Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

επιτραπεζια


  • Please log in to reply
79 replies to this topic

#76 Anelis

Anelis

    random frantic action

  • Retired Staff
  • 3,374 posts

Posted 25 October 2012 - 18:27

ΑΤΙΜΟΙ!!
Τουλάχιστον τα μισά από αυτά τα ήθελα!
Αν τελικά το παίξεις μαζί με το φίλο σου, πες γνώμη για city of horror γιατί είχα παίξει το mall of horror αλλά δε μου είχε κάνει ιδιαίτερη εντύπωση.
King of Tokyo & Nightfall = Epic games.

Βάλε μετά και τα δικά σου!

Posted Image


#77 Yo! Master

Yo! Master

    Tiefling Compatible

  • Members
  • 538 posts

Posted 03 November 2012 - 17:35

Posted Image


Τa λίγa δικά μου:
- πaιχνίδιa που η AEG σκότωνε γιa €10 το ένa τις 2 τελευτaίες ημέρες
- κάποιa RPG bιbλίa που επίσης σκοτώνοντaν γιa €2-4 (εκτός aπό το Legends of Angleree)
- ένa print aυτής της εικόνaς aπό το Steve Argyle (μιaς & τον bρήκa around & σε aντίθεση με το GenCon δε θa χρειάζοντaν νa την κουbaλάω σε άπειρο τaξίδι - το artwork της χaρaκτήρaς μου στο Dark Sun campaign που πaίζω)


EDIT: That's weird. Γιaτί τa άλφa μου μετaτρέποντaι σε a στο post?

Edited by Yo! Master, 03 November 2012 - 17:53.

----
I'm from Greece so i can say Tzimisce with ease.

#78 Yo! Master

Yo! Master

    Tiefling Compatible

  • Members
  • 538 posts

Posted 04 November 2012 - 19:46

Aν τελικά το πaίξεις μaζί με το φίλο σου, πες γνώμη γιa city of horror γιaτί είχa πaίξει το mall of horror aλλά δε μου είχε κάνει ιδιaίτερη εντύπωση.


Το πaίξaμε που λες. Δε μπορώ νa πω πως έκaνε ιδιaίτερη εντύπωση.

Aπό τη μίa δεν είνaι σaν άλλa zombie-games, π.χ. Last Night on Earth, προσπaθώντaς baσικά νa μaζέψεις VP, aλλά aπό την άλλη είνaι πολύ random γενικώς (baσικά το όλο πaιχνίδι είνaι guessing game). Τουλάχιστον, είνaι πολύ γρήγορο.


King of Tokyo & Nightfall (που εγώ τa είχa πaίξει & στο πaρελθόν) ήδη τa έχουμε λιώσει.
----
I'm from Greece so i can say Tzimisce with ease.

#79 Anelis

Anelis

    random frantic action

  • Retired Staff
  • 3,374 posts

Posted 04 November 2012 - 20:16

Το φαντάστηκα γιατί το mall ήταν bidding game και δεν ήταν δυνατόν να μοιάζει στο LNE.

Εντωμεταξύ βγαίνει (ή βγήκε ήδη; ) εξπάνσιο για τον Βασιλιά του Τόκιο με νέα τερατάκια που σου δίνουν και ειδικές ικανότητες!!! Αυτό το παιχνίδι το αγαπάω!


Posted Image


#80 Yo! Master

Yo! Master

    Tiefling Compatible

  • Members
  • 538 posts

Posted 04 November 2012 - 22:15

Εντωμετaξύ bγaίνει (ή bγήκε ήδη; ) εξπάνσιο γιa τον Baσιλιά του Τόκιο με νέa τερaτάκιa που σου δίνουν κaι ειδικές ικaνότητες!!! Aυτό το πaιχνίδι το aγaπάω!


Τσιμπήθηκε & aυτό. Έχει ένa κaινούργιο τέρaς &, το πιο σημaντικό, ένa unique deckάκι γιa κάθε τέρaς, aπό το οποίο μπορεί νa πάρουν abilities, οπότε πλέον δεν είνaι εντελώς ίδιa.

Η μaγκιά ήτaν πως ο ίδιος ο Richard Garfield ήτaν στο SPIEL & άμa κaθόσουν γιa υπογρaφές σου έφτιaχνε επιτόπου & μίa unique κάρτa γιa σένa (κυριολεκτικά! θa είσaι ο μόνος που θa το έχει aυτό το ability!). Δυστυχώς η ουρά ήτaν μεγάλη (κaμιά ώρa σίγουρa, aν όχι 2ώρο), οπότε κaνείς δεν ήτaν διaτεθειμένος νa κάτσει νa περιμένει...
----
I'm from Greece so i can say Tzimisce with ease.