Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Japan & Anime Party (Sakura Syndrome) 13/11 - Αθήνα


  • Please log in to reply
57 replies to this topic

#31 SpirosK81

SpirosK81

    Manga drop-out

  • Members
  • 517 posts

Posted 11 November 2010 - 11:11

ας ελπίσουμε οι φωτογράφοι να κάνουνε καμια decent φωτογραφία μας και ας μην έχουμε καμια lolita στο group


Δε νομίζω ότι ούτε εγώ, ούτε ο Yami, ούτε ο Martin, ούτε η Wisdom (ούτε όποιον άλλο ξεχνάω) έχουμε προτίμηση σε J-lolitas.... Το αντίθετο μάλλον θα έλεγα αν δεις τις φωτογραφίες μας.... :hmmm:
Posted Image
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

#32 Vegetasmate

Vegetasmate

    Seku hara desu!!!

  • Members
  • 356 posts

Posted 11 November 2010 - 12:42

κ εγω ανυπομονω για τις φωτος που θα βγουν...γιατι η δικια μου καμερα απ οτι φαινεται παει να αποδημησει εις τον Κυριον!!:nanteee::zetsubou:

αν και θα την φερω μαζι μου αλλα δεν ξερω αν θα βρω χρονο να τραβηξω τιποτα...
παντως αν τα καταφερω οι γνωστοι ξερουν που θα τις ανεβασω!:gotit:
We play hide and seek......Hinamizawa style of course!!!!

Posted Image

#33 Wabbit

Wabbit

    Candy addict

  • Members
  • 339 posts

Posted 11 November 2010 - 13:42

έτοιμοι και εμείς με τις στολές μας :P ας ελπίσουμε οι φωτογράφοι να κάνουνε καμια decent φωτογραφία μας και ας μην έχουμε καμια lolita στο group


Παρντόν; Κανένας από τους φωτογράφους δεν έχει μανία με τις λολίτες, άντε να υπάρχει από καμία δύο φώτο μας σε όλο το σετ. Κυρίως φωτογραφίζουν cosplay και χαρούμενες παρέες.

Δε νομίζω ότι ούτε εγώ, ούτε ο Yami, ούτε ο Martin, ούτε η Wisdom (ούτε όποιον άλλο ξεχνάω) έχουμε προτίμηση σε J-lolitas.... Το αντίθετο μάλλον θα έλεγα αν δεις τις φωτογραφίες μας.... :hmmm:


Το αντίθετο εε; Το'ξερα ότι μας αντιπαθείς άτιμε Σπύρο xD :hihi2:

Edited by Wabbit, 11 November 2010 - 13:48.

Posted Image


I Will Follow You into the Dark


http://www.anime.gr/forums/showthread.php?t=7809

#34 SpirosK81

SpirosK81

    Manga drop-out

  • Members
  • 517 posts

Posted 11 November 2010 - 14:11

Το αντίθετο εε; Το'ξερα ότι μας αντιπαθείς άτιμε Σπύρο xD


:blingeye2::blingeye2::blingeye2::blingeye2: :zetsubou:
Posted Image
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

#35 Azathoth

Azathoth

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 1,136 posts

Posted 11 November 2010 - 15:14

πάντως εγώ και οι δικοί μου έχουμε να δούμε pics μας από όταν ήτανε ο speedgrapher.

Jeg drikker fra glemselens elv,
ror tørrskodd over hatets hav;
seiler med vinden i ryggen,
til maktenes ende, begynnelse og mening.


#36 Wabbit

Wabbit

    Candy addict

  • Members
  • 339 posts

Posted 11 November 2010 - 17:24

πάντως εγώ και οι δικοί μου έχουμε να δούμε pics μας από όταν ήτανε ο speedgrapher.

Έτερον εκάτερον. Δεν ξέρω αν σας βγάζουν pic πάντως με τις λολίτες δεν έχει σχέση.Δεν είναι ότι μονοπωλούμε το ενδιαφέρον κανενός anyway xD, όπως είναι και λογικό. Άλλωστε, όταν θέλουμε να βγούμε φωτογραφία απλά βγάζουμε μόνες μας παρείστηκα, μια πρακτική που θα πρότεινα σε οποιονδήποτε θέλει να εξασφαλίσει φωτογραφίες από τα πάρτι μιας και οι φωτογράφοι δεν πληρώνονται από κάποιον έτσι ώστε υποχρεωτικά να τραβάνε όλους τους παρευρισκόμενους, οπότε και τραβάνε ότι δουν ή ότι θελήσουν εκείνη την στιγμή:ureshii:

Posted Image


I Will Follow You into the Dark


http://www.anime.gr/forums/showthread.php?t=7809

#37 Atridis

Atridis

    Anime Fan

  • Members
  • 172 posts

Posted 11 November 2010 - 23:29

θα ειμαι και γω εκει,,και αν κατσει μαλον και με ενα μικρο γκρουπακι resident evil,,αν και εγω δηστυχος λογο χρονου θα ξανακανω τον merchant απο resident 4 για δευτερη φορα...

#38 Lord Leon

Lord Leon

    Immortal Esper

  • Members
  • 739 posts

Posted 13 November 2010 - 15:39

Θα σκασω μετά τους D.E.P.

(Υ.Γ.) D.E.Ρ. είναι αυτοί, όποιος με πλησιασει θα φαει πολλή ιδρωτίλα! :P

stasou%2520mygdala.jpg


#39 Vegetasmate

Vegetasmate

    Seku hara desu!!!

  • Members
  • 356 posts

Posted 13 November 2010 - 16:03

ελπιζω μονο να μην βρεχει οπως χθες γιατι τοτε δυστυχως δεν θα μπορεσω να κανω το κοσ μου....:beaten::nanteee:θα περιμενω να δω πως θα ναι ο καιρος και θα αποφασισω....

btw, cosplay progress 100%:kill4u:
We play hide and seek......Hinamizawa style of course!!!!

Posted Image

#40 Wabbit

Wabbit

    Candy addict

  • Members
  • 339 posts

Posted 13 November 2010 - 16:16

ελπιζω μονο να μην βρεχει οπως χθες γιατι τοτε δυστυχως δεν θα μπορεσω να κανω το κοσ μου....:beaten::nanteee:θα περιμενω να δω πως θα ναι ο καιρος και θα αποφασισω....

btw, cosplay progress 100%:kill4u:


Ομπρελίτσα δεν παίζει βρε Ελίνα μου xD; Μην χαραμιστεί και η ευκαιρία για το cosplay σου...

Posted Image


I Will Follow You into the Dark


http://www.anime.gr/forums/showthread.php?t=7809

#41 Vegetasmate

Vegetasmate

    Seku hara desu!!!

  • Members
  • 356 posts

Posted 13 November 2010 - 19:11

Ομπρελίτσα δεν παίζει βρε Ελίνα μου xD; Μην χαραμιστεί και η ευκαιρία για το cosplay σου...

μμμ, βασικα δεν ειναι το θεμα η ομπρελα....αυτο ειναι το λιγοτερο!!! οταν δεις το κοσ μου (αν το κανω τελικα) θα καταλαβεις οτι η ομπρελα δεν με σωζει....:sigh2:
We play hide and seek......Hinamizawa style of course!!!!

Posted Image

#42 SkullKaizer

SkullKaizer

    artist

  • Members
  • 750 posts

Posted 14 November 2010 - 11:27

ηταν πολυ ωραια :D (παλι πολυς κοσμος ^v^)
χερομαι που σας αρεσαι το cospla
y μου :P by the way πολυ δεν ξερανε τι ειμαι... προσπαθισα να κανω αυτο(look spoiler) ενα Safeguard απο blame!
Spoiler:

Imagination is the only limit!

#43 Azathoth

Azathoth

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 1,136 posts

Posted 14 November 2010 - 11:31

πολύ ευχάριστα ήτανε :D τη νύχτα μετά το διασκεδάσαμε αγρια με kakashi sensei και Atridis και misa yoshiko. nuff sed :P

Jeg drikker fra glemselens elv,
ror tørrskodd over hatets hav;
seiler med vinden i ryggen,
til maktenes ende, begynnelse og mening.


#44 alxdjo

alxdjo

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 788 posts

Posted 14 November 2010 - 13:03

πολύ ευχάριστα ήτανε :D τη νύχτα μετά το διασκεδάσαμε αγρια με kakashi sensei και Atridis και misa yoshiko. nuff sed :P



Το συνεχισατε?Εγω την κοπανισα κατα τις 2 για το μετρο.Και οχι nuff said θελουμε πληρες ραπορτο xD
Posted Image

My 1st warn :hero: My 1st ban :riiight: 3rd Poster of the year:wis:

#45 Azathoth

Azathoth

    *Don't be like me*

  • Banned
  • 1,136 posts

Posted 14 November 2010 - 13:05

καλύτερα όχι :P άλλωστε είχα γίνει petarded και έκανα σαν ξεσκισμένο κτήνος όλη νύχτα :P

Jeg drikker fra glemselens elv,
ror tørrskodd over hatets hav;
seiler med vinden i ryggen,
til maktenes ende, begynnelse og mening.