Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * * - 33 votes

The Black Hole


  • Please log in to reply
93854 replies to this topic

#89941 acid black cherry

acid black cherry

    Mahjong Master

  • Members
  • 937 posts

Posted 02 June 2020 - 14:24

Δειτε κ-ον και ξεχαστε ολα τ' αλλα


i aku the shape-shifting master of darkness...
xhH5lXP.jpg


#89942 Erudinam

Erudinam

    Anime Newbie

  • Members
  • 46 posts

Posted 02 June 2020 - 14:41

μην βλεπετε τιποτα. ανοιξτε κανα βιβλιο


wdasa.png


#89943 acid black cherry

acid black cherry

    Mahjong Master

  • Members
  • 937 posts

Posted 02 June 2020 - 14:47

Νταξ εσυ διαβασε το μανγκα

91479eL6JGL.jpg


i aku the shape-shifting master of darkness...
xhH5lXP.jpg


#89944 GhostPrince

GhostPrince

    夢遊病者

  • Members
  • 2,149 posts
  • Location ・ω・ 

Posted 02 June 2020 - 14:49

Jane eyre μόνο
フカフカ

#89945 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 02 June 2020 - 15:06

Ρε τι μου λέτε τώρα εσείς, μπορεί να σταματήσει να βρέχει, να πάμε σπίτια μας!

Εν το μεταξύ, μας κάνανε δώρο κι ένα μήνα στο metro, το αφεντικό τρελάθηκε!  :dazed:


rsrGbGx.gif

#89946 Erudinam

Erudinam

    Anime Newbie

  • Members
  • 46 posts

Posted 02 June 2020 - 17:57

τον εχω τρελανει τον Hazuki


wdasa.png


#89947 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 02 June 2020 - 21:43

Τρία τικετς από τρεις διαφορετικούς πελάτες στις 14:20 την ώρα που έχω τελειώσει το γιαούρτι μου και ήμουν έτοιμος να κάνω καφέ, ναι μπορεί να με τρελάνουν.

Τικετς του στυλ μου βγάζει ότι η σελίδα δεν είναι ασφαλής ενώ το link το χω στείλει εγώ, ΕΙΜΑΙ ΤΟ SUPPORT ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΑ ΙΟ; ΠΑΤΑ Ι DONT CARE ΚΑΙ ΜΠΕΣ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ. :redcard2:


rsrGbGx.gif

#89948 GhostPrince

GhostPrince

    夢遊病者

  • Members
  • 2,149 posts
  • Location ・ω・ 

Posted 03 June 2020 - 08:52

Φοβάμαι ...
フカフカ

#89949 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 03 June 2020 - 08:57

Άσχετο όποιος θέλει γλήγολο internet, υπάρχει το παρακάτω πρόγραμμα που επιχορηγεί fiber to the home συνδέσεις στα 100Mbps.

 

https://www.sfbb.gr/

 

Έχει μικρή κάλυψη και νομίζω τρέχει μόνο Αθήνα αλλά ρίξτε του μια ματιά.


rsrGbGx.gif

#89950 Erudinam

Erudinam

    Anime Newbie

  • Members
  • 46 posts

Posted 03 June 2020 - 09:36

GhostPrince τι φοβασαι?


wdasa.png


#89951 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 03 June 2020 - 09:38

Τίποτα, είναι τέρας ψυχραιμίας! 

 

aCC7y8K.jpg?1


rsrGbGx.gif

#89952 Erudinam

Erudinam

    Anime Newbie

  • Members
  • 46 posts

Posted 03 June 2020 - 09:42

απο δουλεια pressure αλλο τιποτα. οταν εισαι ηθοποιος παντα δουλευεις με pressure. εκτος απο οταν δεν δουλευεις καθολου.


ξερει κανεις γυραδικο στην Νεα Σμυρνη Αθήνας που να μοιαζει με τους ωραιους, μεγαλους γυρους απο Θεσσαλονικη, οπως ειναι ο Πρασσας και το Γυραδικο?


Edited by Hazuki, 03 June 2020 - 11:21.
Έλα ρε μαν, κάνε edit, daburu posts merged.

wdasa.png


#89953 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 03 June 2020 - 14:35

Είχα κι εγώ έναν συμφοιτητή που "σνίφαρε" συνεχώς ένα stick με ευκάλυπτο ή μέντα. Δεν ήταν σε σπρέι, ήταν κάτι σαν κραγιόν που το μύριζε :P Δεν περίμενα να εθίζονται και άλλοι σε αυτό :|

Ευτυχώς εγώ ποτέ δεν είχα ψυχολογικούς εθισμούς, είτε με τον καφέ, είτε με το ποτό, είτε με τσιγάρα, κλπ. Στον στρατό με κορόιδευαν όλοι που δεν είχα μία "ένοχη απόλαυση" :kakaka:

________________

Hazuki, εγώ βλέποντας τη διαφήμιση ψήθηκα για "live action" evangelion movie :P Αν κάνουν καλή δουλειά, όπως με τα transformers, νομίζω ότι θα χεστούν στο τάλιρο :kakaka:

 

Did I hear that you need some Evangelion eye drops and razor blades. There you go.

 

https://www.animenewsnetwork.com/interest/2020-06-02/evangelion-eye-drops-will-open-humanity-eyes/.160146

 

Youtube Video

 

Youtube Video

 

Ρε ας τους σταματήσει κάποιος!  :chigau:


rsrGbGx.gif

#89954 1451

1451

    .

  • Members
  • 2,585 posts

Posted 03 June 2020 - 15:12

Περιμένω κι αποσμητικό ευαγελοίου που ο πραγματικός του σκοπός θα είναι να δημιουργεί ένα πεδίο απόλυτου τρόμου ενισχύοντας τα βακτήρια που προκαλούν την κακοσμία.



#89955 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 03 June 2020 - 18:35

Ο σκύλος μου, ο Γιούρι, με τις θηλυκές γενικά είναι ευγενικός και ήρεμος, μυρίζει λίγο και φεύγει στυλ ψιλοαδιάφορος κιόλας. Σήμερα πετύχαμε μία που σύμφωνα με τον κηδεμόνα της είναι φεμινίστρια και δεν τα σηκώνει αυτά και τα αγόρια τα γαυγίζει. Γελάσαμε λιγάκι, ήμουν εγώ σε φάση μπράβο καλά κάνει το κορίτσι χαχαχα χουχουχου, έλα όμως που ήρθε η κυρία και ψιλογούσταρε τον δικό μου και γούσταρε και ο Γιούρι. Συμπέρασμα : ο σκύλος μου γουστάρει φεμινίστριες και δεν έχω νιώσει ποτέ τόσο υπερήφανη σαν μάνα.

 

Και να πω και τον πόνο μου αφού όλοι λέτε τον δικό σας. Ρε παιδιά, τον βγάζω βόλτα στο δάσος, τον χτενίζω, του κάνω παιχνιδάκια, τον γνωρίζω με άλλα σκυλάκια και παίζουν και τρέχω από πίσω, τον ταίζω, τον εκπαιδεύω, τον χαιδέυω στο σπίτι όποτε γυρνάει ανάποδα σε φάση χάιδεψέ με ταπεινή πληβεία. Και με το που μπαίνει σπίτι ο Hazuki χοροπηδάει σαν τρελός που τον βλέπει. Αισθάνομαι μία ματαίωση, μία αχαριστία τέλοσπάντων! Με έχει για δεδομένη πιστεύω. Άντρες...


xbJ3b2w.jpeg