Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * * * 1 votes

Άμα μπορούσατε να πλακώσετε 1 χαρακτήρα,ποιος θα ταν?


  • Please log in to reply
942 replies to this topic

#16 Johny B

Johny B

    Fate/Stay Night Fan

  • Members
  • 56 posts

Posted 20 May 2007 - 22:32

Εγώ θα 'θελα σαν τρελός να κάνω voodoo κάθε μέρα στο Sasuke από το Naruto. Από τους emo χαρακτήρες σε anime.

Για τον Sasuke υπάρχουν πολοι που τον μισουν και έχουν δικιο!Αμα βάρεις στο youtube "sakuke must die" θα δείς ένα βίντεο που κατάλαβες με τι έχει να κάνει.:hahaha:
Posted Image

#17 jeffhardy

jeffhardy

    Imagi-Knight

  • Members
  • 1,117 posts

Posted 21 May 2007 - 02:23

sasukos <3

πανω απο το πτωμα μου θα τον σκοτωσετε :madtodeath:

#18 zidane72003

zidane72003

    Starting...

  • Members
  • 20 posts

Posted 21 May 2007 - 10:19

Harry MacDowel...Χριστε μου αυτο το ατομο σου σπαει τα νευρα απο ενα σημειο και μετα...Υπερφιαλος σε σημειο μπουνισμου
Μονο 2 πραγματα ειναι απεραντα:Το συμπαν και η ανθρωπινη βλακεια.Και δεν ειμαι καθολου σιγουρος για το 1ο

Τα τηλεφωνα τα αλεξιπτωτα και τα μυαλα δουλευουνε καλυτερα οταν ειναι ανοιχτα

George Afroudakis:1000 goal στην Α εθνικη...keep walking

#19 QueenofHearts

QueenofHearts

    Royalty

  • Members
  • 577 posts

Posted 21 May 2007 - 11:49

Anyone who has watched InuYasha knows: Shippo MUST DIE!!167 episodes of pure annoyance!!!!! I so hate the annoying kid/comic relief characters!

#20 Matsu

Matsu

    Certified Dorama Queen

  • Members
  • 754 posts

Posted 21 May 2007 - 11:57

Τον Sasuke κι εγω, αλλα εγω θα το εκανα πιο δραματικο...απο τη στιγμη που υποτιθεται οτι μπορουμε να δειρουμε οποιον θελουμε, σημαινει οτι ειμαστε και μερος του κοσμου οπου ζουνε...κοινως, θα ημουν νιντζα, θα μεταμφιεζομουν σε Itachi και θα το εσπαγα στο ξυλο το βρωμοπαιδο, και θα ηταν αλλο ενα βημα απο την αυτοκτονια, αφου θα τον ειχε δειρει ΑΛΛΗ μια φορα ο αδερφος του...μουαχαχαχαχα!
Posted Image

Dorama Queen-Bitch Mode On Atm


#21 THe_Champloo_mastahh!

THe_Champloo_mastahh!

    of DisAstaaAhhhH!

  • Members
  • 254 posts

Posted 21 May 2007 - 18:22

Τον Sasuke κι εγω, αλλα εγω θα το εκανα πιο δραματικο...απο τη στιγμη που υποτιθεται οτι μπορουμε να δειρουμε οποιον θελουμε, σημαινει οτι ειμαστε και μερος του κοσμου οπου ζουνε...κοινως, θα ημουν νιντζα, θα μεταμφιεζομουν σε Itachi και θα το εσπαγα στο ξυλο το βρωμοπαιδο, και θα ηταν αλλο ενα βημα απο την αυτοκτονια, αφου θα τον ειχε δειρει ΑΛΛΗ μια φορα ο αδερφος του...μουαχαχαχαχα!


SATANIC ACTON MPOUAXAXAXAXA :hahaha::hahaha::hahaha:

TOTAL RESPECTOO:bike:
would like to help you do it :try:
Posted Image
My blog http://cultureofaboy.blogspot.com για comic/movie informal reviews :P

#22 Warchief

Warchief

  • Members
  • 2,042 posts

Posted 21 May 2007 - 18:50

Τον Ichigo από το Bleach ^3^

#23 myle

myle

    Anime Fan

  • Members
  • 144 posts

Posted 21 May 2007 - 20:02

Light από Death Note. Του αξίζει μετά από αυτά που έχει κάνει. LOL
This is my way of the ninja.

#24 DjDragon

DjDragon

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 642 posts

Posted 21 May 2007 - 20:52

Τα αφεντικά του Keichi από το Ah My Goddess...Τους αξίζει ένα άγριο ξύλο που τον κλώτσησαν έξω από το αντρικό φοιτητικό κτίριο που ήταν τεράστια παρεξήγηση που του βγήκε από το πουθενά η γλυκία Belldandy...

Α μην ξεχνάμε...θα βαράμε συχνά και τον Ash_Pokemaster και τον μικρό του Pikachu που γέμισαν το anime.gr με τις pokeshits τους...

Και από τον αστείο μισοδαίμονα Inuyasha τον μεγιστανά και βασιλιά των δαιμόνων Naraku...Με αηδιάζει που παίζει με τις καρδίες των ανθρώπων.

Και από τον Naruto-kun την ταινία τον μικρό άραβα πρίγκηπα που ήθελε να αγοράσει τα ζώα και τον ίδιο τον Naruto σαν δούλους του...Ευχαριστώ τον Naruto που τον πλάκωσε στο ξύλο...

Anyone who has watched InuYasha knows: Shippo MUST DIE!!167 episodes of pure annoyance!!!!! I so hate the annoying kid/comic relief characters!


that's not necessary cos inuyasha-kun always hits his head from his anger...

better hit miroku cos he's touching sango's ass :lol:

#25 QueenofHearts

QueenofHearts

    Royalty

  • Members
  • 577 posts

Posted 21 May 2007 - 23:46

that's not necessary cos inuyasha-kun always hits his head from his anger...

better hit miroku cos he's touching sango's ass :lol:


Shippo is a right little bastard and InuYasha never smacks him hard enough! He always comes back! Kaze no kizu to the little beast!!! :fromabove:

I really don;t know what Sango was thinking and she got engaged to that pervert monk!

I'd rather not hit Naraku. He is slimmy, we need to keep a distance...

#26 ssj4_goku

ssj4_goku

    Anime Freak

  • Members
  • 352 posts

Posted 22 May 2007 - 16:43

sasukos <3

πανω απο το πτωμα μου θα τον σκοτωσετε :madtodeath:


+ το δικό μου


Και για να απαντήσω και στο θέμα θα έδερνα όποιον έμπαινε στο ναρούτο(και γινόταν χαρακτήρας του κόσμου του ναρουτο) για να δείρει τον σασκε
γκεγκε?
:P
Posted Image

#27 Blademaster_X

Blademaster_X

    N.ew W.orld

  • Members
  • 294 posts

Posted 22 May 2007 - 16:51

Εχω μηπως και 2η ευκαιρια μιας και ανεφερα ηδη?:hmmm:

Ο main character απτο Ichigo 100%

Main char: Οπ! Τι εγινε ρε παιδια? Ξαφνικα μεσα απτο πουθενα εμφανιζονται 3...4 κοπελιες!

Girls: Hey, hot stuff! ;)

Main char: Hmmm...τωρα εχω προβλημα...

Girls: Eh?!?

Main char: Ξερω πως ολες με θελουν σαν τρελο. Επισης ολες ειναι κατι πιο πανω απο θεες. Τελος ξερω οτι εστω και να διαλεξω μια απο αυτες θα μπορει να ικανοποιησει ολες μου τι αναγκες ψυχικες και σωματικες για το υπολοιπο της ζωης μου...Αλλα παρολα αυτα ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΑ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΩ!!!!!

Girls:.........

This pitiful existense of a man must DIE!!! IN THE WORST POSSIBLE WAY!!!:burningbe3::madtodeath:

#28 DjDragon

DjDragon

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 642 posts

Posted 22 May 2007 - 19:23

Shippo is a right little bastard and InuYasha never smacks him hard enough! He always comes back! Kaze no kizu to the little beast!!! :fromabove:

I really don;t know what Sango was thinking and she got engaged to that pervert monk!

I'd rather not hit Naraku. He is slimmy, we need to keep a distance...


even if he does bakuruuga his girlfriend Kagome always says to him "Osuwari" and crushes his back...that's a worse even action of hers...she's needing some sex to be rightful to inuyasha...:rofl:

#29 storm-and-fire

storm-and-fire

    だんご大家族

  • Members
  • 280 posts
  • LocationΜπραχάμες

Posted 22 May 2007 - 20:13

Τη Nayuki και το Yuuichi από το Kanon. Δείτε και θα καταλάβετε... Τ_Τ

~ Storm ~


Posted Image

The chummy dangos hold their hands together and make a big, round ring
They build a town on the dango planet and everyone laughs together


#30 Jiraiya

Jiraiya

    ビッグブレストジャンキー

  • Members
  • 2,573 posts

Posted 22 May 2007 - 22:02

Εχω μηπως και 2η ευκαιρια μιας και ανεφερα ηδη?:hmmm:

Ο main character απτο Ichigo 100%

Main char: Οπ! Τι εγινε ρε παιδια? Ξαφνικα μεσα απτο πουθενα εμφανιζονται 3...4 κοπελιες!

Girls: Hey, hot stuff! ;)

Main char: Hmmm...τωρα εχω προβλημα...

Girls: Eh?!?

Main char: Ξερω πως ολες με θελουν σαν τρελο. Επισης ολες ειναι κατι πιο πανω απο θεες. Τελος ξερω οτι εστω και να διαλεξω μια απο αυτες θα μπορει να ικανοποιησει ολες μου τι αναγκες ψυχικες και σωματικες για το υπολοιπο της ζωης μου...Αλλα παρολα αυτα ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΑ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΩ!!!!!

Girls:.........

This pitiful existense of a man must DIE!!! IN THE WORST POSSIBLE WAY!!!:burningbe3::madtodeath:


Γιατί να διαλέξεις μια αν μπορείς να έχεις και τις 4;:hmmm:Πραγματικά he is the worst:redcard2:

Θα ήθελα να πλακώσω την Eureka από Eureka SeveN.

Posted Image