Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Μουσικός τύπος


  • Please log in to reply
51 replies to this topic

#46 Anyparktos

Anyparktos

    Πρώην Me Loves Neliel

  • Members
  • 694 posts

Posted 05 September 2008 - 14:33

Free tabs υπάρχουν στα internets,tutorials υπάρχουν άπειρα,γιατί να δίνεις τόσα λεφτά?Τεσπά.
Να θάψω κι εγώ λίγο το metal hammer!
"Γεία σας!Είμαστε εδώ για να σας δείξουμε τι θα πει tru metal!Άσχετα που κάνουμε ότι μας λένε οι δισκογραφικές δλδ promotion και δεν νοιαζόμαστε και ιδιαίτερα να σας πουμε ποια συγκροτήματα μς άρεσαν και ποια όχι αλλά να σας κάνουμε να γελάσετε και να νιώσετε ότι είμαστε οι έλληνες ηγέτες της υποκουλτούρας μας!!"
Kοινώς σπα***χίδες.Όσες φορές και να δοκίμασα να αγοράσω κανένα highly recommended album του μήνα εξαιτίας του MH απογοητεύτηκα πάρα μα πάρα πολύ.Αλλά ποιον κοροϊδεύω,εγώ δεν αγοράζω cd,τα κατεβάζω :P

#47 hyuga

hyuga

    hey hey ningen sucker

  • Members
  • 307 posts

Posted 05 September 2008 - 14:45

To περιοδικό sonik έπαιρνα για ένα διαστημα ανακαλύπτει την νέα rock alterntive ελληνική σκηνη (monika,glorybox,mary and the boy)

#48 AnO!

AnO!

    ZINO-είσαι μέσα?

  • Members
  • 83 posts

Posted 06 September 2008 - 21:37

το metal hammer διαβαζα,μεχρι που ανακαλυψα οτι ηταν χασιμο χρονου και χρηματων και οτι θελω να βρω το ψαχνω στο metal archives(αν και να ειμαι ειλικρινης μου λειπει ο "Κηπος του Προφητη",σνιφ και ηταν τοσο καφριλα...)
Posted Image
I'd make the vampire cry.Great.I felt like a superhero. Harry Dresden,breaker of monsters' hearts.
Spoiler:

#49 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 08 September 2008 - 09:38

το μεταλλικό σφυρί το διαβάζω απλά για να έχω να διαβάζω κάτι... άλμπουμ αγοράζω αυτά που θέλω να αγοράσω, συναυλίες πηγαίνω σε αυτές που θέλω να πάω.
μετά κυνηγάω να διαβάσω δισκοκριτικές, κάλυψη συναυλιών και συνεντεύξεις από τον φίλο μου που γράφει εκεί πια. Και χαίρομαι που ο ξεχωριστός τρόπος γραφής του, εππηρεάζει μερικούς εκεί μέσα...

και φυσικά υποκλινόμαστε ταπεινά στον Κήπο του Προφήτη... το τελευταίο έσπειρε

#50 BarbasSs

BarbasSs

    NTEΘ ΜΕΤΑΛ ΙΖ ΔΕ ΛΟ

  • Members
  • 783 posts

Posted 08 September 2008 - 13:11

ελειπε ο δαιμονας ομως...

Posted Image

Spoiler: yarrr,yarrr


#51 AnO!

AnO!

    ZINO-είσαι μέσα?

  • Members
  • 83 posts

Posted 08 September 2008 - 15:30

μην τα λετε κατι τετοια και ζηλευω..:cry5:
μηπως να αρχισω να το ξαναπαιρνω μονο κ μονο γ τον κηπο του προφητη?
(η ερωτηση ειναι ακρως ρητορικη)
Posted Image
I'd make the vampire cry.Great.I felt like a superhero. Harry Dresden,breaker of monsters' hearts.
Spoiler:

#52 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 09 September 2008 - 09:06

ελειπε ο δαιμονας ομως...


η στιγμή που καλεί πανικόβλητος την αστυνομία με τη μπανάνα κ η υποσημείωση για το μπωλ που λείπει είναι as epic as it gets...