Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Αγαπημένοι Αμερικάνικοι Super-Villain Poll


  • Please log in to reply
32 replies to this topic

Poll: Διαλέξτε υπερ-κακούς εδώ... (49 member(s) have cast votes)

Διαλέξτε υπερ-κακούς εδώ...

  1. Lex Luthor (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. Joker (15 votes [30.61%])

    Percentage of vote: 30.61%

  3. Two-Face (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. Catwoman (4 votes [8.16%])

    Percentage of vote: 8.16%

  5. Venom (6 votes [12.24%])

    Percentage of vote: 12.24%

  6. Green Goblin (1 votes [2.04%])

    Percentage of vote: 2.04%

  7. Red Skull (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  8. Loki (3 votes [6.12%])

    Percentage of vote: 6.12%

  9. Magneto (12 votes [24.49%])

    Percentage of vote: 24.49%

  10. Bullseye (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  11. Kingpin (1 votes [2.04%])

    Percentage of vote: 2.04%

  12. Dr Doom (3 votes [6.12%])

    Percentage of vote: 6.12%

  13. Other... (Και απο comic) (4 votes [8.16%])

    Percentage of vote: 8.16%

Vote Guests cannot vote

#31 Kalamaris

Kalamaris

    I'm glad I met you.

  • Members
  • 699 posts

Posted 18 May 2012 - 12:38

Joker αλλα μιας και τον εχουν ψηφισει πολλοι παω στον 2ο αγαπημενο μου.Loki the god of failure XD

sc5bab.jpg


#32 Dark Chris

Dark Chris

    Starting...

  • Members
  • 3 posts

Posted 17 August 2012 - 18:37

Αγαπημένοι μου κακοί είναι αυτοί που καταφέρνουν να κάνουν ζημιά στους ήρωες. Ο Joker είναι ο αγαπημένος μου κακός όχι μόνο για αυτό όμως. Αρχικά, έχει καταφέρει να κάνει τεράστια ζημιά στον Batman. Σκότωσε τον Jason Todd, άφησε ανάπηρη την Barbara Gordon, παραλίγο να τρελάνει τον Gordon. Επίσης, η κόντρα του με τον Batman θα συνεχίζεται εις τον αιώνα τον άπαντα. Από την μία, ο Batman δεν μπορεί να σκοτώσει τον Joker για ηθικούς λόγους (αν και έχει φτάσει στα όρια πολλάκις) και από την άλλη, ο Joker δεν μπορεί να σκοτώσει τον Batman. Και ακόμα και αν μπορεί να τον σκοτώσει, δεν θέλει. Γιατί τον θεωρεί το ying στο yang του.

Ο 2ος αγαπημένος μου κακός είναι ο Green Goblin για παρόμοιους λόγους. Έχει σκοτώσει την κοπέλα του Peter, είχε καταστρέψει τον κολλητό του, είχε στήσει τον θάνατο της θείας του, εξαιτίας του δεν γεννήθηκε το παιδί του κτλ. Επίσης ήξερε την ταυτότητα και αυτό από μόνο του κάνει πιο ενδιαφέρουσα την σχέση μεταξύ τους (και από την στιγμή που και ο Peter την δικιά του).

#33 Mike The Great

Mike The Great

    Anime Fan

  • Members
  • 414 posts

Posted 17 August 2012 - 20:35

Αγαπημένοι μου κακοί είναι αυτοί που καταφέρνουν να κάνουν ζημιά στους ήρωες. Ο Joker είναι ο αγαπημένος μου κακός όχι μόνο για αυτό όμως. Αρχικά, έχει καταφέρει να κάνει τεράστια ζημιά στον Batman. Σκότωσε τον Jason Todd, άφησε ανάπηρη την Barbara Gordon, παραλίγο να τρελάνει τον Gordon. Επίσης, η κόντρα του με τον Batman θα συνεχίζεται εις τον αιώνα τον άπαντα. Από την μία, ο Batman δεν μπορεί να σκοτώσει τον Joker για ηθικούς λόγους (αν και έχει φτάσει στα όρια πολλάκις) και από την άλλη, ο Joker δεν μπορεί να σκοτώσει τον Batman. Και ακόμα και αν μπορεί να τον σκοτώσει, δεν θέλει. Γιατί τον θεωρεί το ying στο yang του.

Ο 2ος αγαπημένος μου κακός είναι ο Green Goblin για παρόμοιους λόγους. Έχει σκοτώσει την κοπέλα του Peter, είχε καταστρέψει τον κολλητό του, είχε στήσει τον θάνατο της θείας του, εξαιτίας του δεν γεννήθηκε το παιδί του κτλ. Επίσης ήξερε την ταυτότητα και αυτό από μόνο του κάνει πιο ενδιαφέρουσα την σχέση μεταξύ τους (και από την στιγμή που και ο Peter την δικιά του).


Σ'αυτο που λες μπορει να προσθετει και ο Venom.Ηξερε πολυ καλα τον Spidey και τον Peter Parker


Απο εμενα Joker & Venom.O 1ος ειναι ο αιωνιος κακος του Batman και ο 2ος ο απολυτος εφιαλτης του Spiderman & Peter Parker.Βασικα μου αρεσουν αυτοι οι 2 γιατι εχουν ενα κοινο.Ειναι και οι 2 ψυχακιδες
Posted Image

I don't worth only 50 Beli.I can prove it in New World.
SET SAIL BASTARDS!!!!