Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * * - 33 votes

The Black Hole


  • Please log in to reply
93841 replies to this topic

#90151 Hajime_Saito

Hajime_Saito

    ドS

  • Moderators
  • 2,136 posts

Posted 01 July 2020 - 20:06

Η τηλεόραση απλά είχε καλλιτεχνικές ανησυχίες.

Spoiler:


LfNX0dh.png


#90152 Angel.tze

Angel.tze

    Το perverted υποσυνειδητο μου εχει παντα δικιο

  • Members
  • 362 posts

Posted 01 July 2020 - 20:53

In other news, σήμερα θυμήθηκα το brother bear που το έβλεπα σαν παιδί. Πρέπει να ήταν φανταστικοτελειότατη ταινία. Θα τη δω οπωσδήποτε σύντομα. Η νοσταλγία τρέχει στο αίμα μου αυτή τη στιγμή.

8J90AKf.jpg

that's a dude!


#90153 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 01 July 2020 - 22:10

Η τηλεόραση απλά είχε καλλιτεχνικές ανησυχίες.

Spoiler:

Σίγουρα κάτι κρύβεται σκοτεινό εδώ. Αν πάρουμε λίγο σοβαρά τον κώδικα ΝταΒίντσι τουλάχιστον κάποιο στοιχείο για κάποιον φόνο στην αρχαιότητα. Αναμένω με αγωνία τις εξελίξεις.


xbJ3b2w.jpeg


#90154 vectrapearl

vectrapearl

    κουρεας ο μεγας...

  • Members
  • 532 posts

Posted 02 July 2020 - 09:55

Αν βρεις άλλα άτομα στο ιντερνετ που είχαν το ίδιο πρόβλημα μπόρει τότε να ΄ναι ελάττωμα αυτού του μοντέλου. Υπάρχει και η περίπτωση να είναι υπολογισμένη φθορά. Έχω ακούσει περιπτώσεις που το κάνουν επίτηδες όπως σε αμάξια της alpha romeo και κίνητα της apple.

Εχω βρει περιπτωση στο ιντερνετ οχι για το δικο μου μοντελο αλλα την ιδια περιπτωση.μαλιστα αυτονων τους εκανα κρακ την ωρα που εβλεπαν τηλέοραση.το ειδαν και live!! :OMG3:

 Εσείς οι νεολαία και τα διαόλια σας...

στα 37 με ειπαν νεολαια :hero: 
thanks kamui ! I will drink to that... :drink:

περιμενω σημερα τηλεφωνο απο την samsung να δω τι θα μου πουν.


Edited by vectrapearl, 02 July 2020 - 09:56.

                                                                       


#90155 Erudinam

Erudinam

    Anime Newbie

  • Members
  • 46 posts

Posted 02 July 2020 - 10:14

wtf. αν εσυ εισαι 37 τοτε ο Kamui ποσο ειναι?


wdasa.png


#90156 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 02 July 2020 - 10:36

Αν και ποτέ δεν θα μπορέσουμε να εξακριβώσουμε την ηλικία του Kamui, υπολογίζουμε άνω των 200


xbJ3b2w.jpeg


#90157 Erudinam

Erudinam

    Anime Newbie

  • Members
  • 46 posts

Posted 02 July 2020 - 10:40

ναι αλλα απο που βγάζεις αυτο το συμπερασμα? μηπως αυτο προκυπτει απο τα σοφα λογια που λεει?


wdasa.png


#90158 phm

phm

    Anime Ghost

  • Members
  • 1,807 posts
  • LocationOn the boundary of life and death

Posted 02 July 2020 - 10:55

Αν και ποτέ δεν θα μπορέσουμε να εξακριβώσουμε την ηλικία του Kamui, υπολογίζουμε άνω των 200

 

Pff είστε νινιά. Meanwhile εγώ πλησιάζω τα 700.


Edited by phm, 02 July 2020 - 11:23.

phmava.php

#90159 Kamui

Kamui

    Degenerate aristocrat

  • Members
  • 615 posts
  • LocationRealm of perdition

Posted 02 July 2020 - 11:29

Pff είστε νινιά. Meanwhile εγώ πλησιάζω τα 700.

Ψέματα λέει, η ηλικία του είναι όσες και οι ώρες του στο Path of Exile.


O6rrvsU.jpg


#90160 Erudinam

Erudinam

    Anime Newbie

  • Members
  • 46 posts

Posted 02 July 2020 - 11:48

και σας ειχα ολους για ιδια ηλικια με μενα. μηπως να σας μιλαω στον πληθυντικο? παντως, μαρεσει που ο Vectraperar ειναι 37. εγώ, στα 28 μου, εχω  συνειδητοποιησει οτι ειμαι 28 και κάνω όνειρα λες και ειμαι 18. Νομίζω οτι αμα φτάσω τα 30 απο εκει και μετά, ξεκιναει η βαρετη ζωή και η ρουτινα. κατι που δεν ισχυει φυσικα. ΕΛΠΙΖΩ. παντως μαρεσει πολυ να βλεπω ανθρωπους στα 40 και στα 50 τους να κανουν πραγματα που κανουν και οι νέοι. anime, video games και γενικα, να μιλανε σαν νεοι. Φυσικα, δεν σημαινει οτι επειδη καποιος συμπεριφερεται έτσι, στα 40 του, ειναι ανωριμος. Άλλο ωριμοτητα, αλλο νεοτητα. Σε θαυμάζω Vectraperar και για εκεινο το ποστ, που εγκατέλειψες, για ενα διαστημα, (ευτυχως ηταν μονο ενα διαστημα) την κοινωνικη ζωη μεχρι να τερματισεις το Last Of Us 2 αλλά και φυσικά, τον τρόπο με τον οποίο, αντιμετώπισες χιουμορίστικα την σπασμένη σου τηλεόραση. μακάρι όλοι 40δες να ηταν σαν εσενα.


Edited by Erudinam, 02 July 2020 - 11:50.

wdasa.png


#90161 phm

phm

    Anime Ghost

  • Members
  • 1,807 posts
  • LocationOn the boundary of life and death

Posted 02 July 2020 - 11:52

Ψέματα λέει, η ηλικία του είναι όσες και οι ώρες του στο Path of Exile.


Μόνο αν η κάθε ώρα στο Path of Exile μετράει για 1 μήνα ζωής, είναι κοντά στην πραγματικότητα αυτό.

FOsWlER.png


phmava.php

#90162 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 02 July 2020 - 11:59

Πες μας phm πώς αισθάνθηκες όταν δημιουργήθηκε το ρήγμα της Μαριάννας?


xbJ3b2w.jpeg


#90163 phm

phm

    Anime Ghost

  • Members
  • 1,807 posts
  • LocationOn the boundary of life and death

Posted 02 July 2020 - 12:23

Ρε μην παίζετε με τον πόνο μου, είπαμε έχω μια ηλικία, αλλά την Μαριάννα δεν την φτάνω με την καμία.


phmava.php

#90164 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 02 July 2020 - 14:17

και σας ειχα ολους για ιδια ηλικια με μενα. μηπως να σας μιλαω στον πληθυντικο? παντως, μαρεσει που ο Vectraperar ειναι 37. εγώ, στα 28 μου, εχω  συνειδητοποιησει οτι ειμαι 28 και κάνω όνειρα λες και ειμαι 18. Νομίζω οτι αμα φτάσω τα 30 απο εκει και μετά, ξεκιναει η βαρετη ζωή και η ρουτινα. κατι που δεν ισχυει φυσικα. ΕΛΠΙΖΩ. παντως μαρεσει πολυ να βλεπω ανθρωπους στα 40 και στα 50 τους να κανουν πραγματα που κανουν και οι νέοι. anime, video games και γενικα, να μιλανε σαν νεοι. Φυσικα, δεν σημαινει οτι επειδη καποιος συμπεριφερεται έτσι, στα 40 του, ειναι ανωριμος. Άλλο ωριμοτητα, αλλο νεοτητα. Σε θαυμάζω Vectraperar και για εκεινο το ποστ, που εγκατέλειψες, για ενα διαστημα, (ευτυχως ηταν μονο ενα διαστημα) την κοινωνικη ζωη μεχρι να τερματισεις το Last Of Us 2 αλλά και φυσικά, τον τρόπο με τον οποίο, αντιμετώπισες χιουμορίστικα την σπασμένη σου τηλεόραση. μακάρι όλοι 40δες να ηταν σαν εσενα.

 

Έχεις δίκιο ρε Erudinam, έχουμε μπλέξει με τους κωλό-ερους εδώ μέσα, 200-σίων ο ένας, 700 ο άλλος, 37 ο πατέρας, ρε κάντε χώρο για τα νιάτα!  :canthelp:

Καλά ο angel.tze με τα 18-19 πρέπει να μπαναριστεί γιατί παρά είναι ανήλικος!


rsrGbGx.gif

#90165 GhostPrince

GhostPrince

    夢遊病者

  • Members
  • 2,149 posts
  • Location ・ω・ 

Posted 02 July 2020 - 14:46

Εγω θα ειμαι ενας 14χρονος νεραϊδος για πάντα. Οι ηλικίες εξάλλου ειναι απλα ενα νουμερο. Τι, οχι;
フカフカ