Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Συναυλίες


  • Please log in to reply
1465 replies to this topic

#61 Despic

Despic

    Κουρδιστός Μανταρίνης

  • Members
  • 284 posts

Posted 16 April 2007 - 19:26

εγω θέλω να παω αλλα οι γονεις μου μου λεν να διαβασω.Επισης ειναι και 30 ευρο.Εχω και φροντηστηριο και απο τους φιλους μου δε θελει ναερθει κανεις.


Κατι μου λεει πως ψαχνεις δικαιολογιες για να μην πας... :bleh:
Posted Image

#62 Quajafrie

Quajafrie

    I dance modestly.

  • Members
  • 523 posts

Posted 16 April 2007 - 22:26

Kαι 'γω σκέφτομαι να πάω στους BG αλλά το μέρος μου φαίνεται λίγο παρακμή.

#63 6Greed9

6Greed9

    Solid Duck

  • Members
  • 233 posts

Posted 16 April 2007 - 23:40

To Σαββατο ειδα Rotting Christ στην Κοζανη^^Πρωτη φορα τους ειδα...και γ@μησ@νε το μικρο μερος ονοματι Παλμυρα Be A-live!ΧΑΟΣ ΕΓΕΝΕΤΟ!Το κανανε Ποπη!!!Ακομα πονaει ολο μου το σωμα κα8ως ημουν μεσα στο pitXD Αν και επαιξαν μονο 3 κομματια απο το καινουργιο τους αλμπουμ 0.ο Anyways...support επαιξαν οι Suidical Angels και ενα αλλο δεν το ηξεραXD επεισης πατριωτες^^

#64 Nelfie*

Nelfie*

    Anime Amateur

  • Members
  • 76 posts

Posted 16 April 2007 - 23:55

Ρε νταξει.....παλι θα μας πιασουν τον μπιιιιιιιιιπ φετος.....
PLACEBO (!!!!) εχω παει τρεις φορες...2003,2004,2006....ειλικρινα την τελευταια την εχω σβησει απο τη μνημη μου διοτι ηταν μια αποτυχια με ολα τα ευτραπελα (terra vibe-μπουκαλι με νερο απο το κοινο που χαλασε τα πεταλακια του molko και γι αυτο επαιξαν λιγο-κ.α.)....
το 2003 ηταν απιστευτα!!!!!οποιος ειχε παει ξερει....και τωρα που ξανακανουν λυκαβητο εχω αρχισει να ελπιζω πωσ 8α ναι ωραια....συν οτι επιτελουσ καταλαβαν οτι αυτη η χωρα εχει κι αλλα μερη....και δεν μπορουν ολοι να ταξιδεψουν για μια συναυλια...
μετα θελω να παω και sabbath με dio....ουτως η αλλως μ αρεσουν και οι blind guardian,dream theatre,ANATHEMA(!!!) οποτε νταξει.....
μετα μη σ αφησουν να ησυχασεισ.....σου φερνοθν robert plant με europe...ελεος....ας μας μοιρασουν τουλαχιστον τα εισητηρια τσαμπα.....
ε ψιλοψηνομαι και για metallica....αλλα ελεος ειλικρινα.....no money honey!!!!:despair:
επισης θα ξαναρθουν μαλλον οι scorpions και επειδη μονο περυσι καταφερα να παω και δεν το χαρηκα (αν εξαιρεθουν οι whitesnake βεβαια....) θελω να παω κι εκει.....
ΕΕΕΕΕΕΕΛΕΟΟΟΟΟΟΟΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!

"But they were all of them decived..For another ring was made.."
"One ring to rule them all..One ring to find them..One ring to bring them all...and in the darkness bind them..."


#65 gorillazz

gorillazz

    Anime Fan

  • Members
  • 157 posts

Posted 17 April 2007 - 00:52

To Σαββατο ειδα Rotting Christ στην Κοζανη^^Πρωτη φορα τους ειδα...και γ@μησ@νε το μικρο μερος ονοματι Παλμυρα Be A-live!ΧΑΟΣ ΕΓΕΝΕΤΟ!Το κανανε Ποπη!!!Ακομα πονaει ολο μου το σωμα κα8ως ημουν μεσα στο pitXD Αν και επαιξαν μονο 3 κομματια απο το καινουργιο τους αλμπουμ 0.ο Anyways...support επαιξαν οι Suidical Angels και ενα αλλο δεν το ηξεραXD επεισης πατριωτες^^


Τυχερέ.....:twisted::twisted: Ελπίζω να καταφέρω να τους δω στο summer fest στην Σταυρούπολη μαζί με Septic...Oh my God :shock:

europe


Europe sucks to the bone....><:thumbdown:

#66 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 17 April 2007 - 09:06

Λοιπόν.... καλύτερα να μας γράφεται για τις συναυλίες που θα γίνουν,
να μας γράφεται τις εμπειρίες σας από την συναυλία που πήγατε και όχι για το αν θα πάτε που ούτε και μας νοιάζει.

Nelfie* όσο για την συναυλία του 2006 δεν θα την ξεχάσω ποτέ επειδή τράβηξα τα χίλια μουριά για να πάω να τους δω 1η φορά, αφού όλα τα προηγούμενα χρόνια είτε δούλευα είτε σπούδαζα και δεν γινόταν. Ειλικρινά δεν θέλω να τους ξαναδώ απογοητεύτηκα πολύ και στην Τελική δεν μου αρέσουν πλέων.

#67 gorillazz

gorillazz

    Anime Fan

  • Members
  • 157 posts

Posted 17 April 2007 - 13:25

Λοιπόν.... καλύτερα να μας γράφεται για τις συναυλίες που θα γίνουν,
να μας γράφεται τις εμπειρίες σας από την συναυλία που πήγατε και όχι για το αν θα πάτε που ούτε και μας νοιάζει.


Αν δεν σε νοιάζει απλά αγνόησέ το..<<

#68 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 17 April 2007 - 14:35

To λέω μπας και γίνουμε ον τοπικ πορδίτσο που πετάγεσε.

#69 gorillazz

gorillazz

    Anime Fan

  • Members
  • 157 posts

Posted 18 April 2007 - 02:52

To λέω μπας και γίνουμε ον τοπικ πορδίτσο που πετάγεσε.


:shock: :bleh::bleh:

#70 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 18 April 2007 - 07:25

και μετά τον ευχάριστο κατά τα άλλα διάλογο αυτό ... ας ξαναγυρίσουμε στο θέμα μας. Ε , παιδάκια ;

έχω την εντύπωση ότι Κυριακή 29 παίζουν και οι Anorimoi κάπου... και άκουσα ότι στο διαφημιστικό που στείλανε λένε "Blind Guardian θα πάμε όλοι στις 28 ε?" ή κάτι τέτοιο... :D :D :D

αν μάθω λεπτομέρειες θα ποστάρω...

#71 6Greed9

6Greed9

    Solid Duck

  • Members
  • 233 posts

Posted 19 April 2007 - 00:21

υπαρχει ελπιδα να βρω τωρα εισιτηρια για Blind Guardian η το εμα8α πολυ αργα?8α ρωτησω αυριο ουτως η αλλως αλλα χλωμο:/

#72 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 19 April 2007 - 01:26

αμα μάθεις πες , γιατί ακόμα εν έχω πάρει... :(

#73 Zabimaru

Zabimaru

    ワン ピース!!

  • Members
  • 860 posts

Posted 19 April 2007 - 21:46

H υδρογειος τρώγεται που να δείτε το κλαμπ του μυλου.ΑΘΛΙΟ!!!!Αφηστε εχω χασει exodus obituary anthrax kai slayer:mad2::mad2::despair::despair:

#74 Phantom Duck

Phantom Duck

    Platyrhynchos Kineticus

  • Retired Staff
  • 5,461 posts

Posted 19 April 2007 - 22:37

Εγώ δεν πήγα στους Therion :bye2:


Ελπίζω τουλάχιστον για Amon Amarth. Με Battleroar Support

Amon Amarth - May 31 Gagarin - 27euro

http://www.metalzone.gr/live.htm

:head:

(Να δούμε αν θα βρω και κανέναν να πάω ή θα μείνω ξέμπαρκος: )

E5VV38U.jpg


#75 Quajafrie

Quajafrie

    I dance modestly.

  • Members
  • 523 posts

Posted 21 April 2007 - 15:57

Μόλις πήρα εισιτήρια για BG. Δεν καιγόμουν, αλλά πλάκα θα 'χει.