Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo

Η νύχτα πέφτει στην .aNiMe//GR Town: A Christmas Carol

Παλέμο Δολοφόνοι Αθώοι Επιθεωρητές Η νύχτα πέφτει Christmas Vigilante Γιατρός loli female elves Plot

  • This topic is locked This topic is locked
318 replies to this topic

#16 Kai

Kai

    Fluent in sarcasm

  • Review Team
  • 2,722 posts

Posted 10 December 2012 - 19:16

Furuichi Takayuki


Posted Image


Δε μας έφταναν όλοι οι παλαβοί, αυτός πάλι με τα κόκκινα τι είναι; Μη μου πεις ότι έχει αντιπαλότητα με τον λοξό που παριστάνει τον Άη Βασίλη για τη θέση. Και γιατί στο καλό το παίρνουν όλοι τόσο ψύχραιμα. Αυτός που έφερε ολόκληρο στρατό μαζί του τι ρόλο βαράει; Μήπως ανήκει στη βασιλική οικογένεια του Άρχοντα των Δαιμόνων; Και γιατί στην ευχή έχει τόσο κρύο εδώ πέρα;

*Προχωράει τουρτουρίζοντας ανάμεσα στους υπόλοιπους προσκεκλημένους κοιτάζοντας δεξιά κι αριστερά*

Αν ήξερα πως θα γινόταν κάτι τέτοιο, δεν θα πατούσα έξω από το σπίτι μου. Για να μην αναφέρω ότι μόνο περίεργοι άνδρες και μη αναπτυγμένες γυναίκες εμφανίστηκαν εδώ πέρα.





Posted Image


Furuichi Zoom!

Posted Image

Αναπτυγμένη γυναίκα. Τσεκ.

Posted Image

Sexy body. Τσεκ!

Posted Image

Πλούσια "ψυχικά χαρίσματα". ΤΣΕΚ!

Τι είναι αυτό; Άλλαξε η τύχη μου; Μήπως άλλαξε η τύχη μου; Μήπως υπάρχει τελικά Άη Βασίλης; Ααα... είναι σχεδόν τόσο σέξι όσο και η Hilda... Α, δεν μπορώ να διαλέξω! Μα μιας και η Hilda δεν είναι εδώ...




*Τρέχει προς το μέρος της και βήχει διακριτικά*


Εμπρός Takayuki, μπορείς να το κάνεις!

Posted Image


Συγνώμη, ωραία μου δεσποινίς... Τι σύμπτωση να βρεθούμε εδώ, γκρίζα μαλλιά εσύ, γκρίζα μαλλιά κι εγώ, λες να μας ήτανε γραφτό;

Τα πλάγια γράμματα είναι σκέψεις.

ySss0UF.jpg


#17 Fallen_Mpougatsa

Fallen_Mpougatsa

    Aku soku zan

  • Members
  • 1,889 posts

Posted 10 December 2012 - 19:22

Ludwig Herzog von Mohn Nahe Liechtenstein

Posted Image



Kαλημέρα σας αγαπητές μου κυρίες κι αγαπητοί μου κύριοι. Ονομάζομαι Ludwig Herzog von Mohn Nahe Liechtenstein και φοιτώ στην Ακαδημία Rozenstolz, της χώρας Kuchen. Ομολογώ πως είναι αξιοπερίεργο το γεγονός πως βρίσκομαι εδώ ενώπιών σας και του ευγενικού οικοδεσπότη μας όμως μπορώ να πω πως είναι κι αρκετά ακατάλληλη η στιγμή που διάλεξε ο κύριος αυτός να με καλέσει, που αποκαλεί τον εαυτό του Άγιο.

- Δεν υπάρχουν άγιοι άνθρωποι, κανείς μας δεν είναι. Είναι τέτοια η ανθρώπινη φύση που δεν επιτρέπει ανιδιοτελής πράξεις οι οποιες να οδηγούν στην αγιοσύνη. Σίγουρα όμως υπάρχουν δαίμονες με όποια έννοια κι αν αυτό χρωματιστεί... *κοιτάει τον μπάτλερ Sebastian Michaelis τον αφέντη του Ciel Phantomhive και τον περίεργο κύριο Alucard* -

To πιο σημαντικό θέμα είναι πως όπως εδώ έτσι και στην χώρα μου Kuchen, σύμμαχο της τιμημένης χώρας της Αγγλιάς, *χαιρετάει με ένα νεύμα τον δεύτερο πρίγκηπα στη διαδοχή του θρόνου, πρίγκηπα Schneizel * το κλίμα είναι παραπάνω από εορταστικό. Έτσι, με το να βρίσκομαι στο μέρος αυτό χάνω πολλές ευκαιρίες πολιτικής ανέλιξης στη χώρα μου. Όσο σημαντική και να είναι η θέση μου στην ακαδημία σαν μαθητής του ειδικού τμήματος για υποψήφια μέλη Strahl, αυτό από μόνο του δε μου προσφέρει τίποτα άλλο από μια υπόσχεση...που μπορεί ανά πάσα στιγμή να δοθεί στον καθένα. Γι αυτό θα εκτιμούσα δεόντος αν ο λόγος της παρουσίας μας εδώ εξηγηθεί πάραυτα. Οι καθυτερήσεις, έστω και μίας ημέρας, στοιχίζουν αρκετά σε εμένα...

setsaito_zpsbkmhagqd.jpg
_____________

Set by Kai


#18 Fandom

Fandom

    Anime Professional

  • Members
  • 551 posts

Posted 10 December 2012 - 19:38

Kamimaru


Posted Image


Gooooood Mooooorning! It's Kamimaru of God's way speaking!


Posted Image

Kami όπως το Θεός. Είμαι ο Θεός αυτού του αιώνα και κάτι άλλοι χοντροί "άγιοι" θα λογοδοτήσουν αργότερα σε μένα.

Ήρθα εδώ όχι επειδή με κάλεσαν, αλλά για να παίξουμε ένα παιχνίδι.


Εσείς θα είστε οι παίχτες.

Οι νικητές αυτού του παιχνιδιού θα γίνουν οι Θεοί του επόμενου αιώνα και νικητές θα είναι αυτοί που θα καταφέρουν να επιζήσουν ως το τέλος.

Από αύριο το παιχνίδι μου ξεκινά και όποιος δε συμμορφωθεί θα τον κανονίσω.


Posted Image

Όσο για σένα Σνίτσελ el Britanni, δεν μπορώ να σε αφήσω να καταστρέψεις αυτή την πόλη. Πρέπει να παίξουν το παιχνίδι μου. Στο κάτω κάτω εγώ είμαι ο Θεός του θανάτου, εγώ θα αποφασίσω πότε θα πεθάνουν.


Μόνο αυτή την κότα και την κατσίκα δεν ξέρω τι θα κάνω. Ίσως τις εξαφανίσω από τώρα.


Λοιπόν, αύριο φορέστε κάτι άνετο, φέρτε το κολατσιό σας και το παιχνίδι του Θεού ξεκινάει.


Αν έχετε κάποια απορία δε θα σας τη λύσω γιατί βαριέμαι.



#19 Umi no Ossan

Umi no Ossan

    The last 20th Century Boy

  • Members
  • 503 posts

Posted 10 December 2012 - 19:50

Alucard


Posted Image


Εγώ να πάρω την θέση του χοντρού Νικόλα; ΧΑΧΑΧΑΧΑ !!! Να'σαι καλά λιγούρο-ανθρωποϊδές Furu-Furu !!! Ευτυχώς που δεν είναι εδώ η αγαπητή Seras αλλιώς αν την κοιτούσες εκείνη έτσι δεν θα έφευγες ζωντανός από δω μέσα.... Κ πίστεψε με εγώ δεν θα χρειαζόταν να κουνήσω το δαχτυλάκι μου...

Όσο για σένα Αστερόδακρε Hisoka, δεν ξέρω τι σόι πλάσμα είσαι αλλά μου φαίνεσαι ενδιαφέρον τύπος... Τι θα έλεγες να περάσουμε την ώρα μας με κάτι πιο εποικοδομητικό κ αν δω πως είσαι άξιος αντίπαλος τότε το συζητάμε...

Posted Image



Ας βάλουμε κ τον στρατό που πετά από πάνω μας στο παιχνίδι... Τελικά αυτή η βραδιά όσο περνάει η ώρα γίνετε ακόμα καλύτερη !!!
Humans are weak... but we want to live... even if we're wounded... or tortured... we feel the pain...

#20 Nozomu

Nozomu

    Haino haino haino~

  • Members
  • 317 posts
  • LocationΕργοστάσιο Nutella A.E.

Posted 10 December 2012 - 19:57

Marian

Posted Image

*Μπαίνει μέσα και με την γλυκιά φωνή της αρχίζει να μιλάει*

Ααααχ τι ωραία που ήταν η βόλτα με την καρότσα που ονομάζετε "Τρένο". Και το προσωπικό πολύ εξυπηρετικό είμαι σίγουρη πως δεν θα με ξεχάσουν ποτέ...

*Γυρνάει στον Santa*

Αχ! Τι είναι αυτή η θερμότητα που μου προκαλεί στο στήθος αυτή η παρουσία? Μήπως είναι... ΈΡΩΤΑΣ? Ωωω στρουμπουλέ παππούλη! Έλα εδωωώ!

*Κοιτάει καλύτερα γύρω της και βλέπει και τα υπόλοιπα Bishounen/Bishoujo*

Μα τι γίνεται εδώ? Τόσα πολλά άτομα~ Να δω πότε θα προλάβω να σας περιποιηθώ όλους...~

*Ξαφνικά η φωνή της γίνεται βαριά και αντρική και συμπληρώνει χαμηλόφωνα*

...αγόρια και κορίτσια...

Huhuhu~

Posted Image

Posted Image

Spoiler:


#21 Lucy Heartfilia

Lucy Heartfilia

    apathy syndrome

  • Members
  • 676 posts

Posted 10 December 2012 - 19:58

Asuka Masamune

Posted Image


/inner thoughts


Waaaaaaa! Τι μαγευτικός τόπος! Κοίτα όλα αυτά τα στολίδια, τα φώτα, χρώματα!
Τι ωραία μυρωδιά είναι αυτή; Διακρίνω αχνή ζάχαρη και αποξηραμμένα φρούτα στην μυρωδιά... Πρέπει να είναι Πανετόνε.

Δεν έχω φτιάξει ποτέ Πανετόνε ,... θα πρέπει φτιάξω ένα για την Ryo μόλις γυρίσω σπίτι!

Θα της το διακοσμίσω ωραία με Χριστουγεννιάτικα πράγματα... ιιιιι, θα της αρέσει πολύ!

Μακάρι να ήταν εδώ μαζί μου.... και ήλπιζα να περάσω τις διακοπές μου με εκείνην...
...

...

/αναστεναγμός

...

...

Waaa τι είναι όλα αυτά τα παιχνίδια!! Kawaii!

Θέλω αυτό το αρκουδάκι και αυτό το στραπ για το κινητό μου!

Αααα τι να κάνω είναι όλα τόσο γλυκούλια!

...

...

...

Posted Image

οππ οπππ τι κάνω... παραφέρθηκα πάλι, ελπίζω να μην κατάλαβε κανείς πως είμαι otomen...

Ααααα τι να κάνω;

Ηρεμία, πρέπει να σκεφτώ, τι θα έλεγε ένας σωστός και σκληρός άνδρας;

εεεεεεε......


___________________


/γκούχου γκούχου


Εδώ Asuka Masamune, 17, μου αρέσει το kendo και είμαι στα πρώτο στάδιο judo... χάρηκα για την γνωριμία!

/υπόκλιση

φιουφ... ελπίζω να μην με κατάλαβε κανεις...


DbGr2lv.png


MAL || TUMBLR


#22 Osama Bin Laden

Osama Bin Laden

    Confused Earl

  • Members
  • 844 posts

Posted 10 December 2012 - 20:02

Santa Claus (your host and GM)


Posted Image


Χοχοχο, φίλε μου Alucard είναι χαρά μου που σε ξανασυναντώ μετά από τόσα χρόνια αλλά θα σε παρακαλούσα να μην το παρακάνεις με τις δυνάμεις σου εδώ μέσα. Το ότι γελάω όλη την ώρα και το ότι διαφημίζω κοκά κόλες δεν σημαίνει ότι είμαι άνθρωπος. Πίστεψέ με, θα είχες πολύ μεγάλο πρόβλημα εναντίον μου.


Πρίγκιπα Schneizel, θα σας παρακαλούσα να απομακρύνεται το στρατό σας και μαζί με το ιπτάμενο φρούριό σας να τους στείλετε από εκεί που ήρθαν αφήνοντας στην άκρη τα σχέδια σας περι καταστροφής ή σωτηρίας, βαφτίστε το όπως θέλετε. Αν δεν σας είχαμε στείλει γράμμα δεν θα είχατε βρει ποτέ αυτό το μέρος, οπότε πιστέψτε με τόσο όταν λέω ότι ξέρουμε να κρυβόμαστε καλά όσο και όταν λέω ότι δεν θα μπορούσε να μας κάνει τίποτα ολόκληρος ο στρατός της χώρας σας, πόσο μάλλον αυτό το γιγάντιο μαραφέτι μονάχο του. Κρατείστε το τμήμα της πόλης που επιτάξατε και τον ενοχλητικό δούκα που έχετε για πουλέν και αν σας ευχαριστεί επίσης μπορώ να σας χαρίσω ένα mp3 player με ακουστικά Sony (Registered Trade Mark) για να ακούτε τα άσματά σας χωρίς να ενοχλείτε τους άλλους, αλλά μέχρι εκεί. Πιστέψτε με, δεν θα θέλατε να μας δείτε να περνάμε στην επίθεση.


Οι υπόλοιποι καλως ήρθατε στο Christmas Town. Θα μάθετε περισσότερα για το πρόγραμμά σας αύριο το πρωί.


Χοχοχο!


Edited by Osama Bin Laden, 10 December 2012 - 20:03.


#23 Kalamaris

Kalamaris

    I'm glad I met you.

  • Members
  • 699 posts

Posted 10 December 2012 - 20:11

Envy

Posted Image



AHAHAHAHAHAHAHA!Συναντιόμαστε ξανά λοιπόν VAMPIRE!Τολμάς να πατάς το πόδι σου εδώ στα εδάφη του βορείου πόλου που βρίσκονται κάτω από την δικαιοδοσία του βατικανού?Δεν εκπλήσομαι καθόλου που το θράσος της hellsing έχει αγγίξει τέτοια επίπεδα αλλά αφού ο πράκτωρ άη βασίλης του τάγματος της αγίας κόκα κόλας σε αποδέχεται έστω και διστακτικά είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!Προετοιμαστείτε για μάχη.

Με αυτά τα λόγια παρα λίγο να γίνει πανδαιμόνιο.Ο arucard τράβηξε χαμογελαστός τα πιστόλια του και οι υπόλειποι έκαναν να κρυφτούν όμως ο άη βασίλης απλώς γέλαγε χαρακτηριστικά.

Santa claus Οχοχοχο μπορείς να κόψεις τα κόλπα τώρα μικρέ μου homunculus.Πάντοτε ήσουν κακό παιδί όπως και όλα τα αδέρφια σου και με αναγκάσατε να ξοδέψω γιγάντια αποθέματα κάρβουνου.Όμως μην το κάνεις και μέσα στο ίδιο μου το σπίτι (σόρυ που στον έκλεψα για λίγο Osama xD)

Και τότε η ψιλή σκοτεινή φιγούρα ξαφνικά άλλαξε και αποκαλύφθηκε ένας λυγνός θυληπρεπής άντρας που γέλαγε σαν μανιακός.

Posted Image


Χέχεχεχε δεν διαφέρετε τόσο από τους ανθρώπους εσείς οι βρικόλακες τελικά.Τόσο έτοιμοι να την πατήσετε με οποιοδήποτε κόλπο και να ορμήσετε στον καβγά.Τι αξιολύπητοι.Χαίρεται κυρίες και κύριοι.Με λένε envy ο φθονερός.Ελπιζω να γίνουμε πολύ,πολύ,πολυυυυ καλοί φίλοι. :hehehe:

sc5bab.jpg


#24 Umi no Ossan

Umi no Ossan

    The last 20th Century Boy

  • Members
  • 503 posts

Posted 10 December 2012 - 20:36

Alucard


Posted Image


Μικρό ΖηλιαροΧομόκολους όσο κ να προσπαθήσεις δεν φτάνεις τον αιώνιο αντίπαλό μου Alexander Anderson ούτε στο πιο τρελό σου όνειρο... Τα όπλα μου τα τράβηξα για σένα γιατί πιο πολύ από έναν άνθρωπο του Βατικανού, σιχαίνομαι τα πλάσματα σαν εσένα που σκοτώνουν χωρίς λόγο...Αλήθεια σου έχει πει κανείς πόσο κοντός είσαι;

Οκ Santa Nicolas... Για την ώρα θα είμαι φρόνιμος... Μην ανησυχείς...
Humans are weak... but we want to live... even if we're wounded... or tortured... we feel the pain...

#25 Vagelio

Vagelio

    Derp

  • Review Team
  • 1,231 posts

Posted 10 December 2012 - 20:44

Franziska Von Karma

Posted Image


Καθώς το τραίνο φτάνει στον προορισμό του, η Φρανζίσκα τοποθετεί έναν διακριτικό σελιδοδείκτη λίγο πριν την αρχή του άρθρου που αφορά τον δόλο και ανοίγει την βαλίτσα της για να φυλάξει την πολυτελή δίχρωμη έκδοση των χιλίων+ σελίδων του ποινικού κώδικα. Μέσα στην βαλίτσα της έχει επίσης ένα μικρότερο βιβλίο με πολύχρωμο εξώφυλλο που γράφει “Whip guide for experienced users” στον τίτλο, ενώ εσωτερικά υπάρχει μια ημικυκλική θήκη ειδικά ραμμένη για το αγαπημένο της αξεσουάρ που το αποτρέπει από το να χάσει την άψογα τυλιγμένη, ελλειψοειδή φόρμα του. Αφότου στριμώξει το βιβλίο, απλώνει στο χέρι της βαθύτερα και βγάζει έναν GPS tracker, τον οποίο κρύβει στην τσέπη της.

«Πρέπει να έχω όσο πιο εύκαιρη γίνεται την παρακολούθηση του Βρωμιάρη ντετέκτιβ, δεν θα ανεχτώ το παραμικρό πάρε-δώσε του με εκείνον τον ξεδιάντροπο, τον ποταπό, τον γελοίο Φίνιξ Ράιτ».

Το τραίνο σταματάει για να αποβιβαστούν και περιμένει το υπερκινητικό κορίτσι(Rena Ryuuguu) που έχει εκστασιαστεί από μερικές χούφτες χιόνι μαζί με το υπόλοιπο εύθυμο τσούρμο να κατέβουν κοιτώντας τους με ένα ελαφρώς αποδοκιμαστικό βλέμμα. Όταν πλέον σηκώνεται σκοντάφτει ελαφρώς στον μαυροντυμένο έφηβο(kirito) με τα δυο σπαθιά -που έμεινε και αυτός τελευταίος για να το παίξει μοναχικός ηλίθιος-, ο οποίος την κοιτάει για μια στιγμή και έπειτα γυρίζει πλευρό αδιάφορος.

«Ποιος νομίζεις ότι είσαι και κουβαλάς όπλα μαζί σου, κακομαθημένο» σκέφτηκε να του πει, αλλά στην πραγματικότητα αυτό που σκεφτόταν ήταν «πως τολμάς να αγνοείς την Φρανζίσκα Βον Κάρμα με τον πιο ηλίθια ηλίθιο τρόπο μικρέ ηλίθιε!»

Όμως δεν είχε σκοπό να το πει, είχε έρθει εκεί για να χαλαρώσει από τα τρεχάματα στα δικαστήρια και το διδακτορικό της, ύστερα από προτροπή του «μικρού» της αδελφού (από μόνη της παραήταν ξινή και δυσκοίλια για να πάει διακοπές οπουδήποτε).

Δεν ήταν η τελευταία που κατέβηκε, είχαν μείνει λίγοι ακόμα αργόσχολοι κατά τα λεγόμενα της πίσω και ανάμεσα σε αυτούς ένας έφηβος με ασημένια μαλλιά (furuichi), που προσπαθούσε να πιάσει κουβέντα με ένα περίεργο χαμόγελο στα χείλη του.


«Συγνώμη, ωραία μου δεσποινίς... Τι σύμπτωση να βρεθούμε εδώ, γκρίζα μαλλιά εσύ, γκρίζα μαλλιά κι εγώ, λες να μας ήτανε γραφτό;»



«Ανόητε μικρέ, δεν είναι η κόμμωση μου αυτή που κοιτάς τόση ώρα, πως τολμάς να ρίχνεις τέτοιο αποκρουστικό βλέμμα στην εισαγγελέα Βον Κάρμα!»
Δεν γίνεται, σκέφτηκε, πάντοτε θα χρειάζομαι εύκαιρο και αυτό *Ανοίγει την βαλίτσα και βγάζει το μαστίγιο με ένα ειρωνικό χαμόγελο που δηλώνει ελαφριά ενόχληση*


Posted Image

p.s.: τα «στολίδια» και οι ξινίλες είναι καθαρά μέρος του roleplay.


Edited by Vagelio, 10 December 2012 - 20:54.

Posted Image
Inspiration strikes when I'm actually trying to do my homework.


#26 Kamen Tantei Zura

Kamen Tantei Zura

    Ore-sama

  • Members
  • 836 posts

Posted 10 December 2012 - 20:56

Kunimitsu Tezuka


Posted Image


*κοιτάζει γύρω του*


*συνεχίζει και κοιτάζει γύρω του*


Εχμ...


Posted Image


**ακουμπάει στην γωνία του τοίχου του δωματίου και στέκεται στηρίζοντας τα γυαλιά του με το μεσαίο δάχτυλο*


Ποιοι είναι όλοι αυτοί;



#27 Taro

Taro

    Evil goat...

  • Members
  • 33 posts
  • Location(-∞,+∞)

Posted 10 December 2012 - 21:01

Ασπρούλα


Posted Image


Μόνο αυτή την κότα και την κατσίκα δεν ξέρω τι θα κάνω. Ίσως τις εξαφανίσω από τώρα.




*χοροπηδάει προς τον βρομιάρη κυριούλη και του δαγκώνει το ... "ρουχαλάκι" ..(δεν φοράει ?) και το τραβάει*
-Μπεεεε- που θα πεις την Ασπρούλα οτι θα την εξαφανίσεις.
*σηκώνει το πόδι και του κατουράει το πόδι.*

Edited by Taro, 10 December 2012 - 21:07.

Posted Image


#28 Keito

Keito

    Tamako Markeito

  • Members
  • 1,194 posts
  • Locationat the bus stop, waiting for 140

Posted 10 December 2012 - 21:48

Rena Ryuuguu


Posted Image



Γεια σας και εσάς κατσίκια, δαίμονες, βαμπίρ, δικηγόροι, homunculous, megane και λοιποί!

Κέιτσι! Κέιτσι!! *Πάει τρέχοντας πάνω στον Keitchi και πέφτει στην αγκαλιά του ρίχνοντας τον κάτω*
Είναι όντως άγιος αυτός; Είναι ο γλυκός παππούλης που μας μοιράζει δώρα κάθε χειμώνα;; Όταν στολίζουμε τα πολλά δέντρα στην Hinamizawa;; Τέλειααα!!!
Πάμε πάμε πάμε να του μιλήσουμε!!

Γειά σας άγιε παππούλη! Είμαι η Rena και από εδώ είναι ο Keitchii!! Κάθε χρόνο στολίζουμε για εσάς στην Hinamizawa και περιμένουμε τα δώρα σας.

*Ξαναμαζεύεται και κολλάει στον Keitchii*
Kei-chan πες και εσύ γειά στον παππούλη. *ψυθιρίζει:* Αυτός μου θυμίζει τον κυριούλη που είχα βρει στον σκουπιδότοπο, μπορώ να τον πάρω σπίτι;

#29 demonicMC

demonicMC

    Anpan Spanking

  • Members
  • 611 posts

Posted 10 December 2012 - 22:13

Maebara Keiichi



Posted Image


*βλέπει τη Rena να τρέχει προς το μέρος του*

Όχι όχι όχι όχι όχι όχι!!! Ααααα! *πέφτει κάτω* sigh.... Ναι Rena αυτός είναι!!!

*Πλησιάζουν* Γεια σας κύριε Άι Βασίλη, με λένε Maebara Keiichi (αν και φυσικά αυτό το ξέρεις...) *ψυθιρίζει στη Rena* Ναι, ίδιος είναι, και όχι δεν μπορείς να τον καβατζώσεις, σου φτάνει η Rika*

#30 Maffy

Maffy

    Maffcaekz

  • Members
  • 291 posts

Posted 10 December 2012 - 22:29

Itoshiki Nozomu

Posted Image


Θεέ και κύριε, τι τρέχει με όλα τα... πλάσματα, γιατί ανθρώπους δεν μπορώ να τους πω όλους *κοιτάει την κατσίκα επ'ονόματι Ασπρούλα, ένα κοτόπουλο, ένα πλάσμα που μεταμορφώνεται, άλλο ένα με περίεργη φάτσα και σώμα και ένα... βαμπίρ* Είναι δυνατόν; Είναι δυνατόν να υπάρχουν; Είμαι τελικά στην κόλαση; Πέθανα;! Για παράδεισος δε μου φαίνεται αλλά κι η κόλαση δεν είναι έτσι όπως τη φανταζόμουν! Πρώτα απ'όλα κάνει κρύο! Κοιμάμαι; Ονειρεύομαι; Μήπως δεν υπήρχε ποτέ τρένο;! ΑΑΑΑΑΑΑΑ! Τι συμβαίνει;

*βλέπει τη Rena να τρέχει απο δω κι από κει γεμάτη χαρά*

Και νόμιζα ότι μόνο η τάξη μου είχε όλους τους περίεργους! Κάτι συμβαίνει εδώ! Δεν μπορώ απλά να κάτσω να κοιτάω!

*κοιτάει αρίστερα, τίποτα*
*κοιτάει δεξιά, είδε κάτι*

Κύριε "Άη Βασίλη"!! *δείχνει με το δάχτυλο* Ή μήπως θα έπρεπε να πω Χοντρέ με το κόκκινα ρούχα;! Πες την αλήθεια, ποιος είσαι; Δεν πιστεύω εγώ σε Βόρειους Πόλους και βλακείες! Τι πειράματα κάνετε εδώ;!!! Τι θέλετε με μένα;! Να σας πω ότι εγώ δεν έχω κάνει καν όλα τα εμβόλια που χρειάζομαι, δεν κάνω για πειραματόζωο!!



Also tagged with one or more of these keywords: Παλέμο, Δολοφόνοι, Αθώοι, Επιθεωρητές, Η νύχτα πέφτει, Christmas, Vigilante, Γιατρός, loli female elves, Plot