008 - 20:57

1)και τι εννοεις του δωσαν τα παντα? προσπαθησαν οπως θα κανανε για καθε αποστρατο νιντζα του χωριου τους να τον φερουν πισω. και παλι αν δεν ειχε επιμεινει τοσο η σακουρα και ο ναρουτο το θεμα του σασκε θα το ειχαν ξεχασει στο χωριο... απο κει και περα τι αλλο του δωσανε?


2)τι σημασια εχει αν το ηθελε ποτε η οχι? γιατι η τσουναντε το ηθελε? για κοιταξε λιγο εκεινα τα επεισοδεια που τελικα την βρηκαν και πες μου αν το ηθελε η οχι.


Σιγα μην κανανε ετσι για καπιον αλλον νιτζα οχι και τοοσο καλο με τον Oro ας πουμε απλα ενδιαφερφικαν το team και μαλιστα οχι και τοοοσο πολυ αυτοι το εχω g@m1s1 το θεμα Sasuke ας το παλικαρι εκει που ειναι μπορει να περναει καλυτερα ενας uchiha ειναι και μαλιστα με χαμιλο iQ ας τον να κανει οτι θελει ουστ!!!

Κοντριτσα ms????
Το συνεχιζεις:hahaha:
Posted Image
Στα 20 μου εγηνα και αδερφος.... ο παλιογερος.... τι επαθα ο αμοιρος με τους γεροντοερωτες!!!

#23 °•πίΟu-πίΟu•°™

°•πίΟu-πίΟu•°™

    I'm just one hell of a butler :)

  • Members
  • 1,306 posts

Posted 24 July 2008 - 01:02

ναι το ιδιο ακριβως λεμε ποιος αλλος ενδιαφερθηκε για τον σασκε εκτος απο το squad του? νταξει δε λεω στην ομαδα διασωσης πηγαν κι αλλοι αλλα οι μισοι ειπαν "δεν τον ξερω, δεν τον συμπαθω καν αλλα παω γιατι ειναι mission απο τον hokage και γιατι θελω να βοηθησω τα παιδια."

yoJC2iXiB8biWL8b9S.gif

Spoiler:

#24 Goggeta SSJ6

Goggeta SSJ6

    Anime Professional

  • Members
  • 742 posts

Posted 24 July 2008 - 19:14

Ενω ας πουμε εαν εφευγε ο chouji πολοι θα πηγαιναν μουφες αντε το team του και πολυ του ηταν!!
Posted Image
Στα 20 μου εγηνα και αδερφος.... ο παλιογερος.... τι επαθα ο αμοιρος με τους γεροντοερωτες!!!

#25 °•πίΟu-πίΟu•°™

°•πίΟu-πίΟu•°™

    I'm just one hell of a butler :)

  • Members
  • 1,306 posts

Posted 24 July 2008 - 20:05

τι λες βρε? για τον σασκε πηγαν 9 και οι μισοι με βαρια καρδια. για τον chouji δεν θα πηγαιναν που ειναι αγαπητος σε ολους? ασε ρε...

yoJC2iXiB8biWL8b9S.gif

Spoiler:

#26 Tea-chan

Tea-chan

    Don't Lose Your Way

  • Retired Staff
  • 2,491 posts

Posted 24 July 2008 - 20:47

Πώς πιστεύετε ότι θα τελειώσει το manga του Naturo;


Έτσι.


Και γνώμη δεν αλλάζω!:stubborn:

Posted Image


#27 °•πίΟu-πίΟu•°™

°•πίΟu-πίΟu•°™

    I'm just one hell of a butler :)

  • Members
  • 1,306 posts

Posted 24 July 2008 - 23:32

teachan.. η φωτο ειναι απιστευτη!!! μιλαμε σκαλωσα! που την βρηκες? εχεις κι αλλες τετοιες????

yoJC2iXiB8biWL8b9S.gif

Spoiler:

#28 mihalakis21

mihalakis21

    Natsu Dragonil

  • Members
  • 280 posts

Posted 24 July 2008 - 23:57

η καταληξη των akatsuki
Spoiler:

και το naruto τελειωνει καπως ετσι
Spoiler:

Posted Image

#29 Umi no Ossan

Umi no Ossan

    The last 20th Century Boy

  • Members
  • 503 posts

Posted 25 July 2008 - 00:09

ετσι teachan Κ γω μαζι σου !!!!!!
Humans are weak... but we want to live... even if we're wounded... or tortured... we feel the pain...

#30 °•πίΟu-πίΟu•°™

°•πίΟu-πίΟu•°™

    I'm just one hell of a butler :)

  • Members
  • 1,306 posts

Posted 25 July 2008 - 00:30

λοοολ μιχαλακη21 ακους εκει uzumaki naruto-uzumaki sakura (formerly haruno sakura) ΑΡΝΟΥΜΑΙ ΝΑ ΔΩ ΤΕΤΟΙΟ ΤΕΛΟΣ ΣΤΟ NARUTO αν ειναι να παντρευτει καποια να παντρευτει την Hinata!


ps: σιγα μην της μεγαλωσει τοσο το στηθος της αθλιας sakuraς

yoJC2iXiB8biWL8b9S.gif

Spoiler: