Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * * - 33 votes

The Black Hole


  • Please log in to reply
93841 replies to this topic

#91366 Emiya

Emiya

    Anime Fan

  • Members
  • 175 posts

Posted 18 February 2021 - 21:12

Είχα δοκιμάσει κάποτε να φτιάξω discord, είχα αφήσει link εδώ αλλά μπήκαν μόνο 3-4 άτομα και μετά το παράτησα αφού δε γινόταν τίποτα. Δεν είναι δύσκολο να το φτιάξεις, μόνο threads πρόσθετης, bots για οτιδήποτε χρειαστεί και ότι εικονίδια θες για smileys.

 

Είχα δει ένα ανιμε σχετικό με Lol, νομίζω μιλούσαν κορεατικά...δε θυμάμαι καλά xD https://myanimelist.net/anime/31233/Lu_Shidai ...και τώρα διαβάζω η RIot θα βγάλει official cartoon/anime :)



#91367 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 18 February 2021 - 21:58

Βασικά δεν ξέρω όταν ακούω για dota θυμάμαι ένα φίλο που καιγόταν στα bnb κέντρο το μακρινό 2005. Παίζουν τόσοι πολλοί Ελλάδα; Δεν έχουν γυρίσει οι περισσότεροι σε lol.
rsrGbGx.gif

#91368 LethalMike

LethalMike

    I'm not Sober, I will never be..

  • Members
  • 303 posts
  • LocationΡόδος, Χανιά

Posted 18 February 2021 - 22:36

Ναι ο "χαζούλης" ο warchief φταίει και όχι η δική σου συμπεριφορά. Τί ωραία να μεταθέτουμε τις ευθύνες μας ειδικά όταν ο άλλος δεν είναι εδώ να απαντήσει.

Α τι ωραια, τωρα που το ειπες. Γνωριζω για τη συμπεριφορα μου, απλα πριν γραψεις αυτο σκεψου και τη συμπεριφορα του Warchief.
Νομιζω εγινε αναφορα απο πολλα μελη για τη συμπεριφορα του. Σαφως δε συμμετειχα γιατι δε με ενδιαφερει.
Αλλα επειδη το εγραψες παρε και μερικα ρεστα πισω.


ezgif.com-resize.gif


#91369 MoRmEnGiL

MoRmEnGiL

    Casval Rem Deikun

  • Members
  • 595 posts

Posted 19 February 2021 - 03:09

Youtube Video


My morning sun is the drug that brings me near
To the childhood I lost, replaced by fear


#91370 Erudinam

Erudinam

    Anime Newbie

  • Members
  • 46 posts

Posted 19 February 2021 - 08:52

θα ξεκινησει δευτερος εμφυλιος στο animegr;

Edited by Erudinam, 19 February 2021 - 08:53.

wdasa.png


#91371 LethalMike

LethalMike

    I'm not Sober, I will never be..

  • Members
  • 303 posts
  • LocationΡόδος, Χανιά

Posted 19 February 2021 - 10:44

θα ξεκινησει δευτερος εμφυλιος στο animegr;

Εχουμε ολοι δικηγορο καταλαβες;;;;;; Αντε τωρα!!

Καλημερα!!!

Spoiler:


Spoiler:


Edited by LethalMike, 19 February 2021 - 10:45.

ezgif.com-resize.gif


#91372 Emiya

Emiya

    Anime Fan

  • Members
  • 175 posts

Posted 19 February 2021 - 18:03

Πως δε σκεφτικά ποτέ να κοιτάξω για ανιμε κοινότητα στο reddit;

bH2iUei.gif

 

Αν κάνατε μια ελληνική κοινότητα εκεί; r/animegr ή r/animegreece ή r/ανιμεελλαδα...ανιμελαδα;... xD



#91373 pc_magas

pc_magas

    Nekomusumne are the best wives!!!!!!!

  • Members
  • 485 posts
  • LocationAcharnes

Posted 19 February 2021 - 19:15

Guys λέτε κάποτε να τελειώσουν τα lockdowns?

(I know I sound kinda Gloomy)



#91374 Erudinam

Erudinam

    Anime Newbie

  • Members
  • 46 posts

Posted 19 February 2021 - 22:00

οι εμβολιασμοι προχωρανε καλα. υπομονη μεχρι Απριλιο. Τοτε θα ειμαστε καλα, αλλα πολυ καλα θα ειμαστε απο Ιουνιο.

wdasa.png


#91375 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 19 February 2021 - 22:38

Πως δε σκεφτικά ποτέ να κοιτάξω για ανιμε κοινότητα στο reddit;
bH2iUei.gif

Αν κάνατε μια ελληνική κοινότητα εκεί; r/animegr ή r/animegreece ή r/ανιμεελλαδα...ανιμελαδα;... xD


Ωωωωω θεέ μου ανιμελαδα, τόσες εικόνες περνάνε από το μυαλό μου. Ελλάδα, γέλαδα, μαρμελάδα.
rsrGbGx.gif

#91376 GhostPrince

GhostPrince

    夢遊病者

  • Members
  • 2,149 posts
  • Location ・ω・ 

Posted 20 February 2021 - 10:09

οι εμβολιασμοι προχωρανε καλα. υπομονη μεχρι Απριλιο. Τοτε θα ειμαστε καλα, αλλα πολυ καλα θα ειμαστε απο Ιουνιο.

Μερικες ξενες χωρες ειναι πιθανό να το ξεπεράσουν μεσα στη χρονια..., αλλα η ελλαδα δν παιζει...καμια 2ετια ακομα σίγουρα. (Οπως κ αρκετες γιουχου γιολο χωρες δλδ θα αργησουν πιστεύω)
Κιακομα κιαν βγεις απο λοκ νταουν, οι περιορισμοί κιαπαγορευσεις στα συνορα θα παραμεινουν μερικα χρονια λογικά

Edited by GhostPrince, 20 February 2021 - 10:12.

フカフカ

#91377 Erudinam

Erudinam

    Anime Newbie

  • Members
  • 46 posts

Posted 20 February 2021 - 12:12

η ελλαδα απο εμβολιασμους παει πολυ καλα και θα συνεχισει να πηγαινει ακομη καλυτερα τους επομενους μηνες μιας και τα εμβολια αυξανονται. μονο αν κατσει καποια στραβη με τις μεταλλαξεις αλλα αυτο θα επηρεασει οολο τον κοσμο οχι μονο την Ελλαδα.


wdasa.png


#91378 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 21 February 2021 - 10:13

Α τι ωραια, τωρα που το ειπες. Γνωριζω για τη συμπεριφορα μου, απλα πριν γραψεις αυτο σκεψου και τη συμπεριφορα του Warchief.
Νομιζω εγινε αναφορα απο πολλα μελη για τη συμπεριφορα του. Σαφως δε συμμετειχα γιατι δε με ενδιαφερει.
Αλλα επειδη το εγραψες παρε και μερικα ρεστα πισω.

Ήρθε αγάπη μου γλυκιά ο warchief και σου πήρε το πληκτρολόγιο και σε ανάγκασε να μπαίνεις στο irc και να τα κάνεις όλα λαμπόγυαλο? Μπαναρίστηκες για τη δικιά σου γενικότερη συμπεριφορά και η συμπεριφορά ενός άλλου ανθρώπου είναι ανεξάρτητη από αυτό. Το να τα ρίχνεις όλα πάνω του και μάλιστα ενώ δεν μπαίνει πια στο φόρουμ εγώ το λέω μετάθεση ευθυνών, εσύ πεστο δίκαιο αγώνα, ποσώς με ενδιαφέρει. Τα ρέστα στα αφήνω να πιεις ένα ποτάκι να ηρεμήσεις.


xbJ3b2w.jpeg


#91379 Erudinam

Erudinam

    Anime Newbie

  • Members
  • 46 posts

Posted 21 February 2021 - 12:28

αντε να ανοιξει καμια καφετερια. κανα μεζεδοπωλειο γιατι μου ελειψαν.


wdasa.png


#91380 Dante80

Dante80

    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

  • Retired Staff
  • 5,515 posts
  • Location今、そこにいる僕

Posted 21 February 2021 - 18:58

Ωωωωω θεέ μου ανιμελαδα, τόσες εικόνες περνάνε από το μυαλό μου. Ελλάδα, γέλαδα, μαρμελάδα.

Ανιμεμαζώματα, μαγκαδοσκορπίσματα aaacf4.gif


Jh0Lmx3.png
.aNiMe//GR IRC Channel ~ Better than sex, batteries included.