Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

ONE PIECE WITH GREEK SUBS


  • This topic is locked This topic is locked
56 replies to this topic

#16 Zoro

Zoro

    escaping reality

  • Members
  • 2,833 posts

Posted 19 February 2008 - 20:54

Wow,καλη ιδεα....keep up the good work....:D

#17 bitsas

bitsas

    Starting...

  • Members
  • 6 posts

Posted 21 February 2008 - 23:20

Παιδια ποιο ειναι το προβλημα και εχουν να βγουν καιρο τα επεισοδια one piece ελληνικους υποτιτλους??

#18 Etemon

Etemon

    Super Saiyan

  • Members
  • 169 posts

Posted 10 March 2008 - 19:30

Τα παιδιά έχουνε και δουλειες,α το site τους ειναι αυτό OnePiece.gr και έχουνε βγαλει μέχρι το 12 και αυτό το σάββατο θα βγάλουνε και τα 13,14.

#19 morths

morths

    Onepiece.gr Team

  • Members
  • 9 posts

Posted 22 March 2008 - 00:28

Παιδια sorry που δεν εχω απαντησει τοσο καιρο αλλα πλεον εχουμε και δικο μας site και forum, .::Enter onepiece.gr - GREEK OP FANSUBS::. και Welcome to One Piece Forum :: Index αντιστοιχα και εχουμε πολλη δουλεια εκει τωρα! Θα χαρουμε πολυ να σας δουμε και απο κει οσοι θελετε να γραφτειτε και να συζυτησετε για το one piece κυριως και για ορισμενα αλλα θεματακια που εχουμε βαλει αλλα και να μας λετε τη γνωμη σας για τα επεισοδια μας! Οσο προχωραμε ολοι μας λενε οτι βελτιωνομαστε και αυτο ειναι καλο νομιζω... Τελευταια ειχε πεσει πολλη δουλεια και δεν ανανεωσα αυτο το τοπικ... Εχουμε βγαλει αυτη τη στιγμη και το επεισοδιο 13 και το 14 κοντευει! Επιπλεον για οσους γνωριζουν απο one piece με την ολοκληρωση του κυκλου του Καπετανιου Κουρο(μετα το επεισοδιο 18) θα υποτιτλισουμε και την πρωτη-πρωτη ταινια one piece! Μην την χασετε...

Τσεκαρετε τα νεα εφε των επιθεσεων απο το επεισοδιο 12 και μετα και πειτε μας τη γνωμη σας!!!

#20 tiflabliat21

tiflabliat21

    Starting...

  • Members
  • 1 posts

Posted 28 March 2008 - 16:22

ελεοσ παταω na mpw stin selida na katebasw to 5o episodio k mou leei kati error k tetoia ti exei ginei???????

#21 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 29 March 2008 - 01:31

γιατί δεν τα λες στο ανάλογο φόρουμ και τα λες σε εμάς;
και κατα δευτερον απογαρεύονται τοα greeklish σε αυτό το site
sorry for being bitch αλλά ολόκληρη ανακοίνωση βάλαμε.

#22 morths

morths

    Onepiece.gr Team

  • Members
  • 9 posts

Posted 30 March 2008 - 04:17

Παιδια εχει δικιο η bitch... εεε η σκυλα.... εεεε η κοπελια τελοσπαντων απο πάνω! Για οτι προβλημα εχετε στο site μας εχουμε και δικο μας forum... Μην σπαμαρετε και παραλληλα ενοχλειτε αλλα sites με προβληματα που εχετε στο site μας!!! Παρολα αυτα ελεγξα ο ιδιος τα links και ειναι οκ! Προφανος δεν ξερεις οπως και πολλοι αλλωστε πως να κατεβαζεις απο το rapidshare!
Γιαυτον ακριβως το λογο εχουμε δημοσιευσει στις ανακοινωσεις του site μας εναν οδηγο downloading!

http://www.onepiece.gr/phpbb/viewtopic.php?t=36

Αλλα ως συνηθως τα βαζουμε για να τα βλεπουμε εμεις που τα βαλαμε... κλασικα...!!!

#23 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 30 March 2008 - 12:09

ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια
νομίζω ότι κέρδισα επάξια τον τίτλο :)

#24 kith

kith

    Anime Freak

  • Members
  • 297 posts

Posted 12 April 2008 - 22:13

να σημιοσουμε οτι στην ελλαδα και γενικος και σε πολλες χωρες το one piece ειναι licensed πραγμα που το κανι λιγο δισεβρετο μια και οπου εχο πσαξη σχεδον βλεπο This video has been removed for law infagreement
αλλα αφτο που προσπα8ουν τα πεδια ειναι καλλο και ακσιζη πιστευο KEEP UP THE GOOD WORK
Posted Image
Spoiler:

#25 morths

morths

    Onepiece.gr Team

  • Members
  • 9 posts

Posted 14 April 2008 - 12:28

Να σημειωσω, πανω σ'αυτο που ειπε ο kith, οτι τα links που δινουμε προερχονται απο premium account που διαθετουμε στο rapidshare! Θα μου πεις βεβαια και παλι μπορουν να σβηστουν... ΟΜΩΣ!!! Αν ποτε σβηστει κατι εγω (επειδη εγω ειμαι ο υπευθυνος για το upload), θα ειμαι παντα εκει να το ξαναανεβασω!!!

#26 ZeLiGa

ZeLiGa

    In Trance

  • Members
  • 542 posts
  • LocationLost in Time...

Posted 12 July 2008 - 17:00

Αρκετα καλη η δουλεια σας αλλα το forum ειναι gtp.Συνεχεια αδειο ειναι...

#27 stefanos98

stefanos98

    sTe98 [Lq] 4ever

  • Members
  • 2 posts

Posted 16 August 2008 - 15:10

Και εγώ τα έψαχνα πολύ καιρό!Το πρόβλημα είναι ότι κάθε part κατεβαίνει με μόλις 50KB/sec.Βέβαια φταίει και η ταχήτητά μου αλλά κανονικά ειναι 200ΚΒ/sec...Μπορεί κάποιος να τα κάνει upload στο megaupload??Please,έχω κάνει το 1ο---->MEGAUPLOAD - The leading online storage and file delivery service

Πάντως τα επισόδια είναι τέλεια!!!Ειδικά σε γραφικά...

#28 Babba

Babba

    AWMN member!

  • Members
  • 548 posts

Posted 16 August 2008 - 15:31

Δεν φταις εσύ, το rapidshare πλέον στους free χρήστες δίνει μισό Mbps στο download. (κοινώς μια 512)
Δίνει επίσης και την δυνατότητα στους έχοντες premium να ανεβάζουν μέχρι 2GB, οπότε φαντάζομαι τα επεισόδια δεν χρειάζεται να ανεβαίνουν πλέον σε κομμάτια.
Επίσης όταν το premium λήξει τότε πάνε και τα αρχεία. Ελπίζω σε κάθε arc να βγαίνει και ένα batch torrent ώστε να συνεχίσουν να υπάρχουν και όταν τα λεφτά τελειώσουν.
Καλή συνέχεια στα παιδιά.

Χωρίς Παλέρμο,

δεν έχει υπογραφή.


#29 Shikamaru

Shikamaru

    So Troublesome

  • Members
  • 912 posts

Posted 16 August 2008 - 15:35

γραφω την ερωτηση εδω επειδη στο forum των παιδιων ψιλομπερδευτηκα,για να γινεις μελος στο one piece op fansub και να κατεβασεις επεισοδια πρεπει να πληρωνεις μηνιαια συνδρομη;!;!;!
Posted Image
Posted Image

#30 GkLoc

GkLoc

    .: BlackStar :.

  • Members
  • 1,233 posts

Posted 16 August 2008 - 15:51

γραφω την ερωτηση εδω επειδη στο forum των παιδιων ψιλομπερδευτηκα,για να γινεις μελος στο one piece op fansub και να κατεβασεις επεισοδια πρεπει να πληρωνεις μηνιαια συνδρομη;!;!;!


Oχι ρε,Ποιος σου το ειπε αυτο???

Κανεις ενα Register και τελιωσες..[και χωρις Register αμα θες κατεβαζεις]

Berserk___Gatsu.jpg