Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * * - 1 votes

Το μουσικό προφίλ μας


  • Please log in to reply
221 replies to this topic

#31 Phantom Duck

Phantom Duck

    Platyrhynchos Kineticus

  • Retired Staff
  • 5,461 posts

Posted 24 February 2007 - 17:16

Θα τον ρωτήσουν "Έλα ρε φίλε.Τι μουσική ακούς ?"
Θα τους απαντήσει "Ακούω tech-house αλλά τολμώ να το λέω progressive"
Ο ένας θα ρωτήσει τον άλλο "Ρε μάκη υπάρχει progressive tech-house?"
Ο άλλος γελαστός θα απαντάει "Όχι ρε κώστα.Τι λες?Δεν υπάρχει τέτοιο είδος μουσικής!Ακούς εκεί tech-house και να το λέει progressive."
Και στο τέλος να γελάνε τα 2 παιδιά με το παιδί απο εδώ...


Και μετά θα τον ρωτήσουν αν παίζει σε κανένα συγκρότημα
και μετά θα βάλουν τα γέλια μαζί του επειδή θα τους απαντήσει "ναι"
και μετά θα του πούνε "αφού δεν ξέρεις μουσική πως παίζεις σε συγκρότημα"
και μετά θα πλακωθούνε στο ξύλο
και μετά θα έρθει η αστυνομία και θα τους πάει όλους στο τμήμα
και θα περάσουν τα υπόλοιπα χρόνια τους στη στενή......

Έκανες έναν υποθετικό διάλογο και περιμένεις να σε ευχαριστήσει επειδή βρίζοντάς τον, τον απέτρεψες από το να γίνει ρεζίλι ?

Μίας που σε κόβω αδιάβαστο στον χώρο της μουσικής

Εμ...όχι αυτοί...αλλά τα παιδιά που γνωρίζουν πιο πολλά σαν εμένα για τον χώρο της μουσικής...φαντάσου αυτό...

Θα έλεγα ότι θα ήταν κρίμα να γίνεται ρεζίλι κανείς επειδή δεν ξέρει καλά από μουσική, ενώ πολύ θα ήθελε να τα γνωρίζει πολύ αυτά.

Ξέρεις..... δεν υπάρχει μόνο ένα είδος μουσικής, που όποιος το γνωρίζει, γίνεται αυτόματα γνώστης της μουσικής. Όσο για το αν το εν λόγω άτομο γνωρίζει ή όχι για μουσική, μπορείς να ρίξεις μια ματιά σε posts του, σε ανάλογα Threads


Αν διαφωνείς, να σου κάνω και εγώ μερικούς διαλόγους σαν τους παραπάνω, όσον αφορά την Rock-Metal κλπ. Όχι τίποτα προσωπικό. Απλά για να σε αποτρέψω από το να γίνεις ρεζίλι από τους "κακούς" της metal

E5VV38U.jpg


#32 boukaw7

boukaw7

    Anime Fan

  • Members
  • 164 posts

Posted 24 February 2007 - 17:27

Bellvm Sacrvm απλώς :respect::respect::respect::respect::respect::respect::respect::respect::respect:

Αυτά και άλλα ίδια παρόμοια ακούω κι εγώ τώρα....

#33 Igore

Igore

    Επιστροφή στα παλιά...

  • Members
  • 241 posts

Posted 27 February 2007 - 20:12

Mιας και μιλάμε για μουσικό προφίλ...

Η μουσική για μένα είναι οτι το φαι για κάποιν (μην παρεξηγείτε) και ανάλογα με την Εποχή.. (οχι μόδα....:bleh: Χειμώνας καλοκαίρι κτλ.)

1)Rock, Metal τα οποία όπως λέμε είναι τρόπος ζωής..

εδω μέσα κυμαινόμαστε σε φάσματα που αρχίζουν κυρίως απο Pink Floyd επιρροές... Mπορεί καμιά φορά να ξεφεύγω σε death metal και γενικές Σουηδίλες με δικασίδα αλλα θα είναι για το Σπάσιμο ή για χάρη καμιάς μπάντας!! (για Ξέδωμα ρε παιδί μου..:shutup:)
Επίσης Jazz με latin στοιχεία και απλή alternative ktl.
Γενικά δεν αναφέρω συγκροτήματα η μουσικούς γιατι θα γίνει της κατίνας.. χε χε


2)Ηλεκτρονική μουσική (μην μπερδεύεστε με Τιέστους και Σάσες και αλλους που ακούμε και δν τους ξέρει ούτε η μαμά τους...) Μιλάω για Jan Michelle Zar και Παπαθανασίου Βαγγέλη... (Επίσης φτιάχνω και τέτοια μουσική για όποιον ενδιαφέρεται...)

3)Ελληνικά επιλεγμένα όπως είπαν και κάποιοι φίλοι παραπάνω... ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΚΥΛΑΔΙΚΟ ελλεος.....................




Posted Image
ΠΡΩΗΝ NEJI_IGORE....
[ www.myspace.com/igorewired ]

#34 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 27 February 2007 - 22:12

(Επίσης φτιάχνω και τέτοια μουσική για όποιον ενδιαφέρεται...)



Βασικά με τέτειο gay Αvatar, πίστευα ότι θα άκουγες Village People, Boy George, Βarbra Streisant και άλλους gay ύμνους..

με εντυπωσιάζεις :bleh::bleh::bleh::bleh::bleh::bleh::bleh:

#35 Fingolfin

Fingolfin

    High King of the Noldor

  • Retired Staff
  • 1,430 posts

Posted 27 February 2007 - 22:23

Λοιπόν ακούω

70's Rock (Η καλύτερη εποχή που γράφτηκαν υμνοί της Rock,που γεννήθηκαν,πέθαναν,αναστήθηκαν,ξαναπέθαναν πολλά συγκροτήματα)

80's Rock,Heavy Metal,disco,pop(γενικά αυτή η δεκαετία έχει κάτι που μου αρέσει,ίσως επειδή τα τραγούδια της ήταν τα πρώτα μου μουσικά ερεθίσματα)

90's Rock και τίποτα άλλο...[εδώ είχα μία ψύχωση με τα σαϊκεντέλικ(που γεννήθηκαν τότε αλλά και πέθαναν πριν τελειώσει η δεκαετία)τραγούδια: έβγαζα σπυράκια,αφρούς,είχα σπασμούς και ήθελα να βαρέσω άγρια αυτούς που τα ακούγανε]

Και φτάνουμε στην τωρινή δεκαετία που τα άλλοτε δυνατά Rock συγκροτήματα παραπέουν και βγάζουν δίσκους για να πλουτίσουν κι άλλο αφού δεν έχουν τίποτα άλλο να προσφέρουν. Και έτσι σε αυτή την δεκαετία ξεχωρίζω κάτι νέα rock συγκροτήματα με νέες ιδέες και ήχους οι οποίοι δίνουν μία συνέχεια ή εξέλιξη θα έλεγα στη rock μουσική. Κάποια από αυτά που μου αρέσουν πολύ είναι οι Keane και οι Reamonn.

Αν μπορούσα τώρα να επιλέξω πότε θα γεννιόμουνα θα επέλεγα το 1955 έτσι ώστε το 1970 να ήμουν 15 χρονών και να είχα ήδη περάσει από την επίδραση των Beattles και έτσι να έμπαινα στη ''χρυσή'' δεκαετία του rock με συγκροτήματα μύθους όπως Deep Purple και Black Sabbath αλλά με ένα μόνο συγκρότημα ''Θρύλο'' της Rock ... τους Led Zeppelin:respect::respect::respect:
Και έτσι καταλήγω στο τέλος του post μου λέγοντας ότι η μία μεγάλη μου αλλά απραγματοποίητη μουσική επιθυμία είναι να μπορούσα να παρευρεθώ σε συναυλία των Led Zeppelin:mad2::
Posted Image
''Πλημμυρισμένος από οργή και απελπισία,καβάλησε το Ροχάλλορ,το μεγάλο του άλογο. Διέσχισε το Ντορ-νου-Φάουγκλιθ σαν άνεμος μέσα στη σκόνη και όσοι είδαν την επίθεσή του το έβαλαν στα πόδια.Κι έφτασε στις πύλες της Άνγκμπαντ και σάλπισε το βούκινό του,χτύπησε τις μπρούτζινες πόρτες και προκάλεσε τον Μόργκοθ να βγει να πολεμήσουν.'' Το Σιλμαρίλλιον
My AMV in animemusicvideos.org Posted Image .aNiMe//GR IRC channel Posted Image

#36 DjDragon

DjDragon

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 642 posts

Posted 28 February 2007 - 02:41

Και μετά θα τον ρωτήσουν αν παίζει σε κανένα συγκρότημα
και μετά θα βάλουν τα γέλια μαζί του επειδή θα τους απαντήσει "ναι"
και μετά θα του πούνε "αφού δεν ξέρεις μουσική πως παίζεις σε συγκρότημα"
και μετά θα πλακωθούνε στο ξύλο
και μετά θα έρθει η αστυνομία και θα τους πάει όλους στο τμήμα
και θα περάσουν τα υπόλοιπα χρόνια τους στη στενή......

Έκανες έναν υποθετικό διάλογο και περιμένεις να σε ευχαριστήσει επειδή βρίζοντάς τον, τον απέτρεψες από το να γίνει ρεζίλι ?


Ξέρεις..... δεν υπάρχει μόνο ένα είδος μουσικής, που όποιος το γνωρίζει, γίνεται αυτόματα γνώστης της μουσικής. Όσο για το αν το εν λόγω άτομο γνωρίζει ή όχι για μουσική, μπορείς να ρίξεις μια ματιά σε posts του, σε ανάλογα Threads


Αν διαφωνείς, να σου κάνω και εγώ μερικούς διαλόγους σαν τους παραπάνω, όσον αφορά την Rock-Metal κλπ. Όχι τίποτα προσωπικό. Απλά για να σε αποτρέψω από το να γίνεις ρεζίλι από τους "κακούς" της metal


Sorry φίλε phantom duck αλλά τον υποθετικό λόγο τον έκανα για να δει το παιδί από εδώ τι θα συνέβαινε στην πραγματικότητα αν απαντούσε τέτοια ερώτηση "Τι μουσική ακούς φίλε?", αλλά δεν μιλάμε για τους κακούς της μέταλ αλλά της ηλεκτρονικής μουσικής.Γιαυτούς μιλάω.Έχω δει και γνωρίσει τέτοιους βλάκες που συνηθίζουν να κοροιδεύουν και να κράζουν διαφόρους λες κι είναι εγωιστές και πολύξεροι σε αυτό το θέμα και δεν το χωνεύω να πέσει στην παγίδα τους κι αυτός.

Βασικά με τέτειο gay Αvatar, πίστευα ότι θα άκουγες Village People, Boy George, Βarbra Streisant και άλλους gay ύμνους..

με εντυπωσιάζεις :bleh::bleh::bleh::bleh::bleh::bleh::bleh:


x2 συμφωνώ με την λίζα... :lol:

Έλεος ρε Igore με το που έβαλες τον spiderman που χορεύει σαν γκέι είναι να ακούς τον ύμνο "Ο Σκύλος μου είναι γκέι" του Νίκου Καρβέλα που ταιριάζει για τα γκέι σκυλιά. :lol: οπότε άλλαξε το και βλέπουμε αν κάνεις για παραγωγός. :lol: :P
My Chain : "Dragon Chain" ---> THIS CHAIN HAS BEEN STARTED !!!ΠΡΟΛΑΒΕΤΕ ΝΑ ΔΗΛΩΣΕΤΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΠΡΟΤΟΥ ΠΕΣΟΥΝ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΩΝ ΣΚΟΥΠΙΔΙΩΝ !!!:D

Posted ImageDon't get near of me!I'm a shark!

#37 Bellvm Sacrvm

Bellvm Sacrvm

    Bellvm Contra Hvmanitatem

  • Members
  • 47 posts

Posted 28 February 2007 - 19:02

Βλέπω το party άρχισε... κι επειδή αν απαντήσω όπως θα έπρεπε θα έγραφα ολόκληρο άρθρο και δεν θα απέφευγα να χαρακτηρίσω ολόκληρο γεωγραφικό διαμέρισμα με τα κοσμητικά επίθετά μου, θα απαντήσω με το εξής:

Οι Δέκα Εντολές - (Hellenic Progressive House Scene Version)

1. Να είσαι DJ, αν δεν είσαι, να ισχυρίζεσαι ότι είσαι και ότι όποιος δεν είναι DJ είναι αξιολύπητος, αλλιώς δεν ξέρεις από μουσική.
2. Να υποστηρίζεις τυφλά το βινύλιο, μοναδική εξαίρεση το καθιερωμένο και απανταχού παρόν "βαλιτσάκι του DJ™" που είναι γεμάτο με ακυκλοφόρητα cd-r του κάθε ματαιόδοξου φίλου/γνωστού σου που φτιάχνει μουσικά κομμάτια με το Fruity Loops στο υπνοδωμάτιο του, αλλιώς δεν ξέρεις από μουσική.
3. Να είσαι ξερακιανός, κρυφοgay και με ανταύγειες στο μαλλί (trendy αλβανός look), να φοράς jeans ξεβαμμένα σε βόθρο συνοδευόμενα από ζωηρού χρώματος μπλουζάκι DKNY και καλό θα ήταν να άλλαζες το όνομά σου στο αντίστοιχο γαλλικό θηλυκό (Μιχάλης --> Michelle), αλλιώς δεν ξέρεις από μουσική.
4. Για να ρίξεις γκόμενα οφείλεις να την κεράσεις πρέζα, αλλιώς δεν ξέρεις από μουσική.
5. Αν κάποιο πρωί ξυπνήσεις αγκαλιά με κάποιον άλλο άντρα, δεν σημαίνει ότι είσαι gay, αλλά ότι τα χτεσινά μανιτάρια ήταν καλά και ότι πρέπει να προμηθευτείς κι άλλα άμεσα, αλλιώς δεν ξέρεις από μουσική.
6. Όταν είσαι όρθιος και "χορεύεις" να κάθεσαι πρακτικά ακίνητος, ελαφρά καμπουριαστός, να κάνεις ανεπαίσθητες αλλά περιοδικές ταλαντώσεις (σε στυλ χαλασμένος μετρονόμος) και να κοιτάς το ταβάνι (ή τα άστρα) με ένα απλανές βλέμμα καθώς σου τρέχουν τα σάλια στο πάτωμα από τη πολλή μαστούρα, αλλιώς δεν ξέρεις από μουσική.
7. Όταν τσακώνεσαι με κόσμο να το παίζεις cool, να βασίζεσαι στις απόψεις τρίτων παρευρισκόμενων και να χρησιμοποιείς την λογική "είμαστε πολλοί άρα έχουμε δίκιο", όταν τελικά κάποιος χριστιανός βρεθεί να σου πιάσει το κεφάλι και να στο κάνει αλοιφή σε κάποιο τυχαίο γειτονικό τοίχο, εσύ να ζητάς συγνώμη κλαίγοντας καθώς προσπαθείς να μαζέψεις τα δόντια σου από το πάτωμα, αλλιώς δεν ξέρεις από μουσική.
8. Να αναφέρεσαι στην progressive house/progressive trance με τον όρο "progressive" (σκέτο) γιατί ως γνωστόν δεν υπάρχουν άλλα progressive μουσικά είδη στο πλανήτη και δεν υπάρχει ενδεχόμενο παρεξήγησης, αλλιώς δεν ξέρεις από μουσική.
9. Να είσαι φαινομενικά άσχετος και απληροφόρητος με ότι δεν αφορά την Progressive House σκηνή, αλλιώς δεν ξέρεις από μουσική.
10. Να αποφεύγεις τη χρήση της λέξης "Εξάρχεια", αποτελεί τόπο μάζωξης κοινωνικών/πολιτικών/μουσικών/λοιπών καλλιτεχνικών υποκουλτουρών και δεν σε παίρνει να λες τις βλακείες σου εκεί, άμα είναι να βγεις στην Αθήνα πήγαινε στο Luv στο Ψυρρή (βρίσκεις εύκολα και πρέζα), αλλιώς δεν ξέρεις από μουσική.

Και ένα παλαιό αλλά διαχρονικό ποιηματάκι (κρίμα που δεν είναι σε ιαμβικό δεκαπεντασύλλαβο):

Trendάκια, trendάκια, trendάκια,
με τα πλουμιστά μπλουζάκια,
και τ' αλβανικά μαλλάκια,
μες στα gay τα clubάκια,
σαν ακούσουν house-άκια,
καταπίνουν δυο κουμπάκια,
πίνουνε και δυο ποτάκια,
και κουνάν τα κωλαράκια.
-Nemesis@HELLAS-



#38 DjDragon

DjDragon

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 642 posts

Posted 28 February 2007 - 21:59

Βλέπω το party άρχισε... κι επειδή αν απαντήσω όπως θα έπρεπε θα έγραφα ολόκληρο άρθρο και δεν θα απέφευγα να χαρακτηρίσω ολόκληρο γεωγραφικό διαμέρισμα με τα κοσμητικά επίθετά μου, θα απαντήσω με το εξής:

Οι Δέκα Εντολές - (Hellenic Progressive House Scene Version)

1. Να είσαι DJ, αν δεν είσαι, να ισχυρίζεσαι ότι είσαι και ότι όποιος δεν είναι DJ είναι αξιολύπητος, αλλιώς δεν ξέρεις από μουσική.
2. Να υποστηρίζεις τυφλά το βινύλιο, μοναδική εξαίρεση το καθιερωμένο και απανταχού παρόν "βαλιτσάκι του DJ™" που είναι γεμάτο με ακυκλοφόρητα cd-r του κάθε ματαιόδοξου φίλου/γνωστού σου που φτιάχνει μουσικά κομμάτια με το Fruity Loops στο υπνοδωμάτιο του, αλλιώς δεν ξέρεις από μουσική.
3. Να είσαι ξερακιανός, κρυφοgay και με ανταύγειες στο μαλλί (trendy αλβανός look), να φοράς jeans ξεβαμμένα σε βόθρο συνοδευόμενα από ζωηρού χρώματος μπλουζάκι DKNY και καλό θα ήταν να άλλαζες το όνομά σου στο αντίστοιχο γαλλικό θηλυκό (Μιχάλης --> Michelle), αλλιώς δεν ξέρεις από μουσική.
4. Για να ρίξεις γκόμενα οφείλεις να την κεράσεις πρέζα, αλλιώς δεν ξέρεις από μουσική.
5. Αν κάποιο πρωί ξυπνήσεις αγκαλιά με κάποιον άλλο άντρα, δεν σημαίνει ότι είσαι gay, αλλά ότι τα χτεσινά μανιτάρια ήταν καλά και ότι πρέπει να προμηθευτείς κι άλλα άμεσα, αλλιώς δεν ξέρεις από μουσική.
6. Όταν είσαι όρθιος και "χορεύεις" να κάθεσαι πρακτικά ακίνητος, ελαφρά καμπουριαστός, να κάνεις ανεπαίσθητες αλλά περιοδικές ταλαντώσεις (σε στυλ χαλασμένος μετρονόμος) και να κοιτάς το ταβάνι (ή τα άστρα) με ένα απλανές βλέμμα καθώς σου τρέχουν τα σάλια στο πάτωμα από τη πολλή μαστούρα, αλλιώς δεν ξέρεις από μουσική.
7. Όταν τσακώνεσαι με κόσμο να το παίζεις cool, να βασίζεσαι στις απόψεις τρίτων παρευρισκόμενων και να χρησιμοποιείς την λογική "είμαστε πολλοί άρα έχουμε δίκιο", όταν τελικά κάποιος χριστιανός βρεθεί να σου πιάσει το κεφάλι και να στο κάνει αλοιφή σε κάποιο τυχαίο γειτονικό τοίχο, εσύ να ζητάς συγνώμη κλαίγοντας καθώς προσπαθείς να μαζέψεις τα δόντια σου από το πάτωμα, αλλιώς δεν ξέρεις από μουσική.
8. Να αναφέρεσαι στην progressive house/progressive trance με τον όρο "progressive" (σκέτο) γιατί ως γνωστόν δεν υπάρχουν άλλα progressive μουσικά είδη στο πλανήτη και δεν υπάρχει ενδεχόμενο παρεξήγησης, αλλιώς δεν ξέρεις από μουσική.
9. Να είσαι φαινομενικά άσχετος και απληροφόρητος με ότι δεν αφορά την Progressive House σκηνή, αλλιώς δεν ξέρεις από μουσική.
10. Να αποφεύγεις τη χρήση της λέξης "Εξάρχεια", αποτελεί τόπο μάζωξης κοινωνικών/πολιτικών/μουσικών/λοιπών καλλιτεχνικών υποκουλτουρών και δεν σε παίρνει να λες τις βλακείες σου εκεί, άμα είναι να βγεις στην Αθήνα πήγαινε στο Luv στο Ψυρρή (βρίσκεις εύκολα και πρέζα), αλλιώς δεν ξέρεις από μουσική.

Και ένα παλαιό αλλά διαχρονικό ποιηματάκι (κρίμα που δεν είναι σε ιαμβικό δεκαπεντασύλλαβο):

Trendάκια, trendάκια, trendάκια,
με τα πλουμιστά μπλουζάκια,
και τ' αλβανικά μαλλάκια,
μες στα gay τα clubάκια,
σαν ακούσουν house-άκια,
καταπίνουν δυο κουμπάκια,
πίνουνε και δυο ποτάκια,
και κουνάν τα κωλαράκια.

-Nemesis@HELLAS-


Πολύ ειρωνικό αλλά πολύ καλό άρθρο σε σχέση με τις Δέκα Εντολές του Κύριου... :lol:

Δεν ξέρω πως τα σκέφτηκες όλα αυτά αλλά θα το κάνω copy paste σε μία άλλη site να το δουν και οι άλλοι dj's lol :lol:
My Chain : "Dragon Chain" ---> THIS CHAIN HAS BEEN STARTED !!!ΠΡΟΛΑΒΕΤΕ ΝΑ ΔΗΛΩΣΕΤΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΠΡΟΤΟΥ ΠΕΣΟΥΝ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΩΝ ΣΚΟΥΠΙΔΙΩΝ !!!:D

Posted ImageDon't get near of me!I'm a shark!

#39 kazmir

kazmir

    Clan of Malkavian

  • Members
  • 184 posts

Posted 03 March 2007 - 00:57

Παίδες, συγγνώμη αλλά το έχετε παρακάνει λίγο με τα off topic post σας. Συμαζευτείτε λίγο και χαλαρώστε. Δεν κάνουμε επίδειξη γνώσεων, απόψεις ανταλλάζουμε.

If you loved me, you'd all kill yourself today!
Posted Image


#40 DjDragon

DjDragon

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 642 posts

Posted 03 March 2007 - 01:50

Kazmir Ναι ίσως το παρακάνουμε αλλά κάνουμε χαβάλε :P

Bellum Sacrum το έδειξα το post που έκανες με τις 10 εντολές στο www.music-server.gr (μπαίνουν αληθινοί dj's...ιδίως εγώ) και ξέρεις τι είπαν ? λένε δεν νοιώθεις και λές μαλακίες...ένας θέλει να σε κοπανήσει με το φτυάρι του lol...
Ένας είπε μάλιστα ότι αυτό σχετικά με τον όρο 'progressive" είπες αλήθεια και συμφώνησε και όσο για τα άλλα ήταν μαλακίες του κώλου.Sorry για το off topic phase αλλά η αλήθεια να λέγεται...Το λένε πολλοί αυτό...Ακόμα και φίλοι μου dj's. :(
My Chain : "Dragon Chain" ---> THIS CHAIN HAS BEEN STARTED !!!ΠΡΟΛΑΒΕΤΕ ΝΑ ΔΗΛΩΣΕΤΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΠΡΟΤΟΥ ΠΕΣΟΥΝ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΩΝ ΣΚΟΥΠΙΔΙΩΝ !!!:D

Posted ImageDon't get near of me!I'm a shark!

#41 Bellvm Sacrvm

Bellvm Sacrvm

    Bellvm Contra Hvmanitatem

  • Members
  • 47 posts

Posted 03 March 2007 - 06:04

Bellum Sacrum το έδειξα το post που έκανες με τις 10 εντολές στο www.music-server.gr (μπαίνουν αληθινοί dj's...ιδίως εγώ) και ξέρεις τι είπαν ? λένε δεν νοιώθεις και λές μαλακίες...ένας θέλει να σε κοπανήσει με το φτυάρι του lol...


Το λένε πολλοί αυτό...Ακόμα και φίλοι μου dj's.


Ως απάντηση...

7. Όταν τσακώνεσαι με κόσμο να το παίζεις cool, να βασίζεσαι στις απόψεις τρίτων παρευρισκόμενων και να χρησιμοποιείς την λογική "είμαστε πολλοί άρα έχουμε δίκιο"


Μου αρέσει να έχω δίκιο, αλλά αν δεν χρειάζεται καν να σκεφτώ χάνει τη γλύκα του το όλο θέμα. Προφανώς πέτυχα φλέβα και θίχτηκαν, άρα έκανα καλά τη δουλειά μου.
Τώρα για το φτυάρι άσε, με την ροζ γυναικεία τσάντα ίσως... δεν το έχετε μέσα σας.

Προς τρίτους: Μην σχολιάζετε την παρούσα διαφωνία, του παρέχετε τους απαραίτητους "τρίτους" και συνεχίζει, αναγκάζοντάς με να απαντώ κάθε φορά και η off topic στοίβα να μεγαλώνει.

#42 DjDragon

DjDragon

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 642 posts

Posted 03 March 2007 - 08:39

Bellum Sacrum Εγώ πάω πάσο αλλά θα έρθω στην κηδεία σου αμά σε πίασει κανάς DJ.Δεν φταίω εγώ που εσύ την είδες DJ για να μας την πεις.Πεστην σε κανά άτομο και θα δεις ξύλο ala Naruto.
My Chain : "Dragon Chain" ---> THIS CHAIN HAS BEEN STARTED !!!ΠΡΟΛΑΒΕΤΕ ΝΑ ΔΗΛΩΣΕΤΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΠΡΟΤΟΥ ΠΕΣΟΥΝ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΩΝ ΣΚΟΥΠΙΔΙΩΝ !!!:D

Posted ImageDon't get near of me!I'm a shark!

#43 Dante80

Dante80

    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

  • Retired Staff
  • 5,515 posts
  • Location今、そこにいる僕

Posted 03 March 2007 - 19:45

Ένα infraction στον κύριο...ρε man, πόσες φορές θα το πούμε όχι βρισιές?...μπαίνουν και παιδιά στο forum μας, έλεος... :ill:

Οn topic παρακαλώ, ειδάλλως λουκέτο.

Jh0Lmx3.png
.aNiMe//GR IRC Channel ~ Better than sex, batteries included.


#44 Kresto

Kresto

    Σαρδέλα

  • Members
  • 301 posts

Posted 21 April 2007 - 14:37

Ακούω πολλά και δίαφορα και κυρίως rock-metal.
Αγαπημένα: Slipknot,The 69 Eyes,CKY,Blind Guardian,SOAD,Iron Maiden, Red Hot Chili Peppers, Nirvana,Rage Against The Machine,Slayer,Manowar,Kreator,Celtic Frost,Lacuna Coil,Muse,HIM,Paradise Lost,Ramones,Manowar,Dragonforce,Metallica,Muse,Arch Enemy,Dimmu Borgir,Pain Of Salvation,Metallica,Sex Pistols,NOFX,Motorhead and more....

Δεν είμαι ούτε μουσικός, όυτε dj, δεν ξέρω απ'όλα τα είδη μουσικής (ότι ξέρω απο rock και metal τπτ άλλο) μ'αρέσε όμως να παίζω μπάσσο στο "συγκρότημα" που έχουμε φτιάξει (drums,guitar,bass,2nd guitar,vocals, γενικώς είμαστε κομπλέ μόνο keyboards δεν έχουμε 8) ....Επίσης είμαστε όλοι γύρω στα 15 ) και το λέω όχι για να δείξω ότι ξέρω μουσική, αλλά επειδή εδω γράφουμε το μουσικό μας profile και γενικά επειδή μου αρέσει η μουσική...

Επίσης πρέπει να ΝΙΩΣΕΤΕ και να καταλάβετε ότι ο καθένας ακούει ΟΤΙ θέλει....

#45 kazmir

kazmir

    Clan of Malkavian

  • Members
  • 184 posts

Posted 22 April 2007 - 10:16

Ε, επειδή έχω γραφτεί στο last.fm εδώ και λίγο καιρό, αυτό είναι το prοfile μου.
http://www.last.fm/user/razm84

If you loved me, you'd all kill yourself today!
Posted Image