Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * * - 2 votes

The Playstation World


  • Please log in to reply
1842 replies to this topic

#1381 Itachi Akatsuki

Itachi Akatsuki

    Anime Master

  • Members
  • 1,740 posts

Posted 10 June 2013 - 11:31

Φωτια θα παρουν τα ps3!
http://www.youtube.com/watch?v=VBTo6sWNMWY&feature=player_embedded Αυριο κυκλοφορει το free-to-play Tekken Revolution!Θα περιλαμβανει ενα αρχικο roster 8 χαρακτηρων και θα μπορεις να παιξεις Arcade Mode και Online Mode το οποιο θα εχει ranked και player μαχες!
Επισης για τους καινουργιους στο Tekken εχουν δημιουργηθει και οι "Special Arts" και "Critical Arts"!
Οποιος ψηνεται για καμια online battle και λιγο ξεσκουριασμα (εχω αρκετο καιρο να παιξω Tekken) ας μου στειλει ενα pm, με το ονομα του στο PSN για να τον addαρω!Αντε παιδια, μια χαρα μας ηρθε, θα βαλω και PS Plus τωρα, τοσα games δεν θα προλαβαινω να τα παιζω ολα :P
Υ.Γ.Α, ναι επισης ενα φοβερο CGI trailer (για οσους δεν ξερουν τι ειναι τα CGI trailers ειναι αυτα τα οποια δεν εχουν in-game γραφικα) για το Watch_Dogs το οποιο θα κυκλοφορησει 22 Νοεμβριου για ps3-xbox360-PC-Wii U και σε Ps4-Xbox One οταν γινουν launch!
Εγω προσωπικα θα το αγορασω σε ps3, αφου ps4 δεν θα αγορασω για αρκετα χρονια, μιας και προσφατα αγορασα ps3!

Edited by Itachi Akatsuki, 10 June 2013 - 11:57.

mushishi_signature_by_rhearatite-d4jj2om


#1382 ichigo13

ichigo13

    trelos CSDas

  • Members
  • 995 posts

Posted 10 June 2013 - 12:13

Κανένα παιχνίδι δεν είναι τέλειο για να πέφτουν τα 10ρια έτσι.
Απόδειξη τα λιγοστά reviews που επισημαίνουν τα αδύνατά του σημεία.
Μου λες για non-scripted combat... Το I Am Alive το έχεις παίξει?
Συμπέρασμα, η Sony (όχι η Naughty Dog) έχει ρίξει TA λεφτά για να εκμεταλλευτεί στο έπακρο την πανωλεθρία που λέγεται Xbox One.

Αν δεν ξέρεις πώς λειτουργεί το gaming industry, δεν υπάρχει λόγος να το συζητάμε. Πίστευε ό,τι θέλεις.

Έρεβε το ότι παίρνει ένα παιχνίδι 10 δεν σημαίνει ότι είναι τέλειο, όπως λες κανένα δεν είναι τέλειο και το The Last of Us έχει πρόβληματα στην ΑΙ π.χ. που το επισημαίνουν όλοι στα reviews, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν μπορεί να πάρει 10.Με την λογική αυτή τότε τπτ δεν θα μπορούσε να πάρει 10.
Καλά το ότι έχουν πληρώσει όλους τους reviewers δε, το αφήνω ασχολίαστο.Μάλλον έφτασαν και λάδωσαν μέχρι και τα ελληνικά site τότε για τα 10άρια.
Τέλος πως γίνεται να υπερασπίζεσαι ότι δεν αξίζει τα 10άρια εφόσον δεν το έχεις παίξει το παιχνίδι?Προφανώς ισχύει και το αντίθετο όμως πρώτα παίξε το και μετά έλα ξανά εδώ και σχολίασε.
Posted Image

#1383 Itachi Akatsuki

Itachi Akatsuki

    Anime Master

  • Members
  • 1,740 posts

Posted 10 June 2013 - 12:25

Έρεβε το ότι παίρνει ένα παιχνίδι 10 δεν σημαίνει ότι είναι τέλειο, όπως λες κανένα δεν είναι τέλειο και το The Last of Us έχει πρόβληματα στην ΑΙ π.χ. που το επισημαίνουν όλοι στα reviews, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι δεν μπορεί να πάρει 10.Με την λογική αυτή τότε τπτ δεν θα μπορούσε να πάρει 10.
Καλά το ότι έχουν πληρώσει όλους τους reviewers δε, το αφήνω ασχολίαστο.Μάλλον έφτασαν και λάδωσαν μέχρι και τα ελληνικά site τότε για τα 10άρια.
Τέλος πως γίνεται να υπερασπίζεσαι ότι δεν αξίζει τα 10άρια εφόσον δεν το έχεις παίξει το παιχνίδι?Προφανώς ισχύει και το αντίθετο όμως πρώτα παίξε το και μετά έλα ξανά εδώ και σχολίασε.

Πες τα ρε συ, πες τα!
Δηλαδη ακομα και τα ελληνικα sites λαδωσαν?Που καποια δεν τα ξερει πολυς κοσμος και λογικα ουτε η Sony...
Οσο για αυτο που λες οτι η Sony εκμεταλλευεται την δυσαρεσκεια που εχει δημιουργηθει με το Xbox One και για αυτο εχει γινει πετυχημενο το TLOU δεν εχει ΚΑΜΙΑ σχεση.
Ενα game για να παρει 10/10 δεν σημαινει οτι ειναι τελειο...Σημαινει οτι η αισθηση ενω επαιζες και οταν το τελειωσες αξιζε το 10.

Edited by Itachi Akatsuki, 10 June 2013 - 12:27.

mushishi_signature_by_rhearatite-d4jj2om


#1384 Darthnicolas

Darthnicolas

    Raidou Kuzunoha the 1st

  • Members
  • 972 posts

Posted 10 June 2013 - 13:21

Γιατί κάθεστε και μαλώνετε για μερικά reviews ρε παίδες... Σιγά. Αν θέλει κάποιος να παίξει το παιχνίδι, θα το παίξει. Και το RE6 είχε όλα τα μαύρα χάλια απο reviews, αλλά εγώ το πήρα, το λιωσα, το καταχάρηκα. Μην κολλάτε στα ανούσια πράγματα. Ακόμα και αν όλοι σας λένε πως έχετε άδικο, εσείς να δίνετε τη μέγιστη σημασία στη δική σας γνώμη(so poetic xD)

#1385 Itachi Akatsuki

Itachi Akatsuki

    Anime Master

  • Members
  • 1,740 posts

Posted 10 June 2013 - 13:26

Γιατί κάθεστε και μαλώνετε για μερικά reviews ρε παίδες... Σιγά. Αν θέλει κάποιος να παίξει το παιχνίδι, θα το παίξει. Και το RE6 είχε όλα τα μαύρα χάλια απο reviews, αλλά εγώ το πήρα, το λιωσα, το καταχάρηκα. Μην κολλάτε στα ανούσια πράγματα. Ακόμα και αν όλοι σας λένε πως έχετε άδικο, εσείς να δίνετε τη μέγιστη σημασία στη δική σας γνώμη(so poetic xD)

:thumbup: Και γω το ειχα λιωσει το RE 6 τωρα που μου το θυμισες!Πανω απο 15 ωρες μεσα σε ενα τριημερο :P Καλα, παντως σαν τα πρωτα δεν ειναι, δεν το συζηταμε!

Edited by Itachi Akatsuki, 10 June 2013 - 13:30.

mushishi_signature_by_rhearatite-d4jj2om


#1386 Napster

Napster

    \ [T] /

  • Members
  • 1,105 posts
  • LocationΘεσσαλονίκη

Posted 11 June 2013 - 05:57

Τόσο απλά M$.
Youtube Video


#1387 Putin

Putin

    Swee

  • Members
  • 1,790 posts
  • LocationΚΟΛΑΣΗ

Posted 11 June 2013 - 06:55

Πραγματικά χαίρομαι για τις ηλίθιες επιλογές της MS, μιας και αν δεν τις κάνανε και έβλεπε η Σόνυ αντιδράσεις κανείς δεν ξέρει αν θα είχε και το PS4 ανάλογη αντιμετώπιση.

Ανυπομονώ να παίξω pro3000 στη νέα superior nihonjin κονσόλα μου

HnH5aB0.jpg


#1388 Pirate King

Pirate King

    Anime Freak

  • Members
  • 429 posts

Posted 11 June 2013 - 07:08

Πραγματικά χαίρομαι για τις ηλίθιες επιλογές της MS, μιας και αν δεν τις κάνανε και έβλεπε η Σόνυ αντιδράσεις κανείς δεν ξέρει αν θα είχε και το PS4 ανάλογη αντιμετώπιση.

Ανυπομονώ να παίξω pro3000 στη νέα superior nihonjin κονσόλα μου


θα ανυπομονείς για παρα πολύ καιρό... δεν βγει το pro για ps4 και xbox one

#1389 Putin

Putin

    Swee

  • Members
  • 1,790 posts
  • LocationΚΟΛΑΣΗ

Posted 11 June 2013 - 07:44

Δεν παίζω προ

HnH5aB0.jpg


#1390 Pirate King

Pirate King

    Anime Freak

  • Members
  • 429 posts

Posted 11 June 2013 - 10:45

shame on you

Posted Image

#1391 Petran79

Petran79

    YOU GET TO BURNING!

  • Review Team
  • 3,265 posts
  • LocationΘεσσαλονίκη

Posted 11 June 2013 - 10:46

ε οχι και 60 ευρω το χρονο για να παιζω Online μια φορα την εβδομαδα.
αλλιως σκεφτομουν να το αγορασω. τα exclusives δεν με ενδιαφερουν. δηλ να σκαω 70 ευρω για να παιζω λιγες μερες offline

θα παραμεινω μου φαινεται στο PC

#1392 Itachi Akatsuki

Itachi Akatsuki

    Anime Master

  • Members
  • 1,740 posts

Posted 11 June 2013 - 11:17

Petran79Το xbox 360 τοσο καιρο το εκανε!Ασε που στο Xbox One χρειαζεται και ιντερνετ καθε φορα...Απαραδεκτοι η M$ το ps4 απο την αλλη εχει καλη τιμη και γενικα εχει πιο πολλα θετικα.
Οπως εχω ξαναπει πολλες φορες εγω για τα επομενα χρονια θα παιζω ps3!Θα δουμε τι εξελιξη θα εχουν οι καινουργιες κονσολες!

Edited by Itachi Akatsuki, 11 June 2013 - 11:17.

mushishi_signature_by_rhearatite-d4jj2om


#1393 Napster

Napster

    \ [T] /

  • Members
  • 1,105 posts
  • LocationΘεσσαλονίκη

Posted 11 June 2013 - 16:27

LOL.
Youtube Video


#1394 DeLGaDo

DeLGaDo

    Apapapa

  • Members
  • 420 posts

Posted 11 June 2013 - 17:26

LOL.

Youtube Video



EPIC χαχαχα. " i'm SUCH A FUCKING FANBOY "

Edited by DeLGaDo, 11 June 2013 - 17:26.

Beyond the Grave Posted Image

#1395 pasxaleas

pasxaleas

    Smell the bunny

  • Members
  • 860 posts

Posted 11 June 2013 - 18:16

sony this year

                                                                                                                                                09pntFA.png?1