Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * * * 7 votes

.aNiMe//GR's next top writer contest!


  • Please log in to reply
377 replies to this topic

#16 OdyMonaxos

OdyMonaxos

    It's nothing personal

  • Members
  • 623 posts

Posted 25 April 2012 - 00:39

Την κάτσαμε. Τα βάζουμε με μια καραβιά βιβλία!!!

#17 Jcenawl

Jcenawl

    Anime Amateur

  • Members
  • 141 posts

Posted 25 April 2012 - 01:19

Χαχα, σιγά ρε! Πάντως Ody βλέπω full advertisement στο sig όχι αστεία!
Posted Image

"Sehen Sie mich! Sehen Sie mich! Das Monstrum in meinem Selbst ist so groß geworden!"

#18 OdyMonaxos

OdyMonaxos

    It's nothing personal

  • Members
  • 623 posts

Posted 25 April 2012 - 01:28

Χαχαχα, και δεν παίρνω και προμήθεια!! Osama, άσε τα πακέτα και σκάσε μου ένα δεματάκι χαρτί!!

Πραγματικά δεν έχεις ιδέα για την συλλογή βιβλίων με τεχνικές κτλ του Kain. Σε art meeting!! του φόρουμ να βγάζει διάγραμμα με τη σωστή ροή για λογοτεχνικά έργα προσαρμοσμένη στην 1η ταινία του πολέμου των άστρων. Ενώ οι άλλοι ήμασταν με τα μολύβια και τις ξυλομπογίες!!

Πραγματικά έχει αρχίσει να μ' εκνευρίζει η ιστορία με το διαγωνισμό. Απλά δεν μπορώ να αποφασίσω τι θα γράψω. Οι δυο αράδες που γραφα μαζί με το 1ο ημίχρονο μάλλον πάνε άκλαφτες.

Με μικρό το geworden ρε :P

#19 Jcenawl

Jcenawl

    Anime Amateur

  • Members
  • 141 posts

Posted 25 April 2012 - 01:36

Ναι έχεις ένα point... Τα κακά του copy paste :P
Posted Image

"Sehen Sie mich! Sehen Sie mich! Das Monstrum in meinem Selbst ist so groß geworden!"

#20 Lord Leon

Lord Leon

    Immortal Esper

  • Members
  • 739 posts

Posted 25 April 2012 - 01:45

οι ιστοριες πρεπει να ναι κι αυτές κ-13? (επειδή τις λινκαρουμε από δω, αναρωτιόμουν αν θεωρείται αυτονοητος περιορισμος, ή όχι).

stasou%2520mygdala.jpg


#21 OdyMonaxos

OdyMonaxos

    It's nothing personal

  • Members
  • 623 posts

Posted 25 April 2012 - 01:50

Κοίτα, χωρίς να είμαι ο διοργανωτής, προσωπικά θα έλεγα, αν θες να γράψεις για βία δεν χρειάζεται να δώσεις και πλήρη περιγραφή του ξαντεριάσματος. Αν θέλεις να γράψεις για ερωτικά θέματα, γράψε όσο πιο suggestively μπορείς.

(In don't get the point of theatre, with all that sex and violence. I had enough from home. Except sex, of course. ~ Baldrick)


Edit: Έχω φτάσει τις 500 λέξεις κι έχω πολλά ακόμα να πω. Το όριο αποδείχτηκε εκτός πραγματικότητας.

Edited by OdyMonaxos, 25 April 2012 - 03:01.


#22 acid black cherry

acid black cherry

    Mahjong Master

  • Members
  • 937 posts

Posted 25 April 2012 - 07:18

τα συγχαρητηρια μου κυριε osama bin laden,
το παρον τοπικ ειναι ισως το πιο ενδιαφερον και δημιουργικο που εχω
δει στο play by post section :riiight:
εγω βεβαια δεν προκειτε να συμμετεχω αφου δεν το εχω με την συγγραφη
αλλα δηλωνω την πληρη υποστηριξη μου!

i aku the shape-shifting master of darkness...
xhH5lXP.jpg


#23 Osama Bin Laden

Osama Bin Laden

    Confused Earl

  • Members
  • 844 posts

Posted 25 April 2012 - 09:43

@Jcenawl: Kick your ass? Of course not, it is just that you belong to us now.. Swear eternal loyalty to the zombified me and the Oil Companies and blow yourself up in the name of Allah! (Στο μεταξύ, υπάρχει μια ειρωνεία στο θέμα των λέξεων, που θα την καταλάβετε λίαν συντόμως :P )

@)OdyMonaxos:
Posted Image

Και να είσαι και χαρούμενος που σου βρήκα και δουλειά, που θες να πληρωθείς κιόλας, αχαϊρευτε...


@Leon sama: Κοίτα, και εμένα μου αρέσουν τόσο τα ανθρώπινα έντερα να χρησιμοποιούνται σαν λάσα σε διεστραμένα καομπόικα b-movies, όσο και τα hentai με fetishes/tentacles/bondage/g... αχέμ ναι, αλλά όπως είπε πριν και ο Ody, ο οποίος την είδε ξαφνικά assistant organizer (και καλά κάνεις Ody, keep going και ίσως σε κανά χρόνο σου δώσω επιτέλους τα δεδουλευμένα σου), ας τα κρατήσουμε σε λίγο χαμηλά επίπεδα. Εγώ δεν έχω πρόβλημα, αλλά ίσως αρκετοί άλλοι να έχουν.

Edited by Osama Bin Laden, 25 April 2012 - 09:49.


#24 Lord Leon

Lord Leon

    Immortal Esper

  • Members
  • 739 posts

Posted 25 April 2012 - 10:04

Soooka, soka.
Η αλήθεια είναι οτι δεν χρειαζεται να εισαι ουμπερ σπλαττερ, να βωμολοχεις, η να κοντραρεις τον ντε σαν για να κανεις κατι σκληρο. Μη σου πω πιο σκληρο ειναι αυτο που αφηνει υπονοιες, γιατι βαζει τον αλλον στη διαδικασια να το φανταστει. Αλλ ενυγουεη, θα παραδεχτω οτι με ιντριγκαρει το γεγονος οτι ειναι τοσο φλου οι κανονες και τα ορια, αλλα δε θα το εκμεταλλευτώ.

:)

stasou%2520mygdala.jpg


#25 Osama Bin Laden

Osama Bin Laden

    Confused Earl

  • Members
  • 844 posts

Posted 25 April 2012 - 13:19

https://viewer.zoho.com/docs/iyYbS

Η συμμετοχή μου. Είναι γύρω στις 1500 λέξεις. Τρόμαξα, γιατί με την όρεξη που είχα, φοβήθηκα ότι θα ξεπεράσω τις 2000. Είναι μια ιστορία που διαδραματίζεται στην Βικτωριανή Αγγλία, στα τέλη του δεκάτου ενάτου αιώνα.

Καλή επιτυχία σε όλους.

Edited by Osama Bin Laden, 25 April 2012 - 13:22.


#26 Babba

Babba

    AWMN member!

  • Members
  • 548 posts

Posted 25 April 2012 - 17:23

Όταν προσπαθείς να προσαρμόσεις κάτι που δημιούργησες για ένα άλλο, πολύ διαφορετικό ηλικιακά κοινό, είναι βέβαιο ότι θα τα κάνεις μαντάρα.
Γι' αυτό και δίσταζα να δημοσιεύσω το παρακάτω τερατούργημα.
Όμως, μιας και για πρώτη φορά κατέγραψα το συγκεκριμένο παραμύθι, έστω και σε μια μεταλλαγμένη εκδοχή του, αποφάσισα να μην αφήσω να πάει χαμένος ο κόπος.

https://viewer.zoho.com/docs/w7dxcc

Υ.Γ: Προτείνω να αρχίσεις να μαζεύεις τις συμμετοχές στο πρώτο post, διότι θα χαθούν μέσα στα posts.

Χωρίς Παλέρμο,

δεν έχει υπογραφή.


#27 Osama Bin Laden

Osama Bin Laden

    Confused Earl

  • Members
  • 844 posts

Posted 25 April 2012 - 17:32

Τσεκάρετε το δεύτερο ποστ κύριε Babba. Νομίζω ότι σας πρόλαβα σε αυτό :P

#28 Theodore :D

Theodore :D

    Tonguepunch my fart box

  • Members
  • 315 posts

Posted 25 April 2012 - 22:49

Έγω έχω αρχίσει 4 διαφορετικές ιστορίες και όταν φτάνω γύρω στις 450-500 λέξεις, τις σβήνω ολόκληρες. Δεν μου αρέσει καμία από τις ιδέες μου και νευριάζω.
Αναρωτιέμαι και σκέφτομαι αν ίσως ήταν καλύτερα να μην πάρω μέρος στο γύρω αυτό και να περιμένω να βγει νικητής όπου θα επιλέξει θέμα.
Δεν μπορώ με ελεύθερο θέμα, μου αρέσει να με περιορίζουν και να ορίζουν τι θα κάνω.

:cry5:

Edited by Theodore :D, 25 April 2012 - 22:49.


#29 Jcenawl

Jcenawl

    Anime Amateur

  • Members
  • 141 posts

Posted 26 April 2012 - 00:26

μου αρέσει να με περιορίζουν και να ορίζουν τι θα κάνω.


Yaoi fangirls, you may take action
Posted Image

"Sehen Sie mich! Sehen Sie mich! Das Monstrum in meinem Selbst ist so groß geworden!"

#30 OdyMonaxos

OdyMonaxos

    It's nothing personal

  • Members
  • 623 posts

Posted 26 April 2012 - 00:56

Yaoi fangirls, you may take action


Not yaoi necesarily. Just femdom.