Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Ανατριχήλες και Ιστορίες απο την Κρύπτη


  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#16 Anelis

Anelis

    random frantic action

  • Retired Staff
  • 3,374 posts

Posted 15 May 2011 - 01:33

Πωωω, οι ανατριχίλες ήτανε λατρεία!!
Και κάτι άσχετο...
Ρε παιδιά, μια σειρά που έβαζε το Σταρ, και έμοιαζε λίγο με τις ανατριχίλες, με ένα μπασταρδάκι γύρω στα 13-15, που έμενε σε μια πόλη που στο χάρτη είχε το ίδιο σχήμα με το τρίγωνο των βερμούδων, και όλο συνέβαιναν περίεργα μεταφυσικά πράγματα, τη θυμόσαστε;

Posted Image


#17 mirana_neko

mirana_neko

    Daddy's little girl, all grown up,terrorizing the world...

  • Members
  • 508 posts

Posted 15 May 2011 - 08:29

Πωωω, οι ανατριχίλες ήτανε λατρεία!!
Και κάτι άσχετο...
Ρε παιδιά, μια σειρά που έβαζε το Σταρ, και έμοιαζε λίγο με τις ανατριχίλες, με ένα μπασταρδάκι γύρω στα 13-15, που έμενε σε μια πόλη που στο χάρτη είχε το ίδιο σχήμα με το τρίγωνο των βερμούδων, και όλο συνέβαιναν περίεργα μεταφυσικά πράγματα, τη θυμόσαστε;



Την ίδια εποχη παιζοτανε?:hmmm:

#18 Omoikane

Omoikane

    Victim of Random Injustice

  • Members
  • 483 posts

Posted 15 May 2011 - 09:03

Πωωω, οι ανατριχίλες ήτανε λατρεία!!
Και κάτι άσχετο...
Ρε παιδιά, μια σειρά που έβαζε το Σταρ, και έμοιαζε λίγο με τις ανατριχίλες, με ένα μπασταρδάκι γύρω στα 13-15, που έμενε σε μια πόλη που στο χάρτη είχε το ίδιο σχήμα με το τρίγωνο των βερμούδων, και όλο συνέβαιναν περίεργα μεταφυσικά πράγματα, τη θυμόσαστε;


Φυσικα κ την θυμομαστε! Eerie Indiana λεγοταν.
"If life should treat you bad,don't get even,get mad."

#19 mirana_neko

mirana_neko

    Daddy's little girl, all grown up,terrorizing the world...

  • Members
  • 508 posts

Posted 15 May 2011 - 09:44

Youtube Video


#20 Petran79

Petran79

    YOU GET TO BURNING!

  • Review Team
  • 3,265 posts
  • LocationΘεσσαλονίκη

Posted 15 May 2011 - 13:24

εγω εβλεπα αυτη

[media]http://www.youtube.com/watch?v=XgWueLJvWOs[/media]μαλιστα ενα επεισοδιο το ειχε σκηνοθετησει ο Martin Scorcese (αυτο με εναν συγγραφεα βιβλιων τρομου που τον καταδιωκουν τα δημιουργηματα του)

εβλεπα και μια γερμανικη που λεγοταν Unheimliche Geschichten (12 επεισοδια, 1980) αρκετα καλη και αυτη

Edited by Petran79, 15 May 2011 - 13:40.


#21 Anelis

Anelis

    random frantic action

  • Retired Staff
  • 3,374 posts

Posted 15 May 2011 - 22:21

Φυσικα κ την θυμομαστε! Eerie Indiana λεγοταν.

Μπράβο ρε συ, αυτό είναι!!
Πω, πω..καιγόμουνα απίστευτα τα σαββατοκύριακα με αυτή τη σειρά!
Όου ζε μέμοριζζζ!

Posted Image


#22 mirana_neko

mirana_neko

    Daddy's little girl, all grown up,terrorizing the world...

  • Members
  • 508 posts

Posted 23 May 2011 - 08:18

εγω εβλεπα αυτη

[media]http://www.youtube.com/watch?v=XgWueLJvWOs[/media]μαλιστα ενα επεισοδιο το ειχε σκηνοθετησει ο Martin Scorcese (αυτο με εναν συγγραφεα βιβλιων τρομου που τον καταδιωκουν τα δημιουργηματα του)

εβλεπα και μια γερμανικη που λεγοταν Unheimliche Geschichten (12 επεισοδια, 1980) αρκετα καλη και αυτη


Aν και κατι μου θυμιζει η μουσικουλα το υπολοιπο δε μου λεει κατι!

#23 zippy

zippy

    A Human Too Die For

  • Members
  • 6 posts

Posted 23 May 2011 - 10:28

τι μου θυμίσατε τώρα εγώ πάλι έχω σχεδόν ολόκληρη την συλλογή από βιβλία αλλα την σειρά την έχω όλη οποιος θέλει μπορεί να μου πει να του δώσω torrent(χωρίς greek subs)
Gimme my pizza or you are going to die :mador2: :ureshii:Posted Image

#24 mirana_neko

mirana_neko

    Daddy's little girl, all grown up,terrorizing the world...

  • Members
  • 508 posts

Posted 23 May 2011 - 12:19

τι μου θυμίσατε τώρα εγώ πάλι έχω σχεδόν ολόκληρη την συλλογή από βιβλία αλλα την σειρά την έχω όλη οποιος θέλει μπορεί να μου πει να του δώσω torrent(χωρίς greek subs)


Για πιο απ ολα εχεις τορρεντ?

#25 LethalMike

LethalMike

    I'm not Sober, I will never be..

  • Members
  • 303 posts
  • LocationΡόδος, Χανιά

Posted 26 May 2011 - 23:38

Αναμνησεις αχχ

ezgif.com-resize.gif


#26 Goggeta SSJ6

Goggeta SSJ6

    Anime Professional

  • Members
  • 742 posts

Posted 17 June 2011 - 17:37

ΑΝΑΤΡΙΧΗΛΕΣ!!!
Τι λε ρε κοπελια μου τρελα σκετη!!
Ξερετε υπαρχουν υποτιτλοι για την ταινια Goosebumps the return of the mummy για οσους δεν την εχουν δει καλη προβολη ετσι βρε παιδι μου για τα παλια ναουμ!!
Τωρα επεισοδια μπορει να βρει κανεις για download αλλα μεχρι εκει υποτιτλοι ελληνικοι ουτε για δειγμα ρε παιδια παντως για ενα link 5.8gb Μπορω να σας δωσω εχω βρει ενα και το αρχειο περιλαμβανει ολη την σειρα!!
Posted Image
Στα 20 μου εγηνα και αδερφος.... ο παλιογερος.... τι επαθα ο αμοιρος με τους γεροντοερωτες!!!

#27 mirana_neko

mirana_neko

    Daddy's little girl, all grown up,terrorizing the world...

  • Members
  • 508 posts

Posted 29 August 2011 - 12:21

Για ριξε το λινκ!