Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * - - 2 votes

Greek Phoenix Subs


  • Please log in to reply
50 replies to this topic

#46 ...xXx...

...xXx...

    – - – - – - – - ░ ▒▓▓█D

  • Members
  • 134 posts

Posted 07 December 2011 - 10:24

πρόσφατα είδα το Children Who Chase Lost Voices From Deep Below απο εσας δεν μου αρεσε σαν ταινια αλλα η μεταφραση ηταν καλη:riiight:

Posted Image

#47 tsarefi

tsarefi

    Starting...

  • Members
  • 10 posts

Posted 07 December 2011 - 10:58

Εγώ ξετρελάθηκα με την ταινία μου άρεσε πάρα πολύ, πολύ ποιοτική για τη μετάφραση δεν λέω πολλά πράγματα νομίζω ότι το επίπεδο είναι πολύ ανεβασμένο και πραγματικά μόνο Ευχαριστώ έχω να πω.

Οι δουλειές του geoclop έχουν standard επίπεδο ποτέ δεν έχω δει κάτι άσχημο ποτέ, είναι στα επαγγελματικά επίπεδα, μακάρι και στη τηλεόραση να βλέπαμε τέτοιο επίπεδο από υποτίθεται επαγγελματίες.
Geoclop, Anime-clipse, Anime-Awmn και Blood Moon Dragon (saloufitsa) όλοι αυτοί θεωρώ ότι είναι σε επαγγελματικό επίπεδο. Και δεν εννοώ μόνο για το αποτέλεσμα στις ταινίες σειρές, (ποιότητα video, σωστή γλώσσα ελληνική, μηδαμινά λάθη) αλλά μιλάω και για τη συνέπεια στη δουλειά τους δεν σε αφήνουν να ξεροσταλιάζεις να περιμένεις τη συνέχεια.
Μπορώ να πω και άλλα θετικά αλλά δεν θέλω να γίνω κουραστική.

#48 giota83

giota83

    AnimeMangaOtaku

  • Members
  • 405 posts
  • LocationKomotini

Posted 23 June 2015 - 21:23

Καλησπέρα παιδιά. Εψαχνα την σελίδα του Geoclop και μου βγαζει καποιο προβλημα . Κατι πως πρεπει να ειμαι ο αντμιν για να μπω στη σελιδα. Ξερει κανεις τιποτα?

#49 Left64Vegeta

Left64Vegeta

    Technical Staff

  • Administrators
  • 370 posts

Posted 25 June 2015 - 03:19

Η σελίδα έχει κλείσει εδώ και μερικά χρόνια και το domain name έχει κατοχυρωθεί πλέον από κάποια τυχαία διαφημιστική εταιρεία.

Αυτό που βλέπεις πλέον δεν είναι η σελίδα του Geoclop.

#50 selvaria

selvaria

    Anime Freak

  • Members
  • 258 posts

Posted 29 June 2015 - 17:18

Γενικότερα μπορείτε να τον βρείτε στη σελίδα της http://anime-greek.com.


1tr4op.jpg


#51 paghoul

paghoul

    Starting...

  • Members
  • 1 posts

Posted 07 January 2017 - 05:49

Πως κατεβάζω;