Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * * * 1 votes

Άμα μπορούσατε να πλακώσετε 1 χαρακτήρα,ποιος θα ταν?


  • Please log in to reply
942 replies to this topic

#46 Vetus

Vetus

    Rocked'N'Loaded!

  • Banned
  • 1,116 posts

Posted 24 May 2007 - 16:34

Μιλάμε για τίτλο της Shonen Jump τώρα. :P O Sogoku, για παράδειγμα, έπρεπε να μεγαλώσει για να καταλάβει ότι η Chichi τον αγαπούσε από μικρό παιδί. Και της είχε τάξει και γάμο, το ζώον*, χωρίς να ξέρει τι θα πει γάμος! :uhh: Η Robin, τουλάχιστον, του προσφέρει και χαμόγελο του Sanji, ενώ η Nabi μόνο όταν θέλει καμιά χάρη απ' αυτόν του κάνει τα γλυκά μάτια. Αλλά μην ανησυχείς! Γι' αυτό υπάρχουν τα hentai doujinshi: για να βλέπεις ό,τι δεν θα δεις ποτέ στην σειρά (πονηρό χαμόγελο :kill4u: ).


* το ζώον το λέμε πάντα με την καλή έννοια, μιας κι ο Sogoku είναι αγαπητός σ' όλους μας. :Blissfull:

#47 Zabimaru

Zabimaru

    ワン ピース!!

  • Members
  • 860 posts

Posted 24 May 2007 - 17:39

Εγω θα ηθελα νακατακρεουργησω τον pikachu και μετα να τον καψω.:madtodeath:
Επισης τον Kouta apo to elfen liedνα τον δειρω μεχρι να του πεσουν τα μαλλια
Τον spandam apo to one piece και γενικα κατι γεροι μου σπανε τα νευρα Και αφεντικα απο συμμοριες Κατι χοντροι με σκατοφατσες.

#48 Vetus

Vetus

    Rocked'N'Loaded!

  • Banned
  • 1,116 posts

Posted 24 May 2007 - 23:41

O Spandam είναι όντως ο πιο σιχαμένος χαρακτήρας στο One Piece. Γι' αυτό κι εγώ στο msn χρησιμοποιώ συχνά αυτό το icon:
Posted Image
Δώστου να καταλάβει, Franky! :hahaha:
Eπίσης, ένας παραπάνω λόγος που το ευχαριστήθηκα ήταν όταν κανένας από τους CP9 δεν ενδιαφερόταν να τον βοηθήσει. Τέτοια αγάπη για το αφεντικό τους... :P

#49 Hajime_Saito

Hajime_Saito

    ドS

  • Moderators
  • 2,136 posts

Posted 24 May 2007 - 23:45

Το χάρηκα όταν η Robin του έκανε την μούρη κρέας. :hihi2:

LfNX0dh.png


#50 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 25 May 2007 - 14:25

Την Elisa απο την Candy Candy, εκείνο το κοντό πραγματάκι απο το Arcadia of my youth, την Πριγκίπισσα Ιππότη και την Μisa απο το Death Note. και όλους τους χαρακτήρες του Love Hina.

#51 just reaper

just reaper

    Anime Amateur

  • Members
  • 126 posts

Posted 25 May 2007 - 21:10

Τώρα που είπες Love hina τον keitaro που κάθεται και τις τρώει συνέχεια χωρίς να κάνει τίποτα.

#52 Kyo

Kyo

    Anime Newbie

  • Members
  • 59 posts

Posted 26 May 2007 - 10:56

Hmm tough one εξαρταται απο την σειρα...Απο naruto την sakura ειδικα στα πρωτα επεισοδια ειναι pain in the ass!:P καλα pokemon δεν το συζητω ΟΛΑ:) (h σειρα δεν μου αρεσει αλλα το game τα σπαει) Οne piece Crocodile grrrr

#53 Blademaster_X

Blademaster_X

    N.ew W.orld

  • Members
  • 294 posts

Posted 26 May 2007 - 12:36

Τώρα που είπες Love hina τον keitaro που κάθεται και τις τρώει συνέχεια χωρίς να κάνει τίποτα.


No offence but read t3h manga:bahhh:

#54 Millia

Millia

    Dragon Spooker

  • Members
  • 130 posts

Posted 26 May 2007 - 23:37

Θα ήθελα να πλακώσω στο ξύλο τον Renton από το Eureka Seven γιατί μου τη σπάει στα νεύρα, καθώς και τα 3 μυξιάρικα μιας και όλη την ώρα κλαψουρίζουν ή γκρινιάζουν.
Από τότε που ήμουνα μικρή και έβλεπα Candy Candy ήθελα να πλακώσω στο ξύλο την Eliza και τον Neal για τα όσα έκαναν στην Candy.
Ακόμα θα πλάκωνα τη Haruhi Suzumiya γιατί είναι εντελώς αντιπαθητική.

#55 ssj4_goku

ssj4_goku

    Anime Freak

  • Members
  • 352 posts

Posted 27 May 2007 - 18:35

Χμμμμμ, όχι έναν αλλά όλους σχεδόν τους χαρακτήρες από αζουμανγκα. Ποιο χαζό δλδ δεν έχω δει:X
Posted Image

#56 denCorg

denCorg

    Anime Fan

  • Members
  • 211 posts

Posted 28 May 2007 - 22:23

Από μικρός ήθελα να πλακώσω το Satan του dragonball στις μπουνιές...
Go figure...
Posted Image

#57 DjDragon

DjDragon

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 642 posts

Posted 29 May 2007 - 03:09

Εσύ θέλεος να τον πλακώσεις τον Satan, εγώ όμως θέλω να τον συστήσω στον Βασίλη Κωστέτσο για να τα "βρούνε" :P
My Chain : "Dragon Chain" ---> THIS CHAIN HAS BEEN STARTED !!!ΠΡΟΛΑΒΕΤΕ ΝΑ ΔΗΛΩΣΕΤΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΠΡΟΤΟΥ ΠΕΣΟΥΝ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΩΝ ΣΚΟΥΠΙΔΙΩΝ !!!:D

Posted ImageDon't get near of me!I'm a shark!

#58 DjDragon

DjDragon

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 642 posts

Posted 01 June 2007 - 22:37

Κάποιος ήθελε να πλακώσει τον Shippo με τον Inuyasha... ???

Ορίστε το παρακάτω .gif που ο Inuyasha τον πλακώνει χωρίς σταματημό...Πολύ γέλιο ever... :D

Posted Image
My Chain : "Dragon Chain" ---> THIS CHAIN HAS BEEN STARTED !!!ΠΡΟΛΑΒΕΤΕ ΝΑ ΔΗΛΩΣΕΤΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΠΡΟΤΟΥ ΠΕΣΟΥΝ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΩΝ ΣΚΟΥΠΙΔΙΩΝ !!!:D

Posted ImageDon't get near of me!I'm a shark!

#59 jeffhardy

jeffhardy

    Imagi-Knight

  • Members
  • 1,117 posts

Posted 02 June 2007 - 06:21

επισης μιας και τελευταιες μερες ξεσκονιζα το trigun ενα ξυλο το θελει και ο legato :@

#60 BooBass

BooBass

    Starting...

  • Members
  • 6 posts

Posted 02 June 2007 - 12:38

Για αρχή τον Andersson απ' το Hellsing γιατι την έχει ακούσει mean F****n' servant of God
(αν και είναι regenerator, οπότε μπορεί να πάρει και χρόνια...) :madtodeath:


Για συνέχεια, όλα τα Pokemon ανεξαιρέτως :burningbe3: Burn baby, burn...


Αλλα η πιο σπαστική, ελεεινή, γκρρρ :mador2: μορφή που ευχαρίστως θα έβρισκα και 1,000,000 +1 τρόπους εξόντωσης είναι ο Squall του Final Fantasy VIII
What better place than here...
What better time than now...