Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

σε δεκα χρονια απο τωρα ...


  • Please log in to reply
84 replies to this topic

#16 Punisher_P.E.F.

Punisher_P.E.F.

    Manga Fan

  • Members
  • 369 posts

Posted 15 January 2011 - 19:50

...Θα επισκεφθω αυτο το θρεντ,να δω τι εγραψα κ αν επεσα μεσα.

" On life's vast ocean diversely we sail. Reasons the card, but passion the gale. ,,


Alexander Pope


#17 SpeedFreak

SpeedFreak

    bored of harem

  • Members
  • 203 posts
  • Locationκοντα στη μαμακα

Posted 15 January 2011 - 19:54

Θα γίνω cracker/hacker..Δεν θα καπνίσω ούτε μια φορά..Θα ζω Γερμανία(i love Deutscland)..Θα ξέρω 6 γλώσσες και θα κάνω πολλές δουλειές,ανάμεσά τους και αυτή του ντέντεκτιβ και ίσως ασχοληθό με τραγούδι και συγκρότημα και ανιμάκια....Θα κάνω 3 τσίλντρεν(of bottom)..θα κάνω πολλές ιντερβιους στον billara kaulitz και στο τέλος θα καταλάβει ότι είμαι το άλλο του μισό...Άσε που θα συναντήσω τον adam darski (oeo).,...αι θα χω διαβασει εκατοντάδες βιβλία...τα υπόλοιπα είναι άκρως απόρρητα...:awww:

Όσοι ζουν στη σκιά δεν τους θωρεί κανείς...

Μπρεχτ


#18 didimakia

didimakia

    Mockingbird

  • Members
  • 2,473 posts
  • LocationBus 142

Posted 15 January 2011 - 20:48

...Θα επισκεφθω αυτο το θρεντ,να δω τι εγραψα κ αν επεσα μεσα.


Μα δεν εγραψες τιποτα :bleh:


2bbd14fc.jpg


#19 FrenzyApe

FrenzyApe

    Unofficial Moderator

  • Members
  • 197 posts

Posted 15 January 2011 - 22:37

dead.....................definately dead...........:zombie:

#20 WillOfTheD

WillOfTheD

    α ου α

  • Members
  • 731 posts

Posted 15 January 2011 - 22:45

θα'χει τελειωσει το συμβολαιο μου....οποιος καταλαβε καταλαβε:tensai:

#21 Vagelio

Vagelio

    Derp

  • Review Team
  • 1,231 posts

Posted 16 January 2011 - 11:13

στα 28-29 μου ε..
πρώτα ο Θεός ελπίζω να είμαι υγιείς.
Δεύτερον θα έχω σίγουρα σταματήσει τα anime/manga..
Τρίτον ελπίζω να έχω μια δουλειά.
Τελευταίο θα ήθελα να έχω κανά παιδάκι.

Wow, εντοπιστηκε φυσιολογικος ανθρωπος στο thread:hahaha:

Σε δεκα χρονια απο τωρα (28)...

Θελω να αποκτησω περισσοτερες γνωσεις σχετικα με τα απαντα, να βελτιωθω στο σκιτσο, να βρω μια δουλεια που να μου αρεσει, να συνεχισει να ζει η γιαγια μου (θα παθω καταθλιψη αν τα τιναξει:unlucky:), να υιοθετησω ενα σκυλο και ενα γατο, να ζω χωρις να μου λειπει τιποτα κλπ, ενω σε γενικες γραμμες ελπιζω καποιο φρικιο να εφευρει συστηματα διακτυνισμου, να καθιερωθουν προγραμματα για την προστασια αυτου του κακοποιημενου πλανητη απο ολους μας, να μην γινουν αλλοι πολεμοι και να υπαρχει δικαιοσυνη και ελευθερια στο πολιτικο τομεα, δεν αντεχω αλλο τον καπιταλισμο.:uhh:

Πιστευω πως με λιγη τυχη, ενα ή δυο απο αυτα που ζηταω ισως πραγματοποιηθουν.

Posted Image
Inspiration strikes when I'm actually trying to do my homework.


#22 legeon

legeon

    Anime Freak

  • Members
  • 267 posts

Posted 16 January 2011 - 13:35

σε 10 χρόνια θα έχω καταφέρει επιτέλους να φύγω από το σπίτι,να ζω Θεσσαλονίκη και να έχω αρκετά λεφτά για να ζω άνετα και χωρίς έγνοιες.α ναι και να έχει βρεθεί το φάρμακο για την αρρώστια μου,για να μπορώ να ζω μια φυσιολογική ζωή.

#23 Jorg

Jorg

    πηγκουίνοι

  • Members
  • 1,280 posts

Posted 16 January 2011 - 13:57

Θα ζω Γερμανία(i love Deutscland)


[nerd mode] Είναι Ich liebe Deutschland. :P [/nerd mode]

Όσο για μένα.
Ελπίζω να έχω πάρει το πτυχίο στη φυσική, να έχω πάει για μεταπτυχιακό και να ασχοληθώ με την αστονομία (και μπορεί, βέβαια, αλλά ποτέ δεν ξέρεις).
Όσο για οικογένεια, πιστεύω έχω λίγα χρονάκια πρωτού βάλω μπρος τη διαδικασία. XD
Εμμ... αυτά πάνω-κάτω.

tumblr_mv7en0qUmN1ql1bd6o1_500_zpsf41245

*waving intensifies*


#24 ssj2sanji

ssj2sanji

    This is suicide season!

  • Members
  • 723 posts

Posted 16 January 2011 - 14:57

what frenzyape said

#25 Pirate Luffy

Pirate Luffy

    Mein König

  • Members
  • 331 posts

Posted 16 January 2011 - 15:22

Θα ξυπνάω τα πρωινά στην όμορφη βίλα μου στους Κανάριους Νήσους κρατώντας αγκαλιά μια Γαλλιδούλα και μια Τσέχα. Στον ίδιο χρόνο μια νεαρή Ιαπωνίδα dressed as a maid θα μπαίνει στο δωμάτιο αυτό να μου φέρει τον καφέ.

#26 phm

phm

    Anime Ghost

  • Members
  • 1,807 posts
  • LocationOn the boundary of life and death

Posted 16 January 2011 - 15:31

Αν είχα καθαρή την απάντηση σε αυτήν την ερώτηση τώρα μάλλον δεν θα είμουν εδώ :canthelp:
phmava.php

#27 IcyCmile

IcyCmile

    IcyCmile

  • Members
  • 9 posts

Posted 16 January 2011 - 16:04

σε 10 χρονια απο τωρα...θα εχω υοθετησει 1 παιδι ... θα ζω μαζι με την κολητη μου στην Θεσσαλονικη (οχι στο κατοινοχωριο που ζω) θα εχω καταφερει ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ να φτιαχνω καλητερα τα χερια (καρποι και κατω) των manga...και θα εχω περασει στο παιδαγωγικο προσχολικησ ηλικιασ

#28 1451

1451

    .

  • Members
  • 2,585 posts

Posted 16 January 2011 - 16:12

Ρακοσυλλέκτης στην αυτόνομη Θράκη.

#29 Anelis

Anelis

    random frantic action

  • Retired Staff
  • 3,374 posts

Posted 16 January 2011 - 20:41

Homeless...

Posted Image


#30 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 16 January 2011 - 20:55

Δεν ξέρω που θα είμαι επαγγελματικά αλλά σίγουρα θέλω να έχω τουλάχιστον 2 παιδιά...Το χω ξαναπεί άλλωστε...
Spoiler:

xbJ3b2w.jpeg