Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Αν ήσασταν μέσα σε ένα anime


  • Please log in to reply
332 replies to this topic

#301 Giorgosdbz

Giorgosdbz

    Κάποιος

  • Members
  • 307 posts

Posted 20 March 2011 - 11:05

Αν ήμουν στο Dragonball...Θα σκότωνα όλους τους εχθρούς μου..και μετά θα χεζόμουν στο φαί με τον Goku...
"Love the Life you Live, Live the Life you Love"

#302 Mike The Great

Mike The Great

    Anime Fan

  • Members
  • 414 posts

Posted 26 May 2011 - 09:42

Εγω παλι θα ημουν ο τυπος που δεν μιλαει πολυ,αλλα συνηθως θα μιλουσα με τα dual swords μου ή με τα dual pistols μου!!!!

#303 MlovesSolomon

MlovesSolomon

    Starting...

  • Members
  • 27 posts

Posted 26 May 2011 - 10:16

Wiiiiiii... Θα τα πω ΟΣΟ πιο λακωνικά μπορώ...

:if:Κατ'αρχας, θα μπαινα στο death note και θα ήμουν η ανηψιά του Watari που μένει στην Ελλάδα και επισκέπτεται το Wammy's House στις διακοπές... Γίνεται φίλη με όλα τα Wammy Boys μπλα μπλα μπλα Mello μπλα μπλα μπλα Light μπλα μπλα μπλα ΝΑΙΙΙΙ! :P

Ε, να μην πω πού αλλού θα μπαινα... Θα ξημερώσουμε...Μέχρι να τα πω όοολα...:kawaii:
:lovulovu::joyful::wooi2::awww:

#304 ∀Gundam

∀Gundam

    ヒゲの機械人形

  • Members
  • 33 posts

Posted 27 May 2011 - 05:01

ps33333333333333....Θα τα πω ΟΣΟ πιο λακωνικά μπορώ...

Θα πέθαινα στο 1ο επεισόδιο. Λες και έχεις καμιά ελπίδα αν σκάσει το gundam μπροστά σου. Μόνο αν γίνεις Setsuna.

#305 Kalamaris

Kalamaris

    I'm glad I met you.

  • Members
  • 699 posts

Posted 27 May 2011 - 18:03

Εγω θα εμπαινα στο baccano και θα εμπαινα ευθυς αμεσως στο πληρωμα isaac και myria!!!Αλλιως σε κανενα black lagoon να ρολαρω στην roannapour:kill4u:

sc5bab.jpg


#306 thanos1547

thanos1547

    Anime Amateur

  • Members
  • 94 posts

Posted 27 May 2011 - 20:19

εγω θα ηθελα να είμαι στην akatsuki κατι σαν το kisame η τον hidan

#307 demonicMC

demonicMC

    Anpan Spanking

  • Members
  • 611 posts

Posted 27 May 2011 - 23:50

Εμένα μου φαίνεται θα ήμουν σε κάποιο school life ο καμμένος/ανώμαλος/comical-relief/αποτυχία-στον-έρωτα (f*** those were accurate lol)

#308 jimop24

jimop24

    Vigilant of The United Mankind

  • Members
  • 250 posts

Posted 05 June 2011 - 18:15

Μάλλον κάτι σε Kirihito από NW, και γενικότερα ο κακός τυπάς της υπόθεσης που είναι cool, είναι μακράν ο δυνατότερος αλλά συνήθως κάποιος τον τρώει για να τελειώνει και η ιστορία (:sigh2:)

#309 Kaidou

Kaidou

    Anime Master

  • Members
  • 1,907 posts
  • LocationΑθηνα

Posted 06 June 2011 - 17:20

Θα ειμουν ενα λιγομιλητο σπασικλακι που οταν τα περνει να γινεται πολυ badass.:golgo:

image.jpg


#310 jiohnis

jiohnis

    watashi wa ....

  • Members
  • 639 posts

Posted 06 June 2011 - 21:33

Ένας uber cool σκοτεινός τύπος με ένα katana που θα έτρωγα λάχανο όποιον μου αντιστεκόταν . Επίσης θα είχα flying blade attacks ( κάτι σαν το pondo hoe του zoro ) . Τέλος θα μπορούσα να μπαίνω σε όποιο anime - manga ήθελα και να αλλάζω την ιστορία με τις πράξεις μου .

we_wont_forget_by_manga_wolf-d4hh3hj.png

Set by Mangawolf
My Animelist | My Mangalist

 


#311 MlovesSolomon

MlovesSolomon

    Starting...

  • Members
  • 27 posts

Posted 06 June 2011 - 22:14

Τέλος θα μπορούσα να μπαίνω σε όποιο anime - manga ήθελα και να αλλάζω την ιστορία με τις πράξεις μου .


Όλοι σχεδόν θα το θέλαμε...:if: :P
:lovulovu::joyful::wooi2::awww:

#312 jiohnis

jiohnis

    watashi wa ....

  • Members
  • 639 posts

Posted 06 June 2011 - 22:18

Βασικά τώρα που το ξανασκέφτομαι , καλά θα ήταν να είχε και το katana , αλλά πάνω απ όλα να συμμετέχω στο anime-manga , έστω και σαν κομπάρσος :P !!! Οι δυνατότητες είναι αμέτρητες !!

we_wont_forget_by_manga_wolf-d4hh3hj.png

Set by Mangawolf
My Animelist | My Mangalist

 


#313 BoredForLife

BoredForLife

    Monster Hunter

  • Members
  • 503 posts
  • LocationPokke Village

Posted 07 June 2011 - 09:06

Θα ημουν δευτερευον χαρακτηρας, comic-relief.... Κατι σαν τον Yosuke απο P4 αλλα πιο secondary...

v4kFmx.png


#314 violentmuffin

violentmuffin

    O RLY?

  • Members
  • 10 posts

Posted 18 June 2011 - 10:28

Θα ημουν μια τυπισσα ελαφρως bitch με εντονο κοκκινο μαλλι που πεταει τις πιο γαματες ατακες ever και ταπωνει τον oh-so-heroic πρωταγωνιστη.
Και θα ημουν δευτερευοντας χαρακτηρας, αλλα θα ειχα ενα επεισοδιο αφιερωμενο στην παρτη μου.

#315 Terraplant

Terraplant

    Anime Newbie

  • Members
  • 54 posts
  • LocationΜεταξύ Θεσσαλονίκης και Equestria.

Posted 18 June 2011 - 11:45

Θα ήθελα να ήμουν μέλος της Dai-Gurren Brigade. Στο επεισόδιο 9 θα επανέφερα τον Simon ώστε
Spoiler:
και θα είχα ένα Hermit Crab Ganmen με τέτοιο κέλυφος:

Spoiler:


:8):