Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Piercings, Stretchings, Tunnels, Etc.


  • Please log in to reply
86 replies to this topic

#16 Shevliaskovic

Shevliaskovic

    Smoke two joints.

  • Members
  • 204 posts

Posted 01 February 2011 - 13:55

αν και δεν έχω piercing και δεν πολυσκοπεύω να κάνω,μου έχει περάσει η ιδέα για κρίκο στην μύτη

I can't stop from just smiling
When that damn sun is shining on



#17 Carnival Of Rust

Carnival Of Rust

    Anime Newbie

  • Members
  • 51 posts

Posted 01 February 2011 - 18:09

Εποχές που πάω πίσω αν και πλέον δεν φοράω οι τρύπες που έχω ανοιχτές ακόμα είναι μύτη,γλώσσα, φρύδι,3 άνω και κάτω χείλος,δεξί αριστερό αυτι στη ρώγα έκλεισε.Μονο από τα tattoo δεν ξεκόψαμε.Δήθεν μεγάλωσα..
Posted Image

#18 Azathoth

Azathoth

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 1,136 posts

Posted 01 February 2011 - 18:31

τι είναι αυτά τα implants?

Jeg drikker fra glemselens elv,
ror tørrskodd over hatets hav;
seiler med vinden i ryggen,
til maktenes ende, begynnelse og mening.


#19 Anelis

Anelis

    random frantic action

  • Retired Staff
  • 3,374 posts

Posted 02 February 2011 - 15:12

Δες εδώ.

Posted Image


#20 Lucy Heartfilia

Lucy Heartfilia

    apathy syndrome

  • Members
  • 676 posts

Posted 02 February 2011 - 19:01

scary.... :kowai:

DbGr2lv.png


MAL || TUMBLR


#21 LethalMike

LethalMike

    I'm not Sober, I will never be..

  • Members
  • 303 posts
  • LocationΡόδος, Χανιά

Posted 02 February 2011 - 19:43

tomorrow is a special day! Θα βαλω το 8αρι claw για να ανοιξω και αλλο την τρυπα :P

ezgif.com-resize.gif


#22 Regina

Regina

    Paladin

  • Members
  • 54 posts

Posted 02 February 2011 - 20:07

Λεπόν. Εγώ θα πω τι πίρσινγκ έχω γιατί από αυτά τα στρέτσινγκ δε σκαμπάζω μία και τα μόνα τούνελ που έχω δει ποτέ είναι αυτά της αττικής οδού.

Υποθέτω πως θα φανώ πολύ ξενέρωτη μετά από τα πάνω ποστ,αν πω ότι έχω 2 κλασσικές τρύπες στον λοβό του αυτιού και μία στην αριστερή πλευρά της μύτης :P Θα ήθελα να κάνω και άλλες στα αυτιά αλλά κάτι η τσιγκουνιά μου, κάτι η βαρεμάρα, κάτι οι φήμες ότι παίζει να πάθεις τίποτα επειδή περνάνε πολλά νεύρα από εκεί, με κρατάνε πίσω.


Mirrors_Edge_Signature_by_aose.jpg

We don't exactly fit in. Anywhere. And we've made that our greatest strength


#23 FrenzyApe

FrenzyApe

    Unofficial Moderator

  • Members
  • 197 posts

Posted 02 February 2011 - 20:20

^ξενερωτη:bleh:

#24 Sabaku316

Sabaku316

    Mr. Chau

  • Members
  • 1 posts

Posted 03 February 2011 - 00:58

θέλω να ρωτησω κάτι...έβελπα ενα ντοκυμαντερ στο πλοίο σχετικά με εναλλακτικούς τρόπους στιγματισμου. Ξέρει κάνεις ονόματα ώστε να το ψάξω? ήταν κάτι μ καυτηριάσεις κλπ...

Ευχαριστώ.
Posted Image :dazed:Kala eisai re?

#25 aboumonkey

aboumonkey

    I love monkeys

  • Members
  • 1,385 posts

Posted 03 February 2011 - 01:06

Το piercing είναι μία και έξω; Δηλαδή το κάνεις και μετά βάζεις ότι σκουλαρίκι θέλεις;
Δε χρειάζεται δηλαδή να βάλεις το ειδικό σκουλαρίκι για ένα μήνα, όπως με το πιστόλι;

Θέλω να κάνω τρύπα και στο άλλο αυτί αλλά βαριέμαι τη μανούρα και τον πόνο μέχρι να ανοίξει η τρύπα.

#26 Guest-67807

Guest-67807

    Anime Freak

  • Members
  • 451 posts

Posted 03 February 2011 - 10:07

σιγα, εγω τις εκανα μονος μου στα αυτια(2 αριστερα-1 δεξια, γιατι μου τις χτυπουσανε μονιμα στραβα)
ποιο παλια ειχα κανει και κατω χειλος(μονος) και ρωγα(παλι μονος)
αυτη που πονεσε ποιο πολυ ηταν στη μυτη, που εγινε με πιστολακι.
αυτες που εχω κρατησει τωρα ειναι οι 2 αριστερα μονο.

#27 Atridis

Atridis

    Anime Fan

  • Members
  • 172 posts

Posted 03 February 2011 - 11:34

εγω εχω labret στο χειλος και 2 helix στο πανο μερος του αριστερου μου αφτιου δηλαδη,και σκοπευω να κανω μια forward helix και μια πλαγια στο φρυδι -->
Spoiler:


#28 LethalMike

LethalMike

    I'm not Sober, I will never be..

  • Members
  • 303 posts
  • LocationΡόδος, Χανιά

Posted 03 February 2011 - 17:56

Το piercing είναι μία και έξω; Δηλαδή το κάνεις και μετά βάζεις ότι σκουλαρίκι θέλεις;
Δε χρειάζεται δηλαδή να βάλεις το ειδικό σκουλαρίκι για ένα μήνα, όπως με το πιστόλι;

Θέλω να κάνω τρύπα και στο άλλο αυτί αλλά βαριέμαι τη μανούρα και τον πόνο μέχρι να ανοίξει η τρύπα.

Οτι θες βαζεις, ειτε ειδικο ειτε κανονικο αρκει να εχουν μικρο μεγεθος αλλιως θα πονεσεις.
Guess whaτ. Εβαλα το 8mm claw, πονεσα αρκετα μεχρι να μπει αλλα τα καταφερα. Τωρα το αυτι μου εχει γινει σαν καρπουζι απο το πρηξιμο. :P

ezgif.com-resize.gif


#29 LethalMike

LethalMike

    I'm not Sober, I will never be..

  • Members
  • 303 posts
  • LocationΡόδος, Χανιά

Posted 03 February 2011 - 18:01

Το piercing είναι μία και έξω; Δηλαδή το κάνεις και μετά βάζεις ότι σκουλαρίκι θέλεις;
Δε χρειάζεται δηλαδή να βάλεις το ειδικό σκουλαρίκι για ένα μήνα, όπως με το πιστόλι;

Θέλω να κάνω τρύπα και στο άλλο αυτί αλλά βαριέμαι τη μανούρα και τον πόνο μέχρι να ανοίξει η τρύπα.

Οτι θες βαζεις, ειτε ειδικο ειτε κανονικο αρκει να εχουν μικρο μεγεθος αλλιως θα πονεσεις.
Guess whaτ. Εβαλα το 8mm claw, πονεσα αρκετα μεχρι να μπει αλλα τα καταφερα. Τωρα το αυτι μου εχει γινει σαν καρπουζι απο το πρηξιμο. :P

ezgif.com-resize.gif


#30 Anelis

Anelis

    random frantic action

  • Retired Staff
  • 3,374 posts

Posted 03 February 2011 - 18:18

Aboumonkey, κάνε το κλασσικό, πάρε μια παραμάνα, χώστη στο αυτί σου και βάλε ένα σκουλαρίκι για 2 εβδομάδες. Τέλος. Piercing για lobes είναι waste or money imo.

Μετά βάζεις tapers.

Posted Image