Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * * * 1 votes

Currently Playing Videogame.....


  • Please log in to reply
2763 replies to this topic

#31 Phantom Duck

Phantom Duck

    Platyrhynchos Kineticus

  • Retired Staff
  • 5,461 posts

Posted 17 September 2006 - 22:37

Onimusha 4:Dawn Of Dreams και είναι και 2 DVD. Η ιστορία ίσως να σε ψιλοαπογοητεύσει αλλά η δράση είναι ακατάπαυστη ;)

Το Super Dragonball Z δυστυχώς δεν μου άρεσε πολύ.

Τώρα συνεχίζουμε με Crash Bandicoot 2 (πάμε για 100 % για 5η φορά :hehe: ) και Castlevania: Symphony Of The night

E5VV38U.jpg


#32 hajate

hajate

    Anime Freak

  • Members
  • 317 posts

Posted 17 September 2006 - 22:53

breath of fire 4 στο pc.αν και το έχω παίξει σε δανεικό playstation δεν είχα προλάβει να το τελειώσω(έπρεπε να το επιστρέψω :mad2: ) και τώρα που το βρήκα δεν το αφήνω! :)

#33 yami

yami

    神速

  • Retired Staff
  • 3,707 posts

Posted 18 September 2006 - 01:28

LocoRoco for PSP
αν και ειναι η demo version που κυκλοφορει για κατεβασμα στο net,το εχω λιωσει κι ας ειναι μονο 1 πιστα ΧD*it's addictive :3*

#34 KageHitsu

KageHitsu

    Kage

  • Members
  • 630 posts

Posted 18 September 2006 - 07:15

Λιωνω στο Final Fantasy 12 γιατι δεν το τερματισα πιο παλια και τωρα χτυπιεμαι να πουμε. Θελω να παιξω το Βleach δεν το ηξερα οτι υπαρχει για PS2
I put up my headphones and listen to the deftones

#35 uzumaki_naruto

uzumaki_naruto

    Anime Fan

  • Members
  • 238 posts

Posted 18 September 2006 - 07:51

Hitsugaya:

Λιωνω στο Final Fantasy 12 γιατι δεν το τερματισα πιο παλια και τωρα χτυπιεμαι να πουμε


Το πιο :?

#36 Sponis

Sponis

    Despair-Ridden Heart...

  • Retired Staff
  • 2,291 posts

Posted 18 September 2006 - 11:42

αφού μπήκε και το ePSXe και δουλεύει λιώνουμε σε Legend of the Dragoon και Gran Turismo 2... αχ τα νιάτα μου ξαναθυμήθηκα... :cry:

#37 zolitas

zolitas

    Anime Amateur

  • Members
  • 98 posts

Posted 18 September 2006 - 13:08

παλι δν μπορω να καταλαβω το κολλημα με το Legent of dragoon :S :S :S εγω παντως, που το επαι3α κ πριν 2 χρονια, στο 2ο cd varethika, απορω πως γινεται καποιος να το παιζει τωρα. anywayz :P , egw katevasa to gantz gia ps2, αλλα το iso ειναι σε Format pou prwth φορα βλεπω, κ το nero δν το ανοιγει, κ ψαχνω τώρα να δω με τι θα το καψω :P

#38 uzumaki_naruto

uzumaki_naruto

    Anime Fan

  • Members
  • 238 posts

Posted 18 September 2006 - 13:33

αυτη τη στηγμη εχω αρχηση το FFIX και vagrant story η συγκινηση ειναι μεγαλη :cry:

#39 Phantom Duck

Phantom Duck

    Platyrhynchos Kineticus

  • Retired Staff
  • 5,461 posts

Posted 18 September 2006 - 15:03

zolitas, κάνε ένα θέμα στην τεχνική υποστίριξη με περισσότερες πληροφορίες αν δεν βγάζεις άκρη. Ξέρω αρκετά επί του θέματος (αλλά δεν εγγυώμαι τίποτα :bleh: )

E5VV38U.jpg


#40 zolitas

zolitas

    Anime Amateur

  • Members
  • 98 posts

Posted 19 September 2006 - 18:49

οκ το βρήκα, αλλα δν άρχησα να το παίζω ακόμα ^^

#41 kokotas

kokotas

    Anime Amateur

  • Members
  • 117 posts

Posted 21 September 2006 - 07:59

Hitsugaya:

Λιωνω στο Final Fantasy 12 γιατι δεν το τερματισα πιο παλια και τωρα χτυπιεμαι να πουμε


Το πιο :?


:hehe:

Εγώ πάντως το κατέβασα το FF12 στα jap, και χρησιμοποίησα ένα english script από gamefaqs για να παίξω λίγο. Το παιχνίδι λέει πολλά από γραφικά ο.Ο Τώρα θα το αφήσω όμως και θα περιμένω το US release... :P

Ακόμα κατεβάζω το Broken Sword: The Angel of Death...
Posted Image

Visit our site to grab your weekly One Piece HQ fix <333 Whatever rulez!! xD

#42 hajate

hajate

    Anime Freak

  • Members
  • 317 posts

Posted 22 September 2006 - 10:30

kokotas είσαι θεός,δεν είχα πάρει χαμπάρι ότι βγήκε το broken sword 4.thanks man :respect:
και μετά θέλω να ονομάζομαι fan της σειράς :mad2:

#43 Vegeto

Vegeto

    Anime Amateur

  • Members
  • 79 posts

Posted 22 September 2006 - 14:48

Αυτό το καιρό ασχολούμε με το Bloodrayne 2 sto PC και έχω καεί άσχημα.

#44 RiTO

RiTO

    Tactical.Leader

  • Members
  • 31 posts

Posted 23 September 2006 - 20:04

Εγω αρχισα Suikoden 5 και μεχρι στιγμης ειναι
απιστευτο.Πολυ καλο σεναριο ωραιες μαχες κλπ κλπ
Insanity has taken over me..
Posted Image

#45 Zabimaru

Zabimaru

    ワン ピース!!

  • Members
  • 860 posts

Posted 23 September 2006 - 22:45

Μολις χθες τερματισα το castlevania αν ξερει κανεις τιποτα secrets ας μου πει.Και σημερα αρχισα το predator(απειρη βια!!! :dwarf: .σκεφτομουν κι εγω να αρχισω το bloodrayne.Απο αποψη γραφηκων παντος τεραστια βελτιωση σε σχεση με το ενα.