Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo

Η νύχτα πέφτει στην .aNiMe//GR Town: A Christmas Carol

Παλέμο Δολοφόνοι Αθώοι Επιθεωρητές Η νύχτα πέφτει Christmas Vigilante Γιατρός loli female elves Plot

  • This topic is locked This topic is locked
318 replies to this topic

#31 Jorg

Jorg

    πηγκουίνοι

  • Members
  • 1,280 posts

Posted 10 December 2012 - 23:08

Kirito
Δημοσιευμένη  εικόνα

*εξακολουθεί να κάθεται σε μια απομονωμένη καρέκλα*

Πολύ φασαρία μέσα στην αίθουσα. Υποθέτω πως αυτό δεν είναι απαραίτητα κακό.
Ωστόσο ο κόσμος είναι αρκετά ενδιαφέρον θα έλεγα.
Πιστεύω αυτό θα είναι μια ευκαιρία για ξεφύγω από τη ρουτίνα.
Η αποτοξίνωση μου από τα virtual reality games δε μου δίνει και πολλές επιλογές ως προς τους τρόπους διασκέδασης μου.
Υποθέτω αυτό που χρειάζομαι τώρα είναι συναναστροφή με κανονικά άτομα.


Δημοσιευμένη  εικόνα


tumblr_mv7en0qUmN1ql1bd6o1_500_zpsf41245

*waving intensifies*


#32 Babba

Babba

    AWMN member!

  • Members
  • 548 posts

Posted 11 December 2012 - 00:20

Sonozaki Shion
Δημοσιευμένη  εικόνα

Χριστούγεννα!
Ω, τι όμορφη πόλη!
Η Μίον θα πεθάνει από τη ζήλια όταν το μάθει!
Θα πάρουμε και δώρα!
Θα πάρω άραγε αρκετά;

Κεΐτσι...
Τι θα έλεγες να μου δώσεις και τα δικά σου; Έεεελαα!
Εσύ που είσαι τόσο γλυκούλης, θα μου κάνεις το χατήρι;

Χωρίς Παλέρμο,

δεν έχει υπογραφή.


#33 demonicMC

demonicMC

    Anpan Spanking

  • Members
  • 611 posts

Posted 11 December 2012 - 00:23

Maebara Keiichi



Δημοσιευμένη  εικόνα



Σόρρυ καλή μου Shion, αλλά την τελευταία φορά που έδωσα κάποιο δώρο μου σε κάποιον άλλο, δεν πέρασε κανείς καλά, αν θυμάσαι, οπότε λέω να κρατήσει ο καθένας τα δικά του

#34 Babba

Babba

    AWMN member!

  • Members
  • 548 posts

Posted 11 December 2012 - 00:39

Δημοσιευμένη  εικόνα
Sonozaki Shion

Αρνείσαι;
Μιλάς για εκείνη τη φορά που δε μου έδωσες εκείνο που ήθελα;
Φιρί φιρί το πας να γνωρίζεις τον εσωτερικό μου δαίμονα, τώρα που απομακρυνθήκαμε από τη Χιναμιζάβα!
ΜΕ ΠΡΟΚΑΛΕΙΣ;

Ωχ, συγγνώμη, παρασύρθηκα.
Δημοσιευμένη  εικόνα


Κεΐτσι, ξέρουμε καλά ότι στο τέλος δε θα μπορέσεις να μου αντισταθείς και θα κάνεις αυτό που σου ζήτησα.

Έι!
Να με κοιτάς στα μάτια όταν σου μιλάω!

Χωρίς Παλέρμο,

δεν έχει υπογραφή.


#35 d.neko-angel

d.neko-angel

    :: Dream ON ::

  • Members
  • 1,045 posts
  • Locationathens, greece

Posted 11 December 2012 - 00:43

Haiji aka Doctor
Δημοσιευμένη  εικόνα

Γεια σας και από εμένα. Λοιπόν αν και τα ονόματα και τα σχετικά δεν είναι τίποτα περισσότερο παρά σύμβολα παρόλα αυτά μπορείτε να με αποκαλείται όπως με αποκαλούν τα τελευταία 6 χρόνια Haiji αλλιώς Doctor. Όσο για το τι έκανα πριν από αυτά τα έξι χρόνια αποτελεί ένα μυστήριο μια και υποφέρω από αμνησία. Τα χρόνια όμως που θυμάμε ασχολούμαι με πειράματα και ξανά με πειράματα, τα περισσότερα από αυτά περιστρέφονται γύρω από το αγαπημένο eureka μήλο μου. Εδώ να ξεκαθαρίσω ότι μετά από συνεννόηση με τον Άγιο έχω φέρει μαζί μου και ολόκληρο το εργαστήριο μου, αν θέλετε να το επισκεφτείτε να το κάνετε αρκεί να μην πειράξετε τα πειράματα μου. θα ήταν πολύ ενοχλητικό μετά να πρέπει να σας συναρμολογήσω, αν έχει μείνει τίποτα να συναρμολογήσω δλδ.
***πλησιάζει την Ασπρούλα (Taro) και επεξεργάζεται το μηχάνημα στο λαιμουδάκι της** -HMPH τελικά δεν πρόκειται για ένα αντικείμενο eureka αλλά για ένα απλό μεταφραστή οπότε από ότι φαίνεται δεν υπάρχουν πιθανότητες να συναντήσω έναν αληθινό θεό σήμερα... τέλος πάντων και πάλι ενδιαφέρον μηχάνημα όμως, με την τεχνολογία όλα γίνονται εφικτά. Και για να συνεχίσει να εξελίσσεται η τεχνολογία και να γίνονται νέες ανακαλύψεις χρειάζεται να διεξάγουμε πειράματα, πολλά πειράματα...
**κοιτάζει από το παράθυρο την θέα της Christmas Town*** -Κάποιος έπρεπε να μου πει νωρίτερα για αυτή την τόσο γοητευτική θέα... όλα είναι τόσο λαμπερά HMPH αυτό μου φέρνει πρόσφατες αναμνήσεις και μου δίνει νέες ιδέες, καιρός για την διεξαγωγή ακόμα ενός πειράματος λοιπόν. Καληνύχτα σας, αποσύρομαι στο εργαστήριο μου...

rrmr.png


#36 demonicMC

demonicMC

    Anpan Spanking

  • Members
  • 611 posts

Posted 11 December 2012 - 00:43

Maebara Keiichi


Δημοσιευμένη  εικόνα



*Να πάρει!!! Ακόμα και εδώ τρελαίνεται ο κόσμος;! Τι στο καλό συμβαίνει; Πρέπει να το παίξω ήρεμος*

Η-η-ηρέμησε Shion, ηρέμησε. Τι θα έλεγες να μοιραστούμε τα δώρα;

#37 Babba

Babba

    AWMN member!

  • Members
  • 548 posts

Posted 11 December 2012 - 01:05

Δημοσιευμένη  εικόνα
Sonozaki Shion

Εντάξει. Θα μοιραστούμε τα δώρα σου.

Τι λες;
Ας τους παρατήσουμε όλους κι ας πάμε να μου ψωνίσεις στην πόλη!
Θα περάσουμε υπέροχα, μόνο τα δυο μας.
Δημοσιευμένη  εικόνα

Edited by Babba, 11 December 2012 - 01:06.

Χωρίς Παλέρμο,

δεν έχει υπογραφή.


#38 demonicMC

demonicMC

    Anpan Spanking

  • Members
  • 611 posts

Posted 11 December 2012 - 01:15

Maebara "άντρα έτοιμο για όλα" Keiichi



Δημοσιευμένη  εικόνα


Οκ, αφού αποφασίσαμε ότι θα μοιραστούμε τα δώρα μου, ας τους παρατήσουμε όλους και ας πάμε να σου ψωνίσω στην πόλη, και να περάσουμε καλά οι δύο μας...

*φαινομενικά ικανοποιημένος, πιάνει την Shion engage και ετοιμάζονται να φύγουν*

............................ Για κάτσε... Ώπα.... Ώπα ώπα... καρδιά μου ισσορόπα... ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ; Να ΣΟΥ ψωνίσω;;;;;;;; As in... Με τα δικά μου λεφτά;! B-b-....but why?! RENAAAAAAAAAAAAAAA!!! Βοήθειααααα!

#39 redqueen

redqueen

    Za Zombie Chicken...

  • Members
  • 847 posts

Posted 11 December 2012 - 01:37

Ciel Phantomhive (redqueen)


Δημοσιευμένη  εικόνα

*ακομα γελαει χαιρεκακα με αυτο που εκανε στον Sebastiian*

''SEBASTIAAAAN!!!ΠΡΟΣΕΞΕ ΠΣ ΜΕ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙΣ..ΔΝ ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ ΤΑ ΓΑΤΙΑ ΣΟΥ ΕΓΩ!!!!πφφφφφ''* snorty face*

Δημοσιευμένη  εικόνα

Mαλιστα... Ωστε αυτος ειναι ο Βορειος Πολος...Nταξει η επαυλη στο Λονδινο ειναι καλυτερη..I am not really amused but whateveeeeeeer....Που το ειδες το καλο Sebastian...??? Θα παγωσουμε εδω πανω... Κανονισε να πηρες τα ζεστα τα ρουχα στς βαλιτσες και να μην εχωσες σε καμια τα γατια γτ θυμαμαι οτι εχα ΜΟΝΟ 10 ενω τωρα εχουμε 11 >.>
ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΝΑ ΣΥΣΤΗΘΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ Ο Ciel Phantomhive κι αυτος εδω *points at Sebby*is my butler .....ΔΝ τν πουλαω μην αρχισετε τς προσφορες...
Επισης τι υποννοεις ?? Οτι ημουν naughty boy ??Που ολοι με θεωρουν γλυκητατο (μεχρι να μαθουν ποιος ειμαι)!!Συνεχισε ετσι και δν θα σε βαλω να καθαρισεις καθε γωνια τς επαυλης τρεις φορες και μετα θα φωναξω και το Grell οταν γυρισουμε πισω στην Αγγλια!!*μουαχαχαχαχχα*
Παντως εχεις ενα δικιο αυτα τα Χριστουγεννα φαινεται οτι θα ειναι ιδιαιτερα μιας κι αυτο ο παππους-ξεμωραμενος κοκκινο φορεμενος δν μας εχει πει τιποτα ακομα.... ειναι πραγματι πολυ υποπτο....χμμμμ.... Το γευμα παντως με τς Κατσικες και τς Κοτες φαινεται θεπσεσιο ..Φροντισε το σε παρακαλω μια απο αυτες τς μερες!!

*looks at Schneizel*

Δημοσιευμένη  εικόνα

SEBASTIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN!!!!!

*Whispering*

Who is he??Who does he think he is.... Αντε απο εκει μου γιναν ολοι Λορδoι και πριγκηπες.... Κανε κατι για αυτο σε παρακαλω..Θα γινουμε ολοι ισια κι ομοια....αντε και γρηογορα... κατι με χαλαει στν μαπα του!! *not happy*
*yelling*

''SEBASTIAAAAAAAAAAAAAAAANN!!!! Prepare my bath.... make some tea... bring me some cake.... I'm tired ..Put me to sleep.... NOWWWWWW!!!We have to wake up early tomorrow and prepare some pancakes for breakfast with Earl Grey !!''


Goodnight everyone ειναι ωρα να αποσυρθω στα ιδιαιτερα μου ... τα λεμε το πρωι ...

Edited by redqueen, 11 December 2012 - 02:30.

74ue.jpg

Spoiler:

Myanimelist...


#40 Dead Weight

Dead Weight

    Starting...

  • Members
  • 7 posts

Posted 11 December 2012 - 01:49

Asakura Hao
Δημοσιευμένη  εικόνα
Σας καλησπερίζω όλους, άνθρωποι και μη. Το όνομα μου είναι Asakura Hao και όπως πιθανόν να γνωρίζετε, σύντομα
θα γίνω shaman king. Όταν γίνει αυτό να ξέρετε ότι ο κόσμος όπως τον γνωρίζετε θα αλλάξει ριζικά. Ωστόσω πριν
αποφασίσω τι αλλαγές θα κάνω, θέλω πρώτα να μάθω την σημασία των Χριστουγέννων για να δω αν φέτος θα είναι τα τελευταία ή οχι. Θα σας παρακαλούσα να μην μου σταθείτε εμπόδιο, γιατί δεν συγχωρώ εύκολα. Είστε όλοι σας ενδιαφέροντες προσωπικότητες και δεν θα ήθελα να πάθετε κακό.

Κύριε Άγιε Βασίλη είμαι πολύ περίεργος να δω τι δώρο θα μπορούσατε να κάνετε σε μένα, άλλα επειδή δεν θεωρώ τον εαυτό μου "καλό παιδί" δεν περιμένω κάτι. Έχω ακούσει πολλά για εσάς και την γιορτή που αντιπροσωπεύετε και πιστεύω ότι αξίζετε να υπάρχετε στον νέο μου κόσμο. Ελπίζω να έχω δίκιο.

#41 Hana Suzuki

Hana Suzuki

    Bookworm Chick

  • Members
  • 66 posts

Posted 11 December 2012 - 02:15

Tomoe


Δημοσιευμένη  εικόνα



*O Tomoe κοίμαται στο Polar Express και ονειρεύεται τα γεγονότα των δύο προηγούμενων ημερών*

Δημοσιευμένη  εικόνα


Η νέα μέρα είχε ξεκινήσει, ο καιρός είχε κρυώσει ελαφρώς και εγώ έκανα τις δουλειές μου
"Tomoe-sama, η Nanami-sama πήγε στο σχολείο και θα την προσέχει o Kotetsu", είπε ο Onikiri, ένα από τα will-o'-wisp του Mikage Shrine καθώς σκούπιζα την πίσω αυλή.
"Καλώς".
"Tomoe-sama, αυτό το γράμμα έφτασε σήμερα για εσάς"
Ένας κιτρινισμένος φάκελος έφτασε στα χέρια μου και ο Onikiri εξαφανίστηκε κάπου, και εγώ άνοιξα το γράμμα. Δεν μπορώ με σιγουριά να πω τι με ενόχλησε περισσότερο. Ο παλιομοδίτικος γραφικός χαρακτήρας ή η φάρσα που συνέβη εις βάρος μου;
Γιατί ποιος τολμά, θνητός ή αθάνατος, να κάνει πλάκα σε εμένα, τον Tomoe, το familiar του Mikage Shrine; Από που προέκυψε τέτοιο θράσος; Δε ξέρουν με ποιον τα βάζουν..; Ανίδεα πλάσματα! Αυτόοοοοος. Αυτό το χαζό tengu τα έκανε όλα, είμαι σίγουροοοοος! Kurama... θα σε βρω... και η Nanami θα έχει πουλερικό σήμερα για βραδινό...ετοιμάσου ανόητο tengu! Θα νιώσεις πως είναι να σε ψήνουν με fox fire!!!!!

Δημοσιευμένη  εικόνα


Δημοσιευμένη  εικόνα

"Tomoe, Tomoe, παρεκτρέπεσαι..!". Ενιωσα τη φωνή του Mikage μέσα μου. "Tomoe, όλα αυτά είναι αλήθεια...ο Αγιος Βασίλης υπάρχει...και εσύ πρέπει να πας... να πας... μια αποστολή σε περιμένει εκεί... σημαντικά πράγματα... ένα μυστηρίο τυλίγει την όλη ιστορία...και εσύ θα πρέπει να είσαι εκεί...για το καλό του ναού...για το καλό της κοιλάδας Mikage... για τη Nanami"

Σοκ με διαπέρασε και ανατρίχιασα. Ο Mikage-dono μου είχε μιλήσει. Και για μένα ό,τι λέει ο Mikage-dono είναι διαταγή.

Το τρένο ήρθε λίγο πιο μετά μέσα σε καπνούς και φανφάρες, πολύ ντιβίστικο στυλ. Και πάλι. Δε μπορεί να ξεπεράσει εμενα και την ιπτάμενη άμαξα που τόσο fabulously πετάει μέσα στη νύχτα.

"Καλησπέρα θνητέ.",είπα στον ελεγκτή των εισητηρίων, έναν κοντό μεσήλικα Θνητό με γυαλιά.

Ο Θνητός χαμογέλασε και μου έδωσε ένα χρυσό εισητήριο με κάτι τρύπες πάνω που θύμιζαν εκείνα τα σατανικά σύμβολα, τα εγκλέζικα...Αναστέναξα, πήρα μία ρουφηξιά από την πίπα μου και επιβιβάστηκα σε αυτό το ντεμοντέ κόκκινο-και-μπλε τρένο.

Μέσα ήταν και αλλοι επιβάτες. Εντύπωση μου έκαναν η κατσίκα και η κότα, θα έκαναν τέλειο δείπνο για τη Nanami... Έπρεπε όμως να τα ανεχτώ, όπως και όλο τον υπόλοιπο θνητό λαό που ήταν στο τρένο αυτό που θα μας οδηγούσε σε αυτό το χωριό που οι θνητοί πίστευαν ότι ζούσε ο εν ονόματι Αγιος Βασιλης για να με λούσει δώρα επειδή ήμουν "καλό παιδί". Πφ, βλακείες. Ποιος πιστεύει στον Αγιο Βασίλη anyways?
Δημοσιευμένη  εικόνα

Edited by Hana Suzuki, 11 December 2012 - 10:53.

33djz2f.jpg


#42 Cloudy-Sky

Cloudy-Sky

    ~:vv:~

  • Members
  • 163 posts

Posted 11 December 2012 - 02:30

Jonathan Joestar

Δημοσιευμένη  εικόνα

Καλησπέρα σε όλους. Eπιτρέψτε μου να συστηθώ. Είμαι ο Jonathan Joestar , 19 χρονών. Στόχος μου στο μέλλον είναι να γίνω αρχαιολόγος και άξιος διάδοχος του ονόματος Joestar. Χάρηκα για τι γνωριμία!

Υποκλίνεται και φεύγει.

Δημοσιευμένη  εικόνα

Yare Yare Daze. Δεν γίνετε να αφήσω ένα μικρό κατσικάκι έτσι μονο του στο κρύο.

Βγάζει το πανάκριβο σακάκι του και το τυλίγει γύρο από την ασπρούλα μένοντας μοναχα με τους γυμνασμένους mis του για ασπίδα από το κρύο και ένα λεπτό πουκάμισο (που ήταν ήδη ξεχειλωμένο επειδή στο ταξίδι μεγάλωσαν και άλλο τα μπράτσα)

Καλύτερα να πάω στο πανδοχείο να ζεσταθώ και να περάσω το βραδυ.

Walks slowly without minding the cold.
Posted Image

#43 Keito

Keito

    Tamako Markeito

  • Members
  • 1,194 posts
  • Locationat the bus stop, waiting for 140

Posted 11 December 2012 - 14:32

Rena Ryuuguu

Δημοσιευμένη  εικόνα

Χαχαχαχα!! Καλά να περάσετε Keitchii. Shion να τον προσέχεις εντάξει; Μην ξεχάσετε να μου αγοράσετε και εμένα κάτι!! Κάτι λούτρινο ίσως!! *αρπάζει από την τσάντα ένα κουκλάκι Ρίκα και το στριφογυρνάει*
Δημοσιευμένη  εικόνα
Hauu Omochikaerii~~

Δεν θα την ξεχάσετε την Ρένα, έτσι; Αλλιώς θα στεναχωρηθεί πολύ.
Δημοσιευμένη  εικόνα

Και Shion chan, ο Keitchii είναι καλός! Είμαι σίγουρη πως θα σου κάνει τα χατίρια, οπότε άσε τα δαιμόνια και τους θεούς. Keitchii έχουμε χριστούγενα, μη κάνεις τσιγκουνιές! Αγόρασε στην Shion κάποιο δώρο! Άλλωστε μην ξεχνάς πως είμαστε οι τρεις μας εδώ, κανείς άλλος.
Εκτός... αν... αυτά τα βήματα... Με ακολούθησαν και εδώ! *πιάνει το κεφάλι της με τα χέρια της και πέφτει στα γόνατα ψυθιρίζοντας κάτι ακαταλαβίστικα και επαναλαμβάνοντας την λέξη: Oyashiro-sama*

#44 DoB

DoB

    Gintamaniac

  • Members
  • 875 posts

Posted 11 December 2012 - 14:46

Sebastian Michaelis

Δημοσιευμένη  εικόνα


Yes, my Lord. Oρίστε το τσάι σας, το θεσπέσιο κέικ σοκολάτας θα φτάσει σε ένα λεπτό ακριβώς, και ετοίμασα ήδη το δωμάτιό σας. Έδωσα ιδιαίτερη προσοχή στο κρεβάτι σας, και φρόντισα τα σκεπάσματα να είναι από πούπουλα χήνας και το πιο απαλό μετάξι. Ελπίζω να έχετε έναν υπέροχο ύπνο. Θα φροντίσω και γι' αυτό προσωπικά...

Όσο για την ενδέκατη βαλίτσα, my Lord, το ξέρατε ότι δε θα παράκουγα ποτέ τις εντολές σας, πώς είναι αυτό δυνατόν! Η ενδέκατη βαλίτσα είναι τα δώρα που σας προσέφερε η αρραβωνιαστικιά σας, η Lady Elizabeth, για ένα καλό ταξίδι. Άφησα σ' εκείνη τα γατάκια, και σε αντάλλαγμα υποσχέθηκα να της δίνω πλήρη αναφορά του πού είστε και τι κάνετε εδώ στο Βορρά... Υποσχέθηκε να σας γράφει κι εκείνη καθημερινώς κι ανελλιπώς... Δεν είναι θεσπέσιο, my Lord, μια αρραβωνιαστικιά που σας νοιάζεται τόσο πολύ... εδώ έχω και μια μικρή λίστα με χάρες που θέλει να της κάνετε. *βγάζει απ' την τσέπη ένα πάπυρο που αγγίζει το πάτωμα*

Όσο για τον λόρδο Schneizel, my Lord:


Δημοσιευμένη  εικόνα


Oι φήμες αληθεύουν my Lord, είναι όντως απεσταλμένος της Αυτού Μεγαλειότητας Βασίλισσας της Αγγλίας, και μάλιστα θεωρείται ένας απ' τους πιο υψηλόβαθμους και αξιοσέβαστους πρίγκιπες, σύμφωνα με τις πληροφορίες μου. Γι' αυτό θα σας συμβούλευα να ελέγξετε το θυμό σας, είναι πολύ σημαντικό να τα πηγαίνουμε καλά μαζί του - ειδικά αν τον δούμε να κινείται ύποπτα. Διατηρήστε την ψυχραιμία σας και πιάστε του φιλική κουβέντα, όπως κάνετε πάντα με αυτούς που είναι πιο ψηλά από εσάς... ξέρετε εσείς... Το γνωστό γλείψιμο... Κι αν αυτό αποτύχει, έφερα μαζί το ροζ φόρεμα, θυμάστε;

Πηγαίνετε για ύπνο τώρα, my Lord, εγώ θα πρέπει δυστυχώς να κυνηγήσω έναν τύπο που ήρθε εδώ να κάνει promotion σε κάθε είδους αναβολικό... Πήρε τ' αυριανά παϊδάκια κι έφυγε! Θα τον προλάβω όμως... Και πρέπει να πάω να χαιρετήσω και κάποιους παλιούς γνωστούς, που τόση ώρα κάνω ότι δεν τους βλέπω... Ω, Tomoe! Καλή μου αλεπού, πόσο καιρό έχω να σε δω, πάνε αιώνες! Alucard, χρόνια και ζαμάνια! Ελπίζω να συμπεριφερθείτε ανάλογα σ' αυτή την συγκέντρωση... ο αφέντης μου δε σηκώνει πολλά-πολλά. Αλήθεια, εσείς πώς τα πάτε σ' αυτόν τον τομέα τελευταία; Βρήκατε κανέναν γευστικόεχμ, κορόιδοεχμ, κάποιον που να ζητά τις υπηρεσίες σας τέλος πάντων;

#45 Osama Bin Laden

Osama Bin Laden

    Confused Earl

  • Members
  • 844 posts

Posted 11 December 2012 - 16:11

Santa Claus (your host and GM)


Δημοσιευμένη  εικόνα


Λοιπόν, βλέπω ότι συστηθήκατε ο ένας στον άλλο. Χαίρομαι που φαίνεται ότι θα τα πάτε καλά μεταξύ σας. Πλέον είναι όμως αργά και εσείς θα είστε κουρασμένοι από το ταξίδι. Πάνω σε αυτό το τραπέζι θα βρείτε τα κλειδιά των διαμερισμάτων σας. Όσοι δεν έχετε φέρει μπάτλερ ή στρατό μαζί σας μην ανησυχείτε γιατί τα πραγματά σας έχουν ήδη μεταφερθεί από το τρένο στα ιδιαίτερά σας και όσοι δεν φέρατε καθόλου πράγματα επίσης μην ανησυχείτε γιατί θα βρείτε τις ντουλάπες σας γεμάτες με ρούχα της προτίμησής σας. Αύριο το πρωί θα μαζευτούμε όλοι εδώ και αφού πάρουμε πρωινό θα αρχίσουμε τις δραστηριότητες με μια ξενάγηση στην πόλη.


Μέχρι αύριο όμως, να έχετε έναν υπέροχο ύπνο, χοχοχο!




Πέφτει η νύχτα και μοιράζονται οι ρόλοι.


Παρακαλώ τους Espada του φόρουμ να μην κλειδώσουν αυτό το thread.


Η μέρα θα έρθει το βράδυ μεταξύ 10 και 12 ή αύριο πολύ πρωί.


Edited by Osama Bin Laden, 11 December 2012 - 16:13.




Also tagged with one or more of these keywords: Παλέμο, Δολοφόνοι, Αθώοι, Επιθεωρητές, Η νύχτα πέφτει, Christmas, Vigilante, Γιατρός, loli female elves, Plot