Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * * - 4 votes

Naruto latest episode discussion [επιτρέπονται spoilers ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝΙΜΕ]


  • Please log in to reply
3282 replies to this topic

#61 Goggeta SSJ6

Goggeta SSJ6

    Anime Professional

  • Members
  • 742 posts

Posted 02 July 2008 - 15:26

Σωστηηη...........Hinata FTW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:P
Posted Image
Στα 20 μου εγηνα και αδερφος.... ο παλιογερος.... τι επαθα ο αμοιρος με τους γεροντοερωτες!!!

#62 Kyuubi

Kyuubi

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 148 posts

Posted 02 July 2008 - 15:53

thanks για το λινκ
φαινεται πραγματικά πολυ καλή,η προηγούμενη ηταν απάισια,ο ναρουτο φέρονταν σαν καθυστερήμένο

#63 °•πίΟu-πίΟu•°™

°•πίΟu-πίΟu•°™

    I'm just one hell of a butler :)

  • Members
  • 1,306 posts

Posted 02 July 2008 - 16:40

ποιο λινκ? θελω κ εγω!! χιχι! Ιριστελλα, τι δουλεια εχεις εσυ με την Χινατα?
yaoi ^^
αλλα παιδια ξεφευγουμε απο τ θεμα!

το επαναφερω εγω λοιπον! Ααντε αυριο βγαινει το 64-65 μαλλον χωρις υποτιτλους... για να δουμε..

yoJC2iXiB8biWL8b9S.gif

Spoiler:

#64 Loke

Loke

    ~Moe Mio Moe~

  • Channel Operators
  • 3,927 posts

Posted 02 July 2008 - 17:18

παρασκευη πρωι οπως παντα θα ειναι εξω απο DB, και ελπιζω να ειναι οπως ειπα πριν κατι σελιδες αλλιως θα ξενερωσω απο λιγο εως αρκετα.

#65 iristella

iristella

    Heelchou!

  • Administrators
  • 10,437 posts

Posted 02 July 2008 - 18:18

Πιου πιου εγω σκεφτομαι και τους αλλους και οχι μονο τον εαυτο μου .... Κανεις δεν ειπε οτι το fanservice πρεπει να εξυπηρετει μονο τις κοπελες... Τα αγορακια δεν τα σκεφτεσαι καθολου εσυ? Ουτε yuuri ειναι η κατασταση μου ουτε τπτ.... Απλα σκεφτομαι οτι αν η ταινια ειναι στο στυλακι της προηγουμενης το μονο που την σωζει ειναι τουλαχιστον να βαλουν μπολικο eye candy μεσα μπας και ξεχαστουνε οι θεατες απο αυτα που θα βλεπουν......

#66 Goggeta SSJ6

Goggeta SSJ6

    Anime Professional

  • Members
  • 742 posts

Posted 02 July 2008 - 19:31

Ολοι το μυαλο τους στο..... τσ τσ τσ ακομη και τα κοριτσια (ασε που αυτα περισοτερο)!!!
Μια κλασσικη Naruto movie θα ειναι κατευθιαν τα ροζ σκανδαλα!!!!:P
Posted Image
Στα 20 μου εγηνα και αδερφος.... ο παλιογερος.... τι επαθα ο αμοιρος με τους γεροντοερωτες!!!

#67 donald13

donald13

    living on the dark side..

  • Members
  • 483 posts

Posted 02 July 2008 - 22:31

Ωραία απο τη μια η Hinata:awww: απο την αλλη το Μ.Τ.Α. ................. καταλαβα παλι στο σεναριο επενδυσαμε....

Αιντε να δουμε Αυριo τι θα λεει το special....
Ελπιζω να εχουμε δραση και οχι να φαμε τα 25 λεπτα με ματιες backflash κ.τ.λ......
Posted Image

#68 °•πίΟu-πίΟu•°™

°•πίΟu-πίΟu•°™

    I'm just one hell of a butler :)

  • Members
  • 1,306 posts

Posted 02 July 2008 - 23:05

Μ.Τ.Α ? τι ειναι αυτο? σορρυ ρε ιριστελλα οχι δεν σκεφτομαι καθολου τα αγορακια που τη βρισκουν με anime :P

αλλα ειμαι σιγουρη πως η σιπ2 θα ειναι πολυ καλυτερη κ θα εχει πιο πλ ενδιαφερον απο την πρωτη.. απο τα τρεηλερ της σιπ1 το μονο πιασαρικο ηταν π εδειχνε το θανατο του ναρουτο... που αποκλειεται να ηταν αληθεια... ενω τωρα τα τρεηλερ υποσχονται πολλα...:hehehe:

yoJC2iXiB8biWL8b9S.gif

Spoiler:

#69 iristella

iristella

    Heelchou!

  • Administrators
  • 10,437 posts

Posted 03 July 2008 - 00:20

M.T.A. Μελαχρινο Τρυφερο Αγορι = Sasuke Uchiha......

Εdit (μην κανω και 100 mini posts αυτο εχει χωρο ακομη).....Ο Ιtachi δεν ειναι τρυφερο αγορι......Παει σε αλλη κατηγορια....

Edited by iristella, 03 July 2008 - 03:28.


#70 °•πίΟu-πίΟu•°™

°•πίΟu-πίΟu•°™

    I'm just one hell of a butler :)

  • Members
  • 1,306 posts

Posted 03 July 2008 - 00:30

ναι μου το εξηγησε... βαλε και τον ιτατσι...μεσα ειναι!

yoJC2iXiB8biWL8b9S.gif

Spoiler:

#71 Seraphimon-T.K.

Seraphimon-T.K.

    Ο Δεκαπτέρυγος

  • Members
  • 1,409 posts

Posted 03 July 2008 - 11:47

ο ναρουτο είναι καθυστερήμένο

Fixed :)

Πέρα απο την πλακα ο παλιος ναρουτο ειχε πιο πλακα :Ρ Καλο ειναι που στις ταινιες τον κανουν ετσι μπας κ εχει και καποιο αστειο ...

Όσο για τον shirtless Sasuke,εχει γινει ντόρος στα ξενα φορουμ :hahaha: Ολα τα fangirls ειχαν την ιδια αντιδραση με αυτη της iristella:fromabove:
Κατάλαβες? και μετα λενε εμας που θελουμε moar Hinata:try:

Posted Image

ΧΙΝΑΤΑ, και τι δεν θα έδινα να σκύψεις να πιάσεις τη ΚΑΝΑΤΑ....:: LiveJournal ::. = DeviantArt = \o/MADAOmon FanSubs :3 \o/
Spoiler: Υφυπουργός Γαστρονομιας και Επίσημος Κρατικός Μπαρτέντερ

#72 iristella

iristella

    Heelchou!

  • Administrators
  • 10,437 posts

Posted 03 July 2008 - 11:57

seraphimon ξανακοιτα το ποστ μου...Χαβαλε εκανα(καλα οχι οτι με χαλαει κιολας αλλα ας μην τρελαινομαστε:wooi2:)....και απο το επομενο φαινεται οτι το πηγαινα για ψιλοσποντα προς το σεναριο......Ποτε δεν κατηγορησα οσους θελετε να δειτε hinata....Εγω ισα ισα ευχηθηκα και για τα αγορακια να δειξουν το αντιστοιχο και για την hinata ........Δεν ειμαι εγωιστρια εγω... μην σου πω οτι θα εισηγηθω προσωπικα για τετοιες hinata σκηνες στην shippuuden 3 ταινια......
(δεν σας καταλαβαινω τα αγορια....μια ευχη εκανα για να χαρειτε τα fanboys και με βγαλατε αμεσως τρελη....yare yare guys are so troublesome)

#73 Seraphimon-T.K.

Seraphimon-T.K.

    Ο Δεκαπτέρυγος

  • Members
  • 1,409 posts

Posted 03 July 2008 - 12:10

seraphimon ξανακοιτα το ποστ μου...Χαβαλε εκανα(καλα οχι οτι με χαλαει κιολας αλλα ας μην τρελαινομαστε:wooi2:)....και απο το επομενο φαινεται οτι το πηγαινα για ψιλοσποντα προς το σεναριο......Ποτε δεν κατηγορησα οσους θελετε να δειτε hinata....Εγω ισα ισα ευχηθηκα και για τα αγορακια να δειξουν το αντιστοιχο και για την hinata ........Δεν ειμαι εγωιστρια εγω... μην σου πω οτι θα εισηγηθω προσωπικα για τετοιες hinata σκηνες στην shippuuden 3 ταινια......
(δεν σας καταλαβαινω τα αγορια....μια ευχη εκανα για να χαρειτε τα fanboys και με βγαλατε αμεσως τρελη....yare yare guys are so troublesome)


Μα δεν εννοουσα εσενα,αναφερομουν σε ξενα φορουμ και μιλουσα γενικά! Καταλαβα τι εννοουσες :congrats: gomen,επρεπε να το διατυπωσω διαφορετικα...:orly:

Posted Image

ΧΙΝΑΤΑ, και τι δεν θα έδινα να σκύψεις να πιάσεις τη ΚΑΝΑΤΑ....:: LiveJournal ::. = DeviantArt = \o/MADAOmon FanSubs :3 \o/
Spoiler: Υφυπουργός Γαστρονομιας και Επίσημος Κρατικός Μπαρτέντερ

#74 gogetasjj4

gogetasjj4

    Anime Fan

  • Members
  • 251 posts

Posted 03 July 2008 - 13:49

άσχετο αλλα το naruto ευτυχώς η δυστυχώς είναι από τα λίγα shounen που δεν έχουν σχεδόν καθόλου fanservice

#75 °•πίΟu-πίΟu•°™

°•πίΟu-πίΟu•°™

    I'm just one hell of a butler :)

  • Members
  • 1,306 posts

Posted 03 July 2008 - 14:00

δηλαδη που παει ο ιτατσι? δεν καταλαβα?!

κριμα το Naruto ειναι απο τα λιγα ανιμε που δν εχει καθολου τιποτα κανενα ζευγαρακι.. καθολου love story τιποτα.. κατι ανεκπληρωτα μονο. πχ χινατα-ναρουτο, ασουμα-κουρεναι, ναρουτο-σακουρα, σακουρα-σασκε...

τπτ ολοι την παρτη τους κ μονο..

yoJC2iXiB8biWL8b9S.gif

Spoiler: