Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * * - 33 votes

The Black Hole


  • Please log in to reply
93859 replies to this topic

#90166 Gamer

Gamer

    Starting...

  • Members
  • 37 posts

Posted 02 July 2020 - 16:04

Έχεις δίκιο ρε Erudinam, έχουμε μπλέξει με τους κωλό-ερους εδώ μέσα, 200-σίων ο ένας, 700 ο άλλος, 37 ο πατέρας, ρε κάντε χώρο για τα νιάτα! :canthelp:
Καλά ο angel.tze με τα 18-19 πρέπει να μπαναριστεί γιατί παρά είναι ανήλικος!


Όλοι μας σχεδόν από 20φεύγα και μετά, και ο angel.tze παιδάκι;

#90167 Erudinam

Erudinam

    Anime Newbie

  • Members
  • 46 posts

Posted 02 July 2020 - 21:03

Κρέπα, πίτσα, γύρος. Τι θα τρώγατε τώρα και γιατί;

wdasa.png


#90168 GhostPrince

GhostPrince

    夢遊病者

  • Members
  • 2,149 posts
  • Location ・ω・ 

Posted 02 July 2020 - 21:33

Ενα basashi θα τρωγα, μου λειψαν. (Sashimi αλόγου)

Edited by GhostPrince, 02 July 2020 - 21:34.

フカフカ

#90169 vectrapearl

vectrapearl

    κουρεας ο μεγας...

  • Members
  • 532 posts

Posted 02 July 2020 - 21:33

και σας ειχα ολους για ιδια ηλικια με μενα. μηπως να σας μιλαω στον πληθυντικο? παντως, μαρεσει που ο Vectraperar ειναι 37. εγώ, στα 28 μου, εχω  συνειδητοποιησει οτι ειμαι 28 και κάνω όνειρα λες και ειμαι 18. Νομίζω οτι αμα φτάσω τα 30 απο εκει και μετά, ξεκιναει η βαρετη ζωή και η ρουτινα. κατι που δεν ισχυει φυσικα. ΕΛΠΙΖΩ. παντως μαρεσει πολυ να βλεπω ανθρωπους στα 40 και στα 50 τους να κανουν πραγματα που κανουν και οι νέοι. anime, video games και γενικα, να μιλανε σαν νεοι. Φυσικα, δεν σημαινει οτι επειδη καποιος συμπεριφερεται έτσι, στα 40 του, ειναι ανωριμος. Άλλο ωριμοτητα, αλλο νεοτητα. Σε θαυμάζω Vectraperar και για εκεινο το ποστ, που εγκατέλειψες, για ενα διαστημα, (ευτυχως ηταν μονο ενα διαστημα) την κοινωνικη ζωη μεχρι να τερματισεις το Last Of Us 2 αλλά και φυσικά, τον τρόπο με τον οποίο, αντιμετώπισες χιουμορίστικα την σπασμένη σου τηλεόραση. μακάρι όλοι 40δες να ηταν σαν εσενα.

this post makes me feel going down to the rabit hole!

thanks iiii gueeessss....!!!! :hmmm:

Έχεις δίκιο ρε Erudinam, έχουμε μπλέξει με τους κωλό-ερους εδώ μέσα, 200-σίων ο ένας, 700 ο άλλος, 37 ο πατέρας, ρε κάντε χώρο για τα νιάτα!  :canthelp:

Καλά ο angel.tze με τα 18-19 πρέπει να μπαναριστεί γιατί παρά είναι ανήλικος!

ο αλλος εδω μου εβαλε και ιδιοτητα.... ο πατερας λες και ειναι ειδικοτητα στο στρατο :hihi2:

update στο θεμα τηλεοραση:
πηραμε τα @@@@ μου.το σπασιμο δεν καλυπτεται απο την εγγυηση και με στελνουν στο κεντρικο σερβις τους (ευτυχως ειναι κοντα στο σπιτι μου)για να μου δωσουν προσφορα για αντικατασταση πανελ. εχω κανει σχετικη μανουρα  γιατι τους εξηγω οτι εγω δεν πληρωνω για κατι που δεν εχω κανει και εχουμε ενα αλισβερησι με ανταλαγη mail και foto αλλα επειδη αυτο θα παρει χρονο και δεν την παλευω αλλο γιατι ειναι και η μοναδικη τηλεοραση στο σπιτι(εκ πεποιθησεως δεν εχω στα υπνοδωματια τηλεοραση)λογικα θα αγοραστει καινουργια εντως των ημερων.τραβηξε βεβαια χαρες απο εναν φιλο διευθυντη στο πλαισιο θα κολησει και ο father μια πιστωτικη για να βαλω μισα μετρητα μισα 5-6 δοσεις και βλεπουμε...
θα βαλω την παλια στην ακρη και αν τα καταφερω και την φτιαξω αργοτερα θα την βαλω καβα....λες και περνουμε μπυρες και περνουμε και 1-2 παραπανω μην ξεμεινουμε..



σας αφηνω τωρα καλοι μου φιλοι μου χτυπαει το κουδουνι ο καπιταλισμος.......εχω αργησει στο ραντεβου ως π@υτανακι του..... :hihi2:  :hihi2:  :hihi2: 

 


                                                                       


#90170 Angel.tze

Angel.tze

    Το perverted υποσυνειδητο μου εχει παντα δικιο

  • Members
  • 362 posts

Posted 02 July 2020 - 22:02

Η αλήθεια είναι ότι στη ψυχούλα μου ακόμα νιώθω τη μια σαν 14χρονο που πρέπει να ωριμάσει λίγο ακόμα για να ονομαστεί "ενήλικας", πάντα με τη συμβατική έννοια της λέξεως, και την άλλην σαν 18χρονο που πρέπει να αναλάβει τις ευθύνες του, επιτέλους. Παραείμαι ανήλικο!

8J90AKf.jpg

that's a dude!


#90171 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 02 July 2020 - 22:14

this post makes me feel going down to the rabit hole!

thanks iiii gueeessss....!!!! :hmmm:

ο αλλος εδω μου εβαλε και ιδιοτητα.... ο πατερας λες και ειναι ειδικοτητα στο στρατο :hihi2:

update στο θεμα τηλεοραση:
πηραμε τα @@@@ μου.το σπασιμο δεν καλυπτεται απο την εγγυηση και με στελνουν στο κεντρικο σερβις τους (ευτυχως ειναι κοντα στο σπιτι μου)για να μου δωσουν προσφορα για αντικατασταση πανελ. εχω κανει σχετικη μανουρα  γιατι τους εξηγω οτι εγω δεν πληρωνω για κατι που δεν εχω κανει και εχουμε ενα αλισβερησι με ανταλαγη mail και foto αλλα επειδη αυτο θα παρει χρονο και δεν την παλευω αλλο γιατι ειναι και η μοναδικη τηλεοραση στο σπιτι(εκ πεποιθησεως δεν εχω στα υπνοδωματια τηλεοραση)λογικα θα αγοραστει καινουργια εντως των ημερων.τραβηξε βεβαια χαρες απο εναν φιλο διευθυντη στο πλαισιο θα κολησει και ο father μια πιστωτικη για να βαλω μισα μετρητα μισα 5-6 δοσεις και βλεπουμε...
θα βαλω την παλια στην ακρη και αν τα καταφερω και την φτιαξω αργοτερα θα την βαλω καβα....λες και περνουμε μπυρες και περνουμε και 1-2 παραπανω μην ξεμεινουμε..



σας αφηνω τωρα καλοι μου φιλοι μου χτυπαει το κουδουνι ο καπιταλισμος.......εχω αργησει στο ραντεβου ως π@υτανακι του..... :hihi2:  :hihi2:  :hihi2: 

 

 

Έχει βγάλει η XIaomi κάτι οικονομικές smart τηλεοράσεις, με Android TV μέσα αν σε ψήνει. Angry birds στις 55 ιντσες.

 

Η αλήθεια είναι ότι στη ψυχούλα μου ακόμα νιώθω τη μια σαν 14χρονο που πρέπει να ωριμάσει λίγο ακόμα για να ονομαστεί "ενήλικας", πάντα με τη συμβατική έννοια της λέξεως, και την άλλην σαν 18χρονο που πρέπει να αναλάβει τις ευθύνες του, επιτέλους. Παραείμαι ανήλικο!

 

Ποιες ευθύνες ρε καμάρι, πήγαινε εκεί πέρα πιες καμιά Βεργίνα στα Άγραφα με τίποτα άλλα κοπρόσκυλα της νύχτας, ευθύνες θα χεις να σε κυνηγάνε μέχρι τα βαθιά γεράματα!

Ρε καλά τα έλεγε ο δάσκαλος στη σχολή οδηγών, πρώτα σύνταξη, μετά δουλειά! :riiight:


rsrGbGx.gif

#90172 Lord Leon

Lord Leon

    Immortal Esper

  • Members
  • 739 posts

Posted 03 July 2020 - 00:45

Ρε μην αγχωνεστε ολοι θα πεθανετε.


stasou%2520mygdala.jpg


#90173 Erudinam

Erudinam

    Anime Newbie

  • Members
  • 46 posts

Posted 03 July 2020 - 10:05

Θέλω να βγει Harry Potter σε anime version, σε στυλ promised neverland


wdasa.png


#90174 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 03 July 2020 - 10:12

Ha, έλα παραλίγο ή μάλλον κάτι καλύτερο 

 

https://www.gamespot.com/articles/harry-potter-openworld-game-planned-for-ps5-and-xb/1100-6479083/


rsrGbGx.gif

#90175 Gamer

Gamer

    Starting...

  • Members
  • 37 posts

Posted 03 July 2020 - 11:21

Κρέπα, πίτσα, γύρος. Τι θα τρώγατε τώρα και γιατί;

Γαύρο όχι ψημένο, αλλά μαρινάτο (στο ξίδι).



#90176 Erudinam

Erudinam

    Anime Newbie

  • Members
  • 46 posts

Posted 03 July 2020 - 11:40

Για πείτε τί βιβλια, video games, ταινίες θα θέλατε να βγουν σε anime και σε τι στυλ animation?


wdasa.png


#90177 Nikolai_Karapetsov

Nikolai_Karapetsov

    The soviet petrolhead

  • Members
  • 81 posts
  • Locationκαπου στο διαστημα...

Posted 03 July 2020 - 13:38

τα βιβλια του λιακοπουλου, σε ολα ωμος και σε anime και σε σειρα και σε ταινια

 

μιλαμε θα ειχε μεσα τα παντα, νεφελιμ βικιγκς εξωγηινους βαμπιρ θεους μαχες αιμομιξιες φονικα τυφλα να χε ο στιβεν κινγ



#90178 Kamui

Kamui

    Degenerate aristocrat

  • Members
  • 615 posts
  • LocationRealm of perdition

Posted 03 July 2020 - 14:22

Ξέχασες τους Νίνζα στο εξώφυλλο.


O6rrvsU.jpg


#90179 Erudinam

Erudinam

    Anime Newbie

  • Members
  • 46 posts

Posted 03 July 2020 - 15:19

Κασεροπιτα μυτιληνης στους καταψυκτες του mymarket. παρτε την! γαμαει! εχει το υπεροχο, γευστικο κασερι ενω αλλες εχουν το συνηθισμενο κασερι που αμα κρυωσει γινεται σαν κερι.


Πόσο creepy?????


Youtube Video


Edited by Hazuki, 03 July 2020 - 15:56.
Use edit

wdasa.png


#90180 Gamer

Gamer

    Starting...

  • Members
  • 37 posts

Posted 03 July 2020 - 20:34

Ξέχασες τους Νίνζα στο εξώφυλλο.


Και τους πειρατές a la One Piece. :)