Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Diablo III


  • Please log in to reply
241 replies to this topic

#16 karkas

karkas

    Μελλοντικός Μονοσάνδαλος

  • Members
  • 261 posts

Posted 29 June 2008 - 00:43

Οντως ρε Σερεστρουμ, τι πηγες και θυμηθηκες!!!!!
Παντως στα νησια των αμαζονων θα πηγαινα....αααχ....εκει που εκπαιδευονται στην ενοραση....στα δαση...οχι που μας πηγαν στους ζουλου για τον Μεφιστοφελη...
[URL="http://roarus.mybrute.com/"]
[/URL]

#17 Skiarxon

Skiarxon

    Starcaller

  • Members
  • 134 posts

Posted 29 June 2008 - 02:04

Οντως ρε Σερεστρουμ, τι πηγες και θυμηθηκες!!!!!
Παντως στα νησια των αμαζονων θα πηγαινα....αααχ....εκει που εκπαιδευονται στην ενοραση....στα δαση...οχι που μας πηγαν στους ζουλου για τον Μεφιστοφελη...


Καλα αν δεν κανουν τιποτα με το wine εσυ μην περιμενεις να το παιξεις :P

#18 karkas

karkas

    Μελλοντικός Μονοσάνδαλος

  • Members
  • 261 posts

Posted 29 June 2008 - 12:23

O.O
Spoiler:

[URL="http://roarus.mybrute.com/"]
[/URL]

#19 Skiarxon

Skiarxon

    Starcaller

  • Members
  • 134 posts

Posted 29 June 2008 - 12:38

O.O

Spoiler:


Ελα don't worry το wine eξελισσεται οποτε παιζει να μην υπαρχει προβλημα μεχρι τοτε.

#20 Chasapos

Chasapos

    Ninja in training

  • Members
  • 379 posts

Posted 29 June 2008 - 12:54

Good news indeed!

Αν και εν πολλοίς έχω εγκαταλείψει το pc gaming για χάρη των nintendo μου με την έλευση των Starcraft 2 και Diablo 3 μάλλον αυτό θα αλλάξει:oo:

Το θέμα είναι ότι με το 2 ετών laptop μου δύσκολα θα μπορέσω να τα παίξω γι'αυτό μάλλον θα χρειαστεί αγορά new desktop pc...

Τώρα το θέμα με το diablo είναι το εξής. Το πρώτο diablo ήταν απλά θεικό. Το δεύτερο εκπληκτικό, το έλιωσα αλλά στηριζόταν υπερβολικά στο multiplayer. Ειδικά με το τελευταίο patch το Hell Difficulty δεν παιζόταν single. Και τότε δεν ήταν διαδεδομένες οι adsl οπότε δεν το έπαιξα multiplayer και δεν πήρα ποτέ τα θεικά items που έβγαιναν στο Hell... Μάλλον και το τρίτο έτσι θα είναι αλλά τώρα θα μπορέσω να το παίξω online...

Yγ. Τί είναι το wine;
The only thing that we need to decide is what to do with the time that is given to us

#21 Skiarxon

Skiarxon

    Starcaller

  • Members
  • 134 posts

Posted 29 June 2008 - 13:11

Yγ. Τί είναι το wine;


Ενα ειδος emulator στο Linux ωστε να μπορεις να τρεχεις παιχνιδια και εφαρμογες των windows οπως photoshop πχ η wow

#22 kyoshuke

kyoshuke

    Retrovertigo

  • Members
  • 155 posts

Posted 29 June 2008 - 13:16

Yγ. Τί είναι το wine;


Eίναι εξομοιωτής προγραμμάτων των Windows για Unix λειτουργικά.

Για το Diablo 3 άκουσα πως θα πάει για...2011 οπότε προτιμώ να περιμένω το SC2 που λογικά θα πέσει πιο κοντά. :P

#23 Neuro

Neuro

    Anime Professional

  • Members
  • 730 posts

Posted 29 June 2008 - 18:22

2011?!!:oo::stubborn::stubborn: Με τιποτα!!! Ειναι που το περιμενουμε χρονια τωρα και αλλο θα μας εχεις στην αγονια?!!! Οχι δεν το δεχομαι:burningbe3: το θελω εδω και τωρα!!!! Που ειναι το τσεκουρι μου??? Παω να τους πω δυο λογακια αλλα Barbarian:kakaka::kakaka::hehehe:
Posted Image

#24 Jiraiya

Jiraiya

    ビッグブレストジャンキー

  • Members
  • 2,573 posts

Posted 29 June 2008 - 18:28

Για 2011 δε ξέρω αλλά σίγουρα θα του πάρει 1-2 χρόνια για να κυκλοφορήσει.

Να πω την αλήθεια δεν έχω παίξει κανένα Diablo και γενικά τα action-rpg δεν με ξετρελαίνουν αλλά θα ήθελα να του ρίξω μια ματιά να δω αν όντως αξίζει τη βαβούρα που γίνεται γύρω από το όνομά του.

Όσον αφορά τις απαιτήσεις μιας και θα δε θα βγει αυτή τη περίοδο σίγουρα αυτοί που ήδη έχουν παλιό PC δε πρόκειται να μπορούν να το παίξουν.(τότε θα είναι ακόμα παλιότερο το PC:wis:)Πάντως πιστεύω ότι δεν θα είναι ιδιαίτερα απαιτητικό(τουλάχιστον τα minimum requirements και εννοώ ιδιαίτερα απαιτητικό για τα τότε δεδομένα όχι τα σημερινά)

Posted Image


#25 Neuro

Neuro

    Anime Professional

  • Members
  • 730 posts

Posted 29 June 2008 - 18:35

Δεν εχεις παιξι το Diablo?!!:oo: Αμεσος στην πλατια για διμοσιο λινσαρισμα:kakaka::madtodeath: ! Πιστεψε με τα αξιζι ολα! Νομιζω κανι γιρο στα 5-10 ευρω το Diablo II αυτην την στιγμι...οποτε ειναι καλι ευκερια, ειναι που λεμε classic game !
Posted Image

#26 Jiraiya

Jiraiya

    ビッグブレストジャンキー

  • Members
  • 2,573 posts

Posted 29 June 2008 - 19:14

Δεν εχεις παιξι το Diablo?!!:oo: Αμεσος στην πλατια για διμοσιο λινσαρισμα:kakaka::madtodeath: ! Πιστεψε με τα αξιζι ολα! Νομιζω κανι γιρο στα 5-10 ευρω το Diablo II αυτην την στιγμι...οποτε ειναι καλι ευκερια, ειναι που λεμε classic game !


Το πρώτο μου PC(laptop για την ακρίβεια) το πήρα το 2002 οπότε δεν έτυχε να το παίξω μιας και ήταν ήδη 2 ετών.

Ίσως να το πάρω και να το παίξω το καλοκαίρι στις διακοπές στο laptop μου αν και τα γραφικά του παραείναι απαρχαιωμένα και δε ξέρω αν θα τα αντέξω:deadga6:

Posted Image


#27 Serestrum

Serestrum

    have to kill fast and bullets too slow

  • Members
  • 1,763 posts

Posted 29 June 2008 - 21:14

το αιμα και τα εντοσθια διαμονων ποτε δεν θα ειναι απαρχαιωμενα...
ειναι το απολυτο brainless παιχνιδι...παρε κανα 2ο ποντικι μαζι σου...

*κλικλκικλκικλκικλκικλκικλκικλκικλκικλκικλικκλλικλκικλκικλκιικλκικ*

Spoiler: rainbows, bunnies and fluffy things


#28 karkas

karkas

    Μελλοντικός Μονοσάνδαλος

  • Members
  • 261 posts

Posted 30 June 2008 - 01:41

Πέρα από την πλάκα, είμαι ο μόνος που γοητεύτηκε απ'το ΤΕΛΕΙΟ σενάριο του παιχνιδιού?

Αφού σε κάποιες φάσεις όταν είχα λιώσει ψιθύριζα.."Tal Rasha...Tyrael....I have won...."Ρε μιλάμε για τρελές φάσεις...Και φυσικά ένα από τα καλύτερα manuals (Diablo 2) όποιοι το έχουν διαβάσει ξέρουν!
[URL="http://roarus.mybrute.com/"]
[/URL]

#29 meloupios18

meloupios18

    Anime Newbie

  • Members
  • 58 posts

Posted 30 June 2008 - 02:16

Diablo3???? ουαου!!!

Παιδια τα παιχνιδια αυτα (ολη η σειρα δηλ) ειναι απλα respect!! Μας τρελλανε η Blizzard με το Starcraft 2 (απο το 98 περιμενω) τωρα μας εκανε κουβαρι!! Ελπιζω να προλαβω να παρω το πτυχιο πριν βγουνε!

#30 attsifte D

attsifte D

    Anime Freak

  • Members
  • 271 posts

Posted 30 June 2008 - 09:51

Release : 07/2009

Τώρα απο ότι φαίνεται θα βάλουν και male και female για κάθε class και ελπίζω να κρατήσει χαρακτήρα και να μην μοιάσει στο wow.

O witch doctor θα αλλάξει τον necromancer ή θα είναι επιπλέον νέο class; Απο κάτι άλλα forum έχω ακούσει το πρώτο και ξενερωνουαουα.

Anyway. Σε ένα χρόνο με βλέπω με νέο PC και με 2-3 ποντικάκια και απο τα περίεργα mouse-pads με τον ζελέ για να μην μουδιάζει και να μην νεκρώνει το χέρι απο τα άπειρα clicks :D

Time to get some moar ears and armor sets :D
Spoiler:

"The more you know yourself the less things upset you"