Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

RSD για τους φιλους του φορουμ


  • This topic is locked This topic is locked
440 replies to this topic

#421 KamenoC

KamenoC

    Σοου Φακινγκ Μποουρντ

  • Members
  • 140 posts

Posted 09 May 2011 - 16:06

ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΕΠΙΓΟΝΤΟΣ!!!
ΜΗΝ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ RSD ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ!!

Εκανα το μεγα λαθος και διαβασα αυτα που λεει. Τωρα οι κοπελες της σχολης δεν ξεκολανε απο πανω μου. Στο σπιτι μπαινοβγαινουν συνεχεια κοπελες που δεν γνωριζω. Εχω προβληματα με τον σπιτονοικοκυρη τους γειτονες και την αστυνομια. Οι λογαριασμοι μου στο facebook εχουν φτασει στο W. Το κινητο μου το εχω πεταξει... Επισης χρειαζομαι επιγοντος εναν γιατρο ουρολογο γιατι κοντευει να σπασει η φουσκα, 4 μερες τωρα χωρις πιπι. Και εκτος απο ολα αυτα εχω κοπει σε 2 εργαστηρια γιατι φοβαμαι να βγω απο το σπιτι επειδη με ψαχνουν οι συμφοιτητες μου να με δειρουν. Ειμαι σε απογνωση παρακαλω βοηθειστε. Ακομα και αυτην την στιγμη που μιλαμε κοριτσια προσπαθουν να σπασουν την πορτα του δωματιου μου καντε οτι μπορειτε σας παρακ


#422 matassos

matassos

    Anime Professional

  • Members
  • 623 posts
  • LocationThessaloniki-Ksanthi

Posted 09 May 2011 - 16:17

rest in piece :rip:

#423 didimakia

didimakia

    Mockingbird

  • Members
  • 2,473 posts
  • LocationBus 142

Posted 09 May 2011 - 19:10

Ακομα και αυτην την στιγμη που μιλαμε κοριτσια προσπαθουν να σπασουν την πορτα του δωματιου μου καντε οτι μπορειτε σας παρακ


Shit its too late. Δεν μπορεσε να ολοκληρωσει την προταση. :(


2bbd14fc.jpg


#424 WillOfTheD

WillOfTheD

    α ου α

  • Members
  • 731 posts

Posted 09 May 2011 - 19:44

sensei τρεχα,εξαφανισου απο προσωπου γης και μη σκεφτεις κατα διανοια να ξαναγραψεις εδω,ετσι και "σπασει"ο kamenoc βλεπω τα intelligence agencies να εξαπολουν ανθρωποκυνηγητο!!!!αντiο δασκαλε αιωνια η μνημη σου εδω θα'ναι αιωνια!!!!!:

το κερατο μου δεν εμαθα και αυτο που'θελα....

#425 bapctotax

bapctotax

    Anime Amateur

  • Members
  • 116 posts

Posted 09 May 2011 - 20:58

sensei τρεχα,εξαφανισου απο προσωπου γης και μη σκεφτεις κατα διανοια να ξαναγραψεις εδω,ετσι και "σπασει"ο kamenoc βλεπω τα intelligence agencies να εξαπολουν ανθρωποκυνηγητο!!!!αντiο δασκαλε αιωνια η μνημη σου εδω θα'ναι αιωνια!!!!!:

το κερατο μου δεν εμαθα και αυτο που'θελα....


να παρει!ηθελα να μου δωσεις καποιες τρελες 'συμβουλες' για το θεμα μου αλλα δε πειραζει!rsd rip :run::run::run::Crying2::Crying2::Crying2:i cant belive it!!!!!!!!:OMG3:

Posted Image

TEAM BRING IT!!!

#426 nervouslightofsunday

nervouslightofsunday

    Abstract

  • Members
  • 15 posts

Posted 09 May 2011 - 21:47

Μήπως φταίει το νέο axe που κολάζει και αγγέλους?

#427 RSD

RSD

    Master Pua

  • Members
  • 9 posts

Posted 09 May 2011 - 22:02

οπ παιδια τι εγινε εδω με θαψατε κιολας σορρυ ολη μερα στο ταξι δε προλαβαινω πολλη θα κανω edit αμεσως να απατνησω στους φιλους


εδιτ
φιλεμου τι εγινε τι επαθες λες σε κυνηγανε αν ειναι οτι διαβασες και ριχνεις τσικια και ετσι τοτε πολλη καλα αρα πιασανε ολα οσα ειπα ως τωρα τι εννοεις σε κυνηγανε να σε δειρουνε φιλε μου εκανες boyfriend destroyers συνεχεια τι εγινε μηπως το πηγες πολλη μακρια?δηλαδη οκ αμα πηγες στη γυναικα τη γειτονεισα αφου μενεις διπλα θα σε βρουνε οχι φιλε λαθος μεγαλο αυτα ειναι για οχι οπου ναναι δεν ειναι ετση απλα αμα σε κυνηγανε καλεσε αστυνομια να τους πει τι και τι.
εγω προτεινω χαλαρωσε παντως οσες εχουν γκομενους και σε κυνηγανε ολο μαγκια και τπτ θα δεις δε θα παθεις τπτ στο λεω εγω

εδιτ 2 ο φιλος που ειπε για μιλφ εχω να πω ενα πραμα φιλε μου ξεχνα μιστερι στις μιλφ
δηλαδη μια 35ρα η μια 40ρα αμα κανω νεγκ δεν ειναι μικρη τσικι του κλαμπ δεν εχει ψυχολογια οπως οταν ειναι μικρη θελει αλλη συμπεριφορα.

εδω ειναι αυτο που ηθελω να πω για το value.δηλαδη στη μιλφ την βλεπεις εχει αυτοεκτιμηση εχει φτασει ως ατομο δεν ειναι ετση την ξεπετας οπως ναναι ουτε αμα της πω πχ δουλεβω ταδε δε θα γινει θα πει τι σιγα.ξερεις ποσους τετοιους και πιο σπουδαιους εχει πετυχει?

το θεμα ειναι να εχεις value και να φαινετε οχι ομως να το δειχνεις να μην ειναι ψευτικο.Να βγαζεις κατι που οντως εισαιεσυ δηλαδη κατι απο τον εαυτο σου οπως καποιους στοχους η το τι πιστευεις και οτι ξερεις ποιος εισαι κλπ.Θα δεις εκεινη εκτιμα αντρικη συμπεριφορα ωριμη και με αποψεις οχι παιδακια που ακομα σαχλαμαριζουν.

πρεπει ομως να δινεις και value δηλαδη να νιωθεις οτι ειναι γυναικα ωριμη αμα δει οτι πας να την ριξεις απλα θα κολακεφτει μονο αν ειναι πολλη ευκολη αλλα υποθετουμε οτι πας για ενα 8ρι το 8ρι σου η το 10ρι σου σε μιλφ και εχεις νορμαλ γουστα τοτε καλα θα κανεις να μην το κανεις τσατραπατρα με κονσερβες lines.

την συναντας καπου σε κλαμπ σε μπαρ
της λες σε βρισκω πολλη ενδιαφερουσα,θες να γνωριστουμε καλυτερα?αν το πεις με τη σωστη αυτοπεποιθηση και σωστο ραπορτο κλπ γιατι να πει οχι?αν πει οχι τοτε εχει μονο συγκεκριμενα γουστα αλλο αυτο μιλαμε για τις πολλες
τοτε συζητας για πραματα που εχουν ουσια δηλαδη πως βλεπεις το κοσμο κλπ τη κοινωνια τι γουσταρεις πολλη να κανεις και οραματα να δειξεις χαρακτηρα,value οτι μιλαει με σοβαρο ανθρωπο αλλα οχι οτι ειναι και της ηλικιας της δηλαδη και νεος και ψαγμενο τυπακι να εισαι

Edited by RSD, 09 May 2011 - 22:47.


#428 Melkor

Melkor

    逸楽生活

  • Members
  • 2,051 posts

Posted 09 May 2011 - 22:12

Μήπως φταίει το νέο axe που κολάζει και αγγέλους?

Posted Image
TRUE STORY

1345977285497_zps066ae44a.jpg


#429 nervouslightofsunday

nervouslightofsunday

    Abstract

  • Members
  • 15 posts

Posted 09 May 2011 - 22:19

@ Melkor

Τώρα εξηγούνται όλα :hihi2:

#430 LethalMike

LethalMike

    I'm not Sober, I will never be..

  • Members
  • 303 posts
  • LocationΡόδος, Χανιά

Posted 09 May 2011 - 23:03

τι κανεις παλι ο αρρωστος εδω. Ουστ melkor ουστ.

ezgif.com-resize.gif


#431 bapctotax

bapctotax

    Anime Amateur

  • Members
  • 116 posts

Posted 09 May 2011 - 23:30

οπ παιδια τι εγινε εδω με θαψατε κιολας σορρυ ολη μερα στο ταξι δε προλαβαινω πολλη θα κανω edit αμεσως να απατνησω στους φιλους


εδιτ
φιλεμου τι εγινε τι επαθες λες σε κυνηγανε αν ειναι οτι διαβασες και ριχνεις τσικια και ετσι τοτε πολλη καλα αρα πιασανε ολα οσα ειπα ως τωρα τι εννοεις σε κυνηγανε να σε δειρουνε φιλε μου εκανες boyfriend destroyers συνεχεια τι εγινε μηπως το πηγες πολλη μακρια?δηλαδη οκ αμα πηγες στη γυναικα τη γειτονεισα αφου μενεις διπλα θα σε βρουνε οχι φιλε λαθος μεγαλο αυτα ειναι για οχι οπου ναναι δεν ειναι ετση απλα αμα σε κυνηγανε καλεσε αστυνομια να τους πει τι και τι.
εγω προτεινω χαλαρωσε παντως οσες εχουν γκομενους και σε κυνηγανε ολο μαγκια και τπτ θα δεις δε θα παθεις τπτ στο λεω εγω

εδιτ 2 ο φιλος που ειπε για μιλφ εχω να πω ενα πραμα φιλε μου ξεχνα μιστερι στις μιλφ
δηλαδη μια 35ρα η μια 40ρα αμα κανω νεγκ δεν ειναι μικρη τσικι του κλαμπ δεν εχει ψυχολογια οπως οταν ειναι μικρη θελει αλλη συμπεριφορα.

εδω ειναι αυτο που ηθελω να πω για το value.δηλαδη στη μιλφ την βλεπεις εχει αυτοεκτιμηση εχει φτασει ως ατομο δεν ειναι ετση την ξεπετας οπως ναναι ουτε αμα της πω πχ δουλεβω ταδε δε θα γινει θα πει τι σιγα.ξερεις ποσους τετοιους και πιο σπουδαιους εχει πετυχει?

το θεμα ειναι να εχεις value και να φαινετε οχι ομως να το δειχνεις να μην ειναι ψευτικο.Να βγαζεις κατι που οντως εισαιεσυ δηλαδη κατι απο τον εαυτο σου οπως καποιους στοχους η το τι πιστευεις και οτι ξερεις ποιος εισαι κλπ.Θα δεις εκεινη εκτιμα αντρικη συμπεριφορα ωριμη και με αποψεις οχι παιδακια που ακομα σαχλαμαριζουν.

πρεπει ομως να δινεις και value δηλαδη να νιωθεις οτι ειναι γυναικα ωριμη αμα δει οτι πας να την ριξεις απλα θα κολακεφτει μονο αν ειναι πολλη ευκολη αλλα υποθετουμε οτι πας για ενα 8ρι το 8ρι σου η το 10ρι σου σε μιλφ και εχεις νορμαλ γουστα τοτε καλα θα κανεις να μην το κανεις τσατραπατρα με κονσερβες lines.

την συναντας καπου σε κλαμπ σε μπαρ
της λες σε βρισκω πολλη ενδιαφερουσα,θες να γνωριστουμε καλυτερα?αν το πεις με τη σωστη αυτοπεποιθηση και σωστο ραπορτο κλπ γιατι να πει οχι?αν πει οχι τοτε εχει μονο συγκεκριμενα γουστα αλλο αυτο μιλαμε για τις πολλες
τοτε συζητας για πραματα που εχουν ουσια δηλαδη πως βλεπεις το κοσμο κλπ τη κοινωνια τι γουσταρεις πολλη να κανεις και οραματα να δειξεις χαρακτηρα,value οτι μιλαει με σοβαρο ανθρωπο αλλα οχι οτι ειναι και της ηλικιας της δηλαδη και νεος και ψαγμενο τυπακι να εισαι

ooo my gooooooooooooooooodddddddddddddddd!!!!!!!!!!!!!!:OMG3: rsd is back from the dead!god bless rsd!τωρα παιδια ηρθε η ωρα να ρολαρουμε!!!

Youtube Video


χρειάζομαι και εγώ συμβουλή rsd με τα ''ερωτικά''!μην με ξεχνάς!:thatsit::kakaka:
(off topic)Υ.Σ. ΝΑΙ ΒΛΕΠΩ SMACKDOWN ΕΠΕΙΣΟΔΕΙΑ!!ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ JOHN CENA!!!

Edited by bapctotax, 09 May 2011 - 23:34.
προβλημα με link youtube

Posted Image

TEAM BRING IT!!!

#432 monesias

monesias

    Get the Varisteis ready..

  • Members
  • 56 posts

Posted 09 May 2011 - 23:38

ωραιος

#433 Fallen_Mpougatsa

Fallen_Mpougatsa

    Aku soku zan

  • Members
  • 1,889 posts

Posted 10 May 2011 - 00:16

Ωπ, παιδιά, τι λέει? Κάνουμε παρτυ εδώ? Είσαι πολύ μούρη sensei, να το ξες! Δηλαδή εγώ που θέλω να ρίχνω τα chikas σαν να είναι κουνούπια πρέπει να κάνω αυτά που λες και θα τις ρίχνω? Όχι τίποτα άλλο αλλά μέχρι τώρα ντρέπομαι να τα εφαρμόσω, θέλα guarantee πρώτα.

Trolololol!

setsaito_zpsbkmhagqd.jpg
_____________

Set by Kai


#434 Jiraiya

Jiraiya

    ビッグブレストジャンキー

  • Members
  • 2,573 posts

Posted 10 May 2011 - 00:57

Ίσως μερικά από αυτά που λες όντως να πιάνουν αλλά μόνο σε "εύκολες" ή χαζές ή και τα δύο μαζί:hihi2:

Στη μέση κοπέλα(ή τουλάχιστον σε όσες ξέρω εγώ) όχι μόνο δε νομίζω να πιάνουν αλλά θα σε διαολόστελναν κιόλας.

Θα το ανάλυα παραπάνω αλλά βαριέμαι:yawn2:

Ωστόσο για πες για περιπτώσεις όπως τα λεωφορεία ή το μετρό για να δούμε τι ψάρια πιάνεις και εκεί.

Και μετά σου έχει και άλλη μια περίπτωση αυξημένης δυσκολίας:kill4u:

Posted Image


#435 Zane

Zane

    Anime Fan

  • Members
  • 251 posts

Posted 10 May 2011 - 01:13

Aς υποθέσουμε ότι τελικά το χτυπάς το γκομένακι που σου αρέσει.
Αν όμως γυρίσει και σε χτυπήσει και αυτό πως αντιδράς;
Επίσης,σε πολλές ρουτίνες σε club που αναφέρεις,ανοίγεις ολόκληρο διάλογο με το θύμα.Δεδομένης της βαβούρας που υπάρχει,μπορούμε να χρησιμοποιησούμε κάποιο αξεσουάρ που θα διευκολύνει την επικοινωνία,κάποια ντουντούκα ίσως?

Εκτός και αν αναφέρεσαι σε club οργανωμένων,οπότε πάω πάσο...