Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo

Η μέρα ξημερώνει στην .aNiMe//GR Town: Every Villain Is Lemons

Παλέρμο Κακοί Καλοί Ανεστραμμένο Παίκτες με ατσάλινη υπομονή Χρειάζομαι ύπνο asap

  • This topic is locked This topic is locked
141 replies to this topic

#106 Cloudy-Sky

Cloudy-Sky

    ~:vv:~

  • Members
  • 163 posts

Posted 13 April 2013 - 22:41

Accelarator
Posted Image

@Count of Monde Christo(Keito)

Απαξιώ να απαντήσω xaxaxaxa

@Makishima Sougo

As expected of you. Thank you for your trust and THANK you even more for using what i call "Common sense"

@ Magneto


Xaxaxaxaxa

Θα ήθελα πολύ να σε δω σε μια μάχη 1v1 αλλα πολύ φοβάμαι ότι θα παραπονεθείς γιατί δεν θες να λερώσεις την στολή, villain της πλακαs. Ωστόσο χαίρομαι που καταλαβαίνεις τι σε συμφέρει περισσότερο να κανεις. Δεν είσαι όσο βλάκας όσο φαίνεσαι τελικά
Posted Image

#107 Babba

Babba

    AWMN member!

  • Members
  • 548 posts

Posted 13 April 2013 - 22:47

Posted Image
Magneto(Babba)

Δε με ενδιαφέρει τι είσαι.
Ζήτα συγγνώμη ή ψόφα, Accelarator(Cloud).

Χωρίς Παλέρμο,

δεν έχει υπογραφή.


#108 Cloudy-Sky

Cloudy-Sky

    ~:vv:~

  • Members
  • 163 posts

Posted 13 April 2013 - 22:56

Accelarator
Posted Image

AXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA
XAXAXAXAXAAXXAXXAAXAXAXAX

COOL STORY ΤΡΕΛΕ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑ. ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΟ ΘΑΝΑΤΟ???????

Δεν φτάνει που προσπαθώ να σώσω το τομάρι σας?!?!?!
Ελπίζω την ημερα που έρχεται να είστε ο επόμενος που θα ψοφήσει.

Τι λες Count of Mode Christo?. Θα μου κανεις αυτή τη χάρη????

XAXAXAXAXA
Posted Image

#109 Botsun

Botsun

    Boss Tsundere

  • Members
  • 1,240 posts

Posted 13 April 2013 - 22:58

Iznogoud (Botsun)
Posted Image



Δυστυχώς,ανειλημμένες υποχρεώσεις του χαλιφάτου δεν μ'έπετρεψαν να συμμετάσχω ενεργά στις σημερινές διεργασίες.Βλέπετε,ο Μόσχος της Βαγδάτης τερμάτισε όλες μου τις πιστωτικές κάρτες αγοράζοντας τον τελευταίο κύκλο του Σουλεϊμάν του Μεγαλομπεκρούς και του Ευτύχη Μπλέτσα,καθώς "Ήθελα να μάθω να μαγειρεύω Τουρκικα πιάτα,καλέ μου Ιζνογκούντ...".
Αμοιβαδοκέφαλος τι να πεις...

Τέλος πάντων,με μια γρήγορη ματιά βλέπω πως ο κύριος με τα μπλε.
Το υπερτροφικό στρουμφάκι με τι φαβορίτες του Κόκοτα,είναι -φτου!- Αθώος.
Κόμη(keito),τέλειωσε το λάδι στο καντήλι σας...

Posted Image

Avatar & signature by Kai


#110 Babba

Babba

    AWMN member!

  • Members
  • 548 posts

Posted 13 April 2013 - 23:06

Posted Image
Magneto(Babba)

Όχι, έχω μια καλύτερη ιδέα, τιποτένιε.
Δε θα τη γλιτώσεις τόσο εύκολα.
Θα μείνεις εδώ και θα μάθεις τη θέση σου, σκουλήκι.

Κόμη(keito), μήπως τα πας εσύ καλύτερα στο γλύψιμο; Fetch, little dog.
Posted Image

ps:
O πάπιος είναι είναι ο τρελός επιστήμονας, μη μπερδεύεσαι.
Αυτός προστάτεψε το παιδί με τα ποιηματάκια.
Και μιας και πιάσαμε την ονοματολογία, ο Mammon(Lord Leon) είναι μια τσούλα της κολάσεως.

Χωρίς Παλέρμο,

δεν έχει υπογραφή.


#111 Fandom

Fandom

    Anime Professional

  • Members
  • 551 posts

Posted 14 April 2013 - 00:07

Joker


Posted Image


XOXOXOXOXOXOXOXOXOXOXO

Επιτέλους!
Κάποιος που γελάει σε αυτό το μίζερο μέρος.
Και κάποιος που δεν κάθεται απλώς να μιλάει.
Νομίζω Accelerator(Cloudy-Sky) θα μπορούσα να σε βάλω στην ομάδα μου, παρόλο που είσαι τόσο άσχημος.

Λοιπόν εσύ Δούκα(Keito), δε νομίζεις ότι ένας από μας είναι αρκετός;
Δε θέλω κάποιον να με αντιγράφει εδώ πέρα.
Φτάνει μόνο το δικό μου χρωματιστό πρόσπωπο. Το δικό σου είναι περιττό.
Δε νομίζεις πως ήρθε καιρός να φύγεις;
Άσε που είσαι μονίμως σκυθρωπός.
Σοβαρά, φύγε. Τώρα.
Αλλιώς θα σε κάνω εγώ πιο χαρούμενο.

Έχω τον τρόπο μου.


Posted Image



Magneto(Babba) λες ότι είσαι κακός.
ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ.
Εγώ είμαι. Εσύ όχι.
Ξέρεις πόσες φορές η νυχτερίδα προσπάθησε να μου αλλάξει γνώμη; Να με λογικέψει;
Ξέρεις πόσες τα κατάφερε; ΚΑΜΙΑ.
Οι κακοί δεν αλλάζουν γνώμη έτσι εύκολα.
Δεν επηρεαζόμαστε από ότι λένε οι άλλοι.
Απαιτώ να ψηφίσεις τον Accelerator(Cloudy-Sky).

XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA



#112 Babba

Babba

    AWMN member!

  • Members
  • 548 posts

Posted 14 April 2013 - 00:41

Posted Image
Magneto(Babba)

Κακός;
Μα δε δήλωσα ποτέ ότι είμαι κακός. Οι ήρωες μου έβαλαν αυτήν την ταμπέλα. Και δε με απασχολεί τι λένε αυτοί οι πλανεμένοι δειλοί, για να το διαψεύσω.
Κόμης(Keito).

Posted Image
"Μπορούν να συνυπάρξουν ανθρωπότητα και μεταλλαγμένοι ή πρέπει οι μεταλλαγμένοι να κυριαρχήσουν για να διασφαλίσουν την επιβίωσή τους;"
Πάνω σε αυτό το ζήτημα διαφωνούσαμε πάντοτε με τον καλό μου φίλο, τον Τσαρλς.
Δημιούργησα την Αδελφότητα των Μεταλλαγμένων ως απάντηση.

Όλα όσα βίωσα στο Άουσβιτς ως παιδί με έπεισαν πως ο Homo Sapiens δεν πρέπει να αφεθεί ανεξέλεγκτος, καθώς τείνει να εξαλείφει κάθε διαφορετικότητα.
Σκοπός της αδελφότητας είναι η υπεράσπιση της ανωτερότητας και της ασφάλειας όλων των μεταλλαγμένων, είτε εκείνοι αποτελούν μέλη της, είτε όχι.
Μπορεί η ανθρωπότητα να είναι ακόμα ισχυρή, αλλά έχω την υπομονή να περιμένω για την ευκαιρία να πραγματοποιήσω το όνειρό μας.
Έναν κόσμο όπου οι μεταλλαγμένοι θα ζουν ειρηνικά, παίρνοντας τη θέση που δικαιωματικά τους ανήκει, στην κορυφή της αλυσίδας της εξέλιξης.
Είμαστε οι Homo Superior.

Αν οι άνθρωποι επιθυμούν να μας βλέπουν ως κακούς, ας είναι.
Δεν είμαστε σαν μερικούς γελοίους antagonists εδώ μέσα που δηλώνουν βαρβάτοι.
Είμαστε οραματιστές με έναν και μόνο στόχο.
Την καταστροφή της ανθρωπότητας.

Χωρίς Παλέρμο,

δεν έχει υπογραφή.


#113 demonicMC

demonicMC

    Anpan Spanking

  • Members
  • 611 posts

Posted 14 April 2013 - 01:38

The Riddler


Posted Image



Κύριε Mammon (Lord Leon), δεν πιστεύω ότι ο θάνατος του μπορεί να χαρακτηριστεί ως win, ειδικά αν λυντσαριστεί τη νύχτα, οπού δεν θα μπορεί να μας εξασφαλίσει το τελευταίο του όνομα.Just throwing that out there.

Από εκεί και πέρα, πιστεύω ότι αν δεν δώσουμε την ευκαιρία στον Accelator (Cloudy Sky) να λύσει το γρίφο του τι τελικά είναι μόνος του, θα πάει χαμένος ένα πολύ ωραίο μυστήριο... και αυτό...

Posted Image


Δεν πρόκειται να το δεχτώ!


Συμφωνώ με τα λεγόμενα του κυρίου Makishima (DoB) και του κυρίου Magneto (Babba), κύριε Κόμη (Keito), που μάθατε να κρύβεστε τόσο καλά;

#114 Babba

Babba

    AWMN member!

  • Members
  • 548 posts

Posted 14 April 2013 - 02:18

Posted Image
Magneto(Babba)

Πριν πούμε καληνύχτα στον Κόμη(keito)...
Τσιράκι Β, αν ο φλώρος έχει δίκιο για τον Κόμη, επισκέψου τον και μοιράσου τις γνώσεις σου.
Aν είναι πειραγμένος, θα αποκαλύψεις μια καλοστημένη παγίδα.
Αν δεν είναι, μαζί θα δουλέψετε καλύτερα. Θα μας αποκαλύψει και τις δικές σου έρευνες άμεσα και θα οργανωθείτε για τη συνέχεια.
Δόκτωρα, προστάτευσέ τον. Ο φλώρος δεν μπορεί να επιβιώσει μόνος του.
Φλώρε, έλεγξε τον κολασμένο. Θαρρώ πως κάνει τα γλυκά μάτια σε πολύ κόσμο.

Χωρίς Παλέρμο,

δεν έχει υπογραφή.


#115 Xa0s

Xa0s

    Gambate o kudasai !!!

  • Members
  • 341 posts

Posted 14 April 2013 - 03:07

ΧΑΡΟΣ


Posted Image



______ Inner thoughts ______


Πάντα αντιπαθούσα το μπλε...

Ίσως να φταίνε οι Γαλαζοαίματοι που με ταλαιπωρούσαν πάντα...νομίζοντας οτι ο Χάρος δεν μπορούσε να τους αγγίξει...

Ίσως επειδή συνήθισα τον Αχέροντα που ήταν μαύρος και σκοτεινός να με εκνευρίζει το μπλε τις θάλασσας...

Ίσως να φταίει οτι πάντα συμπαθούσα τον Gargamel...


______ Inner thoughts ______




Θα ακολουθήσω κ εγώ με τα Χαρας το κίνημα του αντι-Smurf-ισμου ενάντιας στον Κόμη (Keito) .

Με έπεισαν αρκετοί από εσάς αφού μιλήσατε ''λογικά'' .... εκτός βέβαια απο τον Magneto (Babba) που αλλάζει γνώμες όπως αλλάζει πολικότητα...


I would likePosted Image for a pet...


#116 DoB

DoB

    Gintamaniac

  • Members
  • 875 posts

Posted 14 April 2013 - 07:09

Makishima Shougo

Posted Image


"A man is but the product of his thoughts. What he thinks, he becomes."

Mahatma Gandhi, Εthical Religion


Xμ, αλήθεια, Ύπνε; Ομολογώ πως έχω αρχίσει να ανακαλύπτω μέσα μου ένα καινούργιο σεβασμό για εσάς τους Θεούς... Just kidding. Ο άνθρωπος αποφασίζει να πιστέψει μόνο σε όποιον Θεό τον συμφέρει. H αλήθεια είναι ότι ναι, όταν κάποιος εκφράζει μια άποψη εδώ μέσα, περιμένω να τη συνοδεύσει με επιχειρήματα, ακόμη κι αν αυτός τα θεωρεί προφανή. Αν δε θέλει, δικαίωμά του βέβαια. Να σας θυμίσω όμως πώς πέθανε η Ava?

Δεν καταλαβαίνω τι ακριβώς λέτε πως με συμφέρει ν' αγνοήσω, γιατί δεν καταλαβαίνω πώς, στο δεδομένο σημείο του παιχνιδιού, μπορεί αυτή η κίνηση από αθώο ή από πόρνη να αποβεί σε όφελος των αθώων. Είμαστε στην αρχή και δυο αθώοι είναι κιόλας νεκροί. Δεν είμαστε σε καμιά κρίσιμη καμπή που μετρίομαστε ψήφο με ψήφο, ούτε έχουμε χάσει κανένα τσιράκι.Ένα πραγματικό τσιράκι, αν δεν είναι ο Accelerator, κι έχει ελέγξει και τον Κόμη και τον έχει βρει δολοφόνο, το μόνο που θα είχε να κάνει θα ήταν να κάτσει πίσω και ν' απολαύσει το θέαμα, έστω και με τη θυσία ενός δολοφόνου, που φυσικά καλό είναι να μη γίνεται αλλά αυτή τη στιγμή το τσιράκι έχει τη δυνατότητα να πάρει το ρίσκο. Αλλά μην ξεχνάτε ότι είναι και δυο, λίγες οι πιθανότητες να έχουν βρεθεί τόσο νωρίς, και μπορεί ο καθένας να νομίζει ότι είναι ο άλλος, άρα δεν έχουν λόγο να βγουν μπροστά, άρα ένας αθώος μ' αυτή την κίνηση δε μπορεί να τους στριμώξει, όπως λέτε. Το ότι ήταν ο πρώτος που σωπάστηκε, προσωπικά δε μου λέει απολύτως τίποτα. Και προσωπικά πιστεύω πως κανείς δεν είναι επιβεβαιωμένα δολοφόνος τόσο νωρίς, εκτός κι αν πέθανε και είδαμε την ταυτότητά του. Γιατί σας κάνουν τόση εντύπωση πια τα ονόματα που έδωσε; Ναι, το να είναι και οι δυο αθώοι, είναι υπαρκτή πιθανότητα. Μην ξεχνάτε όμως ότι έτσι, μας μένουν δυο τσιράκια που κινούνται στις σκιές, και τα φώτα της δημοσιότητας δεν είναι κάτι που θέλουν οι αθώοι, ποτέ. Αν το πιστεύετε αυτό όμως, γιατί δε βγάζετε τον Κόμη; Και πάλι κερδισμένοι δε θα ήμασταν; Δε σας αρέσει το παιχνίδι του Accelerator λέτε, πολύ καλά. Tsun! Nα είναι απλός δολοφόνος πάντως, κι εγώ το αποκλείω.

Κι όμως, Ύπνε, τη λογική σου και τις απόψεις σου προς το παρόν θα τις δεχτώ. Το καλό εδώ μέσα είναι ότι έχουμε δημοκρατία, δε μας μετράει το Sibyl. Αυτός όμως που μου φαίνεται ότι βρομάει από χιλόμετρα, δεν είναι άλλος απ' τον Lord Mammon, κυρίως για το πόσο άτσαλα πάτησε πάνω στα λεγόμενά σου. Mα να μη σκέφτεστε σαν δολοφόνος ούτε όσο πατάει η γάτα όμως! Από πού ν' αρχίσω και πού να τελειώσω, θα μπορούσα να γράψω ολόκληρη διατριβή αλλά προτιμάω να διαβάζω βιβλία παρά να τα γράφω, είναι η αλήθεια. Γι' αυτό, θα προσπαθήσω να σας κάνω μια διάλεξη με συντομία. ...Καλό θα ήταν να μην βογκούσατε έτσι. Είπα θα είμαι σύντομος.

Θα σας κάνω λοιπόν λόγο, για την αρχή της στάθμισης των εννόμων αγαθών. Όταν απειλείται μια ζωή δηλαδή, μπορεί κάποιος να θυσιάσει ένα δικαίωμα το οποίο να είναι μικρότερης αξίας, προκειμένου να σωθεί ένα πιο σημαντικό αγαθό, αυτό της ζωής. Ανάλογα, όταν οι άνθρωποι βρίσκονται μπροστά σε διλήμματα, σταθμίζουν τις πιθανότητες αυτό που θα κρατήσουν να είναι μεγαλύτερης αξίας απ' αυτό που θα χάσουν. Το πρόβλημα της στάθμισης που ο Ύπνος παρέβλεψε και ο Mammon τσαλαπάτησε ανελέητα, είναι ότι δε μας συμφέρει να σκοτώσουμε τσιράκι σε καμία περίπτωση. Στις χειρότερες περιπτώσεις, μια αν σκοτώναμε τον Κόμη, θα σκοτώναμε δολοφόνο, και μια αν σκοτώναμε τον Accelerator, θα σκοτώναμε τσιράκι. Και στις δυο περιπτώσεις, μετά θα πέθαινε ένας αθώος.Τι ρίσκο μας συμφέρει να πάρουμε;

Ευτυχώς όμως βλέπω ότι τελικά επιλέχθηκε η λιγότερο ριψοκίνδυνη οδός. Lord Mammon, νομίζω πως, αν αποδειχθεί ότι ο Accelerator λέει την αλήθεια, είναι απαραίτητο να σας συνοδεύσουμε κι εσάς προς την έξοδο σιγά-σιγά. Άντε να τελειώνουμε, έχω ένα βιολογικό πόλεμο να ξεκινήσω στα σκαριά!

#117 redqueen

redqueen

    Za Zombie Chicken...

  • Members
  • 847 posts

Posted 14 April 2013 - 10:47

Hades (redqueen)

Μαλιστα, μαλιστα εχουν αρχισει παλι να μαλωνουν μεταξυ τς οι ανθρωποι....

Λοιπον ποιον να ζωγραφισουμε σημερα στον Καμβα ,Υπνε(Kai),Θανατε(Zura)???

Posted Image

Λετε το so-called τσιρακι μας Accelerator (cloudy) or the child molester (Keito) ή και κανεναν.... Ετσι κι αλλιως εχω ηδη προετοιμασει πολυ ωραια θεση για να πεσει ο Κομης με το που ρθει στν Κολαση ας κανουμε ετοιμασιες για τν επομενο..... Come on .give some of the true red,blood...wanna-be Χαρε(χαος) θα περασετε μια βολτα απο κατω ή πρωτα θα ρθει ο Mr.Mammon(LordLeon)?

Xμ, αλήθεια, Ύπνε; Ομολογώ πως έχω αρχίσει να ανακαλύπτω μέσα μου ένα καινούργιο σεβασμό για εσάς τους Θεούς... Just kidding.

Ω ,αληθεια κυρια Makishima... για πες μου λοιπον αν θελεις μεγαλο debate να σου φερω και τους τρεις judge μας αμα ειναι, να αποκτησει λιγο ενδιαφερον η συζητηση...

/sorry guys >.>

74ue.jpg

Spoiler:

Myanimelist...


#118 Kai

Kai

    Fluent in sarcasm

  • Review Team
  • 2,722 posts

Posted 14 April 2013 - 11:14

Ύπνος

Posted Image



Makishima (DoB) κρίμα που κοιτάτε μόνο τι θα ρίσκαρε να πάθει κάποιος και όχι τι θα κέρδιζε και δεν είμαι διατεθειμένος να τα απαριθμήσω. Το γεγονός ότι ο επιθεωρητής μπορεί να αντιδρούσε έμμεσα αλλά να μην μπορούσε να πείσει κανέναν φαίνεται δεν την υπολογίσατε, όπως και ότι με το περίεργο παιχνίδι που παίζετε μπορεί να του στοιχίσει το κεφάλι του βράδυ επειδή δε θα δεχτεί την προστασία που του χρειάζεται. Εξήγησα ήδη γιατί οι επιλογές του μου φάνηκαν περίεργες. Ελπίζω να μην μετανιώσετε που ακολουθείτε κάποιον στα τυφλά και ελπίζω ο Accelerator (Cloudy) να ξέρει όντως τι κάνει και να μην κατηγόρησε όποιον να'ναι. Θέλω να δω πολύ τι θα μας πει το επόμενο βράδυ.

ySss0UF.jpg


#119 Osama Bin Laden

Osama Bin Laden

    Confused Earl

  • Members
  • 844 posts

Posted 14 April 2013 - 11:27

Και κλείσαμε για σήμερα.



γράφω, γράφω, γράφω.



#120 Osama Bin Laden

Osama Bin Laden

    Confused Earl

  • Members
  • 844 posts

Posted 14 April 2013 - 13:18

Posted Image

"ΧΑ, ΧΑ, είδες, ε, τελικά τους έπεισα, ε, ε ,ε, τι λες, πως νιώθεις τώρα ΧΑΜΕΝΕ;", έλεγε και ξαναέλεγε υπερκινητικά ο Accelerator με ένα κακιασμένο χαμόγελο μπροστά στον Κόμη, ο οποίος απλώς καθόταν ήρεμος σε μια πολυθρόνα πίνωντας τσάι.

"ΧΑ, δεν λες τίποτα, ε, ε; Γιατί δεν λες τίποτα, ε; Μίλα μικρέ Κόμη να δούμε τι θα πεις, τώρα που σε ΤΣΑΚΩΣΑΜΕ. ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ είμαι ο, ε, ε Accelerator, o παντοδύναμος ACCELERATOR! Για να δούμε τώρα τι θα πεις, ε; ε; Περιμένω ε--"

Το τελευταίο "ε" κόπηκε στην μέση, όταν ο Κόμης σηκώθηκε και γρονθοκόπησε τον Accelerator στο πρόσωπο, ρίχνοντάς τον κάτω.

"Ε, ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΑΥΤΟ ΗΛΙΘΙΕ ΓΑΛΑΖΟΜΟΥΡΗ!, Ε; Ε; ΜΗΝ ΜΕ ΑΓΝΟΕΙΣ ΕΜΕΝΑ!"

Ο Κόμης δεν του έδωσε σημασία. Σηκώθηκε ήρεμα από την καρέκλα του και χωρίς καν να κοιτάξει τον Accelerator, πήγε προς το μέρος που καθόταν ο Λούθορ.

"Κύριε Λούθορ, θα μπορούσα να πω ένα σωρό ηλίθιες δικαιολογίες για να σωθώ αλλά αυτό θα ήταν σπατάλη τόσο του δικού μου όσο και του δικού σας χρόνου και θεωρώ ότι η σπατάλη χρόνου είναι κάτι το ανεπίτρεπτο. Οπότε, εάν θα μπορούσατε να με σκοτώσετε αμέσως, γρήγορα και ανώδυνα, θα σας ήμουν υπόχρεος."

Ο Λούθορ χαμογέλασε.

"Πριν κάνω οτιδήποτε, θα ήθελα πρώτα να μάθω αν είστε όντως επηρεασμένος ή όχι από το κανόνι, Κόμη."

"Είμαι τόσο επηρεασμένος που σήμερα το απόγευμα φόρεσα καταλάθος το εσώρουχό μου πάνω από το παντελόνι μου και μου φάνηκε φυσιολογικό, κύριε Λούθορ."

"Δηλαδή, εάν σας άφηνα να φύγετε θα γινόσασταν σούπερ ήρωας;"

"Αντίθετα με τους άλλους επηρεασμένους, το κανόνι με έχει επηρεάσει πολύ βαθιά, κύριε Λούθορ. Ίσως και να έχω γίνει μόνιμα σούπερ ήρωας από εδώ και πέρα. Για αυτό, για το δικό σας καλό, καλά θα κάνετε να με σκοτώσετε τώρα αμέσως αλλιώς οι κακοί όλου του κόσμου θα υποφέρουν."

Ο Λούθορ έμεινε σκεπτικός για ένα λεπτό.

"Όχι, μπορείτε να φύγετε, κύριε Κόμη. Θα χαρώ πολύ να σας αντιμετωπίσω στην αιώνια μάχη του καλού με το κακό."

"Πολύ καλά, κύριε Λούθορ. Την επόμενη φορά που θα συναντηθούμε θα είμαστε εχθροί. Γιατί τότε δεν θα είμαι πλέον ο Κόμης του Μόντε Κρίστο. Από εδώ και πέρα, θα είμαι γνωστός ως o...

MOLESTMAN

Αυτός που ξέρει πότε κοιμάσαι και πότε είσαι ξύπνιος, αυτός που ξέρει πότε είσαι καλός και πότε όχι, αυτός που η εμφάνισή του είναι πάντα απροειδοποίητη για όλα τα παιδιά του κόσμου! Εις το επανιδείν, κύριε Λούθορ!"

Έπειτα, ο Molestman -πρώην Κόμης-, άπλωσε την μπέρτα του, πήρε φόρα και πήδηξε από ένα παράθυρο, σπάζοντας το τζάμι και ρίχνοντας κάτω από το κτίριο και τον Loki που είχε μείνει αμίλητος για δυο νύχτες και κοίταζε αποχαυνωμένος την θέα της πόλης."

Ο Λούθορ και οι καλεσμένοι έμειναν να κοιτάζουν άφωνοι την σκηνή.

"Ε Λούθορ, γιατί τον άφησες να φύγει;", ρώτησε απορημένος και λιγότερο υπερκινητικά ο Accelerator.

"Δεν άκουσες τι είπε; Είναι ο Molestman, για όνομα του Θεού. Ο Molestman!"

"Δεν νομίζω ότι σε καταλαβαίνω, Λούθορ..."

"Αυτός ο τύπος θα δώσει τόσο κακό όνομα στους σουπερήρωες που θα κάνει εμάς να φαινόμαστε καλύτεροι, αχαχαχαχαχαχα (σατανικό γέλιο™). Ακούς εκεί, ο MOLESTMAN!"

"Ναι αλλά το γεγονός ότι ο τύπος ήταν diehard κακός πριν γίνει ο Molestman, δεν θα δείξει στους ανθρώπους ότι είμαστε, ό,τι και να γίνει, χειρότεροι από τους κακούς γιατί ακόμα και όταν ένας κακός γίνει καλός, το κάνει με τελείως λάθος τρόπο;"

Ο Λούθορ έμεινε να κοιτάζει άφωνος τον Accelerator.

"Πάντα κάτι ξεχνάω στο τέλος. Μου την δίνει τόσο πολύ, είναι τόσο κλισέ ανατροπή... Καλά, δεν έγινε και τίποτα. Όλοι στα δωμάτιά σας αμέσως. Η μέρα ξημερώνει...", είπε κουρασμένα ο Λούθορ και σηκώθηκε για να πάει στα δωμάτιά του.

----------------------------


Posted Image


Posted Image


Posted Image


Posted Image


Posted Image


Posted Image


----------------------------



West Side:
1 ) Fandom as Joker (DC Universe)
2 ) Babba as Magneto (Marvel Disney Universe)
3 ) demonicMC as The Riddler (DC Universe)
4 ) Black Kaiser as Deadpool (Marvel Disney Universe) (Δολοφόνος)
5 ) Lord Leon as Lord Mammon (Image Comics / Spawn Series)
6) Kalamaris as Loki (Marvel Disney Universe) (Δολοφόνος)
7 ) Matassos as Flintheart Glomgold (Disney Universe)
8 ) Xaos as Χάρος (Marvel Disney Universe)
9) OdyMonaxos as Ava Lord (Sin City) (Δολοφόνος)

Europeans fucking rock side:
1 ) Botsun as Iznogoud (Iznogoud)

East Side:
1 ) Cloudy-Sky as Accelerator (To aru majutsu no index)
2 ) Fallen_Mpougatsa as Vergil (Devil May Cry series)
3 ) Sponis as Johan Liebert (Monster)
4 ) Kamen Tantei Zura as Thanatos (Saint Seiya LC)
5 ) Kai as Hypnos (Saint Seiya LC)
6 ) DoB as Makishima Shougo (Psycho Pass)
7 ) Keito as Count of Monte Christo (Gankutsuou) (Αθώος)
8 ) Redqueen as Hades from (Saint Seiya LC)
9 ) Vagelio as Hazama (Blazblue CS & Chronophantasma) (Αθώος)
10 ) Jorg as Relius Clover (Blazblue CS & Chronophantasma) (Αθώος)






----------------------------


Ξημερώνει η μέρα.



Οι ρόλοι ξέρετε τι να κάνετε.


Edited by Osama Bin Laden, 19 April 2013 - 16:47.




Also tagged with one or more of these keywords: Παλέρμο, Κακοί, Καλοί, Ανεστραμμένο, Παίκτες με ατσάλινη υπομονή, Χρειάζομαι ύπνο asap