Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

AnimeXclusive appreciate thread.(Memories)


  • Please log in to reply
294 replies to this topic

#76 Ash_Pokemaster

Ash_Pokemaster

    Anime Professional

  • Members
  • 1,005 posts

Posted 23 November 2007 - 22:06

Θα κοιτάξω στα πανάρχαια CDs με τα backups, για να βρω τι έχω.
Σίγουρα έχω κάποιες συζητήσεις, αλλά νομίζω ότι μπορώ να βρω και videos + εικόνες.

oR4yYRl.gif


#77 Pastor_Of_Muppets

Pastor_Of_Muppets

    Παρλιακό του Σατανά.

  • Members
  • 815 posts

Posted 24 November 2007 - 02:28

Θα κοιτάξω στα πανάρχαια CDs με τα backups, για να βρω τι έχω.
Σίγουρα έχω κάποιες συζητήσεις, αλλά νομίζω ότι μπορώ να βρω και videos + εικόνες.

ετσι μπραβο το παιδι μας.
αυτα ανηκουν στην ιστορια.

Posted Image


#78 rebelos

rebelos

    Inhale/Exhale

  • Members
  • 147 posts

Posted 25 November 2007 - 00:57

κι εδωπέρα πετάγομαι και σπαμάρω λέγοντας πως ο Αερινος είναι νουμπάς στο Κουέικ και το Ανρίαλ και ξέρει μονάχα απ' τα λο εκείνο κει που με νικαει... Μεταλ οφ Ονορ ! ! και τελείωνω το σπαμ

#79 Aerinos

Aerinos

    ~tHe wInd dAncer

  • Members
  • 41 posts

Posted 26 November 2007 - 23:36

και εδώ να δηλώσω ότι ναι, τον πίνω στο Ανριαλ και στο Κουέικ απ'τον rebelo, άλλα άμα σε στρώσω σε καμιά Ντότα και στο Μέταλ οφ Όνορ, θα τρέχεις και δεν θα μαζεύεσαι:Ρ

#80 Arikkado

Arikkado

    Noctis Filius

  • Members
  • 92 posts

Posted 27 November 2007 - 18:06

Παιδιά εγώ το είχα γράψει. Τώρα το ανανέωσα:
Εδώ



#81 Phantom Duck

Phantom Duck

    Platyrhynchos Kineticus

  • Retired Staff
  • 5,461 posts

Posted 27 November 2007 - 18:20

Αν στο άρθρο προστεθεί τομέας aNiMe//GR υπάρχει πολύ πράμα από trolls (Miyagi, DjDragon, Strawhat Nikos ... ) :terror2:

E5VV38U.jpg


#82 Arikkado

Arikkado

    Noctis Filius

  • Members
  • 92 posts

Posted 27 November 2007 - 18:25

Ο Strawhat_Nikos [Noyiara no Luffy] κάθε άλλο παρά troll είναι. Σας δούλευε όλους. Εκτός απο τους αδιάφορους βέβαια.



#83 Quajafrie

Quajafrie

    I dance modestly.

  • Members
  • 523 posts

Posted 27 November 2007 - 22:18

Troll είναι.

#84 Aerinos

Aerinos

    ~tHe wInd dAncer

  • Members
  • 41 posts

Posted 27 November 2007 - 23:23

Αν στο άρθρο προστεθεί τομέας aNiMe//GR υπάρχει πολύ πράμα από trolls (Miyagi, DjDragon, Strawhat Nikos ... ) :terror2:


Τα trolls του dragonball/animexclusive/animexnfo δεν πιάνονται ούτε στο παραμικρό από τα trolls εδώ πέρα... πίστεψε με, είτε ως μέλος είτε ως μοδερέιτορ ίδρωνα για να τα βγάλω πέρα μαζί τους, και πάντα επέστρεφαν.

#85 Phantom Duck

Phantom Duck

    Platyrhynchos Kineticus

  • Retired Staff
  • 5,461 posts

Posted 28 November 2007 - 00:51

πίστεψε με, είτε ως μέλος είτε ως μοδερέιτορ ίδρωνα για να τα βγάλω πέρα μαζί τους, και πάντα επέστρεφαν.

Απ' ότι έχω καταλάβει πρέπει να ήσουν mod/admin. Μπορεί κάποιος από τους "παλιούς" να μας πει περιληπτικά την ιστορία dragonball.gr/animexclusive/κλπ, ποιοι ήταν Mods/admins, για ποιον λόγο άλλαξε τόσα domains, για ποιον λόγο κατέρρευσε, πόσα άτομα είχε στην καλύτερή του περίοδο κλπ ?

E5VV38U.jpg


#86 Vetus

Vetus

    Rocked'N'Loaded!

  • Banned
  • 1,116 posts

Posted 28 November 2007 - 01:15

Αν και δεν ήμουν ποτέ μέλος σε κάποια απ' αυτά τα forums o Oνειροβάτης έχει μείνει στην ιστορία για την διάδοση των anime μετ' αζημίωτου (μονάαααααααααχα 200 ευρουλάκια το Dragonball σε πανάθλια ποιότητα, τρελή ευκαιρία). Το βιντεάκια τα σπάει, πάντως.

#87 Pastor_Of_Muppets

Pastor_Of_Muppets

    Παρλιακό του Σατανά.

  • Members
  • 815 posts

Posted 28 November 2007 - 01:41

Απ' ότι έχω καταλάβει πρέπει να ήσουν mod/admin. Μπορεί κάποιος από τους "παλιούς" να μας πει περιληπτικά την ιστορία dragonball.gr/animexclusive/κλπ, ποιοι ήταν Mods/admins, για ποιον λόγο άλλαξε τόσα domains, για ποιον λόγο κατέρρευσε, πόσα άτομα είχε στην καλύτερή του περίοδο κλπ ?

σκατα ηταν.
αν καποιος μπορουσε να μας δωσει τετοιου ειδους πληροφοριες ειναι καποιος ανωτερος.
Ο αερινος ηταν low class .
Σχεδον ολοι ειχαμε γινει mods στο db.gr

ιστορια...ειναι λιγο περιπλοκη καθως ειχε αλλαξει χερια πολλες φορες.
μεχρι που φτασαμε στον Κυριακο/Ευρωβγαλτη που απειλουσε οτι θα ριξει το φορουμ επειδη δεν αγοραζαμε απο εκεινον τα fansubs.

Posted Image


#88 Pastor_Of_Muppets

Pastor_Of_Muppets

    Παρλιακό του Σατανά.

  • Members
  • 815 posts

Posted 28 November 2007 - 02:29

ΟΝΕΙΡΟΒΑΤΗΣ SPECIAL



ναι το παρων post ειναι εξαιρετικα αφιερωμενο στον πασιγνωστο -εβραικης καταγωγης και φιλοχρηματο - Oneirobatis .

Λιγα λογια περι τινος προκειται.

ΕΙναι οι φωτογραφιες που ειχε ανεβασει σε ενα θεμα ιαπωνικων σπαθιων.
Ο Κυριακος ισχυριζοταν οτι το συγκεκριμενο του χε στοιχισει 1500 +++ ευρω μονο για την αγορα του λογω του οτι ηταν οριτζιναλ,και δεν θυμαμαι ποσα αλλα χρηματα για εκτελονισμο του.

ΙΔΟΥ οι ποζες με το σπαθι .
Δεν παυουν να μας θυμιζουν πως τοτε υπηρχαν users/θυματα που πληρωναν για ΔΩΡΕΑΝ fansubs.
Posted Image
"ΠΩΠΩ ΓΑΜΑΩ ΛΕΜΕ.ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Η ΝΤΗΖΕΛ ΜΠΛΟΥΖΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΣΕΙΣ ΠΛΗΡΩΣΑΤΕ."

Posted Image
"ΤΙ ΠΟΙΟ ΛΟΓΙΚΟ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΠΟΖΑΡΩ ΔΙΠΛΑ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΔΟ ΣΚΟΥΠΙΔΙΩΝ."

Posted Image
"ΓΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΜΑΛΑΚΙΑ ΕΔΩΣΑ ΤΟΣΑ ΛΕΦΤΑ?"

Posted Image
"ΠΡΟΠΟΜΠΟΣ ΤΩΝ ΕΜΟ-ΚΟΒΩ ΤΙΣ ΦΛΕΒΕΣ ΚΛΠ."

Posted Image
"ΚΑΛΑ ΚΕΝΣΙΝ ΣΕ ΦΑΓΑ ΚΑΗΜΕΝΕ ΜΟΥ.ΟΡΟΟΟΟΟΟΟΟ"

Posted Image


#89 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 28 November 2007 - 10:05

Ο Strawhat_Nikos [Noyiara no Luffy] troll είναι. Τον δούλευαν όλοι. Εκτός από τους αδιάφορους βέβαια.


Fixed!

#90 Archangel

Archangel

    Αρχαίος

  • Members
  • 462 posts

Posted 28 November 2007 - 20:33

Ωραίος ο Λεωνίδας!!!Αυτές τις εικονες του Κυριάκου δεν τις είχα δει ποτέ...
Πάντως το σπαθί παίζει να είναι και original.

Τώρα phantom για τα δικά σου ο Αερίνος όντως ήταν χαμηλόβαθμος αλλά όλο και κάτι ήξερε.

Αντώνη ξέρνα τα όλα...
You can't outran death....BUT you can make the bastard work for it


http://daitenshi-manga.blogspot.com/