Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * * - 1 votes

Naruto - Γενική συζήτηση


  • Please log in to reply
724 replies to this topic

#676 Six Winged Angel

Six Winged Angel

    Κινητό Spoiler

  • Members
  • 1,906 posts

Posted 28 September 2012 - 10:17

Αυτόν που νομίζει ο από πάνω XP cheat mode on~ Δε προβαίνουμε σε spoilers, αλλά ok, λογικά θα φάει τρελό balancing και τσεκούρωμα (όπως ο hidan σε πολλά games) γιατί δεν γίνεται αλλιώς.

#677 Kunoichi.meriinawa

Kunoichi.meriinawa

    Gangnam style! #whoneedsswag

  • Members
  • 143 posts
  • LocationStars

Posted 10 October 2012 - 13:59

Χρόνια πολλά narutoo!!! Και στα υπόλοιπα narutards που γιορτάζουν μαζί του!! :D
Spoiler: pic

Posted Image

#678 adranus

adranus

    Starting...

  • Members
  • 2 posts
  • Locationαθηνα

Posted 13 May 2013 - 22:51

Spoiler: Ιtachi's past facts about uchiha massacre

Posted Image

#679 Drakoumel

Drakoumel

    Kage Bunshin no Jutsu!

  • Members
  • 27 posts
  • LocationIn My World

Posted 28 May 2013 - 16:58

καλησπερα ηθελα να μαθω πως μπορω να βρω τα τραγουδακια που πεζουν στο ναρυτο οπως για παραδειγμα το you are my friend(ετσι μαλλον θα λεγεται)


#680 didimakia

didimakia

    Mockingbird

  • Members
  • 2,473 posts
  • LocationBus 142

Posted 28 May 2013 - 17:13

5 ωριτσες μονο
Youtube Video


2bbd14fc.jpg


#681 Drakoumel

Drakoumel

    Kage Bunshin no Jutsu!

  • Members
  • 27 posts
  • LocationIn My World

Posted 28 May 2013 - 17:25

ευχαριστω φιλε

κομπλε αυτα που μου εδωσες αλλα ενοουσα αλλα για την ακριβια (οχι οτι αυτα δεν χρηαζονται)τα τραγουδακια με τα λογια εννοουσα π.χ.αν εχει χρονο και πας στο 57 επεισοδειο σιππυδεν στο τελοσ θα δεις ενα τραγουδακι στο τελος..αυτα εννοω


#682 Stam

Stam

    Tsuki no Me

  • Members
  • 496 posts
  • LocationΞάνθη, Θεσσαλονίκη

Posted 28 May 2013 - 17:33

Γράψε στο youtube "naruto shippuden endings"

#683 Drakoumel

Drakoumel

    Kage Bunshin no Jutsu!

  • Members
  • 27 posts
  • LocationIn My World

Posted 28 May 2013 - 17:39

ok ευχαριστω


#684 didimakia

didimakia

    Mockingbird

  • Members
  • 2,473 posts
  • LocationBus 142

Posted 29 July 2013 - 21:01



2bbd14fc.jpg


#685 neo7101

neo7101

    Starting...

  • Members
  • 54 posts
  • LocationZion

Posted 30 July 2013 - 10:23

Οταν ειχα ξεκινήσει να βλέπω ανιμε(6-7 χρονια πριν) ειχα δει μερικά απο ναρουτο αλλα το ειχα κανει drop για να δω bleach που νε τραβιξε περισσότερο...

 

Πριν κανα μηνα ξεκίνησα το shippuden αφου μου εξήγησε τι παίζει με τα προηγούμενα ενας φιλος :P ειναι μα@$κια αλλα δεν θα μπορούσα να δω 600!!

στην αρχη με βοηθούσε πολυ και δεν ειχα κανένα πρόβλημα με τα πολλα(!!) "flashback" που καναν, αλλα τωρα που ειμαι στην 4 σεζον και μου βάζει καθε τρεις και λιγο φλασμπακ απο τα προηγούμενα επεισόδια μονο και μονο για να το τραβήξουν με ξινίζει πολυ ρε γαμώτο... :/


                        see you space cowboy

-----> http://myanimelist.net/animelist/neo7101 <-----

neo7101.jpg
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews


#686 stavrakas47

stavrakas47

    Starting...

  • Members
  • 1 posts

Posted 17 November 2013 - 00:32

παιδια μπορω να βρω καπου επισοδια ναρουτο (οχι shippuden) με ελληνικους υποτιτλους online γιατι ειναι παιδεμα  να τα κατεβαζω μιας και ο υπολογιστης μου δεν ειναι και της καλυτερης διαλογης....



#687 Aena

Aena

    Anime Freak

  • Members
  • 284 posts
  • LocationUp in the sky searching for the brightest star

Posted 19 February 2014 - 13:40


στην αρχη με βοηθούσε πολυ και δεν ειχα κανένα πρόβλημα με τα πολλα(!!) "flashback" που καναν, αλλα τωρα που ειμαι στην 4 σεζον και μου βάζει καθε τρεις και λιγο φλασμπακ απο τα προηγούμενα επεισόδια μονο και μονο για να το τραβήξουν με ξινίζει πολυ ρε γαμώτο... :/

 

Και μια από τα ίδια... Κατεβάζω το καινούριο επεισόδιο, ρίχνω μια ματιά, είναι filler ή δεν είναι. Αν ισχύει το δεύτερο το βλέπω, αλλιώς το προχωράω γρήγορα.

 

Έχω την εντύπωση πως τώρα τα επεισόδια κρατάνε λιγότερη ώρα απότι στην αρχή. Ή μήπως είναι ιδέα μου;;


30w46c0.jpg


#688 Emiya

Emiya

    Anime Fan

  • Members
  • 175 posts

Posted 03 July 2014 - 18:46

"This my water jutsu..." λέει... :hihi2:



#689 luffy1908

luffy1908

    Starting...

  • Members
  • 285 posts

Posted 31 July 2014 - 11:44

Λεω να ξεκινησω το Ναρουτο.Τα φιλερ να τα πιστολιασω; Απο οτι ειδα φιλερ ειναι τα επ.26,97,101-106,137-140,143-219.Εχω ακουσει οτι τα φιλερ του ειναι απαισια.



#690 Emiya

Emiya

    Anime Fan

  • Members
  • 175 posts

Posted 31 July 2014 - 15:45

τα fillers είναι το 2ο πιο ενοχλητικό πράγμα...αν και υπάρχουν μερικές εξαιρέσεις...το πιο ενοχλητικό είναι τα flash backs...μέσα στο naruto shippuden υπάρχει το μισό naruto σε flash backs :P