Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * * - 2 votes

The Playstation World


  • Please log in to reply
1842 replies to this topic

#31 Zabimaru

Zabimaru

    ワン ピース!!

  • Members
  • 860 posts

Posted 10 May 2007 - 11:01

παιδια εχει γινει χαμος με τις κονσολες.Εκει που δεν ειχε to xbox παιχνιδια το 360 meta τις εξαγορες της microsoft einai τινγκα στους τιτλους που πριν βγαιναν για το ps2.οσο για το ninja gaiden απιστευτα καλυτερο απο το tenchu.

#32 Zabimaru

Zabimaru

    ワン ピース!!

  • Members
  • 860 posts

Posted 17 May 2007 - 23:30

TA silent hill εχουν συνεχεια σαν ιστορια?

#33 DjDragon

DjDragon

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 642 posts

Posted 18 May 2007 - 02:34

TA silent hill εχουν συνεχεια σαν ιστορια?


Ναι έχουν αν τα παίζεις όλα μαζί...Δυστυχώς η Konami το έχει φτάσει ως το silent hill 4 και μετά το γύρισαν το επόμενο σε ταινία...δεν ξέρω αν θα κάνουν κι άλλο silent hill.:emptyonexg1:

#34 Hajime_Saito

Hajime_Saito

    ドS

  • Moderators
  • 2,136 posts

Posted 18 May 2007 - 09:18

Ναι έχουν αν τα παίζεις όλα μαζί...Δυστυχώς η Konami το έχει φτάσει ως το silent hill 4 και μετά το γύρισαν το επόμενο σε ταινία...δεν ξέρω αν θα κάνουν κι άλλο silent hill.:emptyonexg1:


Θα κάνουν.

LfNX0dh.png


#35 Zabimaru

Zabimaru

    ワン ピース!!

  • Members
  • 860 posts

Posted 18 May 2007 - 10:20

Aν τα παιζεις ολα μαζι εννοεις με τη σειρα.Δηλαδη δεν ειναι αυρτονομα οπως ta ff.

#36 DjDragon

DjDragon

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 642 posts

Posted 18 May 2007 - 11:01

Silent Hill 5 (working title) will be the sixth installment in the Silent Hill video game series. Although not much information is known about the latest installment, the game has not been officially announced to be in development and the exact console platform(s) have not been confirmed by developer/publisher Konami. According to an interview with the project's chief designer Masashi Tsuboyama back in 2004, it would appear on the best next-gen console, considering between the PlayStation 3 and Xbox 360 (which was then still referred to as the Xbox 2); however, sources such as IGN have reported rumors of a PS3 release [1]. As of April 2007, Yamaoka confessed that Konami was still unsure about which console to release the title on, but did reply, "We are thinking of putting the next game on the next generation consoles like PlayStation 3 and Xbox 360, but we have had a good past experience with PlayStation [where the series was born] and we hope to continue that trend, but there are no definite plans as of yet."[2]

Απλά έλεος...Άκου εκεί να το βάλουν στο PS3...Απλά έλεος :despair:

#37 Quajafrie

Quajafrie

    I dance modestly.

  • Members
  • 523 posts

Posted 18 May 2007 - 21:47

Και πού να το βάλουν δηλαδή;

#38 DjDragon

DjDragon

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 642 posts

Posted 19 May 2007 - 13:45

Καλά θα ήταν να το βάλουν στο PS2 και στο PC αφού ξέρουν ότι θα πατώσει το PS3...

#39 Zabimaru

Zabimaru

    ワン ピース!!

  • Members
  • 860 posts

Posted 20 May 2007 - 10:12

μπα δε πιστευω να πατωσει γιατι θα υπερισχυσουν οπως φαινεται τα blue ray .γι αυτο δεν αγοραζω τις καινουργιες κονσολες περιμενω τις εξελιξεις.

#40 kokotas

kokotas

    Anime Amateur

  • Members
  • 117 posts

Posted 20 May 2007 - 22:43

Παιδιά φίλος μου είπε ότι σε λίγο καιρό θα πέσει η τιμή του PS3 o.o
Έχει πάρει τπτ το αυτί σας, αληθεύει;
Posted Image

Visit our site to grab your weekly One Piece HQ fix <333 Whatever rulez!! xD

#41 Johny B

Johny B

    Fate/Stay Night Fan

  • Members
  • 56 posts

Posted 20 May 2007 - 23:02

μπα δε πιστευω να πατωσει γιατι θα υπερισχυσουν οπως φαινεται τα blue ray .γι αυτο δεν αγοραζω τις καινουργιες κονσολες περιμενω τις εξελιξεις.

Σε αυτο έχεις δίκιο άπο ότι φενετε κιόλας τα blue ray θα καιρδίσουνε για ένα καλό λόγο που έχει διμοσιευτει και στο downlaod.com έδω και καίρο.Ετσι είχε γίνει και τότε με τα VHS(βιντεοκασέτες).
Ο λογος είναι:
Spoiler:

Kουλο εεεεεεεε but thats the true!!!:uhh:
Posted Image

#42 DjDragon

DjDragon

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 642 posts

Posted 21 May 2007 - 07:37

Δεν ξέρω αλλά θα χαρώ να πέσει η τιμή για να το πάρω επιτέλους...Αν αληθεύσει η τιμή κιόλας.

#43 zidane72003

zidane72003

    Starting...

  • Members
  • 20 posts

Posted 21 May 2007 - 10:24

Βασικα λεγανε για μια νεα μοναδα κατασκευης στη Κενυα οταν περιπου ηρθε στην Εΰρωπη αλλα ητανε ραδιο αρβυλα...

με τετοιες πωλησεις που εχει κανει μεχρι τωρα λογικο μου φενεται να πεσει η τιμη του.Οχι ομως τοσο δραματικα(πχ 50%)για να ανακτησει το χαμενο εδαφος.Αυτη τη στιγμη η Sony βρισκετε πισω σε πωλησεις και απο τη Νιντεντο και απο τη Μαϊκροσοφτ και πραγματικα τα πραγματα δε τα βλεπω καλα.Οχι τουλαχιστον μεχρι το τελος του χρονου.

Στις Χριστουγενιατικες διακοπες ολο και κατι θα γινει
Μονο 2 πραγματα ειναι απεραντα:Το συμπαν και η ανθρωπινη βλακεια.Και δεν ειμαι καθολου σιγουρος για το 1ο

Τα τηλεφωνα τα αλεξιπτωτα και τα μυαλα δουλευουνε καλυτερα οταν ειναι ανοιχτα

George Afroudakis:1000 goal στην Α εθνικη...keep walking

#44 Ash_Pokemaster

Ash_Pokemaster

    Anime Professional

  • Members
  • 1,005 posts

Posted 21 May 2007 - 11:37

Παιδιά φίλος μου είπε ότι σε λίγο καιρό θα πέσει η τιμή του PS3 o.o
Έχει πάρει τπτ το αυτί σας, αληθεύει;


Επίσημα, σε καμία περίπτωση. Βασικά επίσημα, έχουν πει ότι θα καταργηθεί η "φτηνή" έκδοση... :uhh:
Τέσπα ίδωμεν, βασικά το Blue Ray Disk είναι ένας από τους λόγους που η τιμή του PS3 είναι τόσο ψηλή... Δεν ξέρω αν θα πέσει κάποια στιγμή στο παρόν, αλλά σίγουρα δεν τους συμφέρει να συνεχίσουν με αυτή τη στρατηγική...

oR4yYRl.gif


#45 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 21 May 2007 - 12:41

Επίσημα, σε καμία περίπτωση. Βασικά επίσημα, έχουν πει ότι θα καταργηθεί η "φτηνή" έκδοση... :uhh:
Τέσπα ίδωμεν, βασικά το Blue Ray Disk είναι ένας από τους λόγους που η τιμή του PS3 είναι τόσο ψηλή... Δεν ξέρω αν θα πέσει κάποια στιγμή στο παρόν, αλλά σίγουρα δεν τους συμφέρει να συνεχίσουν με αυτή τη στρατηγική...


Κάποτε θα πέσει ρε συ απλά τότε θα ρίξουν και οι υπόλοιποι τις τιμές οπότε πάλι p*ul* :fromabove:
rsrGbGx.gif