Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

ONE PIECE WITH GREEK SUBS


  • This topic is locked This topic is locked
56 replies to this topic

#31 Shikamaru

Shikamaru

    So Troublesome

  • Members
  • 912 posts

Posted 16 August 2008 - 16:09

εγινε ευχαριστω πολυ:ballumad:
Posted Image
Posted Image

#32 stefanos98

stefanos98

    sTe98 [Lq] 4ever

  • Members
  • 2 posts

Posted 16 August 2008 - 17:30

Tελικά μπορεί κανεις να κάνει upload τα επεισόδια στο megaupload?Δίνει ταχύτητα ανάλογα με τη σύνδεση σου χωρίς να χρειάζεται premium account...GT rapidshare???

Edit: no greeklish please. Use this

Edited by RiDeLub, 21 October 2008 - 13:47.
greeklish


#33 DaniSsS

DaniSsS

    Just F.U

  • Members
  • 4 posts

Posted 17 August 2008 - 13:12

όντως πόλυ κάλη δουλειά παιδιά..έψαχνα και εγώ το one piece με ελληνικούς υπότιτλους γιατί δεν είμαι και καλος στα αγγλικά :cry5:...ελπίζω να συνεχίσετε την καλή δουλειά..:bike:

#34 jimmare

jimmare

    Anime Freak

  • Members
  • 339 posts

Posted 17 August 2008 - 13:17

Tελικά μπορεί κανεις να κάνει upload τα επεισόδια στο megaupload?Δίνει ταχύτητα ανάλογα με τη σύνδεση σου χωρίς να χρειάζεται premium account...GT rapidshare???


Spoiler:


όντως πόλυ κάλη δουλειά παιδιά..έψαχνα και εγώ το one piece με ελληνικούς υπότιτλους γιατί δεν είμαι και καλος στα αγγλικά :cry5:...ελπίζω να συνεχίσετε την καλή δουλειά..:bike:


Aπο οτι φαινεται θα συνεχισουν...Εχουν φτασει ηδη 23 επεισοδιο!!!:tensai:

Edited by RiDeLub, 21 October 2008 - 13:50.

Posted Image

#35 MewMew

MewMew

    Death 'n' Rebirth

  • Members
  • 71 posts

Posted 01 September 2008 - 13:34

well done guys... i cant write in greek now... you are really awesome and your job is very appreciated from a lot of friends here in crete !!! you own thanks for all and keep goin' :D:gn2::hahaha::orly::wis:

#36 monkey D Dragon

monkey D Dragon

    Starting...

  • Members
  • 5 posts

Posted 01 September 2008 - 21:54

Spoiler:


#37 ZeLiGa

ZeLiGa

    In Trance

  • Members
  • 542 posts
  • LocationLost in Time...

Posted 16 September 2008 - 21:06

Ειδα τον καινουργιο σχεδιασμο του site και μου αρεσε παρα πολλυ.Ο παλιος ηταν πολλυ απλος αλλα ο καινουργιος ΜΑΜΑΕΙ!



#38 Cr4zY-FroG

Cr4zY-FroG

    Starting...

  • Members
  • 1 posts

Posted 19 October 2008 - 00:25

ρε παιδιά gt πρέπει κάποιος να έχει premium account στο rapidshare έλεος!!!ΔΕΝ ΜΠΟΡΏ ΝΑ ΔΩ ΤΑ ΕΠΕΙΣΌΔΙΑ!!ΚΑΙ ΕΊΜΑΙ ΚΑΜΜΈΝΟΣ!! :D !!κάντε το FREE :oo:

Edit: no greeklish please. Use this

Edited by RiDeLub, 21 October 2008 - 13:49.
greeklish


#39 ZeLiGa

ZeLiGa

    In Trance

  • Members
  • 542 posts
  • LocationLost in Time...

Posted 21 October 2008 - 12:56

Ρε δεν χρειαζετε να εχεις premium account για να κατεβασεις απλως τα αρχεια ειναι σπασμενα σε 3 κοματια συνηθως και πρεπει να τα ενωσεις (με winzip ή τπτ αλλο).Επεισης τα Greeklish απαγορευονται προσπαθησε να γραφεις σε ελληνικα απο εδω και περα ;)

#40 donald13

donald13

    living on the dark side..

  • Members
  • 483 posts

Posted 22 October 2008 - 00:00

Παδια να πω και εγω ενα μπραβο!!! Μπορει να εχω δει ηδη ολα τα επεισοδια αλλα εχω πολλους φιλους που δεν ξερουν Αγγλικα και πραγματικα αν γινονταν και αλλες παρομοιες προσπαθειες θα ειχαμε μια διευρυνση του κοινου στην Ελλαδα!

Συνεχιστε ετσι και δωστε κινητρα και σε αλλα παιδια να σας βοηθησουν ωστε να προχωρησετε λιγο στα επεισοδια!
Posted Image

#41 jimilegolas

jimilegolas

    ハア?

  • Members
  • 344 posts

Posted 22 October 2008 - 12:05

...αν γινονταν και αλλες παρομοιες προσπαθειες θα ειχαμε μια διευρυνση του κοινου στην Ελλαδα!...


Υπάρχει ένα νεοσύστατο groupάκι το οπoίο λέγεται TzaTziki Fansubs και έχει μεταφράσει ήδη από το 352 μέχρι και το 373 επεισόδιο.
Υπάρχει επιλογή ανάμεσα σε torrents και RS links (υπάρχουν και μερικά επεισόδια σε Direct Links)
Βγαίνουν HD releases αλλά πρόσφατα αποφασίσθηκε να βγαίνουν και SD αλλά και FHD στο άμεσο μέλλον!

Μπορείτε να επισκευτείτε το site και να μάθετε περισσότερα:
TzaTziki FanSubs | Greek One Piece Fansubbing group
ヤクザ   あいしてる!

#42 bagos13

bagos13

    Starting...

  • Members
  • 1 posts

Posted 05 February 2009 - 23:42

παιδια προσπαθω να κατεβασω τα επισοδια απο τιν www.onepiece.gr αλλα μου λει server not found και this link is illegal:mador2: τινα κανο?:frozen:

#43 Nighteyes

Nighteyes

    Thinking backwards.

  • Retired Staff
  • 1,667 posts

Posted 06 February 2009 - 01:28

Έχεις δίκιο. Απ' ότι φαίνεται κάποια αρχεία τα σβήσανε απ' το rapidshare. Λογικά όταν τελειώσουν την εξεταστική τα παιδιά, θα τα διορθώσουν. Καλό θα ήταν να τους ενημερώσει όμως κάποιος που είναι γραμμένος στο site.

Πάντως αν θέλεις μπορείς να τα κατεβάσεις με torrent που θα βρεις από κάποιο greek tracker όπως πχ. το gamato.info, αλλά θέλει εγγραφή.

Posted Image

Posted Image


#44 giannitsa23

giannitsa23

    Starting...

  • Members
  • 1 posts

Posted 17 October 2010 - 18:15

thankssssssssssssssssss

#45 didimakia

didimakia

    Mockingbird

  • Members
  • 2,473 posts
  • LocationBus 142

Posted 26 November 2010 - 18:34

Να ενημερωσω πως τα επεισοδεια που ειχε μεταφρασει το οnepiece.gr υπαρχουν σε μορφη torrent στο γνωστο πλεον gamato.me
Το προβλημα ειναι λιγο η ταχυτητα μιας και δεν ειναι πολυ μεγαλη διοτι δεν υπαρχουν και πολλοι seeders αλλα παλι κατεβαινει...

Seed ftw!


2bbd14fc.jpg