Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * * - 4 votes

Naruto latest episode discussion [επιτρέπονται spoilers ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝΙΜΕ]


  • Please log in to reply
3282 replies to this topic

#31 Goggeta SSJ6

Goggeta SSJ6

    Anime Professional

  • Members
  • 742 posts

Posted 24 June 2008 - 01:09

Ας το παρουμε αναλογικα ο sora παιζει να εχει demon μιας και δεν το ελενχει ωστοσο δεν γνωριζουμε πως βγενει ο δεμονας και το κατα ποσο δυνατος ειναι....

Λογικα Kiuuby δεν ειναι....

Ο Asuma ειναι εμπειρος ninja και γιος του 3ου εχει wind element εχει παντρευτει ην πιο ομορφη γκομενα του anime οποτε εχει και καθαρο μυαλο και φουλαρισμενες μπαταριες και ξερει να χρησιμοπιει καλυτερα και το chackra και το element του!!!

Οποτε η ισοπαλια η θα νικηση "λογικα" ο Asuma..
Posted Image
Στα 20 μου εγηνα και αδερφος.... ο παλιογερος.... τι επαθα ο αμοιρος με τους γεροντοερωτες!!!

#32 tsintori

tsintori

    Dmc rocks

  • Members
  • 514 posts

Posted 24 June 2008 - 12:00

Κοίτα. Εμπειρία έχει ο Asuma και πιστεύω ότι αν όντως έχει δαίμονα μέσα του ο Sora πιστεύω πως και πάλι θα τον νικήσει. Βέβαια αν δεν τον έχει εξαντλήσει η Kurenai το προηγούμενο βράδυ.:hahaha::hahaha:
Posted Image

#33 Ephialtes

Ephialtes

    Ashigaru

  • Members
  • 570 posts

Posted 24 June 2008 - 14:52

Ας το παρουμε αναλογικα ο sora παιζει να εχει demon μιας και δεν το ελενχει ωστοσο δεν γνωριζουμε πως βγενει ο δεμονας και το κατα ποσο δυνατος ειναι....

Λογικα Kiuuby δεν ειναι....

Ο Asuma ειναι εμπειρος ninja και γιος του 3ου εχει wind element εχει παντρευτει ην πιο ομορφη γκομενα του anime οποτε εχει και καθαρο μυαλο και φουλαρισμενες μπαταριες και ξερει να χρησιμοπιει καλυτερα και το chackra και το element του!!!

Οποτε η ισοπαλια η θα νικηση "λογικα" ο Asuma..



1)Kyuubi σημαινει Nine-tailed fox, η οποια βεβαια ειναι μεσα στον Naruto:hihi2:

2) O Asuma δεν ειναι παντρεμενος με την Kurenai, απλα την γουσταρει:awww:

Posted ImagePosted Image


#34 °•πίΟu-πίΟu•°™

°•πίΟu-πίΟu•°™

    I'm just one hell of a butler :)

  • Members
  • 1,306 posts

Posted 24 June 2008 - 15:05

Βασικα
kyuu=9
bi= tail

και βεβαια ο ασουμα θα νικησει ρε παιδια τι λεμε τωρα...

και σιγα μην την ειχε παντρευτει xD προς το παρον την κρυφοκοιταει απο το μπαλκονι του :P

yoJC2iXiB8biWL8b9S.gif

Spoiler:

#35 Seraphimon-T.K.

Seraphimon-T.K.

    Ο Δεκαπτέρυγος

  • Members
  • 1,409 posts

Posted 25 June 2008 - 02:32

Και αλλάζουμε μέτωπο φιλες και φιλοι,μιας και το κανάλι TV tokyo ανακοίνωσε το πρόγραμμα του ιουλίου [τα-τα-ταααν!!]

Σύμφωνα με τις πρώτες πηγες το προγραμμα θα ειναι το εξης:
Spoiler:


Τα αξιαγάπητα ποκεμον εχουν προφανώς σπεσιαλ επεισοδιο οποτε "νο ρουμ φορ Νάρουτο"

Επίσης αν λαβουμε υπ'οψιν μας οτι η σεζον τελειωνει κοντά στα τέλη αυγούστου, υποθέτω (οπως ειχαν πει κ αλλοι πριν απο εμενα) οτι το καλοκαιρι δεν θα δουμε την κανονική συνέχεια της ιστοριας.δλδ γύρω στο επεισόδιο 74..Εδω να σημειωθεί οτι αυτο ειναι δική μου εκτίμηση και δεν ειναι η επίσημη ανακοίνωση απο το Studio Pierot.

Για οποιοδήποτε νεώτερο θα σας ενημερώσουμε με έκτακτο δελτίο...
Καλό σας βράδυ :nod2:

Posted Image

ΧΙΝΑΤΑ, και τι δεν θα έδινα να σκύψεις να πιάσεις τη ΚΑΝΑΤΑ....:: LiveJournal ::. = DeviantArt = \o/MADAOmon FanSubs :3 \o/
Spoiler: Υφυπουργός Γαστρονομιας και Επίσημος Κρατικός Μπαρτέντερ

#36 Hatake Kakashi

Hatake Kakashi

    Anime Professional

  • Members
  • 985 posts

Posted 25 June 2008 - 02:45

Και αλλάζουμε μέτωπο φιλες και φιλοι,μιας και το κανάλι TV tokyo ανακοίνωσε το πρόγραμμα του ιουλίου [τα-τα-ταααν!!]

Σύμφωνα με τις πρώτες πηγες το προγραμμα θα ειναι το εξης:

Spoiler:


Τα αξιαγάπητα ποκεμον εχουν προφανώς σπεσιαλ επεισοδιο οποτε "νο ρουμ φορ Νάρουτο"

Επίσης αν λαβουμε υπ'οψιν μας οτι η σεζον τελειωνει κοντά στα τέλη αυγούστου, υποθέτω (οπως ειχαν πει κ αλλοι πριν απο εμενα) οτι το καλοκαιρι δεν θα δουμε την κανονική συνέχεια της ιστοριας.δλδ γύρω στο επεισόδιο 74..Εδω να σημειωθεί οτι αυτο ειναι δική μου εκτίμηση και δεν ειναι η επίσημη ανακοίνωση απο το Studio Pierot.

Για οποιοδήποτε νεώτερο θα σας ενημερώσουμε με έκτακτο δελτίο...
Καλό σας βράδυ :nod2:



Αρχηγος οπως παντα

Αν και καλα ειναι αυτα τα φιλλερς θα ηθελα το καλοκαιρι να εβλεπα λιγο
κανον στορυ

#37 tsintori

tsintori

    Dmc rocks

  • Members
  • 514 posts

Posted 25 June 2008 - 11:15

Tα pokemon έχουν special επισόδειο άρα no naruto;:roar::mador2: Kαλά δεν θα τελειώσει ποτέ αυτή η μλκα. Τέσπα θα περιμένουμε μέχρι το Σπτέμβρη. Thanks για το info Seraphimon.
Posted Image

#38 Loke

Loke

    ~Moe Mio Moe~

  • Channel Operators
  • 3,927 posts

Posted 25 June 2008 - 17:06

ελπιζω να δω κατι στα anime news σαν: " narutards attack pokemon studio due to their special episode no naruto was broadcasted. Thousands of narutos attacked with rasengan and 1000 years of pain ! "

Seraph προσθεσες 10 επισοδεια, τα εχεις βαλει ολα ογδοντα κατι ^^

#39 Seraphimon-T.K.

Seraphimon-T.K.

    Ο Δεκαπτέρυγος

  • Members
  • 1,409 posts

Posted 25 June 2008 - 21:06

ελπιζω να δω κατι στα anime news σαν: " narutards attack pokemon studio due to their special episode no naruto was broadcasted. Thousands of narutos attacked with rasengan and 1000 years of pain ! "

Εχει ξαναγινει κατι τετοιο παλιοτερα...Δλδ να χασουμε επεισοδια απο τα σπεσιαλ επεισοδια των ποκεμον,αλλα δεν υπηρχε τετοιο αποτελεσμα:deadga6:

Seraph προσθεσες 10 επισοδεια, τα εχεις βαλει ολα ογδοντα κατι ^^


Ναι γιατι αν ειδες γραφω "284+"...Στην ιαπωνια στο Σιπουντεν η αριθμηση των επεισοδιων δεν αρχισε απο το 1,αλλα συνεχιζει απο κει που τελειωσε το πρωτο ναρουτο...Οποτε γιαυτο εχω αφησει αυτα τα νουμερα:orly:

ΥΓ: οχι που θα μου πεις οτι εκανα λαθος:hahaha:

Posted Image

ΧΙΝΑΤΑ, και τι δεν θα έδινα να σκύψεις να πιάσεις τη ΚΑΝΑΤΑ....:: LiveJournal ::. = DeviantArt = \o/MADAOmon FanSubs :3 \o/
Spoiler: Υφυπουργός Γαστρονομιας και Επίσημος Κρατικός Μπαρτέντερ

#40 tsintori

tsintori

    Dmc rocks

  • Members
  • 514 posts

Posted 27 June 2008 - 19:42

Τουλάχιστον το επόμενο θα είναι διπλό.

Edited by Jiraiya, 30 June 2008 - 22:16.

Posted Image

#41 Ephialtes

Ephialtes

    Ashigaru

  • Members
  • 570 posts

Posted 27 June 2008 - 23:02

Nαι ευτυχως, και ελπιζω να ξεμπερδεψουμε με τα φιλλερ

Posted ImagePosted Image


#42 sefiroth

sefiroth

    Anime Professional

  • Members
  • 537 posts

Posted 27 June 2008 - 23:05

Mεχρι τον Σπτεμβριο μην εχετε πολλες ελπιδες....απο την αλλη εμενα γιατι μου φαινεται οτι θα περασει σαν νερακι αυτο το διαστημα;;
Posted Image

#43 Goggeta SSJ6

Goggeta SSJ6

    Anime Professional

  • Members
  • 742 posts

Posted 28 June 2008 - 00:05

Mεχρι τον Σπτεμβριο μην εχετε πολλες ελπιδες....απο την αλλη εμενα γιατι μου φαινεται οτι θα περασει σαν νερακι αυτο το διαστημα;;


Σωστος................!!!!!!!!!!

Loke πασα μου πην ξεσκηζεσε τοσο δεν βγενεις πως να στο πω ειναι πολυ μεγαλη θυσια κανε και λιγο κρατη θα δουλεψεις μεχρη θανατου!!!:D

Και η εκτωνοσεις συνεχιζετε αρε kishimoto ξυλο που το θελεις!!!;)
Posted Image
Στα 20 μου εγηνα και αδερφος.... ο παλιογερος.... τι επαθα ο αμοιρος με τους γεροντοερωτες!!!

#44 Goggeta SSJ6

Goggeta SSJ6

    Anime Professional

  • Members
  • 742 posts

Posted 28 June 2008 - 22:42

Καλα χαρητε τωρα εσεις γιατι εγω Δεκεμβρη θα τροω ramen και εσεις θα περιμενετε το νεο chapter νανανανανανα:P:P:P:P:P

Spoiler:

Posted Image
Στα 20 μου εγηνα και αδερφος.... ο παλιογερος.... τι επαθα ο αμοιρος με τους γεροντοερωτες!!!

#45 Seraphimon-T.K.

Seraphimon-T.K.

    Ο Δεκαπτέρυγος

  • Members
  • 1,409 posts

Posted 28 June 2008 - 23:30

Και η εκτωνοσεις συνεχιζετε αρε kishimoto ξυλο που το θελεις!!!;)

Ελπιζω να καταλαβαινεις οτι ο Κισιμοτο δεν εχει καμια σχεση με το ανιμε, έτσι?

Posted Image

ΧΙΝΑΤΑ, και τι δεν θα έδινα να σκύψεις να πιάσεις τη ΚΑΝΑΤΑ....:: LiveJournal ::. = DeviantArt = \o/MADAOmon FanSubs :3 \o/
Spoiler: Υφυπουργός Γαστρονομιας και Επίσημος Κρατικός Μπαρτέντερ