Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

Kingdom hearts


  • Please log in to reply
510 replies to this topic

#16 Animefrick

Animefrick

    Anime Professional

  • Members
  • 696 posts

Posted 11 August 2006 - 11:34

Παιδιά θα βγει και 3? Πάντως εγώ θέλω πολύ να το κάνουν ταινια σαν το final fantazy στο κάτω κάτω από τους ίδιους δημιουργούς είναι! Θα ήταν φανταστικό αν το έκαναν ταινία!!! θα το έβλεπα πάνω από 30 φορές!!! :bleh: :bleh: :bleh:
[SIGPIC]Kingdom_Hearts_2[/SIGPIC]
..... Kingdom Hearts!!! .....

#17 uzumaki_naruto

uzumaki_naruto

    Anime Fan

  • Members
  • 238 posts

Posted 12 August 2006 - 04:52

Δεν εχουν πει τιποτα για 3 μερος αν και δεν νομιζω να βγει και δεν νομιζω να βγει ποτε σε ταινεια.

#18 samurai_pizza_dora

samurai_pizza_dora

    Just do it!

  • Members
  • 774 posts

Posted 12 August 2006 - 10:31

Αααααααααααααα εγώ δεν μπορούσα να τερματήσω το chain of memories με τπτ!!!
Και για έναν πολύ ηλιθιο λόγο το παράτησα στο τέλος απο τα νεύρα μου!!!!!Δεν μπορούσα να ωρω μπλε καρτα με τον αριθμο 2 όσο και να εψαξα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Και γαμώτο αυτή ανοιγε την τελευταία πόρτα!!Και τώρα είμαι κολλημενη εδώ και ένα χρονο σχεδόν πισω απο αθτη την πορτα και από τις πολλές μαχες για να το βρω είχα φτασει lvl 94+(δεν θυμαμαι καλα έχω μηνες να παιξω)
Καλα μήπως είναι αδυνατον να την βρεις μετα από ένα σημειο και μετα???
Είναι τόσο αδικο!

#19 Phantom Duck

Phantom Duck

    Platyrhynchos Kineticus

  • Retired Staff
  • 5,461 posts

Posted 12 August 2006 - 20:17

Δοκίμασες να φύγεις από τον κόσμο που ήσουν και να πας σε έναν άλλο όπου οι κάρτες με μικρότερους αριθμούς είναι πιο συνηθισμένες ? Μου φαίνεται εξωφρενικά απίθανο να σταμάτησες το παιχνίδι για αυτόν τον λόγο :shock:

E5VV38U.jpg


#20 Nehelenia

Nehelenia

    Queen Nehelenia

  • Members
  • 674 posts

Posted 13 August 2006 - 13:44

Εχω καταιβάσει το kh2 εδω και πολύ καιρο ^^; αν καποιοσ ειναι τσιπαρισμενος και το θέλει ας μου κανει ενα pm nα του/της το στείλω

Posted Image


#21 samurai_pizza_dora

samurai_pizza_dora

    Just do it!

  • Members
  • 774 posts

Posted 13 August 2006 - 16:55

Και όμως δοκιμασα να παω σε πολλους κοσμους και πάλι δεν ωρηκα τπτ.Και κοιταξα και σε οδηγους και δεν νομιζω ότι ο κοσμοσ έχει σχεση με τον αριθμο που βγαίνει συνηθως...
Το ξέρω και εμενα μου φαινεται παραξενο που δεν μπορω να βρω αυτη την καρτα.Ειναι ο πιο ελεηνος λογος!!!!!Ποτε δεν πιστευα και εγω ότι κατι τοσο γελοιο μπορουσε να μου συμβει...

#22 xXMiss_HyuugaXx

xXMiss_HyuugaXx

    Starting...

  • Members
  • 30 posts

Posted 30 August 2006 - 17:39

Eγω εχω να πω την καλυτερη κριτικη γι'αυτο το παιχνιδι.Ειναι απιστευτο!!!Τα γραφικα ηταν τελεια και γενιικα το παιχνιδι φοβερο.Βεβαια δυσκολευτηκα σε καποια σημεια,αλλα αξιζε τον κοπο να το τερματισω.
Hyuuga Nei a ever!!!Posted Image

#23 Animefrick

Animefrick

    Anime Professional

  • Members
  • 696 posts

Posted 06 September 2006 - 17:06

Παιδια θέλω βοήθεια!!! τα έχω πάρει άγρια γιατί δεν μπορώ με τίποτα να νικήσω το ρομπότ στην ¶κραμπα. Τι πρέπει να κάνω? έχω ίδι αρκετό λεβελ μαγεία και πολλά κλειδιά αλλά και πάλι δεν τα καταφέρνω πείτε τίποτα για να το νικήσω!!!! Βοήθειαααα!!! :scared: :scared: :scared:
[SIGPIC]Kingdom_Hearts_2[/SIGPIC]
..... Kingdom Hearts!!! .....

#24 neeTHREE

neeTHREE

    Anime Freak

  • Members
  • 360 posts

Posted 06 September 2006 - 19:29

Γαματο παιχνιδι...Εχω το chain of memories και εχω να πω οτι ειναι το καλυτερο παιχνιδι που εχο παιξει στο gba
Posted Image

#25 Hinamori-kun

Hinamori-kun

    Starting...

  • Members
  • 19 posts

Posted 06 September 2006 - 19:39

Γαματο παιχνιδι...Εχω το chain of memories και εχω να πω οτι ειναι το καλυτερο παιχνιδι που εχο παιξει στο gba


Συμφωνώ τα μάλα. Και το καλύτερο είναι....

[spoiler:ea909affa6]...που, αφού το τερματίσεις, παίζεις και σαν Riku. <3[/spoiler:ea909affa6]

#26 neeTHREE

neeTHREE

    Anime Freak

  • Members
  • 360 posts

Posted 06 September 2006 - 20:15

Ελα?! Στο chain of memories? Niiiiice
Posted Image

#27 AvengerRothus

AvengerRothus

    Anime Amateur

  • Members
  • 87 posts

Posted 07 September 2006 - 10:22

Kingdom Hearts 2 epitelous stin europi.September 29
Cross me and die for I am the 1337

#28 Ash_Pokemaster

Ash_Pokemaster

    Anime Professional

  • Members
  • 1,005 posts

Posted 07 September 2006 - 12:40

Woohoo~ Καλά θα κάνω να τερματίσω το CoM σύντομα. :ninja: (29 Σεπτεμβρίου ε? Μια μέρα μετά τις Diamond/Pearl σε Japan hihihi)

oR4yYRl.gif


#29 Phantom Duck

Phantom Duck

    Platyrhynchos Kineticus

  • Retired Staff
  • 5,461 posts

Posted 07 September 2006 - 16:25

¶ντε να έρθει το KH 2 να παίξουμε κανένα παιχνίδι της προκοπής. Τόσους μήνες το περιμένω :ninja:

AvengerRothus Τα Greeklish έχουν απαγορευτεί. Μόνο ελληνικά επιτρέπονται πια :greece: http://www.anime.gr/forum/viewtopic.php?t=1112

E5VV38U.jpg


#30 Animefrick

Animefrick

    Anime Professional

  • Members
  • 696 posts

Posted 07 September 2006 - 17:06

το 2 είναι πιο δύσκολο από το ένα; Γιατί αν είναι θα κάνω αιώνες να το τερματίσω! :cry: :cry:
[SIGPIC]Kingdom_Hearts_2[/SIGPIC]
..... Kingdom Hearts!!! .....