Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

To (digital) sketchbook ενος dotaκια!


  • Please log in to reply
34 replies to this topic

#16 predictor

predictor

    Know your place!

  • Members
  • 95 posts

Posted 23 November 2010 - 01:24

Για χαρτες wc3 ειχε αρχισει να φτιαχνει ενας φιλος μου, τον δουλεψα και εγω λιγακι αλλα.... Τι pve μου λες τωρα. Pve is G@y. (Ναι καλα καταλαβες ηταν pve) (Εφτιαχνα παλια συστηματα για σκακι, δεν ξερω που κολαει αλλα anyway)
Τωρα μαλλον θα πιασω fl studio. Kαι για τα rts τωρα δεν ξερω αν θα συνεχισω, επαιζα πριν λιγο και ειχαμε 2 afk που μετα leavaran, ε να τα χ3σω τα anti leaver συστηματα σας (προς τις εταιριες παει αυτο). Για gaming γενικοτερα περιμενω blade N soul και Τerra.(Btw, δεν ειμαι "no-lifer" ολη μερα στο pc, εχω και σχολες και προτιμω να κανω στατιστικη μαθηματικα (και φιλοσοφια) παρα μ@λ@κιουλες στο pc.)

Α και
Spoiler:


Συνεπως ... εχει κανεις απο εδω serious talent σε κατι ?

*Did that hurt?

#17 SkullKaizer

SkullKaizer

    artist

  • Members
  • 750 posts

Posted 23 November 2010 - 12:56

Για χαρτες wc3 ειχε αρχισει να φτιαχνει ενας φιλος μου, τον δουλεψα και εγω λιγακι αλλα.... Τι pve μου λες τωρα. Pve is G@y. (Ναι καλα καταλαβες ηταν pve) (Εφτιαχνα παλια συστηματα για σκακι, δεν ξερω που κολαει αλλα anyway)
Τωρα μαλλον θα πιασω fl studio. Kαι για τα rts τωρα δεν ξερω αν θα συνεχισω, επαιζα πριν λιγο και ειχαμε 2 afk που μετα leavaran, ε να τα χ3σω τα anti leaver συστηματα σας (προς τις εταιριες παει αυτο). Για gaming γενικοτερα περιμενω blade N soul και Τerra.(Btw, δεν ειμαι "no-lifer" ολη μερα στο pc, εχω και σχολες και προτιμω να κανω στατιστικη μαθηματικα (και φιλοσοφια) παρα μ@λ@κιουλες στο pc.)

Α και

Spoiler:


Συνεπως ... εχει κανεις απο εδω serious talent σε κατι ?

*Did that hurt?


okey...
ναι αυτο με το ταλεντο που λες στις περισοτερες περιπτωσεις ειναι μονο ποσο θελιση εχεις να το ασκης! αλλα υπαρχουν κ περιπτωσεις που καπιος απλα το εχει... :/

οσο αν εχω ταλεντo... δεν με ενδιαφερει οσο μου αρεση αυτο που κανω ολα gg ^^
Imagination is the only limit!

#18 Vagelio

Vagelio

    Derp

  • Review Team
  • 1,231 posts

Posted 23 November 2010 - 19:56

okey...
ναι αυτο με το ταλεντο που λες στις περισοτερες περιπτωσεις ειναι μονο ποσο θελιση εχεις να το ασκης! αλλα υπαρχουν κ περιπτωσεις που καπιος απλα το εχει... :/

οσο αν εχω ταλεντo... δεν με ενδιαφερει οσο μου αρεση αυτο που κανω ολα gg ^^

Σωστος :riiight: με εξαιρεση λιγο την ορθογραφια (μιλαει αυτη που δεν βαζει τονους, loool)

Αυτο που περιγραφεις predictor σχετικα με τον ανταγωνισμο μου φαινεται παρα πολυ περιεργο. Να κανεις κατι χωρις να σου αρεσει μονο και μονο για να ξεπερασεις καποιον... δεν ξερω, πιεστικο δεν ακουγεται; Ελπιζω μεσα απο ολο το χρονικο διαστημα που εχεις περασει ζωγραφιζωντας να εχεις συμπαθησει το σπορ.

Εγω παλι μικρουλα θυμαμαι, η δασκαλα μου στο νηπιαγωγειο με πεναιυε για τα καταπληκτικα γαιδουρακια που ζωγραφιζα με τα carioca:hahaha: (ακυροοοο). Μετα στο δημοτικο που ημουν πολυ κ*λοπαιδο, ο μονος καλος λογος που ακουγοταν απο τα στοματα των συμμαθητων και των δασκαλων για 'μενα ειχε να κανει με τα σχεδια μου, και αυτο συνεχισε και αργοτερα στο γυμνασιο. Κλασσικα σαν ατομο που του αρεσει η κολακεια (να ξερουμε και τα κουσουρια μας) ασχολιομουν ολο και πιο παθιασμενα με το χομπυ και οταν με το καλο μπηκε στο σπιτι το ιντερνετ το εξελιξα αρκετα. Μεχρι σημερα εξακολουθει να ειναι μεγαλη λατρεια (και οχι μονο δικια μου) σε σημειο που οχι μονο να λιωνω με τις ωρες στη σχολη πανω απο το τετραδιο ιχνογραφιας, αλλα και να επιθυμω να ασχολληθω επαγγελματικα με καποιον τομεα που να εχει να κανει με αυτο.

Ελπιζω να καταλαβες γιατι εμεινα οταν διαβασα το ποστ σου, αλλα you know... οπως βολευεται ο καθενας:hot:

Posted Image
Inspiration strikes when I'm actually trying to do my homework.


#19 predictor

predictor

    Know your place!

  • Members
  • 95 posts

Posted 13 December 2010 - 19:53

Και θα ξαναποσταρω στο αγαπημενο μου thread :D

Πρωτα απο ολα, οσα εγραψα ειναι το πως τα βλεπω απο δικο μου Pov. Αποκλινων τροπος σκεψης (btw πατηστε το και στο google, θα με βγαλει στα αποτελεσματα :P) can't help it:unlucky:.

But anyway, ενα μικρο update
Spoiler:

Φαινεται λιγο το στηθος της εδω
Spoiler:

Spoiler:


#20 predictor

predictor

    Know your place!

  • Members
  • 95 posts

Posted 03 January 2011 - 03:47

:Yay: 1k viewz, gz μου ^^.
Απο updates τωρα ... εχω καιρο να κανω τιποτα digitally, αυτον τον καιρο (οταν δεν βαριεμαι) κανω studies σε χαρτι
For example :
Spoiler:

Αυτα ειναι τις προηγουμενης εβδομαδας -νομιζω- (στο τελευταιο δεν ειναι σωστα τα χειλη).

#21 predictor

predictor

    Know your place!

  • Members
  • 95 posts

Posted 15 March 2011 - 23:40

And back to digital :) Υστερα απο πολλες ωρες grinding και crazy lvling στο AioN ειπα να ξαναπιασω την ταμπλετα μου (ναι, εχει ληξει η καρτουλα και ... ποιος παει μεχρι το κεντρο τωρα ...) SO :
Spoiler:


Aπο ταινιες προτεινω : 1) Due date - funny in a retarded way, 2) Dinner for schmucks Epic win
Aπο τραγουδακια :
Spoiler:


That's all dudes and dudettes ~.~

#22 SkullKaizer

SkullKaizer

    artist

  • Members
  • 750 posts

Posted 16 March 2011 - 00:01

το N. 2 τα σπαει just like real :blingeye2:
Imagination is the only limit!

#23 predictor

predictor

    Know your place!

  • Members
  • 95 posts

Posted 16 March 2011 - 00:24

Thank you very much, my friend :D

#24 predictor

predictor

    Know your place!

  • Members
  • 95 posts

Posted 05 December 2011 - 20:21

Here I am once again :)
Με ενα ιδιαιτερο ποστ αυτη τη φορα :D
Θα βαζω "εργα" απο το παρελθον και λιγα απο τα πιο προσφατα.
Spoiler:

Καποτε ειχα πει για ενα προβλημα που εχω... οτι δεν τελειωνω καμια ζωγραφια γιατι χανω το ενδιαφερον μου στο εκαστοτε εργο ... το εχω ακομη.
Και ακουσα πως το εχουν ολοι οι amateurs ^^ (A και ζωγραφιζω καπου 2,5-2,75 χρονια)
"You need to want it! u need to want it badly! Atm i like sleeping more than being succesful, οποτε αν με δειτε να feedαρω στο hon noobαδες Η να με ριχνουν ζωακια στο aion/rift thats exactly the reason". ~ predictor's status
Aντε bbz

#25 jiohnis

jiohnis

    watashi wa ....

  • Members
  • 639 posts

Posted 05 December 2011 - 21:11

Εύγε πολύ καλή δουλειά , ειδικά στον Pain . Τα τελευταία έργα που πόσταρες μου αρέσουν πολύ και πιστεύω πως έχεις ιδιαίτερο στυλ στο σχέδιο , το οποίο προσωπικά σε πολλά έργα σου ( όπως στον ράπερ από πάνω ) βγαίνει φοβερό ! Θα πρότεινα να προσπαθήσεις να ζωγραφίσεις και πραγματικά πρόσωπα .

we_wont_forget_by_manga_wolf-d4hh3hj.png

Set by Mangawolf
My Animelist | My Mangalist

 


#26 predictor

predictor

    Know your place!

  • Members
  • 95 posts

Posted 06 December 2011 - 01:46

Ευχαριστω πολυ, χαιρομαι που αρεσουν στον κοσμο, οσο για τα πραγματικα προσωπα ... λιγο δυσκολο :P θελει λεπτομερεια και καλο reference.

#27 Keito

Keito

    Tamako Markeito

  • Members
  • 1,194 posts
  • Locationat the bus stop, waiting for 140

Posted 06 December 2011 - 17:16

Αυτη με τον pain ειναι κατι παραπανω απο επικη!

#28 predictor

predictor

    Know your place!

  • Members
  • 95 posts

Posted 06 December 2011 - 23:16

Hehe :D:D

#29 predictor

predictor

    Know your place!

  • Members
  • 95 posts

Posted 17 March 2012 - 12:49

-A little update

Κερδισα contest με αυτο :D
Spoiler:


Iphreak series
Spoiler:


Shadow fiend-Η εκδικηση του αρουραιου xD
Spoiler:


Johnny EngRish
Spoiler:


Mitsuomi Takayanagi (Λιγο αλληθωρος but w/e)
Spoiler:


Some boob action
Spoiler:


Some beehind action
Spoiler:


#30 predictor

predictor

    Know your place!

  • Members
  • 95 posts

Posted 26 June 2012 - 15:58

Ενα μικρο update
Spoiler:


Catch ya later ^^