Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Japan&Anime Party 21/2 @Cofix


  • This topic is locked This topic is locked
142 replies to this topic

#16 GorgiGR

GorgiGR

    Gillian

  • Members
  • 67 posts

Posted 13 February 2008 - 23:36

Ωραία πράγματα :D

I'll be there ;)
Posted Image
Eye for an eye, and the whole world goes blind...


#17 Zouz0una

Zouz0una

    Black Butterfly

  • Members
  • 39 posts

Posted 13 February 2008 - 23:47

Χμμμμ.. Ενδιαφέρον!!!

Αυτή τη φορά θα πρέπει να υποστείτε και εμένα!!!!

Ναι καλά καταλάβατε... Σας απειλώ... Θα είμαι εκεί!!!!! :P:P:P

I can't talk about it! It's so horrible! They were-- they were-- the milk!
Posted Image
Oh God, the milk!


#18 nasia27

nasia27

    Anime Freak

  • Members
  • 273 posts

Posted 14 February 2008 - 15:11

τελικα θα ειμαι και εγω! νομιζα οτι φευγουμε 21 αλλα τελικα 22!αντε παλι θα ξενυχτησουμε και μετα θα χασω και το τρενο που πρεπει να παω εκει στις 6 το πρωι! αχ βαχ! τεσπα θα ερθουν και πολλοι φιλοι μου δλδ δε θα ανεχτειτε μονο εμενα!

#19 PreToRiaN

PreToRiaN

    Make love, NOT warcraft

  • Members
  • 81 posts

Posted 14 February 2008 - 16:00

γραφω την επομενη επομενως αμα εχω τελειωσει την υλη i will be there :P :P .

Α, επιτέλους! Πώς και πώς το περιμέναμε! Θα'μαι κι εγώ εκεί XD Και καλως εχόντων των πραγμάτων, ντυμένη Temari!


if u look like temari then u already have a fan :P
Spoiler:
Αυτή η υπογραφή δεν ξεπερνά σε καμία περίπτωση τα 250 pixels ύψος.( who am i kidding : :. my beautiful and intelligent sign is ruined ).

#20 Melkor

Melkor

    逸楽生活

  • Members
  • 2,051 posts

Posted 14 February 2008 - 16:08

γραφω την επομενη επομενως αμα εχω τελειωσει την υλη i will be there :P :P .



if u look like temari then u already have a fan :P


two fans...

1345977285497_zps066ae44a.jpg


#21 Hitorinai Kokoro

Hitorinai Kokoro

    大倉が心をうばっ

  • Members
  • 350 posts

Posted 14 February 2008 - 20:38

Well, δεν της μοιαζω και τόσο, και τελικα μάλλον θα ντυθώ Rukia, αλλά τί να κάνουμε, δεν μπορώ να ντυθώ και τα δυο! Όμως τα μαλλιά μου είναι μαύρα, και στο φυσικό μου μου έχουν πει ότι μοιάζω τρομερά με την εν λόγω Shinigami. απλά μ'αρέσει να τα δένω όπως τα έχει η Temari και την έχω κάνει hair cosplay πολλές φορές...

Για πείτε μου εσείς, τί να ντυθώ τελικά? Για να ξέρω τί υφάσματα θ'αγοράσω -mind you, μόνη μου θα τη φτιάξω την ενδυμασία!

:wis: Either way, I'll definitely be there. For sure
Posted Image
~ ~
Fanfics and original stories @ my writing LJ
http://fuyunogekkouka.livejournal.com/

#22 Melkor

Melkor

    逸楽生活

  • Members
  • 2,051 posts

Posted 14 February 2008 - 20:46

either way, we are gonna love it

1345977285497_zps066ae44a.jpg


#23 PreToRiaN

PreToRiaN

    Make love, NOT warcraft

  • Members
  • 81 posts

Posted 14 February 2008 - 22:59

Well, δεν της μοιαζω και τόσο, και τελικα μάλλον θα ντυθώ Rukia, αλλά τί να κάνουμε, δεν μπορώ να ντυθώ και τα δυο! Όμως τα μαλλιά μου είναι μαύρα, και στο φυσικό μου μου έχουν πει ότι μοιάζω τρομερά με την εν λόγω Shinigami. απλά μ'αρέσει να τα δένω όπως τα έχει η Temari και την έχω κάνει hair cosplay πολλές φορές...

Για πείτε μου εσείς, τί να ντυθώ τελικά? Για να ξέρω τί υφάσματα θ'αγοράσω -mind you, μόνη μου θα τη φτιάξω την ενδυμασία!

:wis: Either way, I'll definitely be there. For sure

λοιπον. ισα ισα προλαβενεις να τα βαψεις ξανθα και να κανεις τεμαρι κοσπλεη.we are counting on you :P:P
Spoiler:
Αυτή η υπογραφή δεν ξεπερνά σε καμία περίπτωση τα 250 pixels ύψος.( who am i kidding : :. my beautiful and intelligent sign is ruined ).

#24 Somnium_in_Tenebris

Somnium_in_Tenebris

    Hoshi wo Mezashite

  • Members
  • 107 posts

Posted 15 February 2008 - 00:03

^_________^
Αθήνα κανονίζουμε για να κατέβουμε σύντομα, για τους ενδιαφερόμενους ^^.

Να ανακοινωσω επισης πως οι υπεροχοι χορηγοι μας, Xini School of Foreign languages προσφερουν σε εναν τυχερο 4 μηνες δωρεαν μαθηματα Ιαπωνικών ^^. Τελειο νομιζω :)

Επίσης, αυτη τη φορά Ayu φροντισε να ερθεις νωριτερα γιατι την αλλη φορα εχασες ολα τα jpop και στεναχωρηθηκα - με τοση χαρα το καναμε το playlist ντε xDDD - . Αν δεν εμφανιστεις αρνουμαι να αρχισω να παιζω λολ xD :)

Εγώ ακόμα δεν εχω αποφασισει τι θα ντυθω και με προβληματιζει το θεμα. Εχω μερικα υποψηφια T_T;

Επισης!!Γου-του-φου με τις εξεταστικες πλεον xDDDDD Εγω οταν σπουδαζα θυσιαζα τα μαθηματα για να τρεχω σε φεστιβαλ στο εξωτερικο και να λιωνω στις συναυλιες \m/. Οι 3 ωρες που θα πας μια βολτα δε θα σωσουν το μαθημα, σταματηστε τις αυταπατες hehehehe :PPPPPP XDDD

lolerz ^^ <3

#25 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 15 February 2008 - 01:11

ναι μάλλον είχες και λεφτά για να το κάνεις.

#26 Ptomahawk

Ptomahawk

    Σενιορ Ρεσερτσερ στα ΒeeTas

  • Members
  • 700 posts

Posted 15 February 2008 - 06:37

Θα είμαι και σε αυτό!! Ελπίζω μόνο να στήσετε αυτή τη φορά πιο χαμηλά τον προτζέκτορα για να βλέπουμε και εμείς που θα καθόμαστε πιο μέσα. :D

#27 Mr Ayu-Mania

Mr Ayu-Mania

    Wotalicious!

  • Members
  • 959 posts

Posted 15 February 2008 - 09:58

Να ξερεις οτι θα εχω και το φλασακι μου μαζι σε περιπτωση που κρινω οτι τα αποθεματα σας σε jpop ειναι λιγα και παλαιωμενα...

Μην ξεχασετε να βαλετε καμμια αφισουλα στους χωρους του πανεπιστημιου.. Ετσι θα μαζεψετε και παιδια που δεν εχουν επαφη με το χωρο..

Κατα τα αλλα, σκεφτομαι πραγματικα την πιθανοτητα να ντυθω κατι... Εσυ παντως Somnium φορεσε κατι απο αυτα που εχεις φερει απο Ιαπωνια. Κατα προτιμηση σε sweet loli style...

:Blissfull:

Επισης θα προσπαθησω να σινισφερω, φερνοντας 2 μπουκαλια Σακε. Ετσι για να κερναμε τον κοσμο.
Posted Image

#28 Somnium_in_Tenebris

Somnium_in_Tenebris

    Hoshi wo Mezashite

  • Members
  • 107 posts

Posted 15 February 2008 - 13:28

ναι μάλλον είχες και λεφτά για να το κάνεις.


Eh ?_?
Δεν το πιασα. :nosey:

#29 Somnium_in_Tenebris

Somnium_in_Tenebris

    Hoshi wo Mezashite

  • Members
  • 107 posts

Posted 15 February 2008 - 13:35

[quote name='Mr Ayu-Mania']Να ξερεις οτι θα εχω και το φλασακι μου μαζι σε περιπτωση που κρινω οτι τα αποθεματα σας σε jpop ειναι λιγα και παλαιωμενα...
quote]

λολ μη στεναχωριέσαι ,ενημερωνόμαστε για όλα τα μουσικά είδη επαρκώς ;)
Thanks for the overall support as always ^^

#30 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 15 February 2008 - 13:37

ignore it i was being a bitch in general yesterday