Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Naruto latest chapter discussion [επιτρέπονται spoilers]


  • Please log in to reply
11573 replies to this topic

#31 tsintori

tsintori

    Dmc rocks

  • Members
  • 514 posts

Posted 24 June 2008 - 19:25

Δηλαδή αυτό το παιδί (ο θεός να το κάνει) μια ζωή θα εκδικείται;
Posted Image

#32 Goggeta SSJ6

Goggeta SSJ6

    Anime Professional

  • Members
  • 742 posts

Posted 24 June 2008 - 19:30

Εαν υποθεσουμε οτι ειναι σωστο τοτε υπαρχει πιθανοτητα να παιθανει ο Naruto περνοντας παζι του και τον Pain το θεμα ειναι οτι τα παλικαρια στην Konocha δεν ξερουν αυτο...:

Posted Image
Στα 20 μου εγηνα και αδερφος.... ο παλιογερος.... τι επαθα ο αμοιρος με τους γεροντοερωτες!!!

#33 RiDeLub

RiDeLub

    - ΡίΝΤεΛουμπ -

  • Members
  • 1,010 posts

Posted 24 June 2008 - 19:38

Αν και δεν διάβασα ολόκληρο το spoiler, η φάση με το βιβλίο δεν με χαλάει.

Τώρα ως προς την εγκυρότητα.
Ο λόγος που δεν θα το έπαιρνα υπόψη μου εύκολα, είναι επειδή θεωρώ ότι είναι πολύ νωρίς για να βγει ολόκληρος ο διάλογος του chapter. Έτσι όπως "σερβίρεται" μου φαίνεται fishy.

Θα περιμένουμε λίγο ακόμα πάντως....

- Επέζησα και εγώ από το φαγητό του Κ.Ε.Τ.Θ Αυλώνας -

Posted Image


#34 Goggeta SSJ6

Goggeta SSJ6

    Anime Professional

  • Members
  • 742 posts

Posted 24 June 2008 - 19:44

Αν και δεν διάβασα ολόκληρο το spoiler, η φάση με το βιβλίο δεν με χαλάει.

Τώρα ως προς την εγκυρότητα.
Ο λόγος που δεν θα το έπαιρνα υπόψη μου εύκολα, είναι επειδή θεωρώ ότι είναι πολύ νωρίς για να βγει ολόκληρος ο διάλογος του chapter. Έτσι όπως "σερβίρεται" μου φαίνεται fishy.

Θα περιμένουμε λίγο ακόμα πάντως....


Βρε ουτε εγω το πιστευω απλως πηρα σαν ντεμεκ αληθεια το θεμα με το book για να πουμε αποψεις κουβεντα (και αναλυση) να γηνετε;)
Posted Image
Στα 20 μου εγηνα και αδερφος.... ο παλιογερος.... τι επαθα ο αμοιρος με τους γεροντοερωτες!!!

#35 Uchiha Madara

Uchiha Madara

    uchiha mandara

  • Members
  • 77 posts

Posted 24 June 2008 - 21:50

Δεν υποτίθεται ότι πήρε την εκδίκησή του;



NAI αλλα τορα πρεπει να παρει και εκδικισει απτιN KONOHA..:erk:

#36 Ptomahawk

Ptomahawk

    Σενιορ Ρεσερτσερ στα ΒeeTas

  • Members
  • 700 posts

Posted 24 June 2008 - 21:54

FAKE SPOILER ALERT!!!

Με τίποτα δεν γίνεται αυτό, πρώτα απ'όλα κάνει άλματα,θα έπρεπε να ζητάει πρώτα συγνώμη ο Shikamaru που εάν δεν κατόρθωσαν οι υπεύθυνοι για τις αποκωδικοποιήσεις να καταλάβουν τον κώδικα. Ύστερα πως το κατάλαβε ο Kakashi;

Και μετά όσον αφορά την δύναμη του Rinnengan,
ο Jiraiya θα είχε προσέξει ότι το σώμα του αντιπάλου γέρασε.
Posted Image

#37 iristella

iristella

    Heelchou!

  • Administrators
  • 10,437 posts

Posted 24 June 2008 - 21:56

σε αυτο που λεει ο Ptomahawk
υπαρχει μια βαση.... την ψιλοθυμαμαι την εικονα και δεν φαινοταν να ειχε πεθανει απο αυτο ο ninja εκεινος. Περισσοτερο αλλου χερια αλλου ποδια ηταν η ολη φαση....

#38 Hatake Kakashi

Hatake Kakashi

    Anime Professional

  • Members
  • 985 posts

Posted 24 June 2008 - 22:00

O Kakashi θα μπορουσε να το καταλαβει εαν ο κωδικος ηταν απο τα βιβλια,οπως μου ειχες πει και εσυ Ptomahawk

αυτο βεβαια το λεω σαν μια πιθανοτητα οχι για να το συνδεσω με το σποιλερ το οποιο ειναι 100% fake

#39 Ephialtes

Ephialtes

    Ashigaru

  • Members
  • 570 posts

Posted 24 June 2008 - 22:00

NAI αλλα τορα πρεπει να παρει και εκδικισει απτιN KONOHA..:erk:


:erk:Αφου η Konoha ευθυνεται για τον αφανισμο του clan του, εσυ δεν θα ηθελες?:erk:

Posted ImagePosted Image


#40 iristella

iristella

    Heelchou!

  • Administrators
  • 10,437 posts

Posted 24 June 2008 - 22:13

Ισως αλλα δεν θα συμμαχουσα και με εναν απο τους υπευθυνους για αυτον τον αφανισμο. Και θα προσπαθουσα τουλαχιστον να τιμησω την μεγαλυτερη επιθυμια του αδερφου μου που πεθανε για χαρη μου να κρατησω το Hidden Leaf ασφαλες... (ολα αυτα αν ημουν στην θεση του Sasuke Παντα)

#41 Neuro

Neuro

    Anime Professional

  • Members
  • 730 posts

Posted 24 June 2008 - 22:58

Εχω την εντιποσι οτι ο Sasuke παιζι με τον Madara κανοντας τον να νομιζι οτι τον ακουλοθι! Και χρισιμοπιοντας τον για να φτασι σε αυτους που ειναι υπεφτινι για το αφανισμο του κλαν του! Τωρα εχω ξανακανι λαθος στο παρελθον...
Posted Image

#42 Ephialtes

Ephialtes

    Ashigaru

  • Members
  • 570 posts

Posted 24 June 2008 - 23:22

Ισως αλλα δεν θα συμμαχουσα και με εναν απο τους υπευθυνους για αυτον τον αφανισμο. Και θα προσπαθουσα τουλαχιστον να τιμησω την μεγαλυτερη επιθυμια του αδερφου μου που πεθανε για χαρη μου να κρατησω το Hidden Leaf ασφαλες... (ολα αυτα αν ημουν στην θεση του Sasuke Παντα)


Θα σου ειχε μεινει πολυ λογικοι εσενα αν ο αδερφος σκοτωνε ολη την οικογενεια σου, και εβλεπες τους γονεις σου σφαγμενους στα ποδια σου.
και τελικα μαθαινες οτι ο αδερφος δεν ειχς αλλη επιλογη απο το να σκοτωσει την οικογενεια σου για το κοινο καλο, και για ολα αυτα ευθυνονταν το χωριο σου?

Τωρα μην πεις ναι, γιατι ψεματα θα πεις

Posted ImagePosted Image


#43 Uchiha Madara

Uchiha Madara

    uchiha mandara

  • Members
  • 77 posts

Posted 24 June 2008 - 23:40

:erk:Αφου η Konoha ευθυνεται για τον αφανισμο του clan του, εσυ δεν θα ηθελες?:erk:


οχι γιατι ο sasuke μου τιν σπαει αμα ιταν να σκοτοσει ο itachi την konoha ι ο mandara θα ελεγα οκ αλλα επιδει τον sasuke τον μισο δεν θελο..


Spoiler:


#44 Ephialtes

Ephialtes

    Ashigaru

  • Members
  • 570 posts

Posted 24 June 2008 - 23:46

οχι γιατι ο sasuke μου τιν σπαει αμα ιταν να σκοτοσει ο itachi την konoha ι ο mandara θα ελεγα οκ αλλα επιδει τον sasuke τον μισο δεν θελο..


Spoiler:


Ωραιος λογος

και για το καλο των ματιων μας: https://addons.mozilla.org/nl/firefox/addon/3451

Posted ImagePosted Image


#45 Uchiha Madara

Uchiha Madara

    uchiha mandara

  • Members
  • 77 posts

Posted 24 June 2008 - 23:58

Ωραιος λογος

και για το καλο των ματιων μας: https://addons.mozilla.org/nl/firefox/addon/3451


δεν εχο mozilla sorry αλλα και παλι τι σε πιραζει εσενα που δεν θελο να καταστρεψει ο sasuke τιν konoha??..:kakashithumbup: