Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Fujoshi-Fudanshi Meeting στην Αθήνα


  • Please log in to reply
120 replies to this topic

#31 Erisadesu

Erisadesu

    Hellasian Star

  • Members
  • 4,640 posts

Posted 30 March 2011 - 16:53

ρε αυτό είναι άδικοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο
την επόμενη φορά που θα ανέβεις θα κάνουμε ένα και εδώ

#32 Megi ♥

Megi ♥

    .:DMS:.

  • Members
  • 224 posts

Posted 30 March 2011 - 17:07

We're still working on this one!
Ας δούμε για αρχή ποιοι συμφωνούν για Σάββατο 9 Απριλίου, και μετά βρίσκουμε και την ώρα XD


Δεν γίνεται καμιά άλλη μέρα δεν ξέρω τι θα πρωτοπρολάβω να κάνω στις 9 Απριλίου. :hot:

Even though "I want to be loved" in my own way, it fills me, but I can't see you
I just have the feeling that I'll never see you again...
I want to tell you that, but I can't find the right words
Maybe it's okay if I lie, but I can't even say "Don't go away"


#33 Anelis

Anelis

    random frantic action

  • Retired Staff
  • 3,374 posts

Posted 30 March 2011 - 17:12

Ωπ! Δίκιο έχεις, είμαι αδικαιολόγητη, ξέχασα και το Comicdom και όλα!
Σε βολεύει να το κάνουμε την επόμενη εβδομάδα; 16 Απριλίου;
Αν βολεύει μπορούμε να το κάνουμε και μεσοβδόμαδα. Ρίξτε προτάσεις.

Eri θα το έχω υπόψιν να ανέβω με στρατιά από fujoshi και να κανονίσουμε και Σαλόνικα meet!

Edited by Anelis, 30 March 2011 - 17:30.

Posted Image


#34 Megi ♥

Megi ♥

    .:DMS:.

  • Members
  • 224 posts

Posted 30 March 2011 - 17:40

Κορίτσια εγώ δεν έχω κανένα πρόβλημα να γίνει το meeting οποιαδήποτε άλλη μέρα εκτός από τις 9 Απριλίου. :hot:

Edited by Megi ♥, 31 March 2011 - 15:48.

Even though "I want to be loved" in my own way, it fills me, but I can't see you
I just have the feeling that I'll never see you again...
I want to tell you that, but I can't find the right words
Maybe it's okay if I lie, but I can't even say "Don't go away"


#35 iristella

iristella

    Heelchou!

  • Administrators
  • 10,437 posts

Posted 30 March 2011 - 17:46

16 Aπριλίου θα ήταν και η δική μου πρόταση αφού η 9 είναι όντως κάπως γεμάτη από events. :3 Οπότε ναι συμφωνώ με χίλια. Θα έχει ανοίξει και πολύ ο καιρός, θα έχει μεγαλώσει και η μέρα οπότε οι συνθήκες προβλέπονται πλήρως ευνοϊκές. Οπότε εχεις +2 Anelis (εφόσον και η Megi συμφωνεί).

Οι υπόλοιποι? Σας βολεύει?

#36 Megi ♥

Megi ♥

    .:DMS:.

  • Members
  • 224 posts

Posted 30 March 2011 - 17:54

δεν έχω πρόβλημα *happy*

Even though "I want to be loved" in my own way, it fills me, but I can't see you
I just have the feeling that I'll never see you again...
I want to tell you that, but I can't find the right words
Maybe it's okay if I lie, but I can't even say "Don't go away"


#37 LuluChan92

LuluChan92

    Lulu the Berserker

  • Members
  • 519 posts

Posted 30 March 2011 - 19:48

ΜΕΣΑ :ureshii:

Άντε να βρούμε τα υπόλοιπα τώρα... :joyful:

Το Bliss τελικά κατοχυρώθηκε??? Κι όσο για την ώρα δεν έχω θέμα, μιλάω για yaoi οποιαδήποτε στιγμή, αλλά ποιος ξέρει αν θα ξυπνήσω το πρωί xD

Edited by LuluChan92, 30 March 2011 - 19:54.


#38 Lucy Heartfilia

Lucy Heartfilia

    apathy syndrome

  • Members
  • 676 posts

Posted 30 March 2011 - 22:41

Μέσα και εγώ κιας δεν ξέρω αν θα μπορέσω να κάτσω πολύ γιατί έχω να φuγω... T^T

DbGr2lv.png


MAL || TUMBLR


#39 Anelis

Anelis

    random frantic action

  • Retired Staff
  • 3,374 posts

Posted 30 March 2011 - 23:07

Lucy άμα δε σε βολεύει η μέρα πρότεινε μια που θα σε διευκολύνει περισσότερο!
Έτσι κ αλλιώς δεν βιαζόμαστε, οπότε καλύτερα να τα κανονίσουμε σωστά ώστε να ήμαστε όλοι ικανοποιημένοι. ^^

Lulu ναι μάλλον στο Bliss θα καταλήξουμε.
*Καλά όταν λέμε πρωί μη φανταστείς και 7 το πρωί με τον κόκορα...χαλαρά πράγματα...*

Posted Image


#40 SkullKaizer

SkullKaizer

    artist

  • Members
  • 750 posts

Posted 30 March 2011 - 23:26

Για:oo:
γιατι δεν κανεται και ενα meeting "πανεπιστημιο"(?) για το comicdom για να γνωριστουμε/γνωριστηται, ετσι κι αλλιως μετα το comicdom εχει το Ladys night οπου δεν ειναι ακριβος yaoi αλλα θα μαζευτει κοσμος με τετοια ενδιαφεροντα.. και μη (μουα).. απλα αφου (απο οτι καταλαβα) ολοι θα παμε comicdom στις 9/4...και ladys night http://www.anime.gr/forums/showthread.php?t=9897)
so why not fussion... και βεβεα κανεται το meeting που λετε εδω... οποτε θελεται:ureshii:
Imagination is the only limit!

#41 Anelis

Anelis

    random frantic action

  • Retired Staff
  • 3,374 posts

Posted 30 March 2011 - 23:40

Γιατί το θέμα είναι να είμαστε μόνο yaoi fangirls/fanboys και να μιλήσουμε με την ησυχία μας.

Τις ημέρες του comicdom πολλοί έχουν άλλες υποχρεώσεις, και μετά το πάρτι είναι...πάρτι.
Με την ίδια λογική βρε συ γιατί να γίνει οποιοδήποτε meeting αυτό τον καιρό και να μην πάνε όλοι μόνο στα πάρτι;
Άλλος είναι ο σκοπός.

Posted Image


#42 SkullKaizer

SkullKaizer

    artist

  • Members
  • 750 posts

Posted 31 March 2011 - 00:40


Με την ίδια λογική βρε συ γιατί να γίνει οποιοδήποτε meeting αυτό τον καιρό και να μην πάνε όλοι μόνο στα πάρτι;
Άλλος είναι ο σκοπός.

γιατι στα παρτι ειναι πιο δυσκολο να γνωρισεις καποιον απο οτι σε meeting ^^ (ασε που στα παρτυ εχει συνιθος δυνατη μουσικη...)

μια ιδεα ειπα μιας και δεν εχω να πω κατι περι yaoi.. αν και ετιχε να παρω ενα yaoi μανγα...:OMG3: how ever dont mention me:tensai:(δισκολο βεβαια με τετοιο υψος:oo:)
Imagination is the only limit!

#43 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 31 March 2011 - 12:41

Και εμένα με βολεύει στις 16, γενικά δεν έχω πρόβλημα αρκεί να μην είναι νωρίς...Μιας και έχει μεγαλώσει η μέρα προτιμώ κάπου μεσημεράκι 2-3, να αράξουμε...:P

xbJ3b2w.jpeg


#44 Lucy Heartfilia

Lucy Heartfilia

    apathy syndrome

  • Members
  • 676 posts

Posted 31 March 2011 - 16:11

Εγώ στις 16 θα μπορώ μέχρι 1:15... Και γυρνάω 23 ... Αν είναι πάτε εσείς θα έρθω στο επόμενο αν είναι :)

DbGr2lv.png


MAL || TUMBLR


#45 Vagelio

Vagelio

    Derp

  • Review Team
  • 1,231 posts

Posted 31 March 2011 - 16:55

Fujoshi meeting με yaoi bishounen και αλλα τετοια καλουδια και να πω οχι?:blingeye2: Εννοειται μεσα, θα μπορουσα να θυσιασω ακομα και το ladies night γι' αυτο.

16 Aπριλίου θα ήταν και η δική μου πρόταση αφού η 9 είναι όντως κάπως γεμάτη από events. :3 Οπότε ναι συμφωνώ με χίλια. Θα έχει ανοίξει και πολύ ο καιρός, θα έχει μεγαλώσει και η μέρα οπότε οι συνθήκες προβλέπονται πλήρως ευνοϊκές. Οπότε εχεις +2 Anelis (εφόσον και η Megi συμφωνεί).

Οι υπόλοιποι? Σας βολεύει?

+1 απο μενα. Ημουν ετοιμη να αρχισω αν παραπονιεμαι που το επικο αυτο meeting θα γινοταν στις 9/4, την πιο απασχολημενη μερα του Απριλιου για 'μενα.

Εγώ στις 16 θα μπορώ μέχρι 1:15... Και γυρνάω 23 ... Αν είναι πάτε εσείς θα έρθω στο επόμενο αν είναι :)

οταν λες 1:15 εννοεις μεσημερακι, ετσι? Τοτε ισως να μπορουσαμε να συναντιθουμε πρωινο κατα τις 10:00 (εγω τουλαχιστον δεν θα ειχα κανενα προβλημα).

Edited by Vagelio, 31 March 2011 - 17:01.

Posted Image
Inspiration strikes when I'm actually trying to do my homework.