Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
- - - - -

windows 7 home premium ή ultimate


  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#16 Loke

Loke

    ~Moe Mio Moe~

  • Channel Operators
  • 3,927 posts

Posted 08 February 2010 - 23:22

και προσφερουν και ενα καρο αλλα προγραμματα της M$ δωρεαν btw μεσω του πανεπ ..

#17 Goggeta SSJ6

Goggeta SSJ6

    Anime Professional

  • Members
  • 742 posts

Posted 09 February 2010 - 11:25

Kenny δεν εχεις προβλημα ρε συ απλα κατεβαζεις πατσακι για αλλαγη γλωσσας (το οποιο εαν ειμαι σωστος εαν οχι συγνωμη για το ραδιο αρβυλα ειναι και official) και εισαι jet...!!!:thatsit:
Posted Image
Στα 20 μου εγηνα και αδερφος.... ο παλιογερος.... τι επαθα ο αμοιρος με τους γεροντοερωτες!!!

#18 Kenny

Kenny

    <SS0·b ∨ ~SS0·b>

  • Retired Staff
  • 8,653 posts
  • Locationbetween the frets

Posted 09 February 2010 - 13:06

Wut? Banned? o.O

Anyway, no need for that, ρώτησα αν το διανέμουν στα αγγλικά γιατί το θέλω στα αγγλικά. Thanks for the help, everyone. :P

2112.gif
|| FORUM RULES || ADN RULES || FEEDBACK || IP.BOARD QUICK USER GUIDE || #anime.gr @ irc.rizon.net ||


#19 Goggeta SSJ6

Goggeta SSJ6

    Anime Professional

  • Members
  • 742 posts

Posted 19 February 2010 - 00:19

Ωραιος ρε Kenny μια ερωτηση εαν βεβαια τα εχεις ιδη....
Τι σου αρεσε σε αυτα ρε man και τι οχι;;;
(οχι τπτ αλλο να βλεπω εαν δεν εχω βρει καμια bugια)
Posted Image
Στα 20 μου εγηνα και αδερφος.... ο παλιογερος.... τι επαθα ο αμοιρος με τους γεροντοερωτες!!!

#20 Cassiel

Cassiel

    Hardcore 天使

  • Members
  • 1,604 posts

Posted 19 February 2010 - 00:29

Εδώ και μερικές εβδομάδες πήρα νέο PC και έβαλα τα Ultimate 64bit και είμαι πλήρως ευχαριστημένος. Μην μου ζητήσετε τίποτα αναλύσεις,δεν τα έχω ψάξει αυτά.Τις δουλειές μου να κάνω και να πετάει και αυτό με νοιάζει μόνο.


sigpic1127_9.gif
Watching the events of the cosmos unfold in tears and solitude

Greek Otaku's Essential Thread
Όλα τα Anime & Manga της Ελλάδας

My Contacts
Website || Page || E-Mail


#21 Goggeta SSJ6

Goggeta SSJ6

    Anime Professional

  • Members
  • 742 posts

Posted 19 February 2010 - 00:32

έβαλα τα Ultimate 64bit

Παντα μου αρεσε ο τροπος που σκεφτεσε τωρα περισσοτερο!!:awww:
Posted Image
Στα 20 μου εγηνα και αδερφος.... ο παλιογερος.... τι επαθα ο αμοιρος με τους γεροντοερωτες!!!

#22 Ptomahawk

Ptomahawk

    Σενιορ Ρεσερτσερ στα ΒeeTas

  • Members
  • 700 posts

Posted 19 February 2010 - 00:53

Οι φοιτητικές εκδώσεις για ΑΠΘ Kenny είναι 32-64bit Professional Αγγλικά και Ελληνικά.
Posted Image

#23 Serestrum

Serestrum

    have to kill fast and bullets too slow

  • Members
  • 1,763 posts

Posted 19 February 2010 - 00:57

win7 64bit εδω και 1 μηνα, και ειμαι υπερευχαριστημενος. τρομερα γρηγορα και σταθερα... ή ειναι χαρη στο νεο πισι... XD

Spoiler: rainbows, bunnies and fluffy things


#24 Kenny

Kenny

    <SS0·b ∨ ~SS0·b>

  • Retired Staff
  • 8,653 posts
  • Locationbetween the frets

Posted 19 February 2010 - 00:58

Ωραιος ρε Kenny μια ερωτηση εαν βεβαια τα εχεις ιδη....
Τι σου αρεσε σε αυτα ρε man και τι οχι;;;
(οχι τπτ αλλο να βλεπω εαν δεν εχω βρει καμια bugια)

Σε λίγες μέρες που θα τα χρησιμοποιώ θα σου απαντήσω. ;)

2112.gif
|| FORUM RULES || ADN RULES || FEEDBACK || IP.BOARD QUICK USER GUIDE || #anime.gr @ irc.rizon.net ||


#25 Goggeta SSJ6

Goggeta SSJ6

    Anime Professional

  • Members
  • 742 posts

Posted 19 February 2010 - 04:31

Ty Kenny θα αναμενω.......;)

Serestum και εγω το ιδιο διαπιστωνω απο την beta1 τους... και σε οτι προγραμμα επαγκελματικο και να εβαλα πεταξαν!!!

Μωρε για να δουμε τι θα πουν και αλλοι.....:\
Posted Image
Στα 20 μου εγηνα και αδερφος.... ο παλιογερος.... τι επαθα ο αμοιρος με τους γεροντοερωτες!!!

#26 MisaYoshiko

MisaYoshiko

    Anime Professional

  • Members
  • 792 posts

Posted 12 March 2012 - 20:11

σιγουρα ειναι ποιο γρηγορα απο τα XP(κι ομως δεν το περιμενα μετα την πατατα-vista), εχω την 32bit ultimate εκδοση και παει μια χαρα, μονο το παλιο κλασικο start menu να ειχε καλα 8α ηταν. χρησιμοποιει περισσοτερη φυσικη μνημη(παλι καλα γιατι 4 Gb ηταν αχρειαστα για τα XP) γενικα αμα 8ες ομως να τα αγορασεις καλυτερα περιμενε λιγο ακομα, να πεσουν οι τιμες, ισως να βγει και κανα service pack....

@Adventurer: εγω που 8ελω να παιξω Cossacks (European Wars) τι πρεπει να κανω δλδ ?? μονο στα XP με SP1 και κατω επαιζαν. μετα...

[Sorry για το offtopic]


χα! ψαχνοντας στο γοογλε γιατι δε μπορω να παιξω το cossacks στο πισι που εχω πλεον, με εστειλε εδω. Απο οτι καταλαβαινω εχει καποια σχεση με τα windows? μπορει να μου εξηγησει καποιος που ξερει?

#27 Guest-67807

Guest-67807

    Anime Freak

  • Members
  • 451 posts

Posted 12 March 2012 - 20:21

χα! ψαχνοντας στο γοογλε γιατι δε μπορω να παιξω το cossacks στο πισι που εχω πλεον, με εστειλε εδω. Απο οτι καταλαβαινω εχει καποια σχεση με τα windows? μπορει να μου εξηγησει καποιος που ξερει?

http://www.youtube.com/watch?v=CNYrn3-6v_I
για τσεκαρε αυτο. δοκιμασε το και πες μου