Jump to content


Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR!


Sign In 

Create Account
Καλωσήλθατε στο .aNiMe//GR, ένα ελληνικό forum για τα anime, τα manga και την ιαπωνική κουλτούρα. Βλέπετε την ιστοσελίδα μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας! Η εγγραφή σας στην διαδικτυακή κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να ψηφίσετε σε δημοσκοπήσεις, να πάρετε μέρος σε διαγωνισμούς μας και πολλές άλλες επιπλέον υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη σας. Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και φυσικά δωρεάν. Ελάτε και εσείς στην κοινότητά μας σήμερα!

Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας ή με την πρόσβαση σας στο forum, παρακαλούμε μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.
 

Photo
* * * * * 1 votes

Πάτρα Otaku meetings


  • Please log in to reply
1169 replies to this topic

#61 igano

igano

    Shinobi Tousan

  • Members
  • 94 posts

Posted 26 November 2009 - 12:48

*Raises hand*

Only if someone gives me their mobile this time ;)
Posted Image
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

#62 kelborn3

kelborn3

    Toki

  • Members
  • 2,054 posts

Posted 26 November 2009 - 13:26

Χριστούγεννα όλο και κάτι θα κανονίσουμε :ureshii: Είμαστε μερικοί που μένουμε εδώ (πρώτοι και καλύτεροι οι minors της παρέας που θέλουμε δεν θέλουμε εδώ μένουμε :burningbe3: ) οπότε όλο και κάτι θα γίνει (ειδικά αν υποσχεθούμε moe moe κορίτσια ντυμένες Santa -κόκκινη φούστα όσο πιο πάνω γίνετε, αποκαλυπτικό μπλουζάκι και το κλασσικό Santa hat, όλα με γούνα στην άκρη- θα μείνουν εδώ και οι υπόλοιποι, άσε που θα έρθουν και από άλλες πόλεις τρέχοντας)

Αααα, ψάξε λίγο, και εγώ έτσι έλεγα, μετά βρήκα ένα, μετά κι άλλο, κι άλλο και στο τέλος μαζευτήκαμε :wis:




Posted Image

:riiight:

Posted Image


#63 Hyuuga_Nikorasu

Hyuuga_Nikorasu

    Cine Iubeste Si Lasa

  • Members
  • 374 posts
  • LocationΠάτρα

Posted 26 November 2009 - 17:36

Χριστούγεννα όλο και κάτι θα κανονίσουμε :ureshii: Είμαστε μερικοί που μένουμε εδώ (πρώτοι και καλύτεροι οι minors της παρέας που θέλουμε δεν θέλουμε εδώ μένουμε :burningbe3: ) οπότε όλο και κάτι θα γίνει (ειδικά αν υποσχεθούμε moe moe κορίτσια ντυμένες Santa -κόκκινη φούστα όσο πιο πάνω γίνετε, αποκαλυπτικό μπλουζάκι και το κλασσικό Santa hat, όλα με γούνα στην άκρη- θα μείνουν εδώ και οι υπόλοιποι, άσε που θα έρθουν και από άλλες πόλεις τρέχοντας)


Stefi παρεκτρεπεσαι!! :yellowcard:
Ηρεμα...

Posted Image


#64 kelborn3

kelborn3

    Toki

  • Members
  • 2,054 posts

Posted 26 November 2009 - 19:47

Stefi παρεκτρεπεσαι!! :yellowcard:
Ηρεμα...


Ασε τις κοπελες να εκφραστουν ελευ8ερα.Ποιοι ειμαστε εμεις να της στερησουμε το δικαιωμα σε σεξυ εμφανισεις και ηρωικα cosplay.
Posted Image

Posted Image


#65 Stefi-chan

Stefi-chan

    Ultra Director

  • Members
  • 389 posts

Posted 26 November 2009 - 19:55

Spoiler:


Ακριβώς!

Spoiler:


Stefi παρεκτρεπεσαι!!
Ηρεμα...


Datte nii-san... Εγώ για σένα το κάνω... Anata no tameni :blingeye2:


Ωχ, εμένα θα βάλετε να ντυθώ Santa girl... Ήταν που ήταν αντί-cosplay η LNEnja, τώρα θα της πω αυτό που θα με κυνηγάει με το zanpakuto :sadist:
Join the Patras otaku club or heads will roll ^^:Blissfull:

Posted Image
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

#66 igano

igano

    Shinobi Tousan

  • Members
  • 94 posts

Posted 27 November 2009 - 18:52

Τελικα θα γινει κατι για αυριο το Σαββατο?
Posted Image
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

#67 the_second_child

the_second_child

    way cooler than you.

  • Members
  • 325 posts

Posted 27 November 2009 - 21:42

Λοιπόν you guys εγώ και η Ντόρα θα είμαστε αύριο στο θεατράκι κατά τις 7. Τώρα, αν θέλει κάποιος απο εσάς να έρθει, θα χαρούμε να γνωρίσουμε καινούρια άτομα γιατί είμαστε κοινωνικά και very cool άτομα like this. |DD

Posted Image


#68 Stefi-chan

Stefi-chan

    Ultra Director

  • Members
  • 389 posts

Posted 27 November 2009 - 21:47

Yosh, θα προσπαθήσω να έρθω (payback που δεν με άφησαν να πάω στα βράχια με την LNEnja :madtodeath: ), οπότε θα στείλω pm με κινητό για να βρεθούμε (αν και δεν το έχω σε τίποτα να αρχίσω να φωνάζω, θα με αποφύγουν τα παιδιά όμως :nanana: )
Join the Patras otaku club or heads will roll ^^:Blissfull:

Posted Image
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

#69 igano

igano

    Shinobi Tousan

  • Members
  • 94 posts

Posted 27 November 2009 - 21:50

Ωραια θα ερθω και εγω! Μια παρακληση μονο, δωστε μου καποιος ενα κινητο σας η εγω το δικο μου ωστε να μην ξαναπαθω τα ιδια. Μεσω ΠΜ φυσικα!
Posted Image
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

#70 igano

igano

    Shinobi Tousan

  • Members
  • 94 posts

Posted 27 November 2009 - 21:56

Thx Stefi!
Posted Image
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

#71 Stefi-chan

Stefi-chan

    Ultra Director

  • Members
  • 389 posts

Posted 27 November 2009 - 22:07

No problem :ureshii:

Ευκαιρία τώρα να μαζέψω τους καινούργιους να σας ψήσω για τα events :hehehe:
Join the Patras otaku club or heads will roll ^^:Blissfull:

Posted Image
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

#72 samurai_pizza_dora

samurai_pizza_dora

    Just do it!

  • Members
  • 774 posts

Posted 27 November 2009 - 23:03

Kαλά, πάντα ξεχνάω να το κοιτάξω αυτό το thread!
Και ελεγα στη second_child ότι δεν παίζει να έρθει κανενας τοσο συντομα μετα το προηγούμενο meeting.
Μιας λοιπον και θα ειμαι στας Πατρας και εγω το Σαββατοκυριακο(ακομη και αν ειναι τριημερο!), θα ερθω!^^

Για events παντως δεν το βλεπω, ειμαστε πολυ λιγοι...:P

#73 igano

igano

    Shinobi Tousan

  • Members
  • 94 posts

Posted 27 November 2009 - 23:13

Ωραια ! Βλεπω υπαρχει ενδιαφερον! Ελπιζω να ειναι κανεις shounen fan αυριο! :Blissfull:
Posted Image
Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

#74 samurai_pizza_dora

samurai_pizza_dora

    Just do it!

  • Members
  • 774 posts

Posted 27 November 2009 - 23:18

Eίμαι εγώ!:wooi2: Βεβαια τον τελευταιο χρόνο εχω αραιώσει λιγο τα anime(με φαγαν τα dorama) αλλα τελευταια τα ξαναπιασα.
Μονο one piece εχω πολυ καιρο να δω! :( Αλλα δεν πειραζει, γιατι θα τα δω μαζεμενα συντομα.

#75 Zouhan

Zouhan

    業火に鋼鉄

  • Members
  • 397 posts

Posted 27 November 2009 - 23:24

Δεν ξέρω παιδιά...Gintama να βλέπετε και θα μείνω απόλυτα ευχαριστημένος αύριο:hahaha: