Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * * * 1 votes

Άμα μπορούσατε να πλακώσετε 1 χαρακτήρα,ποιος θα ταν?


  • Please log in to reply
942 replies to this topic

#931 0neZ

0neZ

    Commander

  • Members
  • 236 posts
  • Locationearth

Posted 13 October 2013 - 20:47

Την ομαδα πυραυλος....


latest?cb=20130808020445

Spoiler:

#932 GokussjGod

GokussjGod

    Anime Fan

  • Members
  • 220 posts

Posted 07 January 2014 - 17:03

εγω αν  ητανε να πλακωσω στο ξυλο καποιον θα ητανε ο spandam γιατι μου την εσπαζε συνεχος ο μαλακας αν και στο τελος η ρομπιν τον κανονισε για τα καλα . :madtodeath:



#933 Super Sayan Girl

Super Sayan Girl

    Sesshomaru~sama

  • Members
  • 108 posts
  • LocationΑθήνα

Posted 24 April 2014 - 22:58

Εχω αρχισει το Fmab και εχω μισησει και σιχαθει αυτον τον τυπο

Spoiler:

ειναι στην 3η θεση με τους πιο hated characters στο anime planet.... κανονικα θα επρεπε να ειναι στην 1η....


TMWsBT7.png        


#934 Emily

Emily

    Otaku~

  • Members
  • 6 posts
  • LocationDeath City

Posted 19 July 2014 - 17:15

Kayaba Akihiko εννοειται!


Edited by Emily, 19 July 2014 - 17:33.

14mz3es.jpg


#935 GokussjGod

GokussjGod

    Anime Fan

  • Members
  • 220 posts

Posted 02 November 2017 - 03:25

εγω αν  ητανε να πλακωσω στο ξυλο καποιον θα ητανε ο spandam γιατι μου την εσπαζε συνεχος ο μαλακας αν και στο τελος η ρομπιν τον κανονισε για τα καλα . :madtodeath:

θα πλακωνα και εναν ακομα αμα μπορουσα: Toν bakugo απο το my hero acandemia, απο τους χειροτερους χαρακτηρες σε anime που εχω δει, ενας γελοιος κομπλεξικος που κανει μαγκες σε αλλους, νευριαζει για το τιποτα, με την παραμικρη αφορμη, προσπαθει να διεχνει αγριος αλλα με τις γκριματσες που κανει δειχνει απλα ηλιθιος, εγωισταρος, ζηλοτυπος που ολη την ωρα λεει ''ψωφα'' και ακομα και τωρα που φαινεται να εχει αποδεχθει τον προωταγωνιστη ως προκληση, ειναι πολυ μουνοπανο απεναντι του. Με λιγα λογια ο mangaka καταφερε να φτιαξει τον πιο αντιπαθεστατο antagonist ever :beaten:



#936 LethalMike

LethalMike

    I'm not Sober, I will never be..

  • Members
  • 303 posts
  • LocationΡόδος, Χανιά

Posted 02 November 2017 - 04:15

Καλο τοπικ, υπαρχει τοσα χρονια ομως εγω αλλου.

 

Θα πλακωνα τον Shinji απο NeonGenesis, την βλαμενη απο το bleach με τα πορτοκαλι μαλια που θυμαμαι ελεγε (Kurosaki-kun)
ασυστολα λες και της τον εβαζε αδιακοπα και γενικα ολους τους φλωρους που απλα για καποιο λογο δεν κοτευουν μονο στις 1ες μαχες, αλλα κοτευουν μεχρι το τελος του anime.
 


ezgif.com-resize.gif


#937 Nikolai_Karapetsov

Nikolai_Karapetsov

    The soviet petrolhead

  • Members
  • 81 posts
  • Locationκαπου στο διαστημα...

Posted 02 November 2017 - 19:02

τον Light απο το Deathnote μου την εσπασε τοσο πολυ που εκανα drop το anime αρκετα πριν απο την μεση



#938 Scarlet D.

Scarlet D.

    Έχω δει και χειρότερα.

  • Members
  • 244 posts
  • LocationΑθήνα, Χανιά

Posted 02 November 2017 - 22:28

τον Light απο το Deathnote μου την εσπασε τοσο πολυ που εκανα drop το anime αρκετα πριν απο την μεση

ποοο καλα και που να ακουγες το γελιο του στο τελευταιο επισοδειο, τελος παντων κατα την γνωμη μου  ο near ηθελε περισσοτερο ξυλο, μου εσπαγε τα νευρα απειρα XD



#939 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 03 November 2017 - 10:15

Νομίζω αν θα πλάκωνα κάποιον θα είναι τους πρωταγωνιστές του gundam seed. Συν πολλούς από το fafner και το Infinite ryvius. Τελικά παραπάνω από έναν!  :dazed:


rsrGbGx.gif

#940 GhostPrince

GhostPrince

    夢遊病者

  • Members
  • 2,149 posts
  • Location ・ω・ 

Posted 03 November 2017 - 12:25

Τον αμουρο ρει, αν κευτιχως το εκανε ο καλος αγαπημενος char για μενα, ουκ ολιγες φορες XDD
Κσι γενικα βσσικα οι πρωταγωνιστές στα περισσότερα gundamu για φαπες ειναι με λιγες εξερεσεις.
Επισης μαλλον ολα τα κλαψιαρικα κοριτσάκια απτα σοτζο ,κιολα τα κλαψιαρικα αγοράκια απτα σονεν.
フカフカ

#941 Hazuki

Hazuki

    Anime Elite

  • Administrators
  • 2,741 posts

Posted 03 November 2017 - 13:04

Απ' όλους τους anime χαρακτήρες, τον Amuro!  :kakaka: Μα μα μα στο 0079 το χαστούκι που έχει φάει δεν περιγράφετε, κάθε δεύτερο επεισόδιο έτρωγε και από μία.

Βασικά εγώ έχω θέμα με ένα τύπο χαρακτήρα, όχι έναν συγκεκριμένο. Όλους τους βασανισμένους από τη ζωή (crawling on my skin, these wounds will never heal) που δεν αντέχουν το χάρισμα/θέση/δύναμη που έχουν.

Τελευταίος πρέπει να ήταν ο πρωταγωνιστής του Tokyo Ghoul αλλά το rage τα τελευταία χρόνια έχει πέσει, οπότε απλά υπέφερα υπομονετικά!  :dazed:


rsrGbGx.gif

#942 LethalMike

LethalMike

    I'm not Sober, I will never be..

  • Members
  • 303 posts
  • LocationΡόδος, Χανιά

Posted 04 November 2017 - 00:03

Δηλαδη δε το καταλαβαινω αυτο. Χωνεσαι στη μαχη ωραια; τη τρως. Κλαις. Συνεχιζεις παρακατω με τη ζωουλα σου.
Ριξε ρε γαμημενε τουλαχιστον 2-3 μπουκετακια στο επομενο round.

Αι σιχτιρι πια κουραστηκα με τα κωλοανιμε. Και τους Ιαπωνες.


ezgif.com-resize.gif


#943 GhostPrince

GhostPrince

    夢遊病者

  • Members
  • 2,149 posts
  • Location ・ω・ 

Posted 04 November 2017 - 00:04

Δεν ήταν τυχαία η επιλογή  :kakaka:  πρέπει να τον είχε χαστουκίσει τα το μίσο καστ της σειράς μέχρι το τέλος :kakaka:  κακοποίηση ανηλίκου.

Καλά ο Κανέκι πάει σε άλλα επίπεδα εκνευρισμού, θέλεις να τον δείρεις απτο πρώτο δευτερόλεπτο κιόλας και γενικά η συγκεκριμένη προσωπικότητα κυκλοφορεί σε πολλά άνιμε με διαφορές δόσης βλακείας.

Κάπως έτσι ένιωθα και με τον άλλο βαρεμένο απτό Sao βέβαια, κιας μην είχε τόσο τέτοιο χαρακτήρα. 

Μάλλον με εκνευρίζει το είδος αυτών των σειρών γενικότερα αλλά λέμε. (και παίρνουν και τόσες σεζόν τρομάρα τους, εκεί να σε βασανίσουν μέχρι θανάτου)


フカフカ