Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* - - - - 1 votes

Χειροτερο opening/closing theme?


  • Please log in to reply
153 replies to this topic

#61 Gaijin Bosozoku

Gaijin Bosozoku

    Digitalbrother

  • Members
  • 284 posts

Posted 12 November 2007 - 16:09

Δεν μου αρέσει καθόλου το 4ο Opening του Bleach, το Rolling Star των Bear Crusaders.


Το 5ο ειναι πιο αθλιο... και το τωρινο απο asian kung-fu generation δεν ειναι καλο... το 4ο ηταν απλα μετριο... :puke:
Αλλα κορυφη στην αθλιοτητα των openings εχουν και τα 2 του Naruto Shippuden!!!! Αθλια μεχρι εμετου!:puke::puke:

#62 Yu~Kun

Yu~Kun

    P.S.O.F.A{Bug Eater}

  • Members
  • 158 posts

Posted 17 November 2007 - 11:18

Το 5ο ειναι πιο αθλιο... και το τωρινο απο asian kung-fu generation δεν ειναι καλο... το 4ο ηταν απλα μετριο... :puke:
Αλλα κορυφη στην αθλιοτητα των openings εχουν και τα 2 του Naruto Shippuden!!!! Αθλια μεχρι εμετου!:puke::puke:





Εμενα το πρωτο μου αρεσε...αλλα το δευτερο...οχι απλα δεν ακουγεται.....σε καποια φαση πιστευω οτι το παλικαρι που τραγουδαει,ΕΠΙΤΗΔΕΣ κανει φαλτσα....δηλαδη..ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ να πιστευει πως τραγουδαει.....:oo:




Για αλλη μια φορα ημουν μετριoπαθεστατη στις αποψεις μου.....:hahaha::hahaha:

Posted Image


#63 stainless

stainless

    Sutenresusei

  • Members
  • 88 posts

Posted 17 November 2007 - 19:04

Το τελευταίο opening και closing του Shippuuden. Σπάσιμο από τα λίγα...

#64 Gaijin Bosozoku

Gaijin Bosozoku

    Digitalbrother

  • Members
  • 284 posts

Posted 11 December 2007 - 15:22

Εμενα το πρωτο μου αρεσε...αλλα το δευτερο...οχι απλα δεν ακουγεται.....σε καποια φαση πιστευω οτι το παλικαρι που τραγουδαει,ΕΠΙΤΗΔΕΣ κανει φαλτσα....δηλαδη..ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ να πιστευει πως τραγουδαει.....:oo:




Για αλλη μια φορα ημουν μετριoπαθεστατη στις αποψεις μου.....:hahaha::hahaha:



Μετριοπαθεστατη-ξεμετριοπαθεστατη, εγω ξερω οτι θα συμφωνησω.... Και τα 2 δεν ηταν καλα, αλλα ειδικα το 2ο, δεν υπαρχουν λογια να περιγραψεις την αθλιοτητα!!!!

#65 Darkchilde

Darkchilde

    Jedi Master

  • Members
  • 915 posts

Posted 11 December 2007 - 15:53

Συμφωνώ για το 2ο opening του Shippuuden... Και τα opening του Bleach από το τέταρτο και μετά είναι χάλια... Στο τελευταίο Opening περίμενα καλύτερο τραγούδι από τους Asian Kung-Fu Federation...

#66 keetharesh

keetharesh

    Θρας Τζαζ Ασασιν

  • Members
  • 43 posts

Posted 01 January 2008 - 12:30

Συμφωνώ για το 2ο opening του Shippuuden... Και τα opening του Bleach από το τέταρτο και μετά είναι χάλια... Στο τελευταίο Opening περίμενα καλύτερο τραγούδι από τους Asian Kung-Fu Federation...

+1.
Posted Image

#67 Shadowstrike

Shadowstrike

    White Noise/Black Silence

  • Members
  • 370 posts

Posted 02 January 2008 - 19:34

Συμφωνώ για το 2ο opening του Shippuuden... Και τα opening του Bleach από το τέταρτο και μετά είναι χάλια... Στο τελευταίο Opening περίμενα καλύτερο τραγούδι από τους Asian Kung-Fu Federation...


εντωμεταθ φαντασου οτι σε αλλα forum και σθζητησεις πιστευουν οτι το 2ο ειναι ενα πολυ καλο op....christ..

πραγματι τα 3 πρωτα op του bleach ηταν υπεροχα με αποκορυφωση
to ichirin no hana..
πραγματικα γαματο song :wooi2:
Posted Image

#68 BarbasSs

BarbasSs

    NTEΘ ΜΕΤΑΛ ΙΖ ΔΕ ΛΟ

  • Members
  • 783 posts

Posted 06 January 2008 - 13:40

Εγω επειδη ειμαι μεταλο μ'αρεσε πιο πολυ το καινουριο παρα το παλιο opening το παλιο το σιχαθηκα

Posted Image

Spoiler: yarrr,yarrr


#69 HICARU

HICARU

    SKULL SQUADRON PILOT

  • Members
  • 41 posts

Posted 14 January 2008 - 20:41

εγω θα σας παω λιγο πιο πισω στη σειρα plowres οπου οσο ωραιο ηταν το opening των επεισοδιων και κλιπ και μουσικη τοσο αισχος το ending τους

#70 Darkchilde

Darkchilde

    Jedi Master

  • Members
  • 915 posts

Posted 14 January 2008 - 20:44

εντωμεταθ φαντασου οτι σε αλλα forum και σθζητησεις πιστευουν οτι το 2ο ειναι ενα πολυ καλο op....christ..

πραγματι τα 3 πρωτα op του bleach ηταν υπεροχα με αποκορυφωση
to ichirin no hana..
πραγματικα γαματο song :wooi2:


Συμφωνώ για το Ichirin No Hana. Είναι το καλύτερο Opening του Bleach που έχω ακούσει.

Ελπίζω ν'αλλάξουν σύντομα το Opening του Shippuuden...

#71 Jiraiya

Jiraiya

    ビッグブレストジャンキー

  • Members
  • 2,573 posts

Posted 14 January 2008 - 20:48

εγω θα σας παω λιγο πιο πισω στη σειρα plowres οπου οσο ωραιο ηταν το opening των επεισοδιων και κλιπ και μουσικη τοσο αισχος το ending τους


:terror2:Το Craft Love(ending) είναι θεϊκό τραγούδι.Αφού μέχρι και στη μαμά μου που δεν της αρέσουν τα ιαπωνικά της αρέσει.Γενικά όλο το OST της σειράς είναι πολύ ωραίο.

Posted Image


#72 digitaltracker

digitaltracker

    i live on ABINGDON Road

  • Members
  • 1,226 posts
  • LocationΘεσσαλονίκη

Posted 10 March 2008 - 18:27

Kαι μετα απο πολυ καιρο... θα ξαναχτυπησω με το opening του Mnemosyne.
Posted Image

#73 red pyramid

red pyramid

    Revolutionary Fanboy

  • Members
  • 1,655 posts
  • LocationThe city upon the hill

Posted 10 March 2008 - 18:49

Πρόσφατα άκουσα το ending απο το Clannad (θέλω να δώ και τη σειρά) και προσωπικός το λάτρεψα

Spoiler:


ντάξει, το Lilium είναι απλά το καλύτερο opening ever

Spoiler:


πολύ καλό και το Kiss που είναι το opening του Ouran High School Host Club

Spoiler:

Posted Image

#74 Kenny

Kenny

    <SS0·b ∨ ~SS0·b>

  • Retired Staff
  • 8,653 posts
  • Locationbetween the frets

Posted 10 March 2008 - 19:59

Πρόσφατα άκουσα το ending απο το Clannad (θέλω να δώ και τη σειρά) και προσωπικός το λάτρεψα

ντάξει, το Lilium είναι απλά το καλύτερο opening ever

πολύ καλό και το Kiss που είναι το opening του Ouran High School Host Club

Look at the thread title again. :hahaha:

2112.gif
|| FORUM RULES || ADN RULES || FEEDBACK || IP.BOARD QUICK USER GUIDE || #anime.gr @ irc.rizon.net ||


#75 red pyramid

red pyramid

    Revolutionary Fanboy

  • Members
  • 1,655 posts
  • LocationThe city upon the hill

Posted 10 March 2008 - 21:26

Look at the thread title again. :hahaha:


Γαμώτο...μου μεταφέρει κάποιος το ποστ...pleaseee???

ον τόπικ, opening που δεν αντέχω είναι αυτό του Inuyasha πρώτη σεζόν

όπως και το opening του Angel Feather

φρίκη και το ending του Ouran High School Host Club, σε απόλυτη αντίθεση με το opening.
Posted Image