Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Naruto latest chapter discussion [επιτρέπονται spoilers]


  • Please log in to reply
11573 replies to this topic

#16 Goggeta SSJ6

Goggeta SSJ6

    Anime Professional

  • Members
  • 742 posts

Posted 23 June 2008 - 03:02

Ιλικρινα θα καιγομαι να δω το προσωπο του Mandara αλλα εαν το δηξει συγουρα θα εχουμε τουλαχιστον 6chapters για αυτον οποτε ας δουμε Naruto τωρα γιατι δεν θα τον δουμε και πολυ φετος...:(
Posted Image
Στα 20 μου εγηνα και αδερφος.... ο παλιογερος.... τι επαθα ο αμοιρος με τους γεροντοερωτες!!!

#17 gogetasjj4

gogetasjj4

    Anime Fan

  • Members
  • 251 posts

Posted 23 June 2008 - 03:08

και εγώ ανυπομονώ να δω το πρόσωπο του! και είναι σχεδόν σίγουρο πως δεν είναι το κανονικό του σώμα!
ρε παίδες ξενυχτάτε τέτοια ώρα? δώστε κάνα msn να μην ξενυχτάω μονος xD

#18 Uchiha Madara

Uchiha Madara

    uchiha mandara

  • Members
  • 77 posts

Posted 23 June 2008 - 08:48

ναι απο οτι φενεται πιο γριγορα θα δουμε το προσοπο τοy mandara παρα του kakashi...και που ξερουμε οτι δεν εισε βιαστης μικρον αγοριον....lol

#19 gogetasjj4

gogetasjj4

    Anime Fan

  • Members
  • 251 posts

Posted 23 June 2008 - 09:40

και πολύ καλά κανεις εγώ τελικά δεν κοιμήθηκα καθόλου για να κοιμηθώ κανονικά σήμερα να έρθει μια ισορροπία γιατί αλλιώς δεν την παλεύω... (σε έκανα add):riiight:
@uchiha madara δεν πιστεύω ότι θα δούμε ποτε το πρόσωπο του kakashi.. δεν νομίζω να εξυπηρετεί και στην πλοκή..

#20 °•πίΟu-πίΟu•°™

°•πίΟu-πίΟu•°™

    I'm just one hell of a butler :)

  • Members
  • 1,306 posts

Posted 23 June 2008 - 12:37

οντως δε χρειαζεται το real προσωπο του kakashi αν και θα μπορουσαμε να δωροδοκησουμε τον sasuke να γυρισει
Spoiler:
αμα του το δειχνε μονο αυτουνου :congrats:

yoJC2iXiB8biWL8b9S.gif

Spoiler:

#21 endless_inspiration

endless_inspiration

    Anime Professional

  • Members
  • 535 posts

Posted 23 June 2008 - 14:35

και ας μην εξυπηρετει στην ολη πλοκη εγω θελω να το δω...:emptyonexg1:
βεβαια μπορει να ειναι χαλια ο τυπος και να χαλασει γενικως ολη την εικονα που εχουμε σχηματισει για αυτον...

Posted Image
''Ολοι κάποτε σκοντάφτουμε.
Το τι κάνει κανείς μετά είναι αυτό που του φτιάχνει ή του καταστρέφει τη ζωή.
Η αξία του ανθρώπου φαίνεται στο τι κάνει μετά την πτώση''
Liza Unger, 'black out'


#22 °•πίΟu-πίΟu•°™

°•πίΟu-πίΟu•°™

    I'm just one hell of a butler :)

  • Members
  • 1,306 posts

Posted 23 June 2008 - 23:21

μια χαρα θεος θα ειναι μην ανησυχεις...

yoJC2iXiB8biWL8b9S.gif

Spoiler:

#23 Sora

Sora

    Gintama Hype

  • Members
  • 682 posts

Posted 24 June 2008 - 14:28

πω πω.............ο naruto εμαθε οτι πεθανε ο jiraya τι θα κανει τωρα.
Μαλλον θα μαθει καινουριες κινησεις απο το scroll του jiraya και θα γινει πολυ δυνατος...και αν ειμαστε τυχεροι αυτο θα γινει πολυ συντομα
Spoiler:


#24 Uchiha Madara

Uchiha Madara

    uchiha mandara

  • Members
  • 77 posts

Posted 24 June 2008 - 15:04

ναι αλλα και ο sasuke θα γινει δινατος για να παρει εκδικισει και ουτε ξερουμε τι κανει το sharingan που εχει..

#25 Goggeta SSJ6

Goggeta SSJ6

    Anime Professional

  • Members
  • 742 posts

Posted 24 June 2008 - 16:24

Κατ' αρχας δεν εχω καμια σχεση με το εγκλημα της (θου κυριε) παιδεραστιας...:PΔεν μου αρεσουν τα αγορ'ι'α σε παρακαλω Mandara τα τρελα σου στο saske:hahaha::hahaha::hahaha:

E το μονο που μενει ειναι το ms του να κανει και κανα time space zutju να τελειωνουμε και με αυτον:D
Posted Image
Στα 20 μου εγηνα και αδερφος.... ο παλιογερος.... τι επαθα ο αμοιρος με τους γεροντοερωτες!!!

#26 Hatake Kakashi

Hatake Kakashi

    Anime Professional

  • Members
  • 985 posts

Posted 24 June 2008 - 17:19

Υπαρχει ενα σποιλερ αυτη την στιγμη που υποτιθεται οτι ειναι απο εκεινον που μας δινει τα σποιλερς τους τελευταιους μηνες,,ωστοσο επειδη ειναι νωρις εγω αμφιβαλλω οτι θα ειναι και το αληθινο,η το τσαπτερ πρεπει να ειναι πολυ καλο για να παρουμε confirmed spoiler απο τωρα,η καποιος χρησιμοποιει το account του ιαπωνα(κατι που εχει συμβει 2 φορες τους τελευταιους 5 μηνες).
ακομα δεν εχει μεταφραστει

#27 iristella

iristella

    Heelchou!

  • Administrators
  • 10,437 posts

Posted 24 June 2008 - 18:19

Hatake Kakashi in you we trust για να μας φερνεις τα καλυτερα και εγκυροτερα spoilers οσο πιο νωρις γινεται!!! We have faith in you οτι θα καταλαβεις αν ισχυει η οχι!

#28 Goggeta SSJ6

Goggeta SSJ6

    Anime Professional

  • Members
  • 742 posts

Posted 24 June 2008 - 19:06

Kakashouko μπορεις εσυ μας οδηγεις:D

Kαι επειδει σε εμπιστευωμαι για ρηξε μια ματια σε αυτο που μωλις βρικα...:

Spoiler: 406?

Edited by Goggeta SSJ6, 24 June 2008 - 19:13.

Posted Image
Στα 20 μου εγηνα και αδερφος.... ο παλιογερος.... τι επαθα ο αμοιρος με τους γεροντοερωτες!!!

#29 tsintori

tsintori

    Dmc rocks

  • Members
  • 514 posts

Posted 24 June 2008 - 19:20

ναι αλλα και ο sasuke θα γινει δινατος για να παρει εκδικισει και ουτε ξερουμε τι κανει το sharingan που εχει..


Δεν υποτίθεται ότι πήρε την εκδίκησή του;
Posted Image

#30 Hatake Kakashi

Hatake Kakashi

    Anime Professional

  • Members
  • 985 posts

Posted 24 June 2008 - 19:24

Kakashouko μπορεις εσυ μας οδηγεις:D

Kαι επειδει σε εμπιστευωμαι για ρηξε μια ματια σε αυτο που μωλις βρικα...:

Spoiler: 406?



Αυτο ακριβως ειναι το σποιλερ που ανεφερα πιο πανω

Εγω λεω οτι ειναι fake για τον λογο οτι οι ιαπωνες δεν εδωσαν σημασια σε αυτον που εδωσε το σποιλερ,ενω αν ηταν ο γνωστος που μας τα δινει βλεπεις ποστ τα οποια τον ευχαριστουν που τα μοιραζετε μαζι τους,ποσο βλακας ομως πρεπει να ειναι καποιος που χρησιμοποιει το ονομα εκεινου που μας δινει τα σποιλερς για να γραψει fan fiction.