Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

(Κι όμως..!) Η χειρότερη πλευρά των ζωδίων.


  • Please log in to reply
191 replies to this topic

#31 KageHitsu

KageHitsu

    Kage

  • Members
  • 630 posts

Posted 03 November 2007 - 15:58

Εγω που ειμαι και Υδροχοος και Ιχθεις τι να πω δηλαδη? :uhh:



πως γινεται αυτο?:oo:
I put up my headphones and listen to the deftones

#32 Despic

Despic

    Κουρδιστός Μανταρίνης

  • Members
  • 284 posts

Posted 03 November 2007 - 16:50

πως γινεται αυτο?:oo:


Γεννημενος 18 Φεβρουαριου, την τελευταια μερα του Υδροχοου (19/2 ειναι Ιχθεις).
Επισης αρκετα ατομα που ασχολουνται με ζωδια μου το χουν πει... :bleh:
Posted Image

#33 Pastor_Of_Muppets

Pastor_Of_Muppets

    Παρλιακό του Σατανά.

  • Members
  • 815 posts

Posted 03 November 2007 - 17:01

αν μου πεις τι ωρα θα σου πω ακριβως τι εισαι.
δεν γινεται και τα δυο παντως.

Posted Image


#34 Despic

Despic

    Κουρδιστός Μανταρίνης

  • Members
  • 284 posts

Posted 03 November 2007 - 17:05

αν μου πεις τι ωρα θα σου πω ακριβως τι εισαι.
δεν γινεται και τα δυο παντως.


Οχι οτι ειμαι και τα δυο ακριβως, ισως να το εθεσα λαθος. Απλα βλεπω ομοιοτητες και στα δυο ζωδια... Οσο για την ωρα 11 παρα 20 το πρωι... :P
Posted Image

#35 Death_note

Death_note

    Biggest Fan.........

  • Members
  • 22 posts

Posted 03 November 2007 - 18:15

thanks!άψογο post!
:blingeye2:Έτσι έχουν γίνει τα ματάκια μου απο τα πολλά anime.............

#36 CuBi

CuBi

    Trailblazer

  • Members
  • 169 posts

Posted 03 November 2007 - 18:45


Ιχθείς 20/2 - 20/3 - ΕΙΜΑΙ ΧΕΣΤΗΣ-
Είστε φτερό στον άνεμο. Αυτό σημαίνει ότι είστε΄ανίκανοι..Γκρινιάζετε συνεχώς και τα περιμένετε όλα από τους άλλους, χωρίς να προσφέρετε τίποτα. Είστε νευρωτικοί, εγωιστές και παλιοχαρακτήρες. Οι γυναίκες Ιχθείς είναι κατίνες, συμφεροντολόγες και ύπουλες. Γεννημενοι παράσιτα που αρέσκονται να ζούνε απο το αίμα του άλλου.Ζείτε στην κοσμάρα σας και καταντατε πρεζόνια και αλκοολικοί γιατί φοβαστε τα δύσκολα.Δεν χαλάτε χατήρια πείθοντας όλους οτι είστε καλά παιδιά, ενώ στην ουσία αποβλέπετε να σας εχουν ανάγκη και να τους τα πάρετε ολα αργότερα. Γεννημενοι χέστηδες.


Δεν βλέπω κάτι τέτοιο σε μένα... Εντάξει, για το ανίκανος το συζητάμε.
Posted Image

#37 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 03 November 2007 - 19:29

RED PYRAMID! Ελα μια βόλτα απο το υπουργείο της μαμάς του Kagehtisou. Δηλαδή απο το δικό μου!!!!!!!!!!!!!!!

Despic, εγώ στην Αμερική είμαι Κρυός στην Ελλάδα ιχθύς, υποθέτω και για σένα το ίδιο ισχύει και είσαι υδροχόος.

#38 Angel of dream

Angel of dream

    Live Your Dreams!!!!

  • Members
  • 54 posts

Posted 03 November 2007 - 19:38

(ΚΡΙΟΣ)Καλα οχι και βλαμενοι:nanana:!!!!!!Παντως σε μερικα σημεια ενταξει θα συμφωνισω μαζι σου

#39 red pyramid

red pyramid

    Revolutionary Fanboy

  • Members
  • 1,655 posts
  • LocationThe city upon the hill

Posted 03 November 2007 - 19:40

RED PYRAMID! Ελα μια βόλτα απο το υπουργείο της μαμάς του Kagehtisou. Δηλαδή απο το δικό μου!!!!!!!!!!!!!!!


Μπορώ να μάθω το λόγο?:emptyonexg1:
Posted Image

#40 Yuna

Yuna

    Anime Freak

  • Members
  • 328 posts

Posted 03 November 2007 - 20:10

Ζυγός 23/9 - 22/10 -ΕΙΜΑΙ ΗΛΙΘΙΟΣ-
Είστε καλλιτεχνικοί τύποι.. Δεν έχετε καμία επαφή με την πραγματικότητα και ζείτε μεταξύ πραγματικότητας και φαντασίας.Δεν κάνετε ποτέ περιουσία γιατί είστε ανίκανοι και σπάταλοι. Οι γυναίκες Ζυγοί έχουν περίεργα γούστα και ανισόρροπες απαιτήσεις από όλους. Οι άντρες Ζυγοί αρέσκονται στην αυτοϊκανοποίηση μπροστά σε καθρέφτη. Στο σεξ οι επιδόσεις των Ζυγών είναι για γέλια.Εστε ανίκανοι ν αγαπήσετε και ο μόνος λόγος που είστε με κάποιον ειναι γιατι τρέμετε την μοναξιά. Οι γυναίκες ζυγοί γίνονται ευκολα πόρνες πολυτελείας και οι ανδρες το ίδιο. Δεν υπάρχει πιο ηλίθιο ζωδιο.


*bows*

#41 Animesuki

Animesuki

    Black Butler Lover.

  • Members
  • 379 posts

Posted 04 November 2007 - 13:07

Ενταξει για το χεστης,αλλα δεν ειμαι και πρεζονι ουτε αλκολικια!!!

#42 samurai_pizza_dora

samurai_pizza_dora

    Just do it!

  • Members
  • 774 posts

Posted 04 November 2007 - 17:50

Σκορπιος ειμαι!Αχ,η χειροτερη ολων...

Δεν ειναι και 100% atari.Καλα το οτι ειμαι διατεθημενη να κανω οτιδηποτε για να προωθηθω επαγγελματικα ειναι αληθεια,και το ο,τι ειμαι μεγαλο γλυφτρονι(ω ναι!)
Αλλα βρε παιδια τοσα κακα ειπε στα αλλα ζωδια,στο δικο μου ομως δεν ειπε και τοσο σωστα πραγματα.Σε καμια περιπτωση δεν ειμαι εκδικιτικη,βιτσιοζα και κουτοπονηρη!
Εγω απλως ζω για να τρωω,ειμαι τρομερα τεμπελα,θα εκανα ο,τιδηποτε για την επαγγελματικη καταξιωση και κυριως τα λεφτα,ειμαι τσιγγουνα και με ποναει οταν ξοδευω λεφτα γιατι τα θελω ολα για τον εαυτο μου κλπ κλπ κλπ.Αλλα τι στο καλο,εκδικιτικη?...

#43 Shiba

Shiba

    Newbie

  • Members
  • 41 posts

Posted 04 November 2007 - 18:00

Ιχθείς 20/2 - 20/3 - ΕΙΜΑΙ ΧΕΣΤΗΣ-
Είστε φτερό στον άνεμο. Αυτό σημαίνει ότι είστε΄ανίκανοι..Γκρινιάζετε συνεχώς και τα περιμένετε όλα από τους άλλους, χωρίς να προσφέρετε τίποτα. Είστε νευρωτικοί, εγωιστές και παλιοχαρακτήρες. Οι γυναίκες Ιχθείς είναι κατίνες, συμφεροντολόγες και ύπουλες. Γεννημενοι παράσιτα που αρέσκονται να ζούνε απο το αίμα του άλλου.Ζείτε στην κοσμάρα σας και καταντατε πρεζόνια και αλκοολικοί γιατί φοβαστε τα δύσκολα.Δεν χαλάτε χατήρια πείθοντας όλους οτι είστε καλά παιδιά, ενώ στην ουσία αποβλέπετε να σας εχουν ανάγκη και να τους τα πάρετε ολα αργότερα. Γεννημενοι χέστηδες.


Oι πρωτες 3 γραμμες sounds like me :emptyonexg1:
Το οτι ζω στον κοσμο μου τιμη μου και καμαρι μου, either way οποιος δεν το κανει συνηθως παει Δαφνι(αλκοολ και ναρκωτικα δεν θελω ειμαι ηδη Ηypper απο μονος μου).
Το να πειθω οτι ειμαι καλο παιδι βγαινει αυθορμητα(και ποιος δν νιωθει ωραια οταν νιωθει οτι τον εχουν αναγκη :P).
Oσο για το γεννημενοι χεστιδες θα διαφωνισω. Γεννημενοι ποζεροι ομως ισως (καλα ντε φτανει μην βαρατε ) :gn2:

#44 somnium_mortiis

somnium_mortiis

    Starting...

  • Members
  • 26 posts

Posted 04 November 2007 - 20:35

Μόνο για όσους διαθέτουν χιούμορ. Και κυρίως, για όσους δεν φοβουνται την αλήθεια..!

ιδού...



Σκορπιός 23/10 - 22/11 -ΘΕΛΩ ΣΕΞ ΚΑΙ ΕΚΔΙΚΗΣΗ-
Οι χειρότεροι όλων! Είστε κουτοπόνηροι και υποχθόνιοι και προσπαθείτε με δόλια μέσα να ανεβείτε επαγγελματικά. Είστε αναίσθητοι και αν φτάσετε ψηλά θα είναι γιατί είστε γλυφτρόνια και τομάρια. Οι γυναίκες Σκορπιοί κάνουν καριέρα ως striper, ενώ οι άνδρες είναι πλασμένοι για δήμιοι. Θα έπρεπε να σας δολοφονούν σε νεαρή ηλικία. Είστε τόσο εκδικητικοί που παρασύρετε και τον εαυτό σας στην καταστροφή. Ζείτε και κοιμόσαστε με το μυαλό σας στο σεξ ,την εκδίκηση και τις αρπαχτές.

.




εχμμμμμ αυτο με το γλυψιμο δεν ισχυει.... για τα υπολοιπα.... αααααα δεν ξερω..... μουαχαχαχαχαχα
Posted Image
when in doubt..... set something on fire

#45 Kresto

Kresto

    Σαρδέλα

  • Members
  • 301 posts

Posted 04 November 2007 - 20:47

Εγώ τι σκατά είμαι? ( 23/08 )

Λέων ή Παρθένος?