Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Japan&Anime Party 21/2 @Cofix


  • This topic is locked This topic is locked
142 replies to this topic

#136 I_am_Neji

I_am_Neji

    Master Cosplayer

  • Members
  • 47 posts

Posted 24 February 2008 - 23:29

Μαζευόμαστε παντα πανω για cosplay επειδη κατω δεν μπορεις ουτε να περπατισεις υστερα απο μια ωρα...που να κανεις και ποζες για photo. Πανω πιανουμε 1-2 τραπεζια και εχουμε ολο σχεδον τν χορο για εμας ^_^

#137 SakuSuki

SakuSuki

    rabid fangirl

  • Members
  • 117 posts

Posted 25 February 2008 - 00:15

Να την δω την κοπελα που ειχε ντυθει ultra-kawaii Misa-Misa να δινει διαταγες στην SuiFong και τιποτα αλλο στη ζωη μου:hahaha:
Στο ειπαν κι αλλοι δηλαδη; :P
Πληροφοριακα, τα σπασατε ηδη! Και αυτο απο εναν που δεν του αρεσει καν το Bleach :respect:



διαταγές!!! σε μένα? με τίποτα έμεις θα το κάνουμε σε άλλη version. . .:hahaha:
Posted Image

#138 Hitorinai Kokoro

Hitorinai Kokoro

    大倉が心をうばっ

  • Members
  • 350 posts

Posted 26 February 2008 - 17:00

Ελα SoiFong, μη νευριάζεις! Όσο για 'σενα Adventurer arigatou gozaimasu για την εκτίμηση, FTW! Αμα μάθεις τί σκοπεύουμε να κάνουμε την άλλη φορά, εκεί να δεις worship που θα πάσει!

ChaosTheory, μην ανησυχείς, βρήκαμε ήδη κι άλλη Ματσουμότο για την επόμενη φορά! Μέχρι και μια πραγματική Nanao Ise, μια άλλη κοπέλα βέβαια, γιατί εγώ Rukia-san θα ξαναντυθώ οπωσδήποτε!

Αdventurer ναι, μου το είπαν κι άλλοι, όμως παιδιά που είδαν τις δικές μου φωτό που ανέβασα στο ντέβιανταρτ. ΜΠΟΥ! Εγώ Ρούκια θα ξαναντυθώ και πέστε ό,τι θέλετε! Δε μου γεμίζει το μάτι η Nana-o σας, αν και στο βιβλίο μου ένας χαρακτήρας έχει το όνομά της... ;)
Posted Image
~ ~
Fanfics and original stories @ my writing LJ
http://fuyunogekkouka.livejournal.com/

#139 SakuSuki

SakuSuki

    rabid fangirl

  • Members
  • 117 posts

Posted 26 February 2008 - 17:59

ChaosTheory, μην ανησυχείς, βρήκαμε ήδη κι άλλη Ματσουμότο για την επόμενη φορά! Μέχρι και μια πραγματική Nanao Ise, μια άλλη κοπέλα βέβαια, γιατί εγώ Rukia-san θα ξαναντυθώ οπωσδήποτε!


Μην λες άλλα. . .είναι έκπληξη. . .:hahaha::wis:
Posted Image

#140 Hitorinai Kokoro

Hitorinai Kokoro

    大倉が心をうばっ

  • Members
  • 350 posts

Posted 26 February 2008 - 18:06

Μην λες άλλα. . .είναι έκπληξη. . .:hahaha::wis:


Εννοείται πως όχι...Ε, ρε θα σκάσει η βόμβα στο επόμενο και τότε ποιός μας πιάνει! Ε, SakuSuki?:Blissfull:
Posted Image
~ ~
Fanfics and original stories @ my writing LJ
http://fuyunogekkouka.livejournal.com/

#141 SakuSuki

SakuSuki

    rabid fangirl

  • Members
  • 117 posts

Posted 26 February 2008 - 20:06

Εννοείται πως όχι...Ε, ρε θα σκάσει η βόμβα στο επόμενο και τότε ποιός μας πιάνει! Ε, SakuSuki?:Blissfull:



haha ^^ :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
Posted Image

#142 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 26 February 2008 - 22:44

μήπως είναι καιρός να κλείνει αυτό το thread?
για την ίδια δουλειά έχουμε το Black Hole και το κανάλι του irc.

#143 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 27 February 2008 - 09:29

Η επιθυμία σου διαταγή πρίνσες...

αν κάποιος θέλει να προσθέσει κάτι επί του θέματος ας επικοινωνήσει μαζί μου με ΠΜ