Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * - - 2 votes

The Vampire Diaries


  • Please log in to reply
99 replies to this topic

#31 Dark_Venus

Dark_Venus

    Error 404

  • Members
  • 161 posts

Posted 15 January 2012 - 18:50

Νομίζω την εξέλιξη στην Τρίτη season oι Stephan fans δεν την περίμεναν... Ανέκαθεν τον αντιπαθούσα τον τύπο αλλά νομίζω τώρα έχει κάνει ρεκόρ μούντζας...

Από την άλλη μου αρέσει ένας νέος χαρακτήρας στη σειρά. Σχετικά νέος δηλαδή άλλα τέλος πάντων. It's the British accent... :lovulovu:

#32 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 15 January 2012 - 19:03

O Stephan κακός είναι όλα τα λεφτά. Και βασικά έχω ξετρελαθεί με το ενδεχόμενο
Spoiler:

xbJ3b2w.jpeg


#33 shinigami94

shinigami94

    wat

  • Members
  • 893 posts

Posted 15 January 2012 - 19:09

Εγώ απο την άλλη αντιπαθώ τον Damon και πιστεύω πως αν τα φτιάξει με την Ελένα, θα πέσει λίγο η σειρά διότι η σχέση τους θα βρεθεί στο επίκεντρο.
Μέχρι τώρα η 3η σεζον είναι αρκετά καλή και ενδιαφέρουσα μιας και ήταν ωραία η ιστορία των Originals.Είμαι όμως σχεδόν σίγουρος οτι κάπου στην πορεία η σειρά θα πέσει.Το λέω απο την 2η σεζον οτι στην 3η θα ψιλοχαλάσει xD

Σχετικά με το τελευταίο
Spoiler:


Και το trailer για το επόμενο
Youtube Video

3b2Ktcr.jpg

Spoiler:

#34 Dark_Venus

Dark_Venus

    Error 404

  • Members
  • 161 posts

Posted 15 January 2012 - 19:20

O Stephan κακός είναι όλα τα λεφτά. Και βασικά έχω ξετρελαθεί με το ενδεχόμενο

Spoiler:


Εμένα μου τη δίνει τρελά... Ειδικά στα τελευταία επεισόδια που έχει καταντήσει ακόμα πιο εκνευριστικός αφού το παίζει ξερόλας... :P
Πάντως mono, το ενδεχόμενο που αναφέρεις μ αρέσει και μένα τρελά... Μακάρι γιατί αντιπαθώ και τον Τάιλερ. :puke:

Εγώ απο την άλλη αντιπαθώ τον Damon και πιστεύω πως αν τα φτιάξει με την Ελένα, θα πέσει λίγο η σειρά διότι η σχέση τους θα βρεθεί στο επίκεντρο.
Μέχρι τώρα η 3η σεζον είναι αρκετά καλή και ενδιαφέρουσα μιας και ήταν ωραία η ιστορία των Originals.Είμαι όμως σχεδόν σίγουρος οτι κάπου στην πορεία η σειρά θα πέσει.Το λέω απο την 2η σεζον οτι στην 3η θα ψιλοχαλάσει xD

Σχετικά με το τελευταίο

Spoiler:


Και το trailer για το επόμενο
[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=rdO-8lCv9tA[/YOUTUBE]


Μα δεν έχει Damon fans το φόρουμ; :madtodeath:
Και γω χαίρομαι. Για λίγο εκεί που...
Spoiler:


Η Μπόνι δεν παίζει να χει την ίδια μοίρα... Δυστυχώς...

Νομίζω η τρίτη season αξίζει μόνο για τον Klaus... :riiight:

Ελπίζω σύντομα να δούμε και λίγο αιματάκι όμως...

#35 iristella

iristella

    Heelchou!

  • Administrators
  • 10,437 posts

Posted 15 January 2012 - 19:29

Εγώ απο την άλλη αντιπαθώ τον Damon


αντιπαθώ τον Damon
αντιπαθώ τον Damon
αντιπαθώ τον Damon

Posted Image

Spoiler:


#36 shinigami94

shinigami94

    wat

  • Members
  • 893 posts

Posted 15 January 2012 - 19:30

Μα δεν έχει Damon fans το φόρουμ; :madtodeath:
Και γω χαίρομαι. Για λίγο εκεί που...

Spoiler:


Η Μπόνι δεν παίζει να χει την ίδια μοίρα... Δυστυχώς...

Νομίζω η τρίτη season αξίζει μόνο για τον Klaus... :riiight:


Spoiler:

Spoiler:


XD
Στην αρχή είχε πλάκα αλλα μετά που έγινε το καλύτερο παιδί δε μου άρεσε καθόλου.

3b2Ktcr.jpg

Spoiler:

#37 Dark_Venus

Dark_Venus

    Error 404

  • Members
  • 161 posts

Posted 15 January 2012 - 19:32

Iristella-san.... :hero:

Άκου "αντιπαθώ τον Damon... "

Edit: Παραλίγο να το κάνει ο Klaus αλλά να δεις μέχρι το τέλος θα την τρώμε στη μάπα... Την άθλια...

Spoiler:


#38 iristella

iristella

    Heelchou!

  • Administrators
  • 10,437 posts

Posted 15 January 2012 - 19:33

To θράσσος μερικών θνητών δεν έχει όρια όμως... :P

#39 shinigami94

shinigami94

    wat

  • Members
  • 893 posts

Posted 15 January 2012 - 19:41

Τς τς τς....fangirls :P

Edit: Παραλίγο να το κάνει ο Klaus αλλά να δεις μέχρι το τέλος θα την τρώμε στη μάπα... Την άθλια...

Το είχα ξεχάσει αυτό.Πως μπόρεσα? :Ρ

Τώρα που μου το θύμησες πάντως, ο 2ος λόγος που πιστεύω οτι η σειρά θα πέσει είναι γιατί
Spoiler:

3b2Ktcr.jpg

Spoiler:

#40 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 15 January 2012 - 19:43

Who cares? Έχει μανάρια.

/thread

xbJ3b2w.jpeg


#41 Dark_Venus

Dark_Venus

    Error 404

  • Members
  • 161 posts

Posted 15 January 2012 - 20:10

Τς τς τς....fangirls :P

Το είχα ξεχάσει αυτό.Πως μπόρεσα? :Ρ

Τώρα που μου το θύμησες πάντως, ο 2ος λόγος που πιστεύω οτι η σειρά θα πέσει είναι γιατί

Spoiler:


Νομίζω για να ανέβει και πάλι η σειρά πρέπει κάποιος να πεθάνει... Και αφού συμφωνούμε όλοι απ ότι φαίνεται ας πεθάνει η Μπόνι. Λες και έχει φάει τηγανιά είναι η τύπισσα. Δε θα λείψει σε κανέναν. :orly:

Who cares? Έχει μανάρια.
/thread


Έλιωσα :kakaka:

#42 WillOfTheD

WillOfTheD

    α ου α

  • Members
  • 731 posts

Posted 15 January 2012 - 20:22

1)Η Bonnie πρεπει οντως να μας αποχαιρετησει με τον εναν η τον αλλον τροπο.
2)Ο Damon προσωπικα μ'αρεσει σαν χαρακτηρας αλλα θα ηθελα να τον ξαναδω σε μια υπαρξιακη κριση καλοδουλεμενη και με ενταση.
3)Ο Stefan λεει πολυ σαν villain κυριως γιατι δεν εχει πια τη χαρακτηρισττικη εκφραση δυσκοιλιοτητας που παλια φορουσε συνεχως.
4)Εχω βαρεθει τον klaus,ουτε παρανοια δε βγαζει πια ουτε τιποτα(πως καταφεραν και διελυσαν εναν villain για τον οποιο μας επρηζαν επι 10 επεισοδια,μονο οι ιδιοι το ξερουν).
5)H 3η season μετραει ασχημα αλλα και εγω απορω ποσο θα αντεξει η σειρα αφου ξεμπερδεψουν με τον Klaus.

#43 mono

mono

    Ελιτίστρια

  • Global Mods
  • 4,147 posts

Posted 15 January 2012 - 20:33

Τί λές καλέ? Ο Klaus είναι το απόλυτο ψυχάκι και κάνει τη σειρά εκπληκτικά ενδιαφέρουσα. Ειδικά άμα παίξει και το romance που θέλω θα γίνει ο αγαπημένος μου χαρακτήρας. Από κει και πέρα ναι η Bonnie has to hit the road. Αν θέλουν μάγισσα ας φέρουν καμιά ξαδέρφη της να κάνει τη δουλειά.

xbJ3b2w.jpeg


#44 WillOfTheD

WillOfTheD

    α ου α

  • Members
  • 731 posts

Posted 15 January 2012 - 23:29

Τί λές καλέ? Ο Klaus είναι το απόλυτο ψυχάκι και κάνει τη σειρά εκπληκτικά ενδιαφέρουσα. Ειδικά άμα παίξει και το romance που θέλω θα γίνει ο αγαπημένος μου χαρακτήρας. Από κει και πέρα ναι η Bonnie has to hit the road. Αν θέλουν μάγισσα ας φέρουν καμιά ξαδέρφη της να κάνει τη δουλειά.

Ψυχακι??Νταξ οχι και ψυχακι ο Klaus που καθονται και τον δουλευουν μεχρι και τα νιανιαρα.Για μενα δεν του δοθηκε σωστη αναπτυξη,αντι να τον κανουν καναν τρελακια villain που η εχει καποιο σκοπο η απλα γουσταρει να κανει φασαρια,τον εκαναν εναν emo βρικολακα που ζουσε μονος τοσο καιρο και τελικα φαινεται πως ουτε ο ιδιος δεν ξερει τι θελει.Σ'αυτη τη σειρα ειναι να σου δινουν εναν χαρακτηρα για 1-2 επεισοδια και μετα να τον πεταν αλλιως κλαφτα χαραλαμπε.

Δεν ξερω απλα δε μου προκαλει το ριγος και το ενδιαφερον που μου προκαλουσε στα πρωτα επεισοδια της season.

#45 WillOfTheD

WillOfTheD

    α ου α

  • Members
  • 731 posts

Posted 21 January 2012 - 14:00

3.12
Spoiler:

Ποσο μα ποσο λυπαμαι τον καημενουλι τον klaus,απο εδω και περα θα βρισκεται στη σκια του αδερφουλη του.Let the real badasses take over!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:joyful: