Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

RSD για τους φιλους του φορουμ


  • This topic is locked This topic is locked
440 replies to this topic

#406 RSD

RSD

    Master Pua

  • Members
  • 9 posts

Posted 08 May 2011 - 15:41

ΤΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ?????????? Δε πιάνουν τα κόλπα των πουά ??????????????? Τζάμπα καθόμουν και διάβαζα τόση ώρα κι έψαξα όλο το internetz και κατέβασα και σχετικές βιβλιογραφίες και αναλύσεις υπεραναλύσεων για το πώς να γίνω κι εγώ Μάστερ ???????????

Τι να κάνω τώρα, θα ξαναγίνω 100% straight μου φαίνεται, τι κακό είν'αυτό που με βρήκε................... :madtodeath:


αν προσπαθεις ομως και γινεις νατουραλ τοτε η ψυχολογια σου θα ειναι τετοια που θα δειχνεις ανεση και ειναι πολλη πιθανο να πιανει οτι λες στη τρανσεξουαλ γιατι νομιζω ολοι οι ανθρωποι δηλαδη αντρες γυναικες θελουν οσους εχουν αυτοπεποιθηση και σιγουρια.Και αμα εισαι νατουραλ νομιζω βγαινει

αμα ψαχτεις γενικα ναι ειναι πολλη λογικο να εχεις επιτυχια και σε αυτες

#407 Yurishizu

Yurishizu

    Anime Newbie

  • Members
  • 36 posts

Posted 08 May 2011 - 15:51

Εγώ είμαι natural, αυτή ήτανε fake αφού είπαμε μέχρι και περούκα φορούσε. Θα ξαναγίνω 100% straight και θα αφοσιωθώ στην τέχνη των ριγέ. Η τέχνη των πουά δε πιάνει σε shemales, άρα δεν έχει απόλυτη επιτυχία, τελείωσε!

#408 SkullKaizer

SkullKaizer

    artist

  • Members
  • 750 posts

Posted 08 May 2011 - 19:51


lol
τετια thread με κανουν να διαβαζω τους κανονες του forum ξανα κ ξανα:kakaka:
6> Απαγορεύεται η προκλητική συμπεριφορά (trolling)
Ειδικότερα,απαγορεύεται η αποστολή μηνυμάτων που περιέχουν προσβλητικό περιεχόμενο (ειδικότερα για ευαίσθητα προσωπικά ζητήματα όπως η θρησκεία, η σεξουαλικότητα και η πολιτική), θίγοντας και προκαλώντας τους υπόλοιπους χρήστες. Επίσης, απαγορεύεται το trolling, δλδ οι προσωπικές επιθέσεις σε άλλους χρήστες, ασχέτως αν αυτοί βρίσκονται μέσα στο κανάλι, στο forum ή αλλού.

:kill4u: μπαν ολο το forum XD γιατι αφενος εκτος λιγες εξερεσεις ολοι τρολαρετε:hihi2:

:ballumad:μαστερ πουα δεν μας γραφεις μια περιλιψη του θεματος γιατι εκτος του οτι ειαι τεραστιο το κειμενο ειναι οπως λες και απο μεταφραστη...(οχι οτι το διαβασα το κειμενο.. μονο λιγο το τελος :P)

εγω θελω να σημετασχω... (ναι ναι) αλλα θελω μια στανταρ πιοτητα :hot:

υ.γ. what is tsika??:joyful:




Imagination is the only limit!

#409 DeLGaDo

DeLGaDo

    Apapapa

  • Members
  • 420 posts

Posted 08 May 2011 - 20:06

υ.γ. what is tsika??:joyful:

Η κατσίκα η γκόμενα.

#410 Anelis

Anelis

    random frantic action

  • Retired Staff
  • 3,374 posts

Posted 08 May 2011 - 20:09

Διαμαντοχέρι σε πληροφορώ ότι ο Master έχει καταλάβει πολύ καλά ποιοι από εσάς τον κοροϊδεύετε και τον τρολλάρετε, αλλά είναι τόσο καλό παιδί που δεν τον πειράζει.
Τς τς τς
Ντροπή σας!

Posted Image


#411 nervouslightofsunday

nervouslightofsunday

    Abstract

  • Members
  • 15 posts

Posted 08 May 2011 - 20:58

DaimonHand...
Αυτό πιάνεται για προσβλητικό περιεχόμενο?
Spoiler:


:kakaka::kakaka::kakaka::kakaka::kakaka:

#412 Yurishizu

Yurishizu

    Anime Newbie

  • Members
  • 36 posts

Posted 08 May 2011 - 21:33

Διαμαντοχέρι σε πληροφορώ ότι ο Master έχει καταλάβει πολύ καλά ποιοι από εσάς τον κοροϊδεύετε και τον τρολλάρετε, αλλά είναι τόσο καλό παιδί που δεν τον πειράζει.
Τς τς τς
Ντροπή σας!

Anelis no offence, αλλά 27 σελίδες τρόλλινγκ τώρα σ'έπιασε η δικαιοσύνη σου εσένα ? Νομίζω πάντως πως ούτε κι ο ίδιος παίρνει όλο το θέμα των πουά τόσο σοβαρά, γιατί ξέρει πως δεν είναι όλες οι γυναίκες ίδιες για να χρησιμοποιούμε και την ίδια τακτική (ρουτίνα). Ίσως στο Αμέρικα βέβαια να είναι διαφορετικά τα πράγματα, γιατί εκεί υπάρχουν χαζούλες και γενικά εκτός Ελλάδος είναι πιο εύκολες οι γυναίκες.

#413 Anelis

Anelis

    random frantic action

  • Retired Staff
  • 3,374 posts

Posted 08 May 2011 - 21:41

Kenny sos, χρειαζόμαστε humor και sarcasm tags γιατί χανόμαστεεεε!!! XD


Πάντως εγώ το τσίκα θα το χρησιμοποιώ, λέει...!

*α-τσικα-μπα-ου-αααα-ουμ*

Posted Image


#414 nervouslightofsunday

nervouslightofsunday

    Abstract

  • Members
  • 15 posts

Posted 08 May 2011 - 21:46

Spoiler:


Ξεχάστε τον RSD και τις μεθόδους του και ενωθείται με μας τους monoxromatistas. Έχουμε συντακτικό, και για hardcore καταστάσεις τόνους και κόματα :)

The truth is somewhere in there....

#415 iristella

iristella

    Heelchou!

  • Administrators
  • 10,437 posts

Posted 08 May 2011 - 21:50

Όχι ευχαριστώ. Δεν θέλω το συντακτικό οι τόνοι και τα κόμματα να είναι τα μοναδικά που θα με συντροφεύουν σε αυτή τη ζωή :hihi2:

ΠΟΥΑ FOR EVAH ΛΕΜΕ. Chikia chikia chikia μπουμ ολέ ολέ <3

#416 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 08 May 2011 - 21:50

Εντάξει λιώνω λέμε, λιώωωωωωωωνω!

nervouslightofsunday you have a weird sense of trolling αλλά σε παραδέχομαι...Η πινελιά με το εμβόλιο του καρκίνου στη μήτρα ήταν πολύ καλή :P

xbJ3b2w.jpeg


#417 nervouslightofsunday

nervouslightofsunday

    Abstract

  • Members
  • 15 posts

Posted 08 May 2011 - 21:54

Δεν ήταν τρολάρισμαααααααααα :nanteee:
Μόνο όταν δω RSD εν δράση να ρίχνει τσίκια σαν sensei που σκοτώνει κουνούπια πιάνοντάς τα με τα ξυλάκια θα υποχωρήσω...Μέχρι τότε α-ν-τ-ί-σ-τ-α-σ-η

#418 matassos

matassos

    Anime Professional

  • Members
  • 623 posts
  • LocationThessaloniki-Ksanthi

Posted 09 May 2011 - 00:15

παντος περα απο το χαβαλε ο νευρογλωσσικος προγραμματισμος εχει ενδιαφερον, ο πατερας μου ειχε ασχοληθει τη δεκαετια του 90 οταν ειχαν πρωτοκυκλοφορισει στην ελλαδα αυτα και εχει αρκετα βιβλια στο σπιτι... καποια στιγμη πρεπει να τα ριξω μια ματια...
/serious post

(edit α nlp ειναι στα αγγλικα η συντομευση του για οποιον θελει να παρει πληροφοριες απο wiki κλπ)

#419 Babba

Babba

    AWMN member!

  • Members
  • 548 posts

Posted 09 May 2011 - 05:32

Έτσι δικαιολογείται πώς ο matassos τις ρίχνει τρεις-τρεις... Προπατορική γνώση...

Χωρίς Παλέρμο,

δεν έχει υπογραφή.


#420 WillOfTheD

WillOfTheD

    α ου α

  • Members
  • 731 posts

Posted 09 May 2011 - 15:23

sensei επειδη περασε αρκετος καιρος(ελεγα θα τ'αναφερει που θα παει)κι επειδη βαριεμαι να περιμενω μια ζωη(οχι οτι μου μενουν και πολλα χρονακια ακομα)θα κανω την ερωτηση στην οποια μεχρι να μας δωσεις απαντηση θα'χω βγαλει ασπρα μαλλιαθα μου'χουν πεσει τα μαλλια....μπορεις να μας πεις πως να ριχνουμε milfακια????

αν και εγω στην ηλικια που ειμαι ποιος ξερει τι μεθοδους θα χρειαστει να χρησιμοποιησω!:hiding_something: